Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Американці, розповідайте про кандидатів зелених і лібертаріанців
Я так бачу, що в когось з них з'являються шанси зайняти друге місце на виборах.

Я правда нічого про них не знаю, дайте хоч якісь дані, крім вікіпедії.
Відповісти
Про "Зелених"

Я багато про цю партію не знаю. Коли ми мешкали в Сіетлі, ми іноді заходили до крамниці, де продавалася виключно "органічна" їжа. Тоді ми навіть не знали, що ця крамниця є ланкою мережі, яка належить Партії Зелених. Дізналися вже тут, у Місісіпі.

Останні опити громадської думки щодо "Зелених" для них не втішні. Більшість (за деякими полами, 78%) американських виборців про цю партію нічого або майже нічого не знають.

"Зелених" критикують, іноді висміюють, за їх екстремізм в екологічних питаннях. Вони, очевидно, дуже "ліві." Недавно вони охарактеризували свою партію як "партію екологічного соціалізму." На їх ФБ-сторінці є есе під назвою, "Чи сумісна позиція Партії Зелених з марксизмом?" Відповідь позитивна, хоча в коментарях є досить гостра критика. "Зелені" також кажуть, що вони не проти "екологічно відповідального капіталізму."

Дуже підозрілий їх "пацифізм." Вони весь час агітують за те, щоби припинити "перманентну війну." Разом з тим, вони звинувачують НАТО в усіх бідах людства, і повністю заперечують захисну функцію цього блока. Недавно їх лідер Джіл Стайн зробила заяву, що НАТО "оточило" Росію (от вже бідна!), і що в подіях в Україні теж винні виключно США і НАТО.

Контингент "Зелених" досить типовий для дуже лівих партій. В них домінують представники інтеліґенції (лікарі, науковці, вчителі), які у свій час були активними "дітьми-квітами" ("гіппі"). Кидається в очі досить велика пропорція євреїв (сама Джіл Стайн теж з єврейської родини, лікар за фахом). Є "зелені" діячі з дуже дивними прізвищами, наприклад, на ФБ є фотографія одного з керівників цієї партії, якого називають Біллі Кремль. Smile

Кілька типових картинок у долученні.

Долучення Міні-зображення

Зображення

Відповісти
Ще, наскільки я розумію, добра частина екологічно стурбованих орієнтується на демократів типу Ела Гора, який лобіює ідеі сталого розвитку. А ще частину ту, що а-ля безбашенні, окучують нафтовики з республіканців через Грінпіс. То ж і виходить, що саму ідею в тій чи іншій формі окучують мінімум троє політичних гравців.
Десь так?
--------------------------
(03-08-2016, 17:16 )gvp писав(ла): Про "Зелених"

Я багато про цю партію не знаю. Коли ми мешкали в Сіетлі, ми іноді заходили до крамниці, де продавалася виключно "органічна" їжа. Тоді ми навіть не знали, що ця крамниця є ланкою мережі, яка належить Партії Зелених. Дізналися вже тут, у Місісіпі.

Останні опити громадської думки щодо "Зелених" для них не втішні. Більшість (за деякими полами, 78%) американських виборців про цю партію нічого або майже нічого не знають.

"Зелених" критикують, іноді висміюють, за їх екстремізм в екологічних питаннях. Вони, очевидно, дуже "ліві." Недавно вони охарактеризували свою партію як "партію екологічного соціалізму." На їх ФБ-сторінці є есе під назвою, "Чи сумісна позиція Партії Зелених з марксизмом?" Відповідь позитивна, хоча в коментарях є досить гостра критика. "Зелені" також кажуть, що вони не проти "екологічно відповідального капіталізму."

Дуже підозрілий їх "пацифізм." Вони весь час агітують за те, щоби припинити "перманентну війну." Разом з тим, вони звинувачують НАТО в усіх бідах людства, і повністю заперечують захисну функцію цього блока. Недавно їх лідер Джіл Стайн зробила заяву, що НАТО "оточило" Росію (от вже бідна!), і що в подіях в Україні теж винні виключно США і НАТО.

Контингент "Зелених" досить типовий для дуже лівих партій. В них домінують представники інтеліґенції (лікарі, науковці, вчителі), які у свій час були активними "дітьми-квітами" ("гіппі"). Кидається в очі досить велика пропорція євреїв (сама Джіл Стайн теж з єврейської родини, лікар за фахом). Є "зелені" діячі з дуже дивними прізвищами, наприклад, на ФБ є фотографія одного з керівників цієї партії, якого називають Біллі Кремль. Smile

Кілька типових картинок у долученні.
РАШИЗМ - НІПРАЙДЬОТЬ! Wink
Відповісти
Такі собі напівбожевільні. Серед них багато вегетаріанців, які як відомо страждають нервовими розладами внаслідок поганого харчування.

Лібертаріанці - теж маргінали.
Їхній кандидат в президенти - типовий ідіот.

Це все. Big Grin

Але лібертаріанці все ж симпатичні

[Зображення: Co9VXvOXYAEPJ9U.jpg:small]
“Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them.” (G. Orwell)
Відповісти
(03-08-2016, 18:50 )Hadjibei писав(ла): Такі собі напівбожевільні. Серед них багато вегетаріанців, які як відомо страждають нервовими розладами внаслідок поганого харчування.

Лібертаріанці - теж маргінали.
Їхній кандидат в президенти - типовий ідіот.

Це все. Big Grin
Повністю підтримую

Тутейші зелені - типова продажна лівацька шушваль

Лібертаріанці втратили будь-яку повагу, після того як показали себе як хуйло-worshippers

Єдина сфера, де в них є хоч трохи адекватності - це у справі Другої Поправки

Тому що, після того, як вони показали себе повними тупаками в міжнародній політиці, я сумніваюсь в їх адекватності в сфері економіки

Хоча сучасна економічна політика кейнезіанства на стероїдах - із того ж розряду, що й обожнювання хуйла
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Намір кандидатів, за вказівками BBC, не відповідають дійсності. hrushka 0 68 03-03-2019, 14:50
Ост. повідомлення: hrushka
Angry американці пограбували лоховатих киян за методом хіп-хоп Torr 1 319 03-02-2019, 18:10
Ост. повідомлення: Николай Шевченко
  Американці зацікавилися діяльністю Дмитра Фірташа (л.) gvp 1 370 27-07-2017, 01:16
Ост. повідомлення: Torr

Перейти до форуму: