Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
А.Окуєва: У відповідь на дії Москви Україна могла би визнати незалежність Ічкерії (T)
#1
Аміна Окуєва: У відповідь на визнання ОРДЛО Україна могла би визнати незалежність Ічкерії
 
Схвалюємо ідею Аміни Окуєвої. Варто цю ідею розвинути в напрямках:
(1) Відкрити представництва еміграційної влади ЧРІ в Україні;
(2) Сприяти створенню чеченського добровольчого батальйону/полку/дивізії, який може розглядатися як Чеченська визвольна армія для майбутньої деокупації Чечні від режиму Р.Кадирова;
(3) Ідею визволення поневолених народів з-під московитського іга підтримати якомога ширше, такі ж представництва та сприяння надати активістам незалежності Кубані, Народам Поволжжя (умовний Ідель-Урал з яким в 1918 році мали дипломатичні стосунки), Сибіру (є такі, вже мають прапор, відновлюють сибірську мову) тощо;
(4) Відновити АБН (Антибільшовицький блок народів – колись формально існував під проводом ОУНб) в нових рамках - умовний Антимосковський Інтернаціонал, як ядро, що об’єднує розрізнені зусилля, поширює ідеї самостійності поневолених народів;
(5) Надати сприяння тим опозиційним московитським силам, які визнають право поневолених народів на самостійне існування і готові до всіх форм боротьби з окупаційним режимом Москви, погоджуються на національну державу приблизно в межах часів Івана.4-Петра.1.
 
Добити криваву імперію: Відповіддю на визнання "паспортів" ОРДЛО Росією може бути визнання Україною незалежності Чечні, - снайпер ЗСУ і патріотка Ічкерії Окуєва
Патріоти України, 19 лютий 2017 21:12
http://patrioty.org.ua/blogs/dobyty-kryv...58185.html
 
Патріоти України пропонують пост відомої патріотки Ічкерії і безстрашного воїна ЗСУ Аміни Окуєвої, котра разом з земляками прийшла на допомогу нашій державі у найтяжчі дні російської інтервенції на Донбасі. Далі Мовою оригіналу
 
Фактическое признание россией бандитских анклавов на Донбассе в виде легализации их "паспортов", осуществлено исключительно с целью задеть Украину и мировое сообщество. Это не значит даже, что простых людей с этими бумажками будут массово пропускать в рф. Скорее всего, что не будут.
 
Это заявление - просто из разряда «пойти ва-банк» и плюнуть в сторону Украины и всего цивилизованного мира, который повёл себя совсем не так, как рассчитывали россияне.
 
Украина на этом фоне может сделать шаг к официальному признанию Ичкерии независимым, оккупированным россией, государством. И это будет жёстким и адекватным ответом на демарш рф. К тому же, абсолютно справедливым с точки зрения международного законодательства.
 
Во-первых, чеченский народ заслужил это право, пожалуй, самым большим количеством крови, пролитой за свободу в современной истории. А во-вторых, рф сама фактически признала это право, заключив мир в ходе Хасавюртовских соглашений 1996 года и последующего "Договора о мире и принципах взаимоотношений", подписанного самим президентом рф в москве 1997 года. Последующие гибридные действия со стороны рф - это уже другое. А официальный документ, подписанный на равных правах помнит весь мир. И он никуда не денется.
 
Если Украина сейчас посчитает целесообразным проявить политическую волю и официально признать документы Ичкерии, - это будет серьёзным, адекватным и совершенно справедливым ударом по позициям рф на мировой арене.
 
--- зображення А.Окуєвої див. за посиланням:
http://patrioty.org.ua/images/2017/02/19180327_okuieva_amina.jpg
 
---
Кавказ-центр повідомляє (див. посилання нижче) про великий потік емігрантів з Чечні, кількість їх в Європі досягає вже 400 тисяч. З цього випливає, що при належній роботі реально створити окреме чеченське військо десь на 20-50 тисяч бійців. При цьому цілком реально, що Європа може профінансувати їх розміщення і життєвий мінімум в Україні. Колись в Криму поранені чеченські бійці проходили реабілітацію в середовищі татар. Тепер разом з татарами можуть взяти участь у визволенні Криму.
 
КАРТИНКИ ИЗ ЖИЗНИ ЧЕЧНИ. При высокой рождаемости прирост населения Чечни сокращается
КЦ, 19 февраля в 12:10
http://www.kavkazcenter.com/russ/content...tsya.shtml
 
*
Відповісти
#2
Актуально: У відповідь на дії Москви Україна могла би визнати незалежність Ічкерії

Другий замах на подружжя Адама Осмаєва - Аміни Окуєвої виявився вдалим...

На Громадському радіо десь в 22:10 журналістка (Ірина Ромалійська - так запам"ятав), яка домовлялася з ними про інтерв"ю, розповіла, що вони знали про полювання на себе, і тому були дуже обережними.

Не виходили на зустріч в громадські місця.  Не говорили телефоном. При можливості ходили з охороною.

З їх слів - каже І.Ромалійська - основним замовником виступає Р.Кадиров. Але узгоджує свої дії на рівні В.Путіна.

Виглядає так, що наводку і можливу участь у замаху забезпечують зрадники в українських спецслужбах, МВС, АП.

При надзвичайних заходах безпеки і скритності "бєспрєдєл" московитських вбивць неможливий. Лише за наводкою та за сприянням.

Між іншим, під час 2СВ на території України укриття, забезпечення та інформації московитські розвідники і диверсанти отримували на території православних храмів. Німці храми не чіпали і навіть сприяли відродженню. Впевнений, що так є і на сьогодні - храми МП є притонами московитської агентури.

Звідси ще один захід безпеки й очищення від московитської зарази - систематично перепорядковувати храми МП-РПЦ, а при неможливості - просто знищувати.

*
Відповісти
#3
Загинула Аміна Окуєва
О.Білозерська - Білозерська INFO, Жовтень 30th, 2017
http://bilozerska.info/?p=1241
 
Загинула Аміна Окуєва. Все, що тут можна сказати, буде банальністю. Крім одного: хлопці і дівчата, йде війна. Якщо раптом за чотири без малого років хтось цього не помітив.
 
Уперше бачилася з Аміною на Майдані. Вона сама розшукала мене, бо хотіла тоді вступити у Правий сектор, який вважала найбільш дієвою революційною організацією. При цьому мені, незнайомій людині, казала настільки радикально-патріотичні речі, що я – тепер про це можна сказати – трошки завагалася і “пригальмувала” відрекомендувати її, вирішила спочатку дізнатися про цю людину побільше. За цей час Аміна вступила до Афганської сотні. Але ця історія, про яку я пізніше зізналася їй, не завадила нам стати приятельками.
 
Пізніше я вже не дивувалася, що Аміна каже такі речі, бо вона не тільки казала – вона робила! Робила спокійно, прямо і щиро, з повним усвідомленням власної правоти.
 
Вдруге я бачила її, коли знайомила з представниками Комітету визволення політв’язнів. Адам у той час ще сидів, підозрюваний у підготовці замаху на Путіна, і його включили тоді до списку політв’язнів, що посприяло звільненню його після перемоги Майдану.
 
Наші фронтові шляхи з Аміною не перетнулися. Кілька разів мали попрацювати разом на виїздах, але не склалося. Як і зі спільним фото – під час недовгих зустрічей або забували, або відкладали на потім.
 
Востаннє ми бачилися під час фотосесії, коли я грала Попелюшку у проекті “Новітні казки”, душею якого була Аміна.
 
Ми пробалакали кілька годин, і балакали б ще довше, якби її подруга, фотограф Олександра, не поспішала на автобус. Ми розбіглися, домовившись бачитися так часто, як буде можливість.
 
Аміна була дуже відкритою для тих, кому довіряла, я знала багато її особистих таємниць, про які вона ніколи не казала публічно. До речі, її публічність… Вона коштувала їй життя, але це був свідомий вибір. Отримавши військове звання, вона відмовилась від служби в армії, бо потенційні командири вимагали закриття фейсбучної сторінки і припинення публічної діяльності. А вона не могла на це піти, бо розуміла, що живе обличчя і живе слово – не менш потужна зброя, ніж автомат і снайперська гвинтівка. Всіма цими видами зброї вона володіла досконало, її психологічна витримка, невразливість як до фізичних навантажень, так і до потоків інформаційного бруду вражала навіть мене.
 
Боже, як же важко і незвично писати про неї в минулому.
 
І ще дві речі, мабуть, найголовніші. Певніше, три речі.
 
Перша – ЩО ЙДЕ ВІЙНА. Я про це вже казала. І ще раз скажу. І ще десять раз. Стільки, скільки буде потрібно, поки до всіх не дійде.
 
Друге – що Путін має сталу звичку ставати президентом на вибухах. Такий вибуховий президент. Як у нього виборча кампанія – так починають гинути люди. Мабуть, і зараз вони очікують (чи хочуть організувати) у Росії “помсту за Аміну”. Використати її світле ім’я в інтересах військового злочинця планетарного масштабу. Нікого не закликаю до відмови від помсти, прошу тільки пам’ятати про це. Все життя Амінки було пов’язане з Україною, і помстимося за неї ми теж тут.
 
І третє. СКІЛЬКИ ЩЕ УКРАЇНСЬКИХ І НЕ УКРАЇНСЬКИХ ПАТРІОТІВ МАЮТЬ ЗАГИНУТИ, ЩОБ ЦІ … НАГОРІ НАРЕШТІ ЗАКРИЛИ КОРДОНИ, А НЕ ТІЛЬКИ БАЛАКАЛИ ПРО ЦЕ?
 
Може, життя Аміни і стане тією ціною, щоб це нарешті відбулося?
 
Світла пам’ять Аміні. Сил і головне – обережності Адаму.

- - - - - - -
Посилання по темі:

Аміну Окуєву вбили пострілом у голову, - Адам Осмаєв
За кермом перебував Осмаєв
ЛБ, 30 жовтня 2017, 22:18
https://ukr.lb.ua/news/2017/10/30/380666_aminu_okuievu_vbili_postrilom.html
[…]
За даними LB.ua, Акуєва і Осмаєв жили неподалік від місця нападу. Будинок вони будували своїми руками.
Ще недавно вони перебували під охороною Державної служби охорони, але деякий час тому її зняли.

- - -
 
Політики та волонтери про вбивство Аміни Окуєвої – «Помстимося!»
http://zik.ua/news/2017/10/30/polityky_t...ya_1196093
Відповісти
#4
(31-10-2017, 00:05 )McOgon писав(ла): Впевнений, що так є і на сьогодні - храми МП є притонами московитської агентури.

Звідси ще один захід безпеки й очищення від московитської зарази - систематично перепорядковувати храми МП-РПЦ, а при неможливості - просто знищувати.
Можна було б почати з Києва. Хоча б з округа Провідника, бо воно якось некошерно виглядає, що одна ячєйка фсб захопила землю за триста метрів від табору Азовець і наглядає там за ним, а за півкілометра від приймальні - взагалі кублище православнутих чєкістав  Undecided
РАШИЗМ - НІПРАЙДЬОТЬ! Wink
Відповісти
#5
Аміна організувала акцію на Майдані, 
коли українські військові розгорнули найбільший у світі прапор Ічкерії

Кадр із відео, знайденого за посиланням: 
http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2017/08/13/115280/ukraina--v-kieve-na-majdane-razvernuli-samyj-bolshoj-flag-ichkerii-video.shtml
   

Далі добірка про боротьбу чеченських патріотів за свою свободу і свободу України проти московитських окупантів. Разом переможемо!

Назріло питання, щоб Україна надала допомогу чеченським патріотам, які борються за свободу народів Кавказу
Джерело: Юрій Бутусов / Facebook
Гордон, 3 жовтня 2017 13.52
http://gordonua.com/ukr/blogs/jurbutusov/-nazrilo-pitannja-shchob-ukrajina-nadala-dopomogu-chechenskim-patriotiv-jaki-borjutsja-za-svobodu-narodiv-kavkazu-210259.html
 
Група чеченців із боєм проривалася через кордон РФ в Україну: двоє загинули, одного захопили, одному вдалося пройти – убито російського прикордонника.
 
За даними російських джерел, 1 жовтня в селищі Тьоткіно Курської області поблизу кордону з Україною російський прикордонний патруль виявив невідомих осіб в одній із будівель. Під час спроби затримання один із невідомих відкрив вогонь – одного з росіян убито на місці. У бою загинуло двоє чеченців – ім'я одного з них – Бантаєв Арбі Хож-Баудінович, 36 років. Імені другого невідомо. Росіяни захопили в полон 31-річного Магомеда Ельмурзаєва. В Україну нібито вдалося прорватися 36-річному Демільханову Алі Шарпудієвичу.
 
Ці чеченці виявилися борцями за свободу і незалежність Ічкерії, які проходять у російських розшукових базах як "бойовики".
 
16 вересня в Хасав'юрті машину з Ельмурзаєвим, Демільхановим і Бантаєвим поліція зупинила для перевірки документів. Чеченці відкрили вогонь із пістолета, поранили обох поліцейських і зуміли втекти. У їхньому салоні виявили дев'ять гільз від пістолета ПМ. З огляду на це можна припустити, що вся група мала тільки один пістолет для самозахисту. Інакше б били в такій ситуації з усіх стволів.
 
Очевидно, що після цього бою чеченці вирішили прориватися в Україну. Проте просто на кордоні чеченців усе-таки виявили. З одним пістолетом вони зробили що могли. Дивно, як удалося втекти Демільханову. Поки не було повідомлень про перетинання чеченцем кордону з Україною, підтверджених українськими джерелами.
 
Демільханова росіяни називають "аміром рівнинної частини Чечні", але чи так це, перевірити не можна, оскільки інформацію про боротьбу чеченців за свободу у РФ завжди фальсифікують, і, крім загиблих, жодних достовірних даних у російських ЗМІ не знайти. До того ж у 2016-му російська пропаганда вже заявляла про загибель Демільханова, але тепер вони знову визнали, що він живий, і визнали, що йому вдалося втекти.
 
Що ж підштовхнуло чеченців до такої відчайдушної втечі без грошей і екіпірування?
 
Згідно з інформацією від правозахисного товариства "Меморіал" і заявами про розшук російської влади, у сім'ї Бантаєвих багато загинуло від рук російських спецслужб. Хожахмеда Бантаєва обвинуватили у 2004-му у вбивстві брата його матері Альві Балієва і його охоронця – його застрелили.
 
Арбі засудили за участь у незаконних збройних формуваннях на шість років.
 
Брата Ахмата Бантаєва у 2012-му обвинувачували у вбивстві начальника карного розшуку Гудермеса та командира роти поліції. Застрелено під час "зачистки".
 
Невідома доля брата Аліхана Бантаєва – він зник у 2007-му – або викрали й убили федерали, або пішов боротися за свободу.
 
Після виходу із в'язниці Арбі Бантаєв не зламався, а пішов у ліси Ічкерії продовжувати боротьбу.
 
У 2014-му також зник Рамзан Бантаєв – молодший брат. Доля невідома.
 
Загалом не дивно, що в таких умовах Арбі Бантаєв вирішив зробити все, щоб удруге не потрапити до рук катів із ФСБ.
 
Сподіваюся, ми зможемо дізнатися про бій на кордоні від Демільханова, котрий нібито врятувався, якщо він дійсно перетнув український кордон. Усі обставини події вимагають перевірки, оскільки російська влада вкидає дезінформацію по всіх каналах.
 
Назріло питання, щоб Україна надала допомогу чеченським патріотам, які ведуть боротьбу за права народів Кавказу на самовизначення і свободу.
 
Російські спецслужби бояться цього, і тому російська агентура стежить і влаштовує замахи на чеченців в Україні.
 
- - - - - - -
 
Третя чеченська [в перекладі з московської]
Катерина Сергацкова, журналіст, спеціально для УП, 31 жовтня 2017 16:30
http://www.pravda.com.ua/columns/2017/10/31/7160274/
 
В Україні вже четвертий рік йдуть дві війни. Обидві - з Московщиною.
 
Одну війну веде українська держава проти московитської окупації. Другу ведуть чеченці.
 
Так склалося: чеченців, які в дев'яності виступили за відділення республіки Ічкерія від Московщини, видавили з рідної землі. Перша і друга чеченські війни залишили грубий шрам з тисяч мертвих, покалічених людей, які втратили домівки та сім'ї. Ічкерію в Чечні випалили настільки, що залишилися тільки спогади і світлини, на яких Грозний лежить в руїнах. Всі, хто зміг вціліти, втекли: хто в Грузію, хто в Україну, хто до Євросоюзу.
 
Вони узяли свою війну з собою, як перевозять з помешкання до помешкання портрети родичів. І тепер, коли десь спалахує чергова війна, в якій задіяна Московщина, вони миттєво розгортають свої прапори.
 
У 2014-му Україна стала черговим чеченським фронтом.
 
Одного разу цієї весни ми сиділи в турецькому кафе на Бессарабці з Тимуром Махаурі, чеченцем з Панкіської ущелини. Друзі називали його Алі. Під цим ім'ям він відправляв зброю і боєприпаси з Грузії в Чечню бойовикам Шаміля Басаєва (влітку 2006-го одна з таких "посилок" вбила лідера ічкерійців, але це окрема історія) у Другу чеченську.
 
Під цим же ім'ям він працював в грузинському спецназі, коли президентом Грузії був Міхеїл Саакашвілі. Під ним же відправився в 2012 році в Сирію, коли там спалахнула "арабська весна", а слідом - війна, в яку досить скоро вплуталась Московщина.
 
Махаурі розповідав мені, що поїхав до Сирії, щоб тренувати повстанців і продавати їм зброю. Для нього, як і для багатьох чеченців, які вирушили до Сирії, війна стала черговим полігоном, де опрацьовувалися навички для очікуваної війни з Московщиною за вільну Ічкерію.
 
Деякі з тих, хто пройшов там підготовку, поїхали продовжувати війну на схід України.
 
Друзі Махаурі з батальйону "Аджнад аль-Кавказ", з якими він до останнього підтримував зв'язок, воювали на півдні Сирії, в Латакії, ближче до Тартусу, де є російські військові бази. Навіть у далекій Сирії чеченці шукали своїх заклятих ворогів - "кадировців". Намагалися бути до них якомога ближче.
 
Карта Чечні продовжила переміщатися по світу, коли трапилася "московитська весна". На території України чеченці діяли так само.
 
Батальйон імені Джохара Дудаєва, яким керував Іса Мунаєв (убитий в лютому 2015-го під час битви за Дебальцеве; незабаром його замінив Адам Осмаєв), і батальйон імені Шейха Мансура, в якому воював Махаурі, намагалися бути ближче до тих позицій, де, як їм здавалося, перебували "кадировці".
 
У тому кафе, де ми востаннє говорили з Махаурі, сидів син Мунаева Темірхан. Він переказував слова свого батька про те, що "у нас (чеченців - УП) борг перед українцями".
 
"Був Сашко Білий, були хлопці з УНА-УНСО (воювали за прихильників незалежної Ічкерії в першу і другу чеченську - УП), - говорив він. - Якщо щось узяв, потрібно віддавати. Ми за те, щоб в Україні був мир, бо українці завжди нам допомагали".
 
З 2012 року чеченці вели свою маленьку війну на територіях двох чужих держав.
 
8 вересня 2017 року Тимура Махаурі підірвали в машині в Києві неподалік від того кафе, де ми з ним говорили про гібридну чеченську війну. 30 жовтня за Києвом розстріляли Аміну Окуєву, яка, хоч і не була чеченкою за народженням, але воювала разом з чеченцями на Донбасі. У червні на неї і її чоловіка Адама Осмаєва вже здійснювали замах , але від охорони вони чомусь відмовилися .
 
Очевидно, розстріл Аміни - не остання смерть у низці вбивств чеченців, які відкрито виступають проти московського режиму.
 
Дві війни в Україні йдуть вже четвертий рік. Але, здається, тільки після розстрілу Окуєвої до загалу почало доходити, що друга війна - чеченців з "кадировцями" - не менш драматична й небезпечна, ніж перша, офіційна.
 
За ці три роки в Україні не виросло жодного експерта в правоохоронних органах, який би володів темою Північного Кавказу. Жодного фахівця, який достатньо розумівся в розмаїтті чеченських груп […].
 
За три роки правоохоронні органи не підготували кадрів для того, щоб впливати на події всередині цієї другої війни. Здається, відбулося вже достатньо того, щоб вирішити, як бути з цим невидимим фронтом.
 
- А якщо війна закінчиться, що будете робити? - запитала я Махаурі під час нашої останньої розмови.
 
- Будемо шукати інше місце, - сказав він і розсміявся. Не буває так, щоб десь не було війни.
 
Мунаєв, Махаурі, Окуєва - вони забрали свою чеченську війну з Московщиною в могилу. Для інших ця війна триває.
 
- - - - - - -
 
У Кремлі знали, що Окуєва й Осмаєв були рушієм чеченського опору в Україні. Саме тому на них вели полювання
Джерело: Юрий Бутусов / Facebook
Гордон, 31.10.2017 14.22
http://gordonua.com/ukr/blogs/jurbutusov/-u-kremli-znali-shcho-okujeva-i-osmajev-buli-dvigunom-chechenskogo-oporu-v-ukrajini-same-tomu-na-nih-velasja-poljuvannja-214999.html
[…]
Ми говорили з Аміною, щоб у відповідь на теракти проти українців проводили акції відплати проти російських терористів у Москві, в інших російських містах, де розміщені бази терористичних спецслужб РФ. Вона хотіла вершити помсту над російськими терористами.
 
"Я б хотіла, щоб упала Російська імперія в тому вигляді, у якому вона існує зараз. Навіть якщо за допомогою великої війни, навіть якщо за допомогою третьої світової".
 
Водночас обговорюючи досить ризиковані ідеї, припускала, що такі операції у РФ можуть стати для неї квитком в один кінець. Вона спокійно говорила, що вони намагатимуться дістатися до неї в Україні, і вважала, що треба бити ворога на його території, бо ризик для неї був скрізь. Це не була поза й бравада – вона була готовою (не готові поки до такої війни у РФ ті, хто мав би такою війною керувати).
 
"У мене немає страху, і я абсолютно не боюся загибелі, тому що дійсно щиро вірю в те, що все визначено, що день моєї смерті визначено, і тим, що я там, його не наближу і не віддалю".
 
Аміна була певний час модератором на сайті "Кавказ-центр" – головному інформаційному ресурсі чеченського опору, і ми обговорювали, як організувати об'єктивне висвітлення боротьби чеченців в умовах повної дезінформації та пропаганди російської влади. Тут також необхідна участь держави.
 
Аміна на брак державної і суспільної підтримки і взагалі на українські проблеми ніколи не скаржилася. Вона говорила про наявні проблеми, але вважала, що найголовніше – це не критикувати збоку, а ставати частиною змін. І вважала, що не залежна від Кремля держава – найголовніша цінність, яку треба зберегти. Тому вона завжди була на службі, і після поліції пішла в армію, щоб бути частиною змін у державі.
 
У Кремлі знали, що Аміна й Адам були символами і рушієм чеченського опору в Україні, і саме тому на них вели полювання. Аміна організувала акцію на Майдані, коли українські військові розгорнули найбільший у світі прапор Ічкерії, і без сумніву, викликала злість у Москві і в кадирівській банді. Без сумнівів, РФ продовжить полювання на Адама Осмаєва в Україні.
 
Упевнений, що Україна зобов'язана підтримати справедливу боротьбу народів Кавказу за свободу, ми мусимо допомагати тим, хто хоче помститися російським державним терористам. І я говорив про це з деякими керівниками наших державних структур, до сфери відповідальності яких входять такі питання.
 
[…]
 
- - - - - - -

Смерть московським окупантам!
Московщина має бути зруйнованою!
Московщина буде зруйнованою!
 
*
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Англія готується до війни за незалежність Torr 0 338 30-07-2018, 22:00
Ост. повідомлення: Torr
  Національні Дружини: Відповідь Нації на Гібридність Плутократії [T,L] McOgon 20 1661 09-02-2018, 20:42
Ост. повідомлення: Василь Васьківський
  Україна може довести участь Москви в катастрофі літака Качинського (L) McOgon 8 1278 21-11-2017, 15:52
Ост. повідомлення: Василь Васьківський

Перейти до форуму: