Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Азаров остаточно сказав "Так!" законопроекту "Про вищу освіту", розробленого робочою групою Згуровського
#1
Read the full article on the blog.
Сьогодні в Кабінеті Міністрів України на нараді в Прем'єр-міністра Микола Азаров зробив свій остаточний вибір на користь законопроекту "Про вищу освіту", розробленого робочою групою під керівництвом ректора НТУУ КПІ Михайла Згуровського.

Представники робочої групи прибули на нараду з підготовленими в авральному порядку (за два дні) відповідями на зауваження міністерств. Вже на самій нараді заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма сказав, що до МОНМС вже надійшли також багато зауважень Міністерства економічного розвитку і торгівлі, однак Микола Азаров зазначив, що робоча група не повинна виписувати нормотворчість так, як це вміють робити професійні чиновники, а тому представники міністерств повинні їй у цьому допомогти, погодивши принципові моменти. При цьому він заявив, що концептуально законопроект змінюватися під час цього доопрацювання не повинен.

В підсумку М. Азаров сказав, що має намір через два тижні внести законопроект на розгляд Кабінету Міністрів, а тому для його технічного доопрацювання слід створити робочу групу за участі представників громадськості та деяких міністерств, які мають найбільше зауважень - не більше п'яти. В результаті до робочої групи увійшли представники Перший заступник Міністра юстиції Інна Ємельянова, заступник Міністра фінансів Сергій Рибак, Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма, представник Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко, віце-президент Національної академії педагогічних наук України Володимир Луговий.
Відповісти
#2
проект якого пролетів
Відповісти
#3
кой-кому пора на відпочинок
Відповісти
#4
... а привід завжди знайдеться.

Бажання немає. І не про Азарова мова. Не він вирішує.
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
Exclamation Найєм сказав що у Бєні все пропало! Torr 0 260 21-12-2017, 00:36
Ост. повідомлення: Torr
  Кому платиш? Та не плачу, але є банда, яка насіла. Плати нам, сказав шеф і все ОК (/) Бойко 0 379 23-06-2017, 16:10
Ост. повідомлення: Бойко
  Чому чернігівську "Десну" не пустили у вищу лігу? Бойко 5 794 01-06-2017, 20:21
Ост. повідомлення: Slavix

Перейти до форуму: