Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
анонс: Чому Ісуса вбили саме так, як це було?
#1
... Чому Ісуса вбили саме так, як це було? Якщо припустити, що Він мав стати просто чистим Агнцем Божим, якого мали принести в жертву для прощення (відпущення, відкуплення) "гріхів" усіх людей, то стає незрозуміло, чому це не зробили так, як приносять у жертву агнців? Чому не було так, як Бог колись казав зробити Аврааму, щоб перевірити його віру: покласти сина свого (Ісаака) на вівтар і зробити його жертвою? Може тому, що смерть Ісуса саме на хресті - це не випадковість, а ЗНАК!? Точніше, це - ОДИН З НАЙГОЛОВНІШИХ ЗНАКІВ: Ісус Своєю смертю поставив величезний хрест на ворогові Бога - на злі, яке прикривається маскою "Феміди". Це, як військові іноді позначають на карті цілі - хрестом. І прицілюючись, також на ціль наводять хрест. Або як колись Мойсей за вказівкою Бога позначив (правда, не хрестом, а кров'ю... агнців пасхальних) двері домів народу Ізраїлевого в Єгипті для того, щоб Бог міг побачити, де Ізраїльтяни, а де Єгиптяни (ідентифікація "свій - чужий"). (До речі, тоді Бог сказав Мойсею: "...і над всіма богами Єгипетськими вчиню суд.") Або, ще - як кажуть: "поставити на комусь хрест", - себто, помітити його, як приреченого, списаного і більше не потрібного представника минулого. Ще: в одному з чотирьох варіантів Євангелія - від Івана - є уточнення про те, що: "Коли ж підійшли до Ісуса й побачили, що Він уже вмер, голінок Йому не зламали, та один з вояків списом бока Йому проколов, - і зараз витекла звідти кров та вода." Думаю, що цей спис - це теж не випадковість. Цей спис - це ніби стрілка, яка додатково вказує на цей хрест (із страченим на ньому НЕВИННИМ Ісусом). (Ніби стрілка-курсор у комп’ютерній грі вказує на знак квеста (загадка), позначений хрестом.) Отже, схоже на те, що саме так Ісус Своєю смертю переміг смерть ще й у такому смислі: Бог поставив на горі (на видноті перед усім народом) великий хрест, яким позначив, де ще ховається смерть у цьому світі, тобто вказав на хитру схованку зла - "Феміду". Ще й списом, як стрілкою, додатково було вказано на цей хрест. Мабуть тому, що "Феміда" - це дуже хитра маска, яка під виглядом, начебто, ідеалу справедливості і, начебто, єдино можливого (і тому, начебто, необхідного) способу боротьби проти злочинності насправді може приховати (і приховує) безліч зла, і під її пов’язкою насправді ховають свої очі диявол та смерть. Тому Ісус каже: "...а про суд, - що засуджений князь цього світу", тобто, засуджений диявол (і його князівство зла), бо Ісус зробив нас усіх свідками проти нього, викривши його хитру маску "Феміди".
Що ж може ховатися під маскою начебто "справедливої" "Феміди"?
Дивіться додаток: Алгоритм війни і смерті "Феміда".
...
Більше дивіться - розділ 2.2 із Добра звістка - основи (UKR - українською мовою) - 20140730.txt
...


Долучення
.txt   Добра звістка - основи (UKR - українською мовою) - 20140730.txt (Розмір: 171,69 KB / Завантажень: 5)
Відповісти
#2
... мушу все-таки сказати, що форуми "Майдану" - це саме форуми, дискусійні форуми, де люди обговорюють певні теми на тому чи іншому тематичному підфорумі. Наші форуми не є, за визначенням, персональними блогами або хатами-читальнями. Особливо під час війни, коли ми всі мусимо пам"ятати про ідеологічний, інформаційний аспект цієї війни. Прошу Вас, дотримуйтеся тематики підфорумів. Не надсилайте один і той самий довгий текст на кілька підфорумів, і спробуйте писати так, щоби в людей виникали конкретні питання і, таким чином, зав"язувалася б дискусія.

(23-11-2014, 01:24 )homo sapiens писав(ла): ... Чому Ісуса вбили саме так, як це було? Якщо припустити, що Він мав стати просто чистим Агнцем Божим, якого мали принести в жертву для прощення (відпущення, відкуплення) "гріхів" усіх людей, то стає незрозуміло, чому це не зробили так, як приносять у жертву агнців? Чому не було так, як Бог колись казав зробити Аврааму(...)
Відповісти
#3
(23-11-2014, 17:33 )gvp писав(ла): ... мушу все-таки сказати, що форуми "Майдану" - це саме форуми, дискусійні форуми, де люди обговорюють певні теми на тому чи іншому тематичному підфорумі. Наші форуми не є, за визначенням, персональними блогами або хатами-читальнями. Особливо під час війни, коли ми всі мусимо пам"ятати про ідеологічний, інформаційний аспект цієї війни. Прошу Вас, дотримуйтеся тематики підфорумів. Не надсилайте один і той самий довгий текст на кілька підфорумів, і спробуйте писати так, щоби в людей виникали конкретні питання і, таким чином, зав"язувалася б дискусія.
Дякую за застереження. Намагаюся максимально дотримуватися правил форумів Майдану. Саме через війну виникли ці тексти, які нині вдалося розмістити тут. І вони є не рефлексією для блогів, а спробою аналізу причин цієї війни і додатково містять деякі цілком здійсненні пропозиції, ціль яких - зупинити цю війну. Але для цього необхідно, щоб якомога більше людей ознайомилися з цією інформацією. Саме запропоновані аналіз причин війни і способи її зупинити можуть бути предметом розгляду і дискусій на форумі, адже сподіваюся, що дуже багато людей в Україні бажають якнайшвидше перемогти і зупинити цю війну.
Матеріали розміщені у розділі "Освіта і наука", оскільки вони є результатом спроби знайти відповіді на зазначені питання за допомогою методів, близьких до наукових. Однак і справді, враховуючи тематику розгляду і надзвичайну важливість цілі якнайшвидше перемогти і зупинити нинішню війну, є намір розмістити теми-лінки з аналогічними назвами та з перенаправленням до розділу "Освіта і наука" також у розділах "Філософія, релігія, духовність" і "Вільний розділ" (помітивши їх словом "(лінк)" відповідно до правил форумів Майдану). Будь ласка, прошу не банити мене за це, а краще повідомити про те, чого робити не можна, якщо у моїх діях десь виявиться помилка (якщо таке навіть станеться, то ненавмисне). Дякую. З великою повагою до Майдану і до його форумів, homo sapiens.
(Безпосередньо про Майдан - дивіться розділ 2.2.2 із http://forum.maidanua.org/Добра звістка - основи...20140730.txt.)
Відповісти
#4
(23-11-2014, 01:24 )homo sapiens писав(ла): ... Чому 
...Ісус Своєю смертю поставив величезний хрест на ворогові Бога - на злі, 
У Бога нема ворогів!
- нема й ні добра, ні зла, бо це - лише людські поняття.
 Ви намагаєтесь танцювати від релігійних казочок, що зображають Христа жертвою за гріхи людства.
Відповісти
#5
(17-01-2017, 23:57 )jasvami писав(ла):
(23-11-2014, 01:24 )homo sapiens писав(ла): ... Чому 
...Ісус Своєю смертю поставив величезний хрест на ворогові Бога - на злі, 
У Бога нема ворогів!
- нема й ні добра, ні зла, бо це - лише людські поняття.
 Ви намагаєтесь танцювати від релігійних казочок, що зображають Христа жертвою за гріхи людства.

Зовсім в іншому смислі, аніж те тлумачення "жертви за гріхи людства", яке є офіційною доктриною традиційної церкви. Якщо Ви уважно прочитаєте, хоча б, запропонований фрагмент, то побачите, що тут йдеться про цінність жертви Ісуса Христа не як якоїсь містичної події (як вчить традиційна церква), а як суто "матеріалістичного" вчинку (як самопожертва солдата-захисника на війні заради інших людей, які ще живі) -- це урок, який ця Людина (Ісус) представила іншим людям, щоб вони могли побачити закономірність, закладену в цій конкретній системі (в інституті начебто "правосуддя"), а саме, що в цій системі не тільки можливі, але і закономірно притаманні їй "помилки 1-го і 2-го роду" (коли не засуджують винного (Вараву відпустили) або засуджують невинного (Ісуса стратили)), що в результаті призводить до беззаконня (і в перспективі цілком імовірно може призвести до катастрофічних наслідків). 

...Урок цей для того, щоб люди у майбутньому могли уникнути пасток цієї системи (і тих катастрофічних наслідків). 

Більш докладна аргументація - у розділах 2.2 та 2.2.3 із повного тексту Добра звістка - основи (UKR - українською мовою) - 20140730.txt 
Більш повну версію анонсу можна знайти тут
Відповісти
#6
(18-01-2017, 02:02 )homo sapiens писав(ла): Зовсім в іншому смислі, аніж те тлумачення "жертви за гріхи людства",  а як суто "матеріалістичного" вчинку (як самопожертва солдата-захисника на війні заради інших людей, які ще живі) -- це урок, який ця Людина (Ісус) представила іншим людям, 
- Не думаю, що Христос, йдучи на смерть, ставив собі таку ціль.
 На хрест він пішов, щоб відкупити свої власні гріхи минулих втілень, а заразом -  продемонструвати безсмертя людського духу("Я" людини) й тим звільнити людство від страху перед смертю.
Відповісти
#7
(20-01-2017, 11:56 )jasvami писав(ла): - Не думаю, що Христос, йдучи на смерть, ставив собі таку ціль.
 На хрест він пішов, щоб відкупити свої власні гріхи минулих втілень, а заразом -  продемонструвати безсмертя людського духу("Я" людини) й тим звільнити людство від страху перед смертю.
"щоб відкупити свої власні гріхи минулих втілень" - це містичний смисл, перевірити який ми не можемо (фантазувати про безліч різноманітних можливих містичних смислів можна до нескінченності, але перевірити ці припущення неможливо). 
Щодо "безсмертя духу" і звільнення від страху - погоджуюся. Однак можна загинути і не відчуваючи страху (наприклад, під колесами автомобіля), а духу (інформації) потрібне тіло (апаратна частина), яким він міг би керувати. 

Тому я пропоную розглянути такі смисли, які узгоджуються з вченням Ісуса і подіями з Його життя, і при цьому ці смисли є цілком логічні з "матеріалістичної", тобто з наукової точки зору. 
Припустимо, Ісус виконував головну роль у деякому сценарії, організованому групою невідомих (людей чи інших мислячих істот). 
Які головні (стратегічні) цілі могли бути у Ісуса (у організаторів)? 
Як Євангелія представляють нам Ісуса? - Як Сина Бога, якого Бог обіцяв віддати в жертву заради спасіння людей (від смерті внаслідок того, що вони грішні). І одночасно, як жертовного Агнця пасхального. (І одночасно Ісус називав Сам себе Сином Людським.) 
Про що це нам говорить? 

Пасхальні ягнята - це пам"ятка про Пасху - свято звільнення народу ізраїльського від єгипетського рабства. Отже, одна з цілей Ісуса - звільнення людей від рабства. Традиційна церква тлумачить це, як, начебто, звільнення від рабства гріхів. Але оце додавання "від рабства гріхів" замість просто "від рабства" - по суті, це просто вигадка. Адже Ісус з"явився у той час, коли у світі панувала Давньоримська імперія, яка була дуже сильна - настільки, що перемогти її силою ніхто у той час не міг (повстання рабів під проводом Спартака було подолано Римом силою). Отже, на той час не було сил, які могли б силою змінити Римську імперію, одною з найважливіших основ якої було рабство (рабовласницький лад). Якщо рабство неможливо подолати організованою силою, то як тоді проти нього боротися? Як його перемогти? - Одна з можливих стратегій може полягати в наступному: Подолати імперію не вдалося, тому що не вдалося організувати достатньо сил для боротьби, бо імперія успішно дбала про те, щоб її супротивники не могли домовитися між собою, щоб організуватися, а хто намагався, тих знищували. Як можна організувати маси людей, не маючи можливості прямо говорити про цілі опору проти рабства і знищення рабства з метою переходу до іншого суспільно-політичного ладу і до інших виробничих відносин? - Для цього можна поширити інформацію, яка, з першого погляду, здається ніяк не зв"язаною з цілями зміни суспільно-політичної та економічної системи, наприклад, деяку інформацію в галузі релігії, але з якої б опосередковано - як наслідок - випливали б потрібні суспільно-політичні зміни. При цьому для зміни якоїсь системи №1 дуже важливо (необхідно) запропонувати якусь іншу - альтернативну - систему №2, бо поки не запропоновано альтернативну систему, то немає цілей, орієнтирів: куди йти, до чого треба рухатися, що треба отримати в результаті. Релігія якраз дає можливість представити, описати таке ідеальне суспільство (цільову систему, яку потрібно створити) під виглядом, начебто, "іншого світу". Думаю, саме так і було зроблено. 

Крім того, спасіння від смерті від гріхів теж має свій практично-прагматичний зміст: Що буде, якщо внаслідок егоїстичних бажань деяких людей виникнуть такі конфлікти, які призведуть до війн? - Тоді люди повбивають одне одного. (Це можна спостерігати протягом всієї історії людства.) Однак сьогодні людство вже володіє такими надпотужними видами зброї, наприклад, ядерна зброя, які можуть знищити не тільки частину популяції "homo sapiens", але і всю цю популяцію разом з багатьма іншими біологічними видами на планеті Земля. І очевидно, що той факт, що "Карибська криза" колись минула без таких наслідків, ще не означає, що людство не зірветься у прірву самознищення сьогодні чи у майбутньому (Росія зовсім нещодавно знову погрожувала, що вона може перетворити США на радіоактивний попіл, але ж у такому разі не тільки США, але і вся Земля (разом з Росією) перетвориться на радіоактивний попіл). Але крім ядерної зброї є й інші можливості для знищення людства, наприклад, глобальне потепління (або інші наслідки неконтрольованого використання спільних ресурсів). І що ж тоді буде, якщо все життя на Землі (або, хоча б, усі люди) буде знищене? Тобі навіть ніякі реінкарнації не зможуть відбуватися (не буде тіл для цього), не кажучи про те, що у "матеріалістичному" смислі люди зникнуть. Навіть все життя на Землі може зникнути. До речі, в цьому смислі можна тлумачити таке поняття, як "вічне життя" або "життя вічне" - не як індивідуальне безсмертя окремої особини, а як "вічність" самого явища "життя". Отже, Ісус, вказуючи на небезпеку, яку приховує в собі алгоритм війни і смерті "Феміда" (тобто звичай мститися ворогам), міг мати одну з головних цілей - зберегти для людей "вічне життя" (тобто, біосферу Землі і біологічний вид "homo sapiens", який потенційно може знайти життєвий простір не тільки на Землі, але і "на небі", тобто, у космосі). 

Більш детально про нову незвичну інтерпретацію доктрини Ісуса як алгоритм оптимізації з критерієм максимум ймовірності виживання біологічного виду "homo sapiens" і великої частини біоти (інших видів) на планеті Земля - дивіться у повному тексті  Добра звістка - основи (UKR - українською мовою) - 20140730.txt .
Відповісти
#8
(20-01-2017, 14:41 )homo sapiens писав(ла): Як Євангелія представляють нам Ісуса? - Як Сина Бога, якого Бог обіцяв віддати в жертву заради спасіння людей (від смерті внаслідок того, що вони грішні). І одночасно, як жертовного Агнця пасхального. (І одночасно Ісус називав Сам себе Сином Людським.) 
Про що це нам говорить? 
Це говорить, що ви або не розумієте Біблії, або навмисне її перекручуєте.
 З чого ви взяли, що Бог мав такі наміри відносто Ісуса?
Відповісти
#9
(20-01-2017, 23:53 )jasvami писав(ла): Це говорить, що ви або не розумієте Біблії, або навмисне її перекручуєте.
 З чого ви взяли, що Бог мав такі наміри відносто Ісуса?
У Євангелії від Івана 1 : 
1:45. Пилип Нафанаїла знаходить та й каже йому: Ми знайшли Того, що про Нього писав був Мойсей у Законі й Пророки, Ісуса, сина Йосипового, із Назарету.
...
Сам Ісус теж про себе казав, що Він виконує волю Отця, причому так, щоб збулося Писання: 
Євангеліє від Івана 3 : 
3:16. Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.
3:17. Бо Бог не послав Свого Сина на світ, щоб Він світ засудив, але щоб через Нього світ спасся.
...
Від Івана 19 ("щоб збулося Писання") : 
19:23. Розп'явши ж Ісуса, вояки взяли одіж Його, та й поділили на чотири частині, по частині для кожного вояка, теж і хітона. А хітон був не шитий, а витканий цілий відверху.
19:24. Тож сказали один до одного: Не будемо дерти його, але жереба киньмо на нього, кому припаде. Щоб збулося Писання: Поділили одежу Мою між собою, і метнули про шату Мою жеребка. Вояки ж це й зробили...
...
19:28. Потім, знавши Ісус, що вже все довершилось, щоб збулося Писання, проказує: Прагну!
19:29. Тут стояла посудина, повна оцту. Вояки ж, губку оцтом наповнивши, і на тростину її настромивши, піднесли до уст Його.
19:30. А коли Ісус оцту прийняв, то промовив: Звершилось!... І, голову схиливши, віддав Свого духа...
19:31. Був же день Приготовлення, тож юдеї, щоб тіла на хресті не зосталися в суботу, був бо Великдень тієї суботи просили Пилата зламати голінки розп'ятим, і зняти.
19:32. Тож прийшли вояки й поламали голінки першому й другому, що розп'ятий з Ним був.
19:33. Коли ж підійшли до Ісуса й побачили, що Він уже вмер, то голінок Йому не зламали,
19:34. та один з вояків списом бока Йому проколов, і зараз витекла звідти кров та вода.
19:35. І самовидець засвідчив, і правдиве свідоцтво його; і він знає, що правду говорить, щоб повірили й ви.
19:36. оце сталось тому, щоб збулося Писання: Йому кості ламати не будуть!
19:37. І знов друге Писання говорить: Дивитися будуть на Того, Кого прокололи.
...
Від Матвія 26 ("щоб збулися писання пророків") : 
26:49. І зараз Він підійшов до Ісуса й сказав: Радій, Учителю! І поцілував Його.
26:50. Ісус же йому відказав: Чого, друже, прийшов ти? Тоді приступили та руки наклали на Ісуса, і схопили Його.
26:51. А ось один із тих, що з Ісусом були, витягнув руку, і меча свого вихопив та й рубонув раба первосвященика, і відтяв йому вухо.
26:52. Тоді промовляє до нього Ісус: Сховай свого меча в його місце, бо всі, хто візьме меча, від меча і загинуть.
26:53. Чи ти думаєш, що не можу тепер упросити Свого Отця, і Він дасть Мені зараз більше дванадцяти легіонів Анголів?
26:54. Але як має збутись Писання, що так статися мусить?
26:55. Тієї години промовив Ісус до народу: Немов на розбійника вийшли з мечами та киями, щоб узяти Мене! Я щоденно у храмі сидів і навчав, і Мене не взяли ви.
26:56. Це ж сталось усе, щоб збулися писання пророків. Усі учні тоді залишили Його й повтікали...
...
Від Марка 14 ("щоб збулися Писання") : 
14:46. Вони ж руки свої наклали на Нього, і схопили Його.
14:47. А один із тих, що стояли навколо, меча вихопив та й рубонув раба первосвященика, і відтяв йому вухо.
14:48. А Ісус їм промовив у відповідь: Немов на розбійника вийшли з мечами та киями, щоб узяти Мене.
14:49. Я щодня був із вами у храмі, навчаючи, і Мене не взяли ви. Але, щоб збулися Писання.
14:50. Тоді всі полишили Його й повтікали...
...
Від Марка 15 ("і збулося Писання") : 
15:25. Була ж третя година, як Його розп'яли.
15:26. І був написаний напис провини Його: Цар Юдейський.
15:27. Тоді розп'ято з Ним двох розбійників, одного праворуч, і одного ліворуч Його.
15:28. І збулося Писання, що каже: До злочинців Його зараховано!
...
Від Луки 24 ("написано" в "Писанні" про Нього) : 
24:24. І пішли дехто з наших до гробу, і знайшли так, як казали й жінки; та Його не побачили...
24:25. Тоді Він сказав їм: О, безумні й запеклого серця, щоб повірити всьому, про що сповіщали Пророки!
24:26. Чи ж Христові не це перетерпіти треба було, і ввійти в Свою славу?
24:27. І Він почав від Мойсея, і від Пророків усіх, і виясняв їм зо всього Писання, що про Нього було.
24:28. І наблизились вони до села, куди йшли. А Він удавав, ніби хоче йти далі.
24:29. А вони не пускали Його й намовляли: Зостанься з нами, бо вже вечоріє, і кінчається день. І Він увійшов, щоб із ними побути.
24:30. І ото, коли сів Він із ними до столу, то взяв хліб, поблагословив, і, ламаючи, їм подавав...
24:31. Тоді очі відкрилися їм, і пізнали Його. Але Він став для них невидимий...
24:32. І говорили вони один одному: Чи не палало нам серце обом, коли промовляв Він до нас по дорозі, і коли виясняв нам Писання?...
...
24:44. І промовив до них: Це слова, що казав Я до вас, коли був іще з вами: Потрібно, щоб виконалось усе, що про Мене в Законі Мойсеєвім, та в Пророків, і в Псалмах написане.
24:45. Тоді розум розкрив їм, щоб вони розуміли Писання.
24:46. І сказав Він до них: Так написано є, і так потрібно було постраждати Христові, і воскреснути з мертвих дня третього,
24:47. і щоб у Ймення Його проповідувалось покаяння, і прощення гріхів між народів усіх, від Єрусалиму почавши.
24:48. А ви свідки того.

Джерела (Євангелія) - https://ukr-easy.bibleonline.ru/ .
Відповісти
#10
(21-01-2017, 22:45 )homo sapiens писав(ла): 1:45. Пилип Нафанаїла знаходить та й каже йому: Ми знайшли Того, що про Нього писав був Мойсей у Законі й Пророки, Ісуса, сина Йосипового, із Назарету.
Детка, цитаты будешь приводить таким же книжникам как и сам, не понимающим смысла написанного, но наученным ими манипулировать.
К тому же, в них нет подтверждения твоим утверждениям.
 А если желаешь знать истину, - узнай суть спасения, суть греха и способ избавления от греха.
Відповісти
#11
(21-01-2017, 23:26 )jasvami писав(ла): Детка, цитаты будешь приводить таким же книжникам как и сам, не понимающим смысла написанного, но наученным ими манипулировать.
К тому же, в них нет подтверждения твоим утверждениям.
 А если желаешь знать истину, - узнай суть спасения, суть греха и способ избавления от греха.
Що, різко забули українську мову? 

З наведених мною раніше цитат з Євангелій точно логічно випливає, що Ісус виконував цілком певний план, у якому були враховані зроблені раніше у (Святому) Писанні пророцтва про майбутній прихід Месії. 
І про це Ісус свідчив особисто багато разів (наведені цитати якраз це демонструють). 
Якщо Вам цитати з Євангелій нічого не доводять, то це не значить, що інші люди теж проігнорують ці логічні докази. 

Суть спасіння - вижити, залишитися живим. Ісус каже: "Бог не є Богом мертвих, а живих!" 
Але ж Ви впритул не бачите: 
Євангеліє від Івана 3 : 
3:16. Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.
3:17. Бо Бог не послав Свого Сина на світ, щоб Він світ засудив, але щоб через Нього світ спасся.


Та мене не дивує, що Ви впритул не бачите цих фактів і цієї логіки, бо Ваші теми на форумах цього Майдану показують, чим Ви тут займаєтесь: 
       - пишете про печатки антихриста (негатив) і намагаєтесь дезорієнтувати людей тим, що, начебто, все християнство "було давно і тому вже неправда" (негатив), а натомість пропонуєте "обновиться духом ума" (фактично відкрити свою голову для некритичного сприйняття всякої алогічної інформаційної каші (інформаційного сміття), щоб легше було дезорієнтувати людей, задурюючи їм голову); 
       - пишете про якогось, начебто "істинного Христа сьогоднішнього втілення" (чи, бува, не "Марію Деві-Христос із Білого братства" v.2.0? ); 
       - пишете про те, що, начебто, "час скорботи настав" (одночасно з задуренням намагаючись викликати "не тільки у юдеїв, але і у християн" почуття провини за начебто "суцільно помилкові уявлення" і начебто (повне) нерозуміння "істинного Христа сьогоднішнього втілення"... 
Звичайно, коли в думках така муть (з ФСБшних методичок?), то куди ж там логіці поміститися?
Відповісти
#12
(22-01-2017, 04:29 )homo sapiens писав(ла): Хай буде відомо дітям Божим:
"Гріх" - помилка.
Втікати/спасатись від помилок, є лише один спосіб: навчатись/ просвіщатись.
Тому, "Спаситель" = Просвітитель і - аж ніяк не жертва за чужі помилки.
Тому пророк Исайя каже:"...багатьох спасе пізнанням своїм". та й апостол Іван описує Христе як "Просвітителя, що просвіщає всякого приходящого в світ".
Вам - книжникам, ці елементарні речі доступні?
Відповісти
#13
(22-01-2017, 04:29 )jasvami писав(ла): Хай буде відомо дітям Божим:
"Гріх" - помилка.
Втікати/спасатись від помилок, є лише один спосіб: навчатись/ просвіщатись.
Тому, "Спаситель" = Просвітитель і - аж ніяк не жертва за чужі помилки.
Тому пророк Исайя каже:"...багатьох спасе пізнанням своїм". та й апостол Іван описує Христе як "Просвітителя, що просвіщає всякого приходящого в світ".
Вам - книжникам, ці елементарні речі доступні?

Якраз про це і йдеться у запропонованому тексті: Ісус - Учитель, Він дає людям інформацію не тільки словами говорячи, але й показує уроки наочно. 
Цитати: 
---------------------


"нехай прийде Царство Твоє, 
нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі." 


.......2. Але, перш за все, Ісус Спаситель навчав людей, щоб спасти їх у цьому світі. ... 

... Ще за часів, коли Ісус ходив землею і навчав учнів і маси людей особисто, люди уявляли собі спасіння від месії інакше, ніж це, як виявилось, було задумано Богом. Багато хто і досі уявляє, що Бог створить (чи вже створив) Царство Небесне, думаючи, що Бог сам збудує це Царство. 

Але хіба не логічно більш імовірним вважати інше припущення, - що Бог дав людям знання про те, яке має бути Царство Боже, і як його можна збудувати, тобто представив їм проект (і ще й з детальними роз’ясненнями і багатьма прикладами), для того, щоб вони самі змогли збудували таке суспільство за цим Його проектом? 

Колись раніше - перед потопом - таке вже було: 

Бог врятував рід людський і багато видів тварин тим, що попередив Ноя про майбутній потоп і дав йому план спасіння від потопу - проект корабля і інструкції, що і як робити. 

Ной збудував корабель для спасіння від потопу за проектом Бога, а не Бог збудував корабель для Ноя. (Більш докладне пояснення цієї ж ідеї на прикладі правил дорожнього руху наведене нижче.) 
...

... простий приклад: Наші біологічні батьки (мама, тато) теж люблять нас і теж бажають нам добра, і теж хочуть уберегти нас від небезпек. Вони навчають нас різному, також і правилам дорожнього руху. Вони навчають нас для того, щоб врятувати нас від небезпек світу, зокрема, й від смерті на дорозі від якогось авто. Можливо, нам і хотілося б, щоб хтось із наших батьків повсякчас оберігав нас від автомобілів і висмикнув нас з-під загрози смерті, але ж... навіть незважаючи на те, що це можливо (теоретично, батько може постійно ходити разом з нами і нас оберігати), але це було б вкрай непрактично, тому що така "система безпеки" потребує вкрай багато зайвих витрат ресурсів (енергії, часу та інших) порівняно з іншим способом - навчитися правилам дорожнього руху і самоконтролю, тобто добровільно самостійно дотримуватися цих правил, мотивуючи себе розумінням доцільності таких правил і такої поведінки, і власне, цілей, на досягнення яких все це спрямоване. 
...
Більше - розділ 2 та розділ "Чому саме зараз?" із Добра звістка - основи (UKR - українською мовою) - 20140730.txt 
---------------------


"і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; 
і не введи нас у спокусу, 
але визволи нас від лукавого." 


Бог поставив на "Феміді" хрест - Ісус не сказав це, а показав:

... Ісус не міг прямо сказати про це словами, бо тоді б Його (або пізніше Його учнів) могли обвинуватити у спробі підриву державної влади, і тоді б римляни сказали, що вони вбили Його не безвинного, а за злочин. А так, без цих слів, і чинний (юдейський) цар Ірод визнав, що Ісус невинний, і головний представник (намісник) римської держави (в Юдеї) – Понтій Пилат - ще до страти визнав, що Ісуса засудили на смерть невинного. І навіть один з двох злочинців, яких стратили разом з Ісусом, визнав, що його самого засудили справді за злочин, а от Ісуса засудили без провини. Тобто, похід до Пилата просто забезпечив первосвященникам формальне прикриття, тобто зовнішню видимість нібито дотримання закону, коли вони фактично свавільно вбили невинного Ісуса з особистих міркувань. І таким чином Ісус показав, що "Феміда" вбиває не тільки винних, але будь-кого - залежно від того, хто і як поверне її меча. І це не випадковість, а один з головних уроків Бога для людей. ... 

... Чому Ісуса вбили саме так, як це було? Якщо припустити, що Він мав стати просто чистим Агнцем Божим, якого мали принести в жертву для прощення (відпущення, відкуплення) "гріхів" усіх людей, то стає незрозуміло, чому це не зробили так, як приносять у жертву агнців? Чому не було так, як Бог колись казав зробити Аврааму, щоб перевірити його віру: покласти сина свого (Ісаака) на вівтар і зробити його жертвою? Може тому, що смерть Ісуса саме на хресті - це не випадковість, а ЗНАК!? Точніше, це - ОДИН З НАЙГОЛОВНІШИХ ЗНАКІВ: Ісус Своєю смертю поставив величезний хрест на ворогові Бога - на злі, яке прикривається маскою "Феміди". Це, як військові іноді позначають на карті цілі - хрестом. І прицілюючись, також на ціль наводять хрест. Або як колись Мойсей за вказівкою Бога позначив (правда, не хрестом, а кров'ю... агнців пасхальних) двері домів народу Ізраїлевого в Єгипті для того, щоб Бог міг побачити, де Ізраїльтяни, а де Єгиптяни (ідентифікація "свій - чужий"). (До речі, тоді Бог сказав Мойсею: "...і над всіма богами Єгипетськими вчиню суд.") Або, ще - як кажуть: "поставити на комусь хрест", - себто, помітити його, як приреченого, списаного і більше не потрібного представника минулого. Ще: в одному з чотирьох варіантів Євангелія - від Івана - є уточнення про те, що: "Коли ж підійшли до Ісуса й побачили, що Він уже вмер, голінок Йому не зламали, та один з вояків списом бока Йому проколов, - і зараз витекла звідти кров та вода." Думаю, що цей спис - це теж не випадковість. Цей спис - це ніби стрілка, яка додатково вказує на цей хрест (із страченим на ньому НЕВИННИМ Ісусом). (Ніби стрілка-курсор у комп’ютерній грі вказує на знак квеста (загадка), позначений хрестом.) Отже, схоже на те, що саме так Ісус Своєю смертю переміг смерть ще й у такому смислі: Бог поставив на горі (на видноті перед усім народом) великий хрест, яким позначив, де ще ховається смерть у цьому світі, тобто вказав на хитру схованку зла - "Феміду". Ще й списом, як стрілкою, додатково було вказано на цей хрест. Мабуть тому, що "Феміда" - це дуже хитра маска, яка під виглядом, начебто, ідеалу справедливості і, начебто, єдино можливого (і тому, начебто, необхідного) способу боротьби проти злочинності насправді може приховати (і приховує) безліч зла, і під її пов’язкою насправді ховають свої очі диявол та смерть. Тому Ісус каже: "...а про суд, - що засуджений князь цього світу", тобто, засуджений диявол (і його князівство зла), бо Ісус зробив нас усіх свідками проти нього, викривши його хитру маску "Феміди".
Що ж може ховатися під маскою начебто "справедливої" "Феміди"?
Дивіться додаток: Алгоритм війни і смерті "Феміда".
...
Більше дивіться - розділ 2.2 із повного тексту Добра звістка - основи (UKR - українською мовою) - 20140730.txt 
---------------------
Відповісти
#14
(23-01-2017, 20:38 )homo sapiens писав(ла): .......2. Але, перш за все, Ісус Спаситель навчав людей, щоб спасти їх у цьому світі. ... 

... Ще за часів, коли Ісус ходив землею і навчав учнів і маси людей особисто, люди уявляли собі спасіння від месії інакше, ніж це, як виявилось, було задумано Богом. Багато хто і досі уявляє, що Бог створить (чи вже створив) Царство Небесне, думаючи, що Бог сам збудує це Царство. 

Але хіба не логічно більш імовірним вважати інше припущення, - що Бог дав людям знання про те, яке має бути Царство Боже, і як його можна збудувати, тобто представив їм проект (і ще й з детальними роз’ясненнями і багатьма прикладами), для того, щоб вони самі змогли збудували таке суспільство за цим Його проектом? 

Колись раніше - перед потопом - таке вже було: 

Бог врятував рід людський і багато видів тварин тим, що попередив Ноя про майбутній потоп і дав йому план спасіння від потопу - проект корабля і інструкції, що і як робити. 
Дуже помиляєтесь, поважний homo!   У вченні Христа нема мови про спасіння роду людського на Землі, бо люди - тимчасові іграшки в руках духів: погрались - та перейшли до складніших, а тим часом молодші займаються тим що покинули старші. Біблійне "спасіння" стосується тільки духів, що шукають  спасіння від втілень в тіла Земних істот, шукаючи більш дорослих справ, що передбачені для них в Царстві Небеснім.
Відповісти
#15
(16-12-2018, 13:40 )jasvami писав(ла): Дуже помиляєтесь, поважний homo!   У вченні Христа нема мови про спасіння роду людського на Землі, бо люди - тимчасові іграшки в руках духів: погрались - та перейшли до складніших, а тим часом молодші займаються тим що покинули старші. Біблійне "спасіння" стосується тільки духів, що шукають  спасіння від втілень в тіла Земних істот, шукаючи більш дорослих справ, що передбачені для них в Царстві Небеснім.

У цьому Вашому твердженні - припущення. 
І це припущення, хоча, можливо (про перевірку мені не відомо), і не суперечить описаним у Євангеліях цитатам та вчинкам Ісуса, однак і не підтверджується ними. 

Думаю, тлумачити вчення Ісуса, описане у Євангеліях, можна по-різному, наприклад, так, як написали Ви, або так, як це роблять традиційні церкви (католики, православні, протестанти) і навіть не дуже традиційні ("Свідки Єгови"). Але цими тлумаченнями не вичерпується вся множина можливих тлумачень (інтерпретацій). 

Тому Ваше припущення про духів - одне з можливих (щодо його несуперечливості Євангеліям у мене інформації нема), але воно явно не єдино можливе. 

Те тлумачення, яке запропоноване мною у дописах на цьому форумі, теж можливе. І, наскільки мені вдається оцінити на основі текстів 4 канонічних Євангелій, моє тлумачення не тільки не суперечить їм, але і підтверджується ними, тобто підтверджується вченням Ісуса, яке описане в їхніх текстах (цитати Його висловів та описи Його вчинків). 

Думаю, хто прочитає уважно і спробує неупереджено зрозуміти описані мною ідеї (вище), зможе самостійно в цьому переконатися.
Відповісти
#16
(16-12-2018, 17:42 )homo sapiens писав(ла): Думаю, тлумачити вчення Ісуса, описане у Євангеліях, можна по-різному, наприклад, так, як написали Ви, або так, як це роблять традиційні церкви
Вірним може бути лише одне тлумачення. Й таким буде те, яке вписується в загальну світоглядну картину, яка в свою чергу, вірною є лише в одному варіанті. Бажаєте познайомитись з тим єдино вірним, - читайте Суди Христа сьогоднішнього втілення.
Відповісти
#17
(16-12-2018, 18:45 )jasvami писав(ла): Вірним може бути лише одне тлумачення. ... 

Але це не означає, що сАме Ваше тлумачення і є вірне. 
Я думаю, що вірне те, що у мене написане. А інші читачі можуть ознайомитися з аргументами-доказами (наприклад, у цій темі вище) і самостійно для себе вирішити, де більше правди.
Відповісти
#18
(16-12-2018, 19:26 )homo sapiens писав(ла):  
Я думаю, що вірне те, що у мене написане.

То може надасте докази вірності свого?
Відповісти
#19
Аргументи (докази) вже наведені - у цій темі вище 
та в інших створених мною (на цьому форумі) темах. 

У   >>> повному тексті <<<, де всі ідеї (твердження) викладені в єдиній цілісній системі, і кожна з них не тільки сформульована, але і роз"яснено докази (аргументи), чому саме так можна і доцільно розуміти. 

Це нове незвичне тлумачення доктрини Ісуса - як алгоритм оптимізації з критерієм максимум імовірності виживання через проект для людей побудувати "Царство Боже" (воно ж "Царство Небесне") на Землі, що є концепція нового суспільно-політичного ладу. 
Відповісти
#20
(16-12-2018, 22:05 )homo sapiens писав(ла): Аргументи (докази) вже наведені - у цій темі вище 
та в інших створених мною (на цьому форумі) темах. 

У   >>> повному тексті <<<, де всі ідеї (твердження) викладені в єдиній цілісній системі, і кожна з них не тільки сформульована, але і роз"яснено докази (аргументи), чому саме так можна і доцільно розуміти. 

Це нове незвичне тлумачення доктрини Ісуса - як алгоритм оптимізації з критерієм максимум імовірності виживання через проект для людей побудувати "Царство Боже" (воно ж "Царство Небесне") на Землі, що є концепція нового суспільно-політичного ладу. 
Я вже вам казав, що вірність тлумачення визначається його здатністю доповнювати цілісну світоглядну картину. У вас такої картини взагалі нема. Нема у вас розуміння сутності людини, шляху її розвитку від створення, її ролі в Царстві Небеснім, суті якого ви теж не розумієте.
 Читайте Суди Христові та просвіщайтесь.
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  анонс: Почему Иисуса убили именно так, как это было? homo sapiens 13 3181 23-01-2017, 19:39
Ост. повідомлення: homo sapiens

Перейти до форуму: