Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
А кому взагалі потрібна ця асоціація??
(22-11-2013, 18:36 )Хвізик писав(ла): Чи принесе вона нові робочі місця?
Чи дасть вона безвізові поїздки?
Чи приведе вона до покращення інвестиційного клімату в країні?

Чи я щось випускаю з поля уваги?
В кого які думки будуть?
Відповісти
Але мені ж цікаво, кому реально потрібна асоціація в Україні. Бо ж виходить цікава картина:

- ті люди, які чудово навчилися обходитися без будь-якої асоцації, які спокійно їздять на Захід, і як бізнесмени, і як туристи, і як заробітчани, і вони все це елементарно роблять без будь-яких асоціацій - чомусь ці люди повиходили на майдани

- в той же час, люди, які би мали бути насамперед зацікавлені в асоціації, бо їм потрібні нові ринки збуту їхньої продукції, а саме великий бізнес, металурги, важка промисловість, чомусь не лише на майдан не поспішають, але й відкрито не бажають ніякої співпраці із заходом

Вони що, самі собі вороги? У нас що, нація мазохістів?
Шо хочу, те й пишу, а єслі кому не наравицця, той нехай мене не читає, а летить по осені на юх.
Відповісти
(30-11-2013, 00:29 )Хвізик писав(ла): Але мені ж цікаво, кому реально потрібна асоціація в Україні. Бо ж виходить цікава картина:

- ті люди, які чудово навчилися обходитися без будь-якої асоцації, які спокійно їздять на Захід, і як бізнесмени, і як туристи, і як заробітчани, і вони все це елементарно роблять без будь-яких асоціацій - чомусь ці люди повиходили на майдани

- в той же час, люди, які би мали бути насамперед зацікавлені в асоціації, бо їм потрібні нові ринки збуту їхньої продукції, а саме великий бізнес, металурги, важка промисловість, чомусь не лише на майдан не поспішають, але й відкрито не бажають ніякої співпраці із заходом

Вони що, самі собі вороги? У нас що, нація мазохістів?
Про цю націю колись добре сказав Шевченко: "Раби, подножки, грязь Москви."
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Кому вірити? hrushka 0 353 13-04-2018, 01:39
Ост. повідомлення: hrushka
  Потрібна допомога у добрій українській справі sean 34 2429 12-03-2018, 13:42
Ост. повідомлення: Slavix
  Кому поригати? (l,v) Sych 0 300 26-09-2017, 17:07
Ост. повідомлення: Sych

Перейти до форуму: