Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Аваков закручує гайки: 1,5 тисячі мєнтів + БТРи в Києві(/)
Плюс кажуть мєнтам купили 350 нових Тойот.

Кого не доб'ють в АТО, дохуярять по домівках.

23.01.15 17:15
Киев начали усиленно патрулировать. ФОТОрепортаж
На улицы столицы выведут полторы тысячи силовиков.

В пятницу на Михайловской площади в Киеве прошел инструктаж работников силовых структур в связи с поручением усилить патрулирование города, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на lb.ua.

На площади собрали несколько сотен силовиков, также туда пригнали несколько БТРов и военных джипов.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Столичные правоохранители просят "Укрзализныцю" приобщиться к охране мостов

Перед силовиками выступил, в частности, замминистра внутренних дел Сергей Яровой, который сообщил, что обеспечивать порядок в Киеве будут милиционеры, бойцы Нацгвардии, Госслужбы охраны, курсанты.

По его словам, улицы столицы будут патрулировать 1,5 тысяч человек.

киев патруликиев патруликиев патруликиев патрули

Читайте также на "Цензор.НЕТ": В Украине вводится усиленный режим патрулирования, - Аваков

Напомним, в пятницу власти решили усилить меры по борьбе с терроризмом по всей стране.

http://censor.net.ua/photo_news/321332/k...toreportaj
#цинічнийбандера #цинічнібандери #cynicalbanderites http://coub.com/view/5lw0m
Відповісти
Я б ще ввів обов'язкові заняття для усіх, хто здатен носити зброю.
Поновив патрулювання бійцями самооборони.
Чому в Швейцаріі, Норвегії, Ізраїлі тощо кожен фізично готов й може захистити свою країну, а у нас "мир" та "спокій" й танці біля ялинки?!
Кожна людина, що здатна тримати зброю, повинна поновити навички володіння зброєю. Провів би навчання з ГО. А також обов'язкові курси (?) з надання першої допомоги при пораненнях тощо. Бо йде війна.
Відповісти
тримали за худобу так і тримають.

Аваковські мєнти всіх спасуть. Ага. Догонять і ще раз спасуть.

(23-01-2015, 19:12 )Киянин писав(ла): Я б ще ввів обов'язкові заняття для усіх, хто здатен носити зброю.
Чому в Швейцаріі, Норвегії, Ізраїлі тощо кожен фізично готов й може захистити свою країну, а у нас "мир" та "спокій" й танці біля ялинки?!
Кожна людина, що здатна тримати зброю, повинна поновити навички володіння зброєю. Провів би навчання з ГО. А також обов'язкові курси (?) з надання першої допомоги при пораненнях тощо. Бо йде війна.
#цинічнийбандера #цинічнібандери #cynicalbanderites http://coub.com/view/5lw0m
Відповісти
Це як у старому, моєму улюбленому, анекдоті.
Карпати. 80 роки 20 ст.
- Куме. Що палите?
- Приму.
- А як Прима подорожчає?
- Ватру.
- А як Ватра подорожчає?
- Сільраду, куме. Сільраду.
- Маєте рацію.
- А я кулемет....

(Хто не знає, або забув -
Прима, Ватра - марки цигарок,
ще ватра — вогнище, багаття (слово румунського і індоєвропейського вжитку).
Рація - скорочена назва - Переносна радіостанція або портативна радіостанція (англ. Walkie-talkie) — переносний приймально-передавальний радіопристрій)
То будемо самоорганізовуватися. Shy
Відповісти
(23-01-2015, 19:37 )Sych писав(ла): тримали за худобу так і тримають.

Аваковські мєнти всіх спасуть. Ага. Догонять і ще раз спасуть.

[quote='Киянин' pid='105257' dateline='1422029545']
Я б ще ввів обов'язкові заняття для усіх, хто здатен носити зброю.
[/quote
------------------------------------------------------------------------------
Идет наглый обман граждан: если второго Министра обороны Украины Порошенко назначает из МВД не трудно догадаться против кого он собирается воевать - против народа. Мы помним как сдавал Крым России Временный Президент Турчинов: "тише, тише не спугните зеленых человечков - они будут стрелять!" Сегодня Порошенко говорит: "тише тише, а то мы нарушим минские соглашения!" Если до Мариуполя была узенькая полоска к югу занята агрессором, то с каждым днем она становится все шире и шире. Предательство Украины развивается по нарастающей...
Да поможет нам Бог! Слава Богу!
Відповісти
(24-01-2015, 01:12 )Николай Шевченко писав(ла): Идет наглый обман граждан: если второго Министра обороны Украины Порошенко назначает из МВД не трудно догадаться против кого он собирается воевать - против народа.

А кого б Ви поставили? Особисто мені подобається Дмитро Ярош. У соціальних мережах гуляють меми про Яроша як наступного міністра оборони. Іншими словами, очевидно, не так вже й мало людей в Україні хочуть Яроша. То замість повторювання у стотисячний раз, що Поpошенко така-сяка тварюка, чи не краще приєднатися до якоїсь громадської акції на користь Яроша? І ще. Міністр оборони в Україні не розробляє плани військових операцій, це задача начальника Генштабу. Ярош цим начальником бути не може, тому що в нього нема відповідного воїнського звання. Тоді хто? Безумовно, не Муженко; але хто? Пропонуйте конкретні кандидатури, і робіть, РОБІТь, будь ласка, щось для того, щоби Ваші і наші сподівання збулися! Ну нічого ж не зміниться, навіть якщо Ви ще мільйон разів констатуєте (насправді не маючи для цього серйозних підстав), що Порошенко поганий, зрадник, убивця українського народу тощо...

(24-01-2015, 01:12 )Николай Шевченко писав(ла): Мы помним как сдавал Крым России Временный Президент Турчинов: "тише, тише не спугните зеленых человечков - они будут стрелять!"

Уявіть собі себе на місці Турчинова в березні 2014 року. Що б Ви робили? Чи Ви дали б нашим військовим наказ стріляти? І чим би це закінчилося? І не було б це саме тим, чого хотів Хуйло? Російська пропаганда одразу розтиражувала б тезу, що укрофашисти стріляють у ні в чому не винних діячів народної самооборони Криму. Тому Росія, як це було в Грузії в 2008 році, просто ПОВИННА рушити на територію материковокі України танковими колонами з підтримкою авіації. Російські бомби знищили б Харків, Дніпропетровськ, Одесу, Миколаїв... а потім російський спецназ добивав би жителів цих міст, що заховалися у підвалах, як це було в Ґрозному... Я не кажу, що саме так МАЛО б бути; цілком можливо, що опір українського війська в Криму налякав би Хуйла і той дав би задній хід. Але є ж усе-таки РИЗИК, що станеться найгірше. Знаєте закон Мерфі?

(24-01-2015, 01:12 )Николай Шевченко писав(ла): Сегодня Порошенко говорит: "тише тише, а то мы нарушим минские соглашения!"

Добре, а що б Ви говорили на його місці? Знаєте, я не маю сумніву, що Порошенко розуміє, що ці "Мінські угоди" - повна туфта. Але якби він тоді їх не підписав, що було б? Чи українське військо змогло б у вересні 2014 р. одержати військову перемогу над ордою? Є різні думки про це. Так само як є різні думки про те, чи тепер українське військо здатне зупинити орду. І, знову ж таки, президент повинен тверезо оцінювати ризик...

(24-01-2015, 01:12 )Николай Шевченко писав(ла): Если до Мариуполя была узенькая полоска к югу занята агрессором, то с каждым днем она становится все шире и шире. Предательство Украины развивается по нарастающей...

Чи це дійсно так? Дайте точне посилання на джерело. Наскільки воно дійсно розширилося (прошу ТОЧНІ ЦИФРИ), і, якщо це розширення відбулося, чи достатньо на підставі цього розширення звинувачувати когось у "прєдатєльствє" України? Може справжньою зрадою було б не враховувати ніяких ризиків, а тільки виконувати бажання таких радикалів, як Ви - відкрити вогонь у Криму, не йти ні на яке перемир"я після Іловайська? Стати в бій кривавий від Сяну до Дону, загубити життя кількох десятків чи сотень тисяч (якщо не мільйонів) українських "Воїнів Світла?" І що далі?

Пане Миколо, перепрошую, але на підставі Ваших дописів я не бачу факту навмисної зради України теперешнім її урядом. Тому я й відповів Вам учора уривком з поезії Даниїла Хармса. Тільки Хармс навмисне приколювався, а Ви вірите, що пишете якісь дуже серйозні, правильні речі і цим допомагаєте Україні. Причому Україні, яку Ви самі для себе придумали.

Вибачте, я не хотів і не хочу Вас, чи когось іншого, ображати.

Да поможет нам Бог! Слава Богу!
[/quote]
Відповісти
Не понятно, для чего надо устраивать весь этот спектакль? Или на Киев уже напали? Зачем устраивать ажиотаж и сеять панику среди населения?
Відповісти
У Києві ніхто паніку не сіє. Патрулювання міста й тренування військ по захисту конкретних об'єктів є необхідними. Більш того, я вважаю, що зусилля по підготовці Києва до боротьби з тероризмом Gun недостатні. Про що й написав вище.
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
Angry Розірвана труба підмила дорогу в Києві - Kyiv Post. hrushka 0 429 16-11-2018, 17:31
Ост. повідомлення: hrushka
  А.Геращенко: А.Аваков є гарантом безпеки і силовим балансом від П.Порошенка (L) McOgon 1 335 03-10-2017, 20:25
Ост. повідомлення: Василь Васьківський
  А.Геращенко: А.Аваков є гарантом безпеки і силовим балансом від П.Порошенка (L) McOgon 0 237 03-10-2017, 05:06
Ост. повідомлення: McOgon

Перейти до форуму: