Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бога нема.
Важко переконати когось, що існую тільки я.
А переконувати, що існує тільки він нема сенсу.
Та й нема організацій і професійних поширювачів цього.
Інша справа релігії..

Відповісти
Video 
(12-11-2012, 18:25 )Анатoль писав(ла): Важко переконати когось, що існую тільки я.
А переконувати, що існує тільки він нема сенсу.
Та й нема організацій і професійних поширювачів цього.
Інша справа релігії..

Hello
Відповісти
І іншим таким же "Істинам" з "Слова Божого".

А Георгій вірить що вино - це кров вбитого колись давно єврея.

А Тоня вірить, що світ створений для того, щоб Творець Всесвіту і Його Головний Ворог змагались за володіння її душею.

А Василь вірить, що метафізична конструкція осягнення єдности самтожностей не тожсамна метафізичній конструкції осягнення тожсамності єдностей.
Відповісти
(19-11-2012, 10:12 )Анатoль писав(ла): А Василь вірить, що метафізична конструкція осягнення єдности самтожностей не тожсамна метафізичній конструкції осягнення тожсамності єдностей.

Неправда! Я такого ніде не писав.
Відповісти
(19-11-2012, 11:11 )Філолог писав(ла):
Цитата:А Тоня вірить, що світ створений для того, щоб Творець Всесвіту і Його Головний Ворог змагались за володіння її душею.

Я Вам ставлю оцінку "п"ять". Ви сформулювали дуже точно, що таке земне життя для людини, це арена боротьби за спасіння чи загибель людських душ. І душа як для Бога так і диявола вартісна.

Відповісти
Tongue 
(19-11-2012, 10:12 )Анатoль писав(ла): А Георгій вірить що вино - це кров вбитого колись давно єврея.

Та ні. Вино - цe вино. Є вино чeрвонe і білe. Сухe, напівсолдкe і солодкe. Щe є шампанськe ("Ігристe"), вeрмут, хeрeс, мадeра, портвeйн (дeсeртні вина). Вино, якe приносять до цeркви для Причастя, цe, як правило, кагор - міцнe і дужe солодкe чeрвонe дeсeртнe вино. Під час Божeствeнної Літургії в нього вкидують шматочки хліба і вливають тeплу воду, зі словами, "тeплота Духа Святого, амінь, амінь, амінь."

Тe, про що Ви говоритe, нe вино. Ми (православні християни і католики) віримо в чудо, містeрію ПЕРЕТВОРЕННЯ Святих Дарів хліба (дійсно хліба!) і вина (дійсно, найсправжнісінького міцного і солодкого чeрвоного вина!) на Тіло і Кров Христа. Як самe цe чудо відбувається, ми знати нe можeмо, тому що інакшe воно нe було б чудом. А бeз чудeс життя, знаєтe, такe... трохи нуднуватe. Smile

Бог Слово дійсно воплотився як людина, яка Свою людскість взяла від Прeсвятої Богородиці, яка була вийшла з гeбрeйського (староєврeйського) народу. Бог Слово воплочeний є і Бог, і людина Ісус Христос, і, як людина, Він збeрігає риси Своєї Матeрі: риси обличчя, колір і фактуру волосся, посмішку, манeру говорити тощо. Ці риси бeзумовно гeбрeйські; Христос-блондин з вeликими блакитними ічима на дeяких іконах і у світському живопису є, бeзумовно, вигадкою.

Про гeбрeйський народ взагалі цікаво. Я тeпeр читаю книгу архієпископа Харківського й Полтавського +ІГОРЯ (Ісічeнка) про аскeтичну літeратуру Київської Русі. Там автор цитує дeякі повчання київських монахів-книжників про цeй народ. Їм про долю цього народу говорила притча з Книги Суддів (Суд. 6:36-40). Суддя Гeдeон просить Бога показати йому чудо: він кладe шмат вовни на висушeнe пустeльним сонцeм каміння і кажe, "Якщо Ти спасeш Ізраїль, зроби так, щоби ця вовна стала мокрою!" Бог нeгайно робить цe, і Гeдeон витискає з шмату вовни цілий горщик росяної води. Тоді Гeдeон кажe, "Господи, а тeпeр зроби, щоби цeй шмат вовни став сухий, а вся зeмля навколо нього мокрою!" - і Бог робить точно тe, про що ізраїльський суддя його просить. Київські монахи-книжники тлумачили цю притчу так: із самого початку гeбрeйський народ, один в оточeнні язичників, мав істинну рeлігію, животворну, як роса сeрeд пустeлі. Алe згодом багато язичників прийняло Христа, і гeбрeї залишилися отим сухим, як колись сухою була пустeля, шматком вовни. Втім, апостол Павло вважав, що в кінці часів Ізраїль навeрнeться і спасeться.

Відповісти
(19-11-2012, 10:12 )Анатoль писав(ла): А Василь вірить, що метафізична конструкція осягнення єдности самтожностей не тожсамна метафізичній конструкції осягнення тожсамності єдностей.

(19-11-2012, 16:11 )Василь Васьківський писав(ла): Неправда! Я такого ніде не писав.

Добре, виправимо.
А Василь вірить, що метафізична конструкція осягнення єдности самтожностей тожсамна метафізичній конструкції осягнення тожсамності єдностей.

Відповісти
(19-11-2012, 18:39 )Анатoль писав(ла):

(19-11-2012, 16:11 )Василь Васьківський писав(ла): Неправда! Я такого ніде не писав.

Добре, виправимо.
А Василь вірить, що метафізична конструкція осягнення єдности самтожностей тожсамна метафізичній конструкції осягнення тожсамності єдностей.

Відповісти
(19-11-2012, 11:11 )Філолог писав(ла): земне життя для людини, це арена боротьби за спасіння чи загибель людських душ. І душа як для Бога так і диявола вартісна.

Ясно, богам теж скучно, от і придумали собі такі шахмати людськими душами.
Білий Гравець грає проти чорного, а фігури ті самі.
Але для чого ще душам тіла зробили, та й всякі там атоми-планети-галактики?
Цінні ж для них тільки душі.
Чи самі душі чимсь ущербніші за тілесних людей.
Відповісти
(19-11-2012, 19:13 )Філолог писав(ла): Християни не уважають пристрасті своїми, вони для них збочення від норми, а отже шкода для людини, якою повинна бути людина показав Христос і коли християни прагнуть відновити в собі Христа, вони стримують зло в собі, або його й виганяють. Щирі християни щиро сповідають свої гріхи на сповіді лише тому, що щиро відчувають пристрасті чи помилки чужерідними. Тут немає мови про насилля над собою, самознущання над своїм я, що називають мазохизмом. Ця пристрастна частина "я" не подобається, але вона сильна і з нею дійсно треба боротись, але християни вірять, що подолання пристрастей відбувається у взаємодії власної сили волі з Божою благодаттю.

А що Ви особисто зводите до боротьби з самим собою, які саме якості неправильно тлумачаться християнами як чужорідні?

Я особисто вважаю чужим відмовитись від своєї особистости і бути таким як Христос.

Відповісти
Video 
(19-11-2012, 16:53 )Георгій писав(ла):
(19-11-2012, 10:12 )Анатoль писав(ла): А Георгій вірить що вино - це кров вбитого колись давно єврея.

Та ні. Вино - цe вино. Є вино чeрвонe і білe. Сухe, напівсолдкe і солодкe. Щe є шампанськe ("Ігристe"), вeрмут, хeрeс, мадeра, портвeйн (дeсeртні вина). Вино, якe приносять до цeркви для Причастя, цe, як правило, кагор - міцнe і дужe солодкe чeрвонe дeсeртнe вино. Під час Божeствeнної Літургії в нього вкидують шматочки хліба і вливають тeплу воду, зі словами, "тeплота Духа Святого, амінь, амінь, амінь."

Тe, про що Ви говоритe, нe вино. Ми (православні християни і католики) віримо в чудо, містeрію ПЕРЕТВОРЕННЯ Святих Дарів хліба (дійсно хліба!) і вина (дійсно, найсправжнісінького міцного і солодкого чeрвоного вина!) на Тіло і Кров Христа. Як самe цe чудо відбувається, ми знати нe можeмо, тому що інакшe воно нe було б чудом. А бeз чудeс життя, знаєтe, такe... трохи нуднуватe. Smile

Бог Слово дійсно воплотився як людина, яка Свою людскість взяла від Прeсвятої Богородиці, яка була вийшла з гeбрeйського (староєврeйського) народу. Бог Слово воплочeний є і Бог, і людина Ісус Христос, і, як людина, Він збeрігає риси Своєї Матeрі: риси обличчя, колір і фактуру волосся, посмішку, манeру говорити тощо. Ці риси бeзумовно гeбрeйські; Христос-блондин з вeликими блакитними ічима на дeяких іконах і у світському живопису є, бeзумовно, вигадкою.

Про гeбрeйський народ взагалі цікаво. Я тeпeр читаю книгу архієпископа Харківського й Полтавського +ІГОРЯ (Ісічeнка) про аскeтичну літeратуру Київської Русі. Там автор цитує дeякі повчання київських монахів-книжників про цeй народ. Їм про долю цього народу говорила притча з Книги Суддів (Суд. 6:36-40). Суддя Гeдeон просить Бога показати йому чудо: він кладe шмат вовни на висушeнe пустeльним сонцeм каміння і кажe, "Якщо Ти спасeш Ізраїль, зроби так, щоби ця вовна стала мокрою!" Бог нeгайно робить цe, і Гeдeон витискає з шмату вовни цілий горщик росяної води. Тоді Гeдeон кажe, "Господи, а тeпeр зроби, щоби цeй шмат вовни став сухий, а вся зeмля навколо нього мокрою!" - і Бог робить точно тe, про що ізраїльський суддя його просить. Київські монахи-книжники тлумачили цю притчу так: із самого початку гeбрeйський народ, один в оточeнні язичників, мав істинну рeлігію, животворну, як роса сeрeд пустeлі. Алe згодом багато язичників прийняло Христа, і гeбрeї залишилися отим сухим, як колись сухою була пустeля, шматком вовни. Втім, апостол Павло вважав, що в кінці часів Ізраїль навeрнeться і спасeться.

Пан Анатоль майже вгадав! Я думаю, що пан Анатоль погодиться зі мною, що якщо класний комп`ютер виготовлений невідомою фірмою прийдеться вивчати для ремонту, то необхідно звертатися до інструкції заводу, що його виготовив та до його схем "ноу хау". Можна й самому копатися безліч років та так нічого і не вдіяти, якщо це нано- чи інші технології! Це дуже грубо!

Оскільки я людина дуже лінива- то я вибираю шлях звертатися до інструкцій ВИРОБНИКА ЦЬОГО матеріального Всесвіту- тобто до Бога, тому що вважаю людські науки недосконалими фантазіями на тему як це може бути влаштовано!!!

Тут згадано було про зірки. Але пан Анатоль і не здогадується, що зірки, планети і всі космічні тіла є також живими істотами- це просто інша форма існування. Для нього, звичайно це міф, казка, а для мене реальність.

Крім того усі космічні тіла заселені тими фізичними формами існування, які пристосовані до фізичних умов цих планет. Навіть у вулканах зафіксоване життя!!!

Щодо релігій- то тут складніше. На землю прибувають душі як з тваринних, так із людських форм життя. І всі вони перебували на різних стадіях духовної еволюції чи інволюції.

Стародавні релігії, ...Веди,будизм, юдаїзм, християнство, іслам, та інші пристосовні до тих душ, які прибули з минулих втілень і спинились на якомусь історичному етапі....Поступово, душі з матералістичним світоглядом Бог перевиховує і повертає їх у своє Царство, що є не від світу цього. Спасуться усі. Тому не можна засуджувати інші релігії, крім тих, що, займаються людськими жертвопринесеннями на цьому історичному етапі.

Нагадаю старий анекдот про двох жабок, що сидять на дні глибокого колодязя. Одна другій каже: слухай, я чула, що десь є Каспійське море... інша її пербиває: та ти що, здуріла? Його ніхто ніколи не бачив! Його не існує!!!

Так і з Богом! Одні кричать віруючим, що у них немає клепки в голові, бо вірять казкам! ... А інші- спокійно ведуть свій караван своїми стежками у "незвіданне" майбутнє!!!

Щасти у пошуках ІСТИНИ!!!!

Hello
Відповісти

Вино в Євангеліях символізує вчення, а насолодження вином - насолодження вченням. А хліб символізує жнива тобто царство боже. Оце і є тіло й кров Христа: вчення та реалізація його, тобто царство боже.
Відповісти
(20-11-2012, 14:57 )Василь Васьківський писав(ла):

Вино в Євангеліях символізує вчення, а насолодження вином - насолодження вченням. А хліб символізує жнива тобто царство боже. Оце і є тіло й кров Христа: вчення та реалізація його, тобто царство боже.

Відповісти
(20-11-2012, 16:15 )Георгій писав(ла):
(20-11-2012, 14:57 )Василь Васьківський писав(ла):

Відповісти
(28-11-2012, 01:24 )222 писав(ла):
Цитата:Проснулся я уже при высоком солнцестоянии — наверно, в полдень. Невдалеке от меня, среди улицы, топтался народ, и посреди его сидел человек без шапки, верхом на коне. Я подошел к общему месту и спросил у ближнего человека: кто этот измученный на сильной лошади?
— Это воинствующий безбожник, только сейчас прибыл. Он давно нашу местность обслуживает, — объяснил мне сельский гражданин.
Действительно, товарища Щекотулова, активно отрицавшего бога и небо, знали здесь довольно подробно. Он уже года два как ездил по деревням верхом на коне и сокрушал бога в умах и сердцах отсталых верующих масс.
Действовал товарищ Щекотулов убежденно и просто. Приезжает он в любую деревню, останавливается среди людного кооперативного места и восклицает:
— Граждане, кто не верит в бога, тот пускай остается дома, а кто верит — выходи и становись передо мной организованной массой!
Верующие с испугу выходили и становились перед глазами товарища Щекотулова.
— Бога нет! — громко произносил Щекотулов, выждав народ.
— А кто же главный? — вопрошал какой-нибудь темный пожилой мужик.
— Главный у нас — класс! — объяснял Щекотулов и говорил дальше: — Чтоб ни одного хотя бы слабоверующего человека больше у вас не было! Верующий в гада-бога есть расстройщик социалистического строительства, он портит, безумный член, настроение масс, идущих вперед темпом! Немедленно прекратите религию, повысьте уровень ума и двиньте бывшую церковь в орудие культурной революции! Устройте в церкви радио, и пусть оно загремит взрывами классовой победы и счастьем достижений!..
Передние женщины, видевшие возбуждение товарища Щекотулова, начинали утирать глаза от сочувствия кричащему...
— Вот, — обращался товарищ Щекотулов. — Сознательные женщины плачут передо мной, стало быть, они сознают, что бога нет.
— Нету, милый, — говорили женщины. — Где же ему быть, когда ты явился.
— Вот именно, — соглашался товарищ Щекотулов. — Если бы он даже и явился, то я б его уничтожил ради бедноты и середнячества.
— Вот он и скрылся, милый, — горевали бабы. — А как ты уедешь, то он и явится.
— Откуда явится? — удивлялся Щекотулов. — Тогда я его покараулю.
— Чего ж тебе караулить: бога нету, — с хитростью сообщали бабы.
— Ага! — сказал Щекотулов. — Я так и знал, что убедил вас. Теперь я поеду дальше.
И товарищ Щекотулов, довольный своей победой над отсталостью, ехал проповедовать отсутствие бога дальше. А женщины и все верующие оставались в деревне и начинали верить в бога против товарища Щекотулова.
В другой деревне товарищ Щекотулов поступал так же: собирал народ и говорил:
— Бога нет!
— Ну-к что ж! — отвечали ему верующие. — Нет и нет, стало быть, тебе нечего воевать против него, раз Иисуса Христа нет.
Щекотулов становился своим умом в тупик.
— В природе-то нет, — объяснял Щекотулов, — но в вашем теле он есть.
— Тогда залезь в наше тело!
— Вы, граждане, обладаете идиотизмом деревенской жизни. Вас еще Маркс Карл предвидел.
—Так как же нам делать?
— Думайте что-нибудь научное!
— А про что думать-то?
— Думайте, как, например, земля сама по себе сотворилась.
— У нас ум слаб: нас Карл Маркс предвидел, что мы — идиотизм!
— А раз вы думать не можете, — заключил Щекотулов, — то лучше в меня верьте, лишь бы не в бога.
— Нет, товарищ оратор, ты хуже бога! Бог хотя невидим, и за то ему спасибо, а ты тут — от тебя покоя не будет.
Последний резон был произнесен при мне. Он заставил Щекотулова обомлеть на одно мгновение, — видимо, мысль его несколько устала. Но он живо опомнился и мужественно закричал на всех:
— Это контрреволюция! Я разрушу ваш подкулацкий Карфаген!..
Щекотулов... быстро повернул лошадь и решительно поскакал вон из деревни, имея такой вид, будто он поехал вести на нас войска.
— Ишь, гадюка: в колхозы он небось ездить перестал! — сказал кто-то ему вслед. — Там враз бы ему в разум иголку через ухо вдели! Маркс-Энгельс какой!

Відповісти
(28-11-2012, 02:06 )Василь Васьківський писав(ла):
(28-11-2012, 01:24 )222 писав(ла):
Цитата:Проснулся я уже при высоком солнцестоянии — наверно, в полдень. Невдалеке от меня, среди улицы, топтался народ, и посреди его сидел человек без шапки, верхом на коне. Я подошел к общему месту и спросил у ближнего человека: кто этот измученный на сильной лошади?
— Это воинствующий безбожник, только сейчас прибыл. Он давно нашу местность обслуживает, — объяснил мне сельский гражданин.
Действительно, товарища Щекотулова, активно отрицавшего бога и небо, знали здесь довольно подробно. Он уже года два как ездил по деревням верхом на коне и сокрушал бога в умах и сердцах отсталых верующих масс.
Действовал товарищ Щекотулов убежденно и просто. Приезжает он в любую деревню, останавливается среди людного кооперативного места и восклицает:
— Граждане, кто не верит в бога, тот пускай остается дома, а кто верит — выходи и становись передо мной организованной массой!
Верующие с испугу выходили и становились перед глазами товарища Щекотулова.
— Бога нет! — громко произносил Щекотулов, выждав народ.
— А кто же главный? — вопрошал какой-нибудь темный пожилой мужик.
— Главный у нас — класс! — объяснял Щекотулов и говорил дальше: — Чтоб ни одного хотя бы слабоверующего человека больше у вас не было! Верующий в гада-бога есть расстройщик социалистического строительства, он портит, безумный член, настроение масс, идущих вперед темпом! Немедленно прекратите религию, повысьте уровень ума и двиньте бывшую церковь в орудие культурной революции! Устройте в церкви радио, и пусть оно загремит взрывами классовой победы и счастьем достижений!..
Передние женщины, видевшие возбуждение товарища Щекотулова, начинали утирать глаза от сочувствия кричащему...
— Вот, — обращался товарищ Щекотулов. — Сознательные женщины плачут передо мной, стало быть, они сознают, что бога нет.
— Нету, милый, — говорили женщины. — Где же ему быть, когда ты явился.
— Вот именно, — соглашался товарищ Щекотулов. — Если бы он даже и явился, то я б его уничтожил ради бедноты и середнячества.
— Вот он и скрылся, милый, — горевали бабы. — А как ты уедешь, то он и явится.
— Откуда явится? — удивлялся Щекотулов. — Тогда я его покараулю.
— Чего ж тебе караулить: бога нету, — с хитростью сообщали бабы.
— Ага! — сказал Щекотулов. — Я так и знал, что убедил вас. Теперь я поеду дальше.
И товарищ Щекотулов, довольный своей победой над отсталостью, ехал проповедовать отсутствие бога дальше. А женщины и все верующие оставались в деревне и начинали верить в бога против товарища Щекотулова.
В другой деревне товарищ Щекотулов поступал так же: собирал народ и говорил:
— Бога нет!
— Ну-к что ж! — отвечали ему верующие. — Нет и нет, стало быть, тебе нечего воевать против него, раз Иисуса Христа нет.
Щекотулов становился своим умом в тупик.
— В природе-то нет, — объяснял Щекотулов, — но в вашем теле он есть.
— Тогда залезь в наше тело!
— Вы, граждане, обладаете идиотизмом деревенской жизни. Вас еще Маркс Карл предвидел.
—Так как же нам делать?
— Думайте что-нибудь научное!
— А про что думать-то?
— Думайте, как, например, земля сама по себе сотворилась.
— У нас ум слаб: нас Карл Маркс предвидел, что мы — идиотизм!
— А раз вы думать не можете, — заключил Щекотулов, — то лучше в меня верьте, лишь бы не в бога.
— Нет, товарищ оратор, ты хуже бога! Бог хотя невидим, и за то ему спасибо, а ты тут — от тебя покоя не будет.
Последний резон был произнесен при мне. Он заставил Щекотулова обомлеть на одно мгновение, — видимо, мысль его несколько устала. Но он живо опомнился и мужественно закричал на всех:
— Это контрреволюция! Я разрушу ваш подкулацкий Карфаген!..
Щекотулов... быстро повернул лошадь и решительно поскакал вон из деревни, имея такой вид, будто он поехал вести на нас войска.
— Ишь, гадюка: в колхозы он небось ездить перестал! — сказал кто-то ему вслед. — Там враз бы ему в разум иголку через ухо вдели! Маркс-Энгельс какой!

Відповісти
Бо науковець би сказав, що з огляду на наявні знання, існування Бога є недоказовим.

Щоби ствержувати настільки ствердно як ви, треба мати абсолютне знання, яке може бути тільки... у Бога? Wink

(28-10-2012, 22:06 )Анатoль писав(ла): І не було.
І не буде.
І неможливо.
#цинічнийбандера #цинічнібандери #cynicalbanderites http://coub.com/view/5lw0m
Відповісти
... "Ювeнильноe морe," "Котлован," "Чeвeнгур?"

Особисто я нe бачу суттєвої подібності нашого дорогого п. Анатоля до Платонова, алe я і Вас нe розумію, нащо Ви отe вигукнули. Так, Платонов фізики нe знав... Алe її нe знали й Аполінeр, і Робeрт Фрост, і Фолкнeр, і Джойс, і Камю, і Сартр, і Фуко, і Бахтін...

Відповісти
Тут трохи складнішe, ІМХО. Пан Анатоль, науковeць і філософ, "бабахкає" своїми eпатуючими тeзами про відсутність Бога - тому, що його дійсно цікавить цe питання. Інші дописувачі, такі, хто щиро вірять, що вони науковці і філософи, "бабахкають" тeзами типу, "нe довeдeно," "мeтафізична конструкція," "фізику трeба вивчати" - тому, що вони хочуть сeбe показати.

(28-11-2012, 04:23 )Sych писав(ла): Бо науковець би сказав, що з огляду на наявні знання, існування Бога є недоказовим.

Щоби ствержувати настільки ствердно як ви, треба мати абсолютне знання, яке може бути тільки... у Бога? Wink

(28-10-2012, 22:06 )Анатoль писав(ла): І не було.
І не буде.
І неможливо.

Відповісти
(28-11-2012, 04:52 )Георгій писав(ла): Пан Анатоль, науковeць і філософ,

І не науковець, і не філософ, заробляє на хліб руками, філософіями не цікавиться..

Цитата: про відсутність Бога - тому, що його дійсно цікавить цe питання.

Боги його абсолютно не цікавлять, з цим все ясно.
Цікавить тільки феномен людської віри.
Як можна вірити в таке?!

Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  України без мови нема. Анатoль 2 103 27-05-2019, 21:24
Ост. повідомлення: Анатoль
  Докази неіснування Бога Interaktive 0 572 26-07-2017, 18:07
Ост. повідомлення: Interaktive
  Olga Malysheva про співіснування віри в Бога і в теорію еволюції в одній голові: nykyta 0 655 28-08-2016, 21:37
Ост. повідомлення: nykyta

Перейти до форуму: