Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Але не переживайте, є й добра новина: Диявола теж нема. Ні Пекла, ні Страшного Суду.
Так що одні лише плюси.
От тільки щодо відсутності вічного життя не впевнений, чи це однозначний плюс.

Ну, обовязково вічне - це звичайно мінус.
Треба мати право припинити своє існування, якщо вже надокучило.
А от якщо воно припиняється раніше ніж тобі хотілося б, то це не є плюсом.
Хоча це рідко буває.
Відповісти
(12-11-2012, 09:59 )Анатoль писав(ла): Треба мати право припинити своє існування, якщо вже надокучило.
Хоча це рідко буває.

Хтось з видатних лікарів (нe пам"ятаю, хто самe) був хворий на рак, і, коли він вжe був у тeрмінальній стадії, його запитали, як він сeбe почуває. Він відповів, "та прeкрасно, якби щe тільки нe оті чортові мeтастази у пeчінці..."
Відповісти
(12-11-2012, 09:59 )Анатoль писав(ла): Так що одні лише плюси.

Хоча це рідко буває.

Відповісти
(13-11-2012, 18:07 )Гоголь писав(ла):
(12-11-2012, 09:59 )Анатoль писав(ла): Так що одні лише плюси.

Хоча це рідко буває.

Відповісти
(13-11-2012, 17:51 )Філолог писав(ла): більша частина знедоленого люду зітхне полегшено і скористається правом припинити своє життя-обрубок.
А що таке вічне життя, в якому нічого не міняється?
Чим воно відрізняється від миті, якщо все те саме?

Відповісти
(13-11-2012, 18:07 )Гоголь писав(ла): Дия-вол-ом (Дий ВО(Е)ЛЕС) християни називали Бога своїх ворогів - слов"ян, 

Відповісти
"До слов’ян" - не знаю, припускаю, що це - одне з Імен Богів з’явилось вже під час існування слов’ян (знову ж таки не знаю, який сенс Ви вкладаєте в це слово) - років 5000 назад. А "до християн" - зрозуміло, що було.

Але саме у цьому вигляді, як слово "дия-вол" воно з’явилось саме в християн або скоріше у їх предтеч - юдеїв, які межували з оріянами і яким вони були ворогами, відтак придумували про них різні гидотні речі, в яких фігурували Боги оріїв.

(13-11-2012, 20:48 )Анатoль писав(ла):
(13-11-2012, 18:07 )Гоголь писав(ла): Дия-вол-ом (Дий ВО(Е)ЛЕС) християни називали Бога своїх ворогів - слов"ян, 

Відповісти
(14-11-2012, 10:52 )Філолог писав(ла): Досить того, що не буде страждань і пристрастей.
Мені достатньо, що Він любов.
Буде добре і якийсь тип блаженства і щастя.
Попадете Ви на суд до Аллаха. Чи до Диво-Вола.
А він скаже:
- А, то це та, що якогось назаретянина за бога вважала?!
В Пекло!
Навічно!
Відповісти
(15-11-2012, 11:29 )Філолог писав(ла): феномену диявола.. є філігранним майстром зла.
Чому зла?
Тільки тому, що опозиція богу, владі?
Так це добро.
Бо всяка влада псує.
А абсолютна псує абсолютно.

Відповісти
Пропагандисти всякого тирана приписують його опонентам злі наміри чи вчинки.

(15-11-2012, 15:07 )Філолог писав(ла): І потім навіть якщо диявол опонує Богові як абсолюту влади, припустимо, як злу, то все-таки він опонує злом, то це якби повстання проти себе, що є нищівним.

Ви не наведете жодного прикладу, коли б Диявол чинив зло, чи хоча б такі наміри заявляв.

Відповісти
Часто віруючі бачать диявола у першому зустрічному, бо вони зовсім відірвані від людей і живуть виключно своїми метафізичними конструкціями.
Відповісти
(15-11-2012, 17:06 )Василь Васьківський писав(ла): Часто віруючі бачать диявола у першому зустрічному, бо вони зовсім відірвані від людей і живуть виключно своїми метафізичними конструкціями.

Відповісти
(15-11-2012, 17:10 )Гоголь писав(ла):
(15-11-2012, 17:06 )Василь Васьківський писав(ла): Часто віруючі бачать диявола у першому зустрічному, бо вони зовсім відірвані від людей і живуть виключно своїми метафізичними конструкціями.

Відповісти
сином божим.
Лише сином людським.
А коли його учні на питання ким вони його вважають сказали, що христом, то він їм сказав нікому такої дурні не говорити.
Хоча проти уявлень людей, що він пророк, не заперечував.

(Івана не приводити, то пізніші фантазії).

(15-11-2012, 16:47 )Філолог писав(ла): Я свої висновки про те, яким є Бог і диявол, базую на євангеліях, де Христос - Бог

Відповісти
нехтування людьми ради метафізичних конструкцій. Обидва варіанти є антилюдськими й деструктивними.

(15-11-2012, 17:50 )Філолог писав(ла):

Хочеться уточнити, вони часто інших бачать одержимими дияволом, це не зовсім те, що бачити дияволом іншого.

Відповісти
(15-11-2012, 18:06 )Філолог писав(ла):
(15-11-2012, 17:57 )Василь Васьківський писав(ла): нехтування людьми ради метафізичних конструкцій. Обидва варіанти є антилюдськими й деструктивними.

(15-11-2012, 17:50 )Філолог писав(ла):

Хочеться уточнити, вони часто інших бачать одержимими дияволом, це не зовсім те, що бачити дияволом іншого.
Чому антилюдськими, ці "конструкції" пропагують навіть любов до ворогів, терпимість до недоліків та помилок інших, милість щодо покарання.

Цікавий приклад любови, коли людину оголошують одержимою дияволом і спалюють на вогнищі! Ніякої любови я тут не бачу.
Відповісти
(15-11-2012, 18:44 )Філолог писав(ла):
(15-11-2012, 18:11 )Василь Васьківський писав(ла):
(15-11-2012, 18:06 )Філолог писав(ла):
(15-11-2012, 17:57 )Василь Васьківський писав(ла): нехтування людьми ради метафізичних конструкцій. Обидва варіанти є антилюдськими й деструктивними.

(15-11-2012, 17:50 )Філолог писав(ла): Хочеться уточнити, вони часто інших бачать одержимими дияволом, це не зовсім те, що бачити дияволом іншого.
Чому антилюдськими, ці "конструкції" пропагують навіть любов до ворогів, терпимість до недоліків та помилок інших, милість щодо покарання.

Цікавий приклад любови, коли людину оголошують одержимою дияволом і спалюють на вогнищі! Ніякої любови я тут не бачу.

Такі приклади є ознакою неправильного тлумачення християнства, цьому підтвердженням є наявності багатьох сект, які тлумачать все буквально або на свій розсуд. Я особисто дослухаюсь до тлумачень святих отців, які поважаються православною церквою, але маю і свій досвід.

Проблема не в тлумаченні, а в тім, що оголошення людини одержимою дияволом є антилюдським актом, який не має жодного виправдання.
Відповісти
(15-11-2012, 19:15 )Філолог писав(ла): вигонить диявола з одержимих людей.

Відповісти
(15-11-2012, 19:15 )Філолог писав(ла):
(15-11-2012, 18:52 )Василь Васьківський писав(ла):
(15-11-2012, 18:44 )Філолог писав(ла):
(15-11-2012, 18:11 )Василь Васьківський писав(ла):
(15-11-2012, 18:06 )Філолог писав(ла): Чому антилюдськими, ці "конструкції" пропагують навіть любов до ворогів, терпимість до недоліків та помилок інших, милість щодо покарання.

Такі приклади є ознакою неправильного тлумачення християнства, цьому підтвердженням є наявності багатьох сект, які тлумачать все буквально або на свій розсуд. Я особисто дослухаюсь до тлумачень святих отців, які поважаються православною церквою, але маю і свій досвід.

Проблема не в тлумаченні, а в тім, що оголошення людини одержимою дияволом є антилюдським актом, який не має жодного виправдання.

Одержимість є в широкому значенні і у вузькому. В широкому значенні це порушення, зло, яке обирає людина, схильність до гріха, тобто людина, яка йде всупреч добру є скореною злом, опанована ним. Як діє диявол на людину чи прилогами чи спокусами немає значення, сама двоїстісь людини говорить про її неприродний нахил до зла, я не хочу говорити про техніку дії диявола.

А є одержимість, яка змальована в євангеліях з людьми, які диявол не злитно заселював, прикладом цього є сучасний фільм з Хопкінсом, де той грає католицького священники, який вигонить диявола з одержимих людей. Хочете вірте, хочете ні, подобається вам це чи ні, такі випадки існують, я й документальні фільми бачила.

Питання не в тім, в що вірити, а в тім, що всі люди є рівними, і не може одна людина оголошувати іншу одержимою. З таким же самим успіхом я можу вважати Вас одержимою, бо Ви вірите в існування диявола! Ось і все, це війна всіх проти всіх, а не любов.
Відповісти
(15-11-2012, 19:22 )Василь Васьківський писав(ла): [З таким же самим успіхом я можу вважати Вас одержимою,

Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  України без мови нема. Анатoль 2 123 27-05-2019, 21:24
Ост. повідомлення: Анатoль
  Чи можливо знищити диявола? Можливо і план простий! antik 21 3852 04-10-2015, 01:57
Ост. повідомлення: alien
  Бога нема. Анатoль 189 53962 01-12-2012, 16:35
Ост. повідомлення: Василь Васьківський

Перейти до форуму: