Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
анонс: Чому Ісуса вбили саме так, як це було?
(16-12-2018, 22:40 )jasvami писав(ла): 1. Я вже вам казав, що
2. вірність тлумачення визначається його здатністю доповнювати цілісну світоглядну картину.
3. У вас такої картини взагалі нема. Нема у вас розуміння сутності людини,
4. шляху її розвитку від створення,
5. її ролі в Царстві Небеснім,
6. суті якого ви теж не розумієте.
7.  Читайте Суди Христові та просвіщайтесь.

7. Ви вже не вперше пишете про якісь "Суди Христові". Було би значно простіше, якби Ви дали посилання на той текст, який пропонуєте прочитати. Інакше не ясно, про що взагалі йде мова. 

1. Той факт, що хтось щось повторив, не робить це повторене твердження істинним. 

2. Цитую Вас: "вірність тлумачення визначається його здатністю доповнювати цілісну світоглядну картину." ... (пауза) 
Це взагалі щось нове для мене. Адже я орієнтуюся на традиційний науковий метод ( https://uk.wikipedia.org/wiki/Науковий_метод ), який істиною ( https://uk.wikipedia.org/wiki/Істина ) вважає: 
* що поняття істини "опирається на такі складні поняття як перевірка практикою", 
* що "істина — це певна відповідність між думками та незалежною реальністю", 
* що "У формальній логіці істиною вважають одне з двох логічних значень, яке приписують судженням (висловлюванням). Формальна логіка виходить із певних суджень, що приймаються істинними або хибними, і на основі цих суджень виводить нове синтетичне судження." 
Як бачимо, тут нема "здатності доповнювати цілісну світоглядну картину". Тому що здатність доповнювати світоглядну картину - це не причина, а наслідок того, що істина відповідає об'єктивній реальності. Тобто цей наслідок не є еквівалентним означенню (він є необхідна, але не достатня умова), оскільки легко знайти контрприклад: вигаданих світів відомо вже багато - наприклад, в фантастичній літературі, - і кожний такий вигаданий світ потенційно здатний дати "цілісну світоглядну картину". - Але це достовірно вигаданий світ і вигадана картина, яка в загальному випадку не відповідає об'єктивній реальності. 

3. та 4. Це безпідставні твердження. Але я не буду тут описувати цілу світоглядну картину і роль у ній людини, оскільки ціль і даної конкретної теми ("Чому Ісуса вбили саме так, як це було?"), і всього повного тексту не в тому, щоби створювати якусь нову антологію, а в тому, щоби звернути увагу людей на можливість нового незвичного, але при цьому логічно правильного, розуміння науки Ісуса, представленої у 4 канонічних Євангеліях. 

4. (додатково до попереднього) Частково про ці питання - розділ 1 та розділ "Чому саме зараз?" із повного тексту

5. Пряма і коротка відповідь про роль людей у "Царстві Небеснім" - цитата: 
       "Проект (людям) побудувати "Царство Небесне" на Землі - це план Бога, ціль якого - врятувати біологічний вид "homo sapiens" та інші види життя на планеті Земля." 
+ (повторно - із розділу 2) : 
       "Але хіба не логічно більш імовірним вважати інше припущення, - що Бог дав людям знання про те, яке має бути Царство Боже, і як його можна збудувати, тобто представив їм проект (і ще й з детальними роз’ясненнями і багатьма прикладами), для того, щоб вони самі змогли збудували таке суспільство за цим Його проектом?" 
Незалежно від того, згодні Ви з таким тлумаченням чи ні, або чи є таке розуміння істинним чи ні, але 
сам факт наявності деякого цілком чіткого уявлення (розуміння) про роль людини у "Царстві Небеснім" тут є, що спростовує Ваше твердження про те, що, начебто, у мене немає взагалі ніякого розуміння про це (про що написано у Ваших твердженнях 3 та 5, які, відтак, не відповідають дійсності). 

6. Повторно: те, що Ваше розуміння "суті" (зокрема, суті "Царства Небесного") відрізняється від мого, не означає, що я, начебто, не розумію "суті". Про Ваше "розуміння" "суті" "Царства Небесного" Ви так нічого і не написали взагалі. А у мене все чітко сказано (повторно) : 
"Царство Небесне" - це проект, це план Бога для людей, ціль якого - врятувати біологічний вид "homo sapiens" та інші види життя на планеті Земля. 
Ісус представив людям цей проект. Люди записали інформацію про це у Євангеліях. Але виконувати цей проект треба не тільки Богу, але й самим людям. Іншими словами, помилково думати, ніби все замість людей має зробити Бог самостійно, а потім тільки "запросити їх на все готове", - так вчать традиційні церкви, але це може бути помилкове уявлення. Саме це є одна з основних і головних ідей у тому тексті, який я пропоную усім, хто бажає, для ознайомлення - "Добра звістка - основи (UKR - українською мовою) - 20140730.txt" . 

( Загальне: Безпідставні твердження не цікаві. )
Відповісти
(17-12-2018, 02:06 )homo sapiens писав(ла): 7. Ви вже не вперше пишете про якісь "Суди Христові". Було би значно простіше, якби Ви дали посилання на той текст, який пропонуєте прочитати. Інакше не ясно, про що взагалі йде мова. 

1. Той факт, що хтось щось повторив, не робить це повторене твердження істинним. 

2. Цитую Вас: "вірність тлумачення визначається його здатністю доповнювати цілісну світоглядну картину." ... 
Це взагалі щось нове для мене. Адже я орієнтуюся на традиційний науковий метод:  
* що поняття істини "опирається на такі складні поняття як перевірка практикою", 

* що "істина — це певна відповідність між думками та незалежною реальністю", 
Як бачимо, тут нема "здатності доповнювати цілісну світоглядну картину". Тому що здатність доповнювати світоглядну картину - це не причина, а наслідок того, що істина відповідає об'єктивній реальності. 

Тобто цей наслідок не є еквівалентним означенню (він є необхідна, але не достатня умова), оскільки легко знайти контрприклад: вигаданих світів відомо вже багато - наприклад, в фантастичній літературі, - і кожний такий вигаданий світ потенційно здатний дати "цілісну світоглядну картину". - Але це достовірно вигаданий світ і вигадана картина, яка в загальному випадку не відповідає об'єктивній реальності. 

3. та 4. Це безпідставні твердження.

5. Пряма і коротка відповідь про роль людей у "Царстві Небеснім" - цитата: 
       "Проект (людямпобудувати "Царство Небесне" на Землі - це план Бога, ціль якого - врятувати біологічний вид "homo sapiens" та інші види життя на планеті Земля."

6. Повторно: те, що Ваше розуміння "суті" (зокрема, суті "Царства Небесного") відрізняється від мого, не означає, що я, начебто, не розумію "суті". Про Ваше "розуміння" "суті" "Царства Небесного" Ви так нічого і не написали взагалі. А у мене все чітко сказано (повторно) : 
"Царство Небесне" - це проект, це план Бога для людей, ціль якого - врятувати біологічний вид "homo sapiens" та інші види життя на планеті Земля. 
Ісус представив людям цей проект.
7. Хто знає Христа попереднього втілення, тому не важко впізнати й сьогоднішнього. В його не "один текст", а величезна кількість різних повідомлень на різні теми, що виникли на протязі його служіння починаючи з "року 1999 й сім місяців". Пальцем вказувати не буду. До того ж нездатність впізнати Христа сьогоднішнього, ставить "хрест" на всіх ваших дописах відносно його.
1.- Не робить, але нагадує забудькуватим, що про це вже йшла мова.
2. Я теж притримуюсь наукового методу в цьому питанні. й моє твердження йому не протирічить. Єдиний мій промах, що  в вислові 
"здатністю доповнювати цілісну світоглядну картину" не вказав "правдиву картину". 
Ваше  " [b]відповідність між думками та незалежною реальністю" і є "здатністю доповнювати цілісну й вірну світоглядну картину".[/b]
3-4. Не безпідставні, бо помилковість окремих пазлів свідкує про відсутність цілої вірної картини.
5. Незнання вами сутності людини тягне за собою нерозуміння її ролі на Землі та в Царстві Небеснім. Якщо у вас є десь описане таке розуміння - дайте вказівку на його.
6. Дивно, що самі не бачете помилковості/алогічності свого твердження: як вже воно названо Небесним, то причому тут життя на Землі?
Відповісти
(17-12-2018, 11:56 )jasvami писав(ла): ...
6. Дивно, що самі не бачете помилковості/алогічності свого твердження: як вже воно названо Небесним, то причому тут життя на Землі?

7. У мене нема ніяких дописів відносно якогось невідомого "Христа сьогоднішнього". 

Думаю, інші читачі самі можуть побачити, які аргументи переконливі, і які оцінки обгрунтовані, а які - ні. 
Коли я даю пряме формулювання у п.5: 
"Проект (людям) побудувати "Царство Небесне" на Землі - це план Бога, ціль якого - врятувати біологічний вид "homo sapiens" та інші види життя на планеті Земля." 
=> люди - це ті, хто має виконати цей проект, це і є їхня роль. - 
а Ви його, ніби, не помічаєте і просите ще якусь "вказівку на його"... То що ж тут ще сказати?.. 

Тому напишу відповідь на запитання з п.6, оскільки окрім безпідставних оцінок там є, принаймні, щось по суті тематики про Євангелія. 

6. Цитата (із повного тексту) : 
...
Ісус прямо вказує, яке є Царство Небесне - воно подібне до гірчичного зернятка: посадив його чоловік на городі своєму, і виросло дерево, і закублилось птаство небесне у віттях його. Тобто, це вказує на те, що Царство Боже - це результат процесу використання такої інформації, завдяки якій людина може створити сприятливі умови для життя (різних біологічних видів, в т.ч. власного (homo sapiens)). 

Через це його ще називають Царством Небесним - не тому, що воно може бути тільки на небі або тільки після смерті, а тому, що інформація для його створення - це Слово Небесне (Слово Бога з неба)
... 
( Крім того, нещодавно вже стало відомо, що ми вже буквально "живемо на небі", оскільки планета Земля летить у космосі, тобто, у небі. ) 

Більше - у повному тексті: "Добра звістка - основи (UKR - українською мовою) - 20140730.txt.
Відповісти
(17-12-2018, 15:29 )homo sapiens писав(ла): 1. У мене нема ніяких дописів відносно якогось невідомого "Христа сьогоднішнього". 

2.Коли я даю пряме формулювання у п.5: 
=> люди - це ті, хто має виконати цей проект, це і є їхня роль. - 
а Ви його, ніби, не помічаєте і просите ще якусь "вказівку на його"... То що ж тут ще сказати?.. 

3.Тому напишу відповідь на запитання з п.6, оскільки окрім безпідставних оцінок там є, принаймні, щось по суті тематики про Євангелія. 

Цитата (із повного тексту) : 

Через це його ще називають Царством Небесним - не тому, що воно може бути тільки на небі або тільки після смерті, а тому, що інформація для його створення - це Слово Небесне (Слово Бога з неба)
.
1. Надієтесь, що вам їх принесуть на тарілочці?
2.Та яке воно "пряме", як не даєте визначення поняттям "царство". "небесне"? Ще й приписуєте такий проект Богу, без всякого посилання на джерело.
3."Царством Небесним" називаємо ту царину, що за межами Землі.
Відповісти
(17-12-2018, 19:20 )jasvami писав(ла): 1. Надієтесь, що вам їх принесуть на тарілочці?
2.Та яке воно "пряме", як не даєте визначення поняттям "царство". "небесне"? Ще й приписуєте такий проект Богу, без всякого посилання на джерело.
3."Царством Небесним" називаємо ту царину, що за межами Землі.

Ні. Нащо мені надіятись на це? 

Не розумію, що неясно з цим визначенням (повторно) : "Царство Небесне" - це проект, це план Бога для людей, ціль якого - врятувати біологічний вид "homo sapiens" та інші види життя на планеті Земля. Ісус представив людям цей проект. Джерело - це тексти 4 канонічних Євангелія. 

Це Ви називаєте "Царством Небесним" "ту царину, що за межами Землі". І ще всі традиційні церкви тлумачать приблизно так же.
Я ж пропоную до уваги читачів інше - нове розуміння (у попередньому абзаці жирним шрифтом). Крім того, нещодавно вже стало відомо, що ми вже буквально "живемо на небі", оскільки планета Земля летить у космосі, тобто, у небі. 
Ми це вже з'ясували. Для чого знову повторювати?
Відповісти
(17-12-2018, 20:06 )homo sapiens писав(ла): Я ж пропоную до уваги читачів інше - нове розуміння
 Ви пропонуєте нове заблудження, якими й так вже сита християнська релігія.
Відповісти
Цитати: 
---------------------

"нехай прийде Царство Твоє, 
нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі." 

....... ... перш за все, Ісус Спаситель навчав людей, щоб спасти їх у цьому світі. ... 

... Ще за часів, коли Ісус ходив землею і навчав учнів і маси людей особисто, люди уявляли собі спасіння від месії інакше, ніж це, як виявилось, було задумано Богом. Багато хто і досі уявляє, що Бог створить (чи вже створив) Царство Небесне, думаючи, що Бог сам збудує це Царство. 

Але хіба не логічно більш імовірним вважати інше припущення, - що Бог дав людям знання про те, яке має бути Царство Боже, і як його можна збудувати, тобто представив їм проект (і ще й з детальними роз’ясненнями і багатьма прикладами), для того, щоб вони самі змогли збудували таке суспільство за цим Його проектом? 

Колись раніше - перед потопом - таке вже було: 

Бог врятував рід людський і багато видів тварин тим, що попередив Ноя про майбутній потоп і дав йому план спасіння від потопу - проект корабля і інструкції, що і як робити. 

Ной збудував корабель для спасіння від потопу за проектом Бога, а не Бог збудував корабель для Ноя. (Більш докладне пояснення цієї ж ідеї на прикладі правил дорожнього руху наведене нижче.) 
...

... простий приклад: Наші біологічні батьки (мама, тато) теж люблять нас і теж бажають нам добра, і теж хочуть уберегти нас від небезпек. Вони навчають нас різному, також і правилам дорожнього руху. Вони навчають нас для того, щоб врятувати нас від небезпек світу, зокрема, й від смерті на дорозі від якогось авто. Можливо, нам і хотілося б, щоб хтось із наших батьків повсякчас оберігав нас від автомобілів і висмикнув нас з-під загрози смерті, але ж... навіть незважаючи на те, що це можливо (теоретично, батько може постійно ходити разом з нами і нас оберігати), але це було б вкрай непрактично, тому що така "система безпеки" потребує вкрай багато зайвих витрат ресурсів (енергії, часу та інших) порівняно з іншим способом - навчитися правилам дорожнього руху і самоконтролю, тобто добровільно самостійно дотримуватися цих правил, мотивуючи себе розумінням доцільності таких правил і такої поведінки, і власне, цілей, на досягнення яких все це спрямоване. 
...
Більше - розділ 2 та розділ "Чому саме зараз?" із Добра звістка - основи (UKR - українською мовою) - 20140730.txt 
---------------------

"і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; 
і не введи нас у спокусу, 
але визволи нас від лукавого." 

Бог поставив на "Феміді" хрест - Ісус не сказав це, а показав:

... Ісус не міг прямо сказати про це словами, бо тоді б Його (або пізніше Його учнів) могли обвинуватити у спробі підриву державної влади, і тоді б римляни сказали, що вони вбили Його не безвинного, а за злочин. А так, без цих слів, і чинний (юдейський) цар Ірод визнав, що Ісус невинний, і головний представник (намісник) римської держави (в Юдеї) – Понтій Пилат - ще до страти визнав, що Ісуса засудили на смерть невинного. І навіть один з двох злочинців, яких стратили разом з Ісусом, визнав, що його самого засудили справді за злочин, а от Ісуса засудили без провини. Тобто, похід до Пилата просто забезпечив первосвященникам формальне прикриття, тобто зовнішню видимість нібито дотримання закону, коли вони фактично свавільно вбили невинного Ісуса з особистих міркувань. І таким чином Ісус показав, що "Феміда" вбиває не тільки винних, але будь-кого - залежно від того, хто і як поверне її меча. І це не випадковість, а один з головних уроків Бога для людей. ... 

... Чому Ісуса вбили саме так, як це було? Якщо припустити, що Він мав стати просто чистим Агнцем Божим, якого мали принести в жертву для прощення (відпущення, відкуплення) "гріхів" усіх людей, то стає незрозуміло, чому це не зробили так, як приносять у жертву агнців? Чому не було так, як Бог колись казав зробити Аврааму, щоб перевірити його віру: покласти сина свого (Ісаака) на вівтар і зробити його жертвою? Може тому, що смерть Ісуса саме на хресті - це не випадковість, а ЗНАК!? Точніше, це - ОДИН З НАЙГОЛОВНІШИХ ЗНАКІВ: Ісус Своєю смертю поставив величезний хрест на ворогові Бога - на злі, яке прикривається маскою "Феміди". Це, як військові іноді позначають на карті цілі - хрестом. І прицілюючись, також на ціль наводять хрест. Або як колись Мойсей за вказівкою Бога позначив (правда, не хрестом, а кров'ю... агнців пасхальних) двері домів народу Ізраїлевого в Єгипті для того, щоб Бог міг побачити, де Ізраїльтяни, а де Єгиптяни (ідентифікація "свій - чужий"). (До речі, тоді Бог сказав Мойсею: "...і над всіма богами Єгипетськими вчиню суд.") Або, ще - як кажуть: "поставити на комусь хрест", - себто, помітити його, як приреченого, списаного і більше не потрібного представника минулого. Ще: в одному з чотирьох варіантів Євангелія - від Івана - є уточнення про те, що: "Коли ж підійшли до Ісуса й побачили, що Він уже вмер, голінок Йому не зламали, та один з вояків списом бока Йому проколов, - і зараз витекла звідти кров та вода." Думаю, що цей спис - це теж не випадковість. Цей спис - це ніби стрілка, яка додатково вказує на цей хрест (із страченим на ньому НЕВИННИМ Ісусом). (Ніби стрілка-курсор у комп’ютерній грі вказує на знак квеста (загадка), позначений хрестом.) Отже, схоже на те, що саме так Ісус Своєю смертю переміг смерть ще й у такому смислі: Бог поставив на горі (на видноті перед усім народом) великий хрест, яким позначив, де ще ховається смерть у цьому світі, тобто вказав на хитру схованку зла - "Феміду". Ще й списом, як стрілкою, додатково було вказано на цей хрест. Мабуть тому, що "Феміда" - це дуже хитра маска, яка під виглядом, начебто, ідеалу справедливості і, начебто, єдино можливого (і тому, начебто, необхідного) способу боротьби проти злочинності насправді може приховати (і приховує) безліч зла, і під її пов’язкою насправді ховають свої очі диявол та смерть. Тому Ісус каже: "...а про суд, - що засуджений князь цього світу", тобто, засуджений диявол (і його князівство зла), бо Ісус зробив нас усіх свідками проти нього, викривши його хитру маску "Феміди".
Що ж може ховатися під маскою начебто "справедливої" "Феміди"?
Дивіться додаток: Алгоритм війни і смерті "Феміда".
...
Більше дивіться - розділ 2.2 із повного тексту Добра звістка - основи (UKR - українською мовою) - 20140730.txt 
---------------------
Відповісти
(18-12-2018, 02:32 )homo sapiens писав(ла):  Бог дав людям знання про те, яке має бути Царство Боже,
---------------------

Вам Він явно не дав. Ви навіть не бачите різниці між  "Царством Небесним " та "Царством Божим".
Відповісти
Цитати: 
--------------------- 

Карна система за принципом "Феміди" далеко не завжди досягає цілі утримати людину від скоєння злочину через страх покарання, бо багато людей сподіваються, що зможуть так скоїти злочин, що їх після нього не спіймають, і тому не покарають. А деякі люди навіть свідомо готові "відсидіти" за свій злочин, бо так їм все одно вигідніше (як їм здається), наприклад: хтось обдурив інших людей на кілька мільйонів, сховав їх чи передав спільникам, потім відсидів кілька років, а гроші не знайдені (не кожний може заробити мільйон за рік)... Тоді як замість цього ... ...
...
... ... система "правосуддя Феміди" не тільки не завжди ефективна в ролі інституту захисту людей від злочинності, але навпаки, може і сприяти злочинності, і навіть заохочувати її, стаючи її інструментом чи зброєю, і навіть додатковим мотиватором. ... ... 
... 
Більше дивіться - розділ 2.2 із повного тексту Добра звістка - основи (UKR - українською мовою) - 20140730.txt 
--------------------- 
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  анонс: Почему Иисуса убили именно так, как это было? homo sapiens 13 3047 23-01-2017, 19:39
Ост. повідомлення: homo sapiens

Перейти до форуму: