Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Атака беркуту через деякий після вистрілів ?
Як стосовно такої версії - беркут атакував мітингувальників на Грушевського, щоб дати змогу снайперу чи вбивці втекти під цей шум?
Відповісти
Подивіться на відео трупів. Там чітко видно: одного вбито 12 калібром стальною кулею на виліт іншого 4 картечини. Обидва - на 100% з дробовика. При чому якраз з дистанції розташування бєркуту. Тчк.

Рідні українські сожітєлі мочили. Дякуйте їм.

(24-01-2014, 05:49 )GiantPlus писав(ла): Як стосовно такої версії - беркут атакував мітингувальників на Грушевського, щоб дати змогу снайперу чи вбивці втекти під цей шум?
#цинічнийбандера #цинічнібандери #cynicalbanderites http://coub.com/view/5lw0m
Відповісти
Я не бачу причини не вірити патологоанатому. В одному тілі знайшли кулю пістолета Макарова, в іншому калібра Драгунова. Діаметр дірки в тілі абсолютно не є показником діаметра кулі.
Відповісти
Немає в мене бажання дивитись відео з трупами Sad
Я мав на увазі що для беркуту був смисл після 2-х вбивст людей відігнати звідти.
По часу співпадає.
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Землетрус та після-потряси (aftershock) в Каліфорнії hrushka 0 90 06-07-2019, 19:23
Ост. повідомлення: hrushka
  Уроки та висновки після виборів Президента України 2019 #ж2 leonid 0 148 26-05-2019, 09:20
Ост. повідомлення: leonid
  Самая упорная атака рухнувшей идеологии... Николай Шевченко 0 323 28-04-2018, 22:02
Ост. повідомлення: Николай Шевченко

Перейти до форуму: