Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Будні Євросоюзного раю: у Франції педерастам дозволили всиновлювати дітей (л)
#21
(06-02-2013, 22:42 )Kohoutek писав(ла):
(06-02-2013, 14:41 )Tatarchuk писав(ла): геї так геї. Але маю зауважити, що за щітані роки чи місяці будь-який з термінів стає образливим, тому що справа не в терміні, а в неодмінному і неминучому негативному супроводі. Точно як стало ругатільним слово "педераст"

Ой, и не говорите. Вот говорят же "Незваный гость хуже татарина" а ведь, казалось бы, приличное слово. Думаю, для многих русскоязычных крымчан оно уже звучит совершенно ругательно. Они ведь так страдают от татарского гнёта - прям-таки как многие наши граждане от засилья педерастии и пропаганды гомосексуализма. Такую, говорит, неприязнь испытываю - кушать не могу.

я так бачу, що попри всі обговорення абетки і тезауруса вам нема чого сказати))
Тому привідкрию вам страшенну таємницю - шаблони які ви висловили, не мають жодного відношення до актуального кримського населення. То ви тогой, як знайдете що опонувати по суті вище гілками, то маякуйте. Я можу надати вам скільки завгодно часу задля підготовки до дискусії )) Хоч рік
усі претензії йпитання ви можете викласти мені на фсбуці: http://www.facebook.com/ali.tatarzade
Відповісти
#22
(06-02-2013, 23:37 )Tatarchuk писав(ла): я так бачу, що попри всі обговорення абетки і тезауруса вам нема чого сказати))

Так ви ж нічого і не питаєте. Ваші попередні наїзди, декоративно оформлені під дискусію, я за таку не вважаю. Ви ж це писали винятково через нагоду зайвий раз задекларувати свою гомофобію - ОК, я це відзначив, своєї мети ви досягли, питання було вичерпане. Усі ж розуміють, що коли люди хочуть обговорити якесь питання, вони дотримуються певних правил поведінки, а коли хочуть просто погавкатися, демонстративно ними нехтують.

Цитата:Тому привідкрию вам страшенну таємницю - шаблони які ви висловили, не мають жодного відношення до актуального кримського населення.

Ось і спасибі, що просвітили - буду знати. Хоча, взагалі-то, я і так здогадувався, а написав це винятково задля відповіді вам у вашому ж стилі. Як надумаєте щось обоговорити по суті, а не лише задля наїзду на співрозмовника, пишіть - залюбки подискутую з вами. Можете просто переформулювати свої питання чи твердження в нейтральній формі.
Відповісти
#23
(07-02-2013, 11:09 )Kohoutek писав(ла): Так ви ж нічого і не питаєте.

я й не питав, а навів прості логічні конструкції із застосуванням соціологічних фактів і факторів. Коли я захочу в вас щось ЗАПИТАТИ, я так прямо й напишу. Мовляв так і так, цікавить ваша інсайдерська точка зору із такого-то середовища, або цікавить особисто ваша реакція на такі-от факти. Поки що бачу людину, яка увязалася в спор аби поспорити, а тепер шукає привидів щоб злити. Так я враховую злив і не примушую вас ще щось придумувати. Просто ви програли дискусію, тому що мої аргументи сильніші, а протиставити їм ви можете тільки емоції, недолугі спроби повідоміти мені що я самдурак і прочі нехитрі шкільні премудрощі.
усі претензії йпитання ви можете викласти мені на фсбуці: http://www.facebook.com/ali.tatarzade
Відповісти
#24
http://arche.by/by/page/monitoring/13783...w.facebook
Відповісти
#25
(07-02-2013, 11:46 )Tatarchuk писав(ла): Поки що бачу людину, яка увязалася в спор аби поспорити, а тепер шукає привидів щоб злити.

Перепрошу, але ніякої суперечки між вами і мною не було. Ви в мене жбурнули лайном, я відповів тим самим. Хочете сперечатися - напишіть про що саме.

Цитата:Так я враховую злив і не примушую вас ще щось придумувати. Просто ви програли дискусію, тому що мої аргументи сильніші, а протиставити їм ви можете тільки емоції, недолугі спроби повідоміти мені що я самдурак і прочі нехитрі шкільні премудрощі.

Про які аргументи ви говорите? Аргументи на користь або проти чого?
Відповісти
#26
(06-02-2013, 23:37 )Tatarchuk писав(ла): Тому привідкрию вам страшенну таємницю - шаблони які ви висловили, не мають жодного відношення до актуального кримського населення.

Мені було би цікаво дізнатися від людини, яка все це бачить на свої очі: а яка насправді ситуація кримських татар в Криму?

Наскільки розповсюджена ксенофобія серед слов'ян щодо татар і навпаки? Наскільки добре вони уживаються поруч? (Перепрошую, що поминаю слово "кримські" задля стислості, сподіваюсь, ви не ображаєтеся, якщо ні - напишіть, я не знаю, наскільки це для вас важливо.) Наскільки часто зустрічаються в житті "кримскіє казаки"?

Є в Криму місця, де татари складають більшість населення (ну, більші за окремі невеликі села)? Як багато татар живе у містах, і де їх більш усього?

Як багато татарських дітей навчаються кримськотатарській мові в школах? Як багато школ з викладанням на кримськотатарській? Наскільки взагалі вона поширена серед народу? Мабуть, більшість розмовляє таки російською?

Наскільки глибокі конфлікти в Меджлісі? Що буде з ним після відставки Джемільова? Є якісь реальні альтернативні татарські організації?

Наскільки кримські татари релігійні? Наскільки великий авторитет мають церковні діячі у спільноті? Чи поширюється серед татар ісламський фундаменталізм?

Буду вдячний за будь-яку інформацію, якщо ви захочете відповісти.
Відповісти
#27
(07-02-2013, 15:01 )pani писав(ла): http://arche.by/by/page/monitoring/13783...w.facebook

Я уже прочитал, как и критику, о которой упомянул Bayan. К пересказанным им возражениям по поводу корректности исследования добавлю следующее: рассматривались дети, выросшие в дискримированных однополых семьях в полностью гетеронормативном обществе. Регистрируемое партнёрство для однополых пар в США появилось впервые в 2000 г. в крохотном Вермонте, однополый брак был впервые признан в Массачусетсе в 2004. Все дети, которых идёт речь, росли в семьях, которые не признавались государством. Их неродные родители не имели по отношению к ним никаких обязательств (а, скорее всего, и по отношению к своим супругам - де-факто, но не де-юре). Окружающее общество, наверняка, не то, чтобы поддерживало такие семьи, но ровно наоборот, всячески их третировало и презирало. Эти дети не были усыновлены, во всяком случае совместно двумя родителями, для одного из партнёров они были по закону чужими - совместное усыновление однополыми парами стало доступно совсем недавно. Этих детей следует сравнивать с детьми, которые росли в таких же разнополых семьях - в фактическом, но не зарегистрированном сожительстве, да ещё в условиях стигматизации со стороны общества. Это только десяток лет тому назад отношение основной массы американского населения к ЛГБТ стало быстро меняться. Подождите, когда вырастут дети в признанных законом и уважаемых обществом однополых семьях, имеющих все права и несущих все обязанности перед законом и обществом, вот тогда и можно будет проводить корректное сравнение. А то с тем же успехом можно было провести исследование участи детей в негритянских семьях сразу после освобождения рабов и сделать вывод, что негры - негодные родители и детей к ним нельзя на пушечный выстрел подпускать.

З.Ы. Не стал цитировать эту новость на Свободном форуме, во избежание очередного вброса партии говна на раскрученный вентилятор: http://korrespondent.net/ukraine/politic...oseksualov
Украина, скорее всего, примет закон о запрете дискриминации гомосексуалистов, сообщил глава Министерства иностранных дел Леонид Кожара в интервью польской газете Gazeta Wyborcza.

А интересные нас события ждут в этом году. Щас мы посмотрим, как отреагируют наши дупетаты, особенно "Свобода", на инициативу Кабмина. Очень неожиданную, надо сказать, если Кожара не соврал - насколько нам было известно, Лавринович всеми конечностями сопротивлялся внесению таких поправок в антидискриминационный закон. Видать, ЕС таки дожал - и на такое согласны, лишь бы Юлю из тюрьмы не выпускать.
Відповісти
#28
як і відповіді на них ))
усі претензії йпитання ви можете викласти мені на фсбуці: http://www.facebook.com/ali.tatarzade
Відповісти
#29
(07-02-2013, 21:12 )Kohoutek писав(ла): Перепрошу, але ніякої суперечки між вами і мною не було. Ви в мене жбурнули лайном, я відповів тим самим. Хочете сперечатися - напишіть про що саме.

Навпаки, я переказав типові і обгрунтовані підозри, які висловлює сучасне суспільство зараз і вся людяність в цілому (протягом минулого) щодо однієї з груп нетрадиційної (тут, сподіваюся, заперечень не стане) сексуальної орієнтації. Навіть найбільш толерантні до геїв представники суспільства (я себе вважаю приблизно таким) висловлюють масу аргументів проти конкретної вимоги геїв - давати їм растити дітей.
Коріння претензій криється у самому засобі самоідентифікації геїв - це мужеложество, а не якась там любов до марок чи захоплення старими костюмами, наприклад. Себто це не чудасійство, яке направлене всередину себе, а навпаки, процес що спрямований назовні і намагається якактивніше відвоювати собі місце під сонцем. Це постійний виклик моралі, яка для людини є постійна і менстримна. Не краще і не гірше суспільство в цілому ставиться до багатьох інших "орієнтацій", таких як свінгерство, онанизм, мазохизм. Є "орієнтації" які сприймаються за більш небезпечні - такі як садизм, педофілія, зоофілія. Легко помітити, що більш вороже ставлення викликано якраз тим, що вони спрямовані на "нормальних" чи по-вашому гетеросексуальних (додам - і асексуальних також) субєктів. І це нормально, які б ви значення не вкладали до слова "нормально".
Як доцільно помітив тут колега Баян, всиновлення членами ЛГБТ дітей асоціюється практично із педофілією, цьому є всі логічні і емоційні основи. Діти - це за визначенням дещо досексуальне, і суспільство нвепинно працює з покоління до покоління, щоб вони вирастали "нормальними" у всіх випадках цього слова, в кращому разі - кращими за нас, в гіршому - хоча б такими якими ми самі є. Віддавати їх людям, які за визначенням (наголошую!) повернуті на власному сексуальному житті, є прямо протилежним цім елементарним підходам. Так само суспільство час від часу заперечує права проституток, учасників оргій і тому подібних гіперсексуальних меншин на виховання дітей, тому що вони теж є яскравими представниками аморальності.
Тому вашій лізі я б радив усвідомити це як факт і не стрибати вище, ніж це можливо. Ніхто вам не дасть розширювати власні свободи за рахунок свобод інших. Толерантність на кшталт моєї також починається і закінчується вашим особистим життям, ажніяк не вашими соціальними функціями. Тому що як ви там і з ким що робите (із повноцінними, добровільними, при собі в розумі партнерами) то ваша справа. Але спроби поширити ці стандарти далі викликають протистояння і в підсумку налаштовують суспільство проти вас як таких. Практично, цима надвимогами ви підставляєте звичайних гомосексуалістів, які воліють тихо мирно вести приватне життя, не дратуючи суспільство своєю скажемо так екстравагантністю.
усі претензії йпитання ви можете викласти мені на фсбуці: http://www.facebook.com/ali.tatarzade
Відповісти
#30
(08-02-2013, 00:10 )Tatarchuk писав(ла): як і відповіді на них ))

Цю гілку мало хто читатиме. А мені, чесно кажучи, набридло відбиватися від дитячих дурних наїздів замість спокійної розумної розмови. Люди взагалі не читають, що їм пишуть, і реагують не на мої слова, а на якісь свої думки щодо мене особисто. Але якщо справа тільки в гілці - будь ласка, я продублюю на Вільному форумі.
Відповісти
#31
(08-02-2013, 00:35 )Tatarchuk писав(ла): Навпаки, я переказав типові і обгрунтовані підозри, які висловлює сучасне суспільство зараз і вся людяність в цілому (протягом минулого) щодо однієї з груп нетрадиційної (тут, сподіваюся, заперечень не стане) сексуальної орієнтації.

Ну, по-перше, я вже заперечив. Яка ж вона "нетрадиційна", якщо цій традиції стільки ж років, скільки людству? Невже Платон і Вергілій - не традиція? По-друге, не варто перебільшувати гомофобію "всього людства на протязі минулого". Насправді, гомофобія в сучасному вигляді - явище винятково біблійної традиції. Вона постала з вітхозавітних приписів і розповсюджувалася релігіями, які наслідували давньоєврейській - переважно, християнством та ісламом. Інші релігії і культури, які не піддавалися їх суттєвому впливу, традиції гомофобії не мали і не мають. Вона, наприклад, практично відсутня в китайській, традиційній індійській, японській тощо культурах. В нехристиянських і немусульманських суспільствах, де наразі гомофобія є, вона була занесена і насаджена ісламськими чи християнськими колонізаторами - наприклад, в ту ж Індію.

Цитата:Навіть найбільш толерантні до геїв представники суспільства (я себе вважаю приблизно таким) висловлюють масу аргументів проти конкретної вимоги геїв - давати їм растити дітей.

Давайте говорити не про геїв, а про гомосексуалів взагалі - чоловіків-геїв та жінок-лесбійок разом. Через те, що вони існували завжди і скрізь, а масова гомофобія - відносно недавній (порівняно з усією історією людства) і не так вже й поширений (порівняно з усією Землею) феномен, вони завжди виховували дітей. В традиційних суспільствах, де для гомосексуалів завжди були свої особливі соціальні ніші, навпаки, часто гомосексуали вважалися (не знаю, чому так) найбільш придатними для такої ролі. Зараз в Індії збереглася така дуже цікава каста чоловіків-трансґендерів (себто, біологічних чоловіків, які вважають себе і поводяться як жінки) - хіджри. Їх не люблять й утискають, але вони вважаються дуже добрими няньками. Те саме було характерно для схожого феномену бердачей у американських індіанців.

Цитата:Коріння претензій криється у самому засобі самоідентифікації геїв - це мужеложество, а не якась там любов до марок чи захоплення старими костюмами, наприклад. Себто це не чудасійство, яке направлене всередину себе, а навпаки, процес що спрямований назовні і намагається якактивніше відвоювати собі місце під сонцем.

Я не розумію - а ви, як гетеросексуал, за якою ознакою себе ідентифікуєте? Ви що, вважаєте, що ваше життя полягає саме в якнайактивнішому утвердженні своєї сексуальності під сонцем? більше у вас ніяких амбіцій немає?

Цитата:Це постійний виклик моралі, яка для людини є постійна і менстримна.


Якої моралі? В чому тут полягає мораль? Брати чоловіку член до рота аморально? А жінці? Воля ваша, але так аморальним можна оголосити - і оголошували же! - й будь-який різновид різностатевого сексу, крім "місіонерської позиції". При тому, наприклад, що в Індії вона взагалі ніколи не користувалася популярністю.

Цитата:Не краще і не гірше суспільство в цілому ставиться до багатьох інших "орієнтацій", таких як свінгерство, онанизм, мазохизм. Є "орієнтації" які сприймаються за більш небезпечні - такі як садизм, педофілія, зоофілія.


У виразу "сексуальна орієнтація" є чіткий смисл, який не співпадає з тим, як цей термін використовуєте ви. Давайте не вигадувати нові смисли для понять, які описані в тлумачних словниках. Сексологія налічує три сексуальні орієнтації: гетеро-, бі-, і гомо-. Інколи додають ще асексуалів, хоча не всі сексологи з цим згодні. Решта - то не сексуальні орієнтації, а зовсім інші речі. Ви дарма ведете мову від імені всього людства. Онанізм, наприклад, по-перше, не заборонявся ніде, крім Вітхого завіту, а по-друге, є абсолютно нормальним і найпоширенішим явищем. Їм займаються ледве не 100% чоловіків і абсолютна більшість жінок. Не будьте ханжею.

Цитата:Легко помітити, що більш вороже ставлення викликано якраз тим, що вони спрямовані на "нормальних" чи по-вашому гетеросексуальних (додам - і асексуальних також) субєктів.

Це ви видаєте свої потаємні страхи та фобії. Запевняю вас, що далеко не кожен гомосексуал, який дивиться на вас, думає про те, якби затягти вас у ліжко (навіть, якщо ви суперкрасень). Не думайте, що гомосексуали влаштовані якимось іншим чином, ніж ви. Хіба ви, коли дивитеся на жінку, неодмінно бачите в ній сексуальний об'єкт? А навіть, якщо й так, то хіба ви вважаєте, що ваші таємні думки про неї якимось чином можуть її образити?

Цитата:І це нормально, які б ви значення не вкладали до слова "нормально".
Як доцільно помітив тут колега Баян, всиновлення членами ЛГБТ дітей асоціюється практично із педофілією, цьому є всі логічні і емоційні основи.


Емоційні - ціком можливо, але логічні - аж ніяк. Більшість педофілів - гетеросексуали. Скажіть, будь ласка, чому у вас не асоціюється з педофілією саме гетеросексуальність? Логіка тут і близько не ночувала, суцільна паранойя.

Цитата:Діти - це за визначенням дещо досексуальне, і суспільство нвепинно працює з покоління до покоління, щоб вони вирастали "нормальними" у всіх випадках цього слова, в кращому разі - кращими за нас, в гіршому - хоча б такими якими ми самі є. Віддавати їх людям, які за визначенням (наголошую!) повернуті на власному сексуальному житті, є прямо протилежним цім елементарним підходам.


Блін, чому це я - повернутий на сексуальному житті? Ви мене знаєте? Тому, що я - гомосексуал? Так а ви - гетероСЕКСУАЛ, то що?

Цитата:Так само суспільство час від часу заперечує права проституток, учасників оргій і тому подібних гіперсексуальних меншин на виховання дітей, тому що вони теж є яскравими представниками аморальності.

На чому ґрунтується ваше уявлення про масову "гіперсексуальність" серед гомосексуалів? Перепрошую за відвертість, але я, наприклад, трахаюся у середньому один раз на тиждень, і за останні десять років мав двох сексуальних партнерів. І, знаючи своїх знайомих, можу вас запевнити, що не складаю ніякого винятку. Це що - гіперсексуальність? Гіперсексуальними є підлітки, особливо хлопці - ну то вік такий, гормони буяють. Вони всі гіперсексуальні - що гетеро, що гомо, що бі. А у дорослого гея значно більше турбот і проблем, ніж шукати собі на задницю пригод.

Цитата:Тому вашій лізі я б радив усвідомити це як факт і не стрибати вище, ніж це можливо. Ніхто вам не дасть розширювати власні свободи за рахунок свобод інших.

Ви не могли би стримати ваш командний тон? У цьому-наступному році одностатевий шлюб запроваджують у Франції та Великобританії, а Обама обіцяє скасувати "Закон про захист шлюбу", що автоматично поширить одностатевий шлюб на всю територію США. Це - переламний етап, гомосексуали отримують повні громадянські права в провідних великих державах. За покоління все зміниться. Згадайте, що президент Ейзенгауер поклав край расовій сегрегації в 1957 році, а з три роки народився перший чорношкірий президент США. Ви сподіваєтеся/гадаєте, що Україна стане членом ЄС? Я - так. Тому мені незрозуміло, чому ви вважаєте, що сучасна пострадянська гомофобія в нашому суспільстві залишиться навіки.

Цитата:Толерантність на кшталт моєї також починається і закінчується вашим особистим життям, ажніяк не вашими соціальними функціями. Тому що як ви там і з ким що робите (із повноцінними, добровільними, при собі в розумі партнерами) то ваша справа. Але спроби поширити ці стандарти далі


Куди "далі"? Ви вважаєте, що в Нідерландах та Іспанії людей примушують займатися одностатевим сексом?

Цитата:викликають протистояння і в підсумку налаштовують суспільство проти вас як таких. Практично, цима надвимогами ви підставляєте звичайних гомосексуалістів, які воліють тихо мирно вести приватне життя, не дратуючи суспільство своєю скажемо так екстравагантністю.

Ось це - типовий європейський гомосексуал. Чинний прем'єр-міністр Бельгії:
[Зображення: photo_65539.jpg]

Ось це - типова європейська гомосексуалка. Чинна прем'єр-міністр Ісландії:
[Зображення: 730310.jpg]

Це - реальність. Не дозволяйте своїй розбурханій фантазії брати гору над тим, що ви насправді бачите, та здоровим глуздом.
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Як треба виховувати дітей з точки зору анархістів? gvp 3 640 21-01-2018, 14:37
Ост. повідомлення: Дарина
  Одяг для наших дітей Дарина 0 991 24-09-2017, 10:50
Ост. повідомлення: Дарина

Перейти до форуму: