Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Армія! Мова! Віра!" Або "Дерібан! Саботаж! Імітація!"
#1
"Армія! Мова! Віра!" Або "Дерібан! Саботаж! Імітація!"

Найперше, що було зроблено Президентом для зупинення російської агресії, повернення окупованих територій та відновлення терторіальної цілісності, - це підміна Будапештського Договору із ядерними державами-гарантами безпеки на Мінські домовленості із штатними кремлівськими терористами. Час підтвердив високоефективність та результативність такої стратегії.

Крім цього, для обороноздатності та Армії, дійсно, зроблено чимало. Продовжуються славні традиції оббирання армії генералітетом на чолі із Головнокомандувачем. Наприклад, Головнокомандувач налагодив дуже вігідний продаж річкових катерів як морських своїм підлеглим морякам. Але то, безумовно, - дрібнички. Адже за останні чотири роки було проведено зразкову спецоперацію із роззброєння Армії через підрив чотирьох стратегічних складів із боєприпасами на десятки мільярдів доларів. У порівнянні із цим нема чого й згадувати про такі пустощі як фінти із паливом, амуніцією чи продуктами харчування для Армії. Також відчутно посилило боєздатність Армії ув'язнення декількох тисяч добробатів.

От кому таланить із ув'язненням, точніше із не ув'язненням, так це представникам Режиму януковича, - нікого не посадили і жодної копійчини не повернули. Мабуть що Партія регіонів таки нічого не вкрала в української держави та в українського народу, все було зароблено чесною, важкою, суспільно-корисною працею. Тобто, жодних ознак саботажу чи імітації. Схоже на те, що Президент нікого не притягує до відповідальності за розкрадання держави, бо сам ніколи цим не займався. Офшорний скандал - беззаперечне тому підтвердження.

Також жодних ознак саботажу та імітації діяльності у розслідуванні злочинів проти Майдану: ще й досі нікого не засуджено. Мабуть що президентські генпрокурори ще не знайшли складу злочину у злочинах проти Майдану. Схоже, що у Президента немає жодних сумнівів стосовно його підтримки майбутнім Майданом.

Країна агресорка, налякана ефективністю Головнокомандувача, щонайменше два роки після початку війни, не наважувалась перешкоджати безперебійній роботі ліпецького заводу. І справа тут зовсім не у багаторічних скандалах та підозрах в середині країни. Справа якраз у політичній волі до політичного вирішення усіх конфліктів. Що підтвердили безперешкодні демонтаж та вивезення всього обладнання заводу із Ліпецька. Чого, нажаль, не можна сказати про державні заводи на окупованих та анексованих територіях.

Із імовірного діалогу з Центром:

- Мінські домовленності та склади боєприпасів - ти просто концентрований шоколад!
- А як же з переобранням?
- Що сподобалось?
- Трішки.
- Так, знаємо, читали у Форбсі. Молодець, подорослішав, правильно переоформлюєшся на правильних людей. Не виставляєшся як на початках. Добре, давай: безвіз, Томос, євроінтеграцію та НАТО. Кляті укропи всеодно свого доможуться, хоч з тобою хоч без тебе. На крайняк, повномаштабним вторгненням підкорегуємо, коли щось піде не так.

Так ось, про Томос. На шість тисяч парафій УПЦ КП припадає дванадцять тисяч парафій УПЦ МП. З теперешніми темпами переходу парафій з УПЦ МП до ПЦУ позитив від Томосу стане відчутним не через один десяток років. Й на увесь цей час автоматично буде продовжено теперешній стан речей. Тобто, безперешкодне функціонування офіційного релегійного представництва ФСБ в Україні у вигляді армії попів-пропагандистів та маніпуляторів.

Не може не подобатись ідея із безвізом: українці, яких не вдається виштовхнути із життя злиднями та безправ'ям, - нехай собі з миром розбігаються по всьму світові на заробітки, щоб менше кому майданити було та відволікати від числених успішних реформ.

Слід зазначити, що владою, дійсно, проводиться кропітка робота із захисту та розвитку української мови в Україні, традиційно по двом основним напрямкам: 

По-перше, - фіксування та розширення теперішнього статусу-кво непотрібності та необов'язковості української мови в українській державі.
По-друге, - продовження ефективної практики вичавлення української мови з України через примусове навчання українців мовами нацменшин.

Якщо бути неупередженими, то українською мовою таки приємніше слухати антиукраїнську пропаганду у виконанні телеканалів, що належать ворогам Нації.

Як і очікувалось, не залишився поза увагою і дерібан. Клин клином вишибається - основна стратегія боротьби. Для цього було задіяно наступні основні схеми: Ротердам плюс, Бурштинова лихоманка, Торгівля з терористами та окупантами, "Неефективне" використання закордонних позик, Роздача пацанам держпідприємств під приватизацію, Неофіційні митні збори, Неформальний експорт кругляка, Привласнення коштів з ремонту та будівництва доріг, що кожного року підтверджується таненням снігів. Тобто, ніяких ознак мародерства щодо країни яка воює.

Отже,

Дерібан! Саботаж! Імітація!

Подобається? Голосуй за продовження!
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Наша мова художна, не простатська! hrushka 0 92 07-04-2019, 23:01
Ост. повідомлення: hrushka
Lightbulb Маленьке відкриття: мова програмування детермінує політичні преференції Torr 2 131 26-02-2019, 16:34
Ост. повідомлення: hrushka
  Українська мова процвітає в наших часописах. hrushka 0 178 25-09-2018, 16:20
Ост. повідомлення: hrushka

Перейти до форуму: