Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бюджет розбазарювання від вінницького від тупого базарника Гройсмана на 2017 рік
Весь бюджет складається із підвищень курсу долара і зарплат (тим, що й так при кориті крадуть безбожно) та дотацій із бюджету. Бюджет 2016 не виконаний і у такому ж стилі закладається на 2017 - щоб не виконати, щоб завалилася гривня, щоб набрати кредитів і їх проїсти.

Жодного ринкового механізму! Якийсь повний комунізм для олігархів та коритників за рахунок українського народу!

На дотацію вугільної промисловості 1 млрд. гривень.

Там не має що аналізувати - повна тупа совковість. Жодних макроекономічних ідей не видно. Невже такі елементарні речі невідомі, як заміна державних дотацій на державні кредити під 2-3% річних є ринковим механізмом.

Невже треба бути таким тупим прем'єром, щоб за 25 років не побачити, що дотування галузей не принесло жодних результатів, крім розкрадання державних грошей?

Невже не ясно тупому прем'єру Гройсману, що управляти цінами на енергоносії, сільськогосподарську продукцію (чи все одно на що) бюджетними коштами - це є повна венесуела.

Гроші держава може через дешеві і довгострокові кредити пропонувати під модернізацію та інновацію  - це відомі елементарні речі студентського рівня.

Ціни на все повинна визначати конкуренція і ринок, а гроші з бюджету мають йти персонально малозабезпеченим, яким за тими цінами не вистачає на життя.

я думаю, що це є злочин, де співучасником злочину є всі депутати Верховної ради, які з корисливих мотивів обирають кожного разу не грамотних і не кваліфікованих осіб типу Яценюка  чи Гройсмана на голів уряду.

P.S.
Якщо хочемо, щоб в Україні був приріст економіки і зріс життєвий рівень українців, то потрібно формувати бюджет економічного зростання.
При запланованій інфляції 8% - це означає, що коли на початок 2017 року є 1000 гривень, то на кінець року - на 80 гривень менше. Що робить Гройсман - займається базарною арифметикою: піднімає на тих 8% мінімальний прожитковий мінімум і мінімальну зарплату, але забуває про курс долара, який за бюджетом 2016 = 24,0 гр/дол, а для 2017 року закладено 27,2 гр/дол

Прожитковий мінімум 1247 гр. х 1,08 = 1347 гр. (у бюджеті 1373 гр.на кінець 2017), у доларах у 2016 було 1247 : 24 = 51,96 дол. і у 2017 стане 1347 : 27,2 = 49,52 дол.
Мінімальна зарплата 1600 гр. х 1,08 = 1728 гр. (у бюджеті 1762 гр.на кінець 2017), у доларах у 2016 було 1600 : 24 = 66,67 дол. і у 2107 стане 1762 : 27,2 = 64,78 дол.

Утримати інфляцію на рівні 8%, коли від станка будуть підвищуватися зарплати вчителям і держслужбовцям і утримати курс долара на 27,2, то не реально. Навіть, якщо допустити, то все одно йдеться про заплановане падіння життєвого рівня українця у 2017 році на 2-3%.

Дефіцит бюджету на 2017 рік запланований на рівні 77,5 млрд. гр., що на 10% перевищує планові надходження. Особливих фантазій не має, звідки ці кошти будуть братися, бо небаченого економічного буму, який би дав на 10% більше податків у казну, очікувати не варто.

Ми маємо перед собою звичайний совковий популізм, коли підвищуються заплати, щоб прикрити розкрадання бюджету.
Відповісти
Як це так сталося, що на нашому форумі четверо чи п"ятеро людей знають все на світі?

Ну дійсно. Я, очевидно, вже геть тупий дегенерат: адже я не маю компетенції для того, щоби з розгону, з розмаху опльовувати діяльність уряду України у сфері економіки. А якби я таким тупим не був, я, звичайно, не маючи жодної освіти в галузі економіки, не маючи диплому фахівця-економіста чи управлінця (менеджера), не мешкаючи в Україні і маючи роботу, яка не дозволяє мені займатися економічною самоосвітою по кілька годин на день - все рівно вважав би, що достатньо компетентний, і писав би гори всякої, вибачте, тюльки про те, які ідіоти Гтойсман і Яценюк. Я ж, за визначенням, розумніший! Слухайте мене, люди! Не хочете? Чому? Ну, як хочете, але я ще по десять дописів на день надсилатиму на адресу цього ресурсу "мирного спротиву." Адже фахівців-рецензентів нема. Та й "нах" вони потрібні, термінологією нашого адміна?

Моя компетенція є в галузях медико-біологічної науки і університетської освіти. То може мені відкрити кампанію викриття українського уряду, що він, будучи продажним і злодійським, досі не зробив українців вічно молодими, здоровими і безсмертними? Дійсно, ну подивіться, добрі люди, на тупого базарника Гройсмана. Він, це ж козі ясно, повинен був організувати роботи з виробництва вакцини проти старіння, хвороб (усіх!), і смерті. А що він робить замість того? Ага, сидить у своєму кабінеті і кросворди розгадує. Адже іншого він нічого не вміє. Повірте мені, я знаю.

О, і ще: хто там тепер міністр освіти, після відставки пана Сергія Квіта? Не пам"ятаю прізвища, але знаю, що дебіл. Ну подивіться, скільки молодих українців днями і ночами навчаються певним дисциплінам. І що з цього вийде? Я вам скажу. Банкруцтво держави, дефолт. Адже чим більше вони навчаються, тим менше часу в них залишається на те, щоби купувати і пити пиво. Це ж який збиток державі!

Ващє, млять, задрали й&бані тролі і маніпулятори. Це через них я отупів і нічого тепер не здатний написати оригінального про дебіла Гройсмана, злодія Яценюка, і зрадника-брехуна Порошенка. Треба терміново іти вчитися на кацапських сайтах. Там все так чітко, правильно, коротко, сильно і страшно пишуть про Україну і її уряд.
Відповісти
(23-09-2016, 17:55 )Бойко писав(ла): Весь бюджет складається із підвищень курсу долара і зарплат (тим, що й так при кориті крадуть безбожно) та дотацій із бюджету. Бюджет 2016 не виконаний і у такому ж стилі закладається на 2017 - щоб не виконати, щоб завалилася гривня, щоб набрати кредитів і їх проїсти.

Жодного ринкового механізму! Якийсь повний комунізм для олігархів та коритників за рахунок українського народу!

На дотацію вугільної промисловості 1 млрд. гривень.

Там не має що аналізувати - повна тупа совковість. Жодних макроекономічних ідей не видно. Невже такі елементарні речі невідомі, як заміна державних дотацій на державні кредити під 2-3% річних є ринковим механізмом.

Невже треба бути таким тупим прем'єром, щоб за 25 років не побачити, що дотування галузей не принесло жодних результатів, крім розкрадання державних грошей?

Невже не ясно тупому прем'єру Гройсману, що управляти цінами на енергоносії, сільськогосподарську продукцію (чи все одно на що) бюджетними коштами - це є повна венесуела.

Гроші держава може через дешеві і довгострокові кредити пропонувати під модернізацію та інновацію  - це відомі елементарні речі студентського рівня.

Ціни на все повинна визначати конкуренція і ринок, а гроші з бюджету мають йти персонально малозабезпеченим, яким за тими цінами не вистачає на життя.

я думаю, що це є злочин, де співучасником злочину є всі депутати Верховної ради, які з корисливих мотивів обирають кожного разу не грамотних і не кваліфікованих осіб типу Яценюка  чи Гройсмана на голів уряду.

на жаль, справа тут не в хройсманах. Справа в тих, хто їх туди поставив. І поставили їх не депутати - а ті, хто депутатів вміло "стимулює". З таких у нас три центри впливу: 1) корумпована блядь європка (читай: європідараси в особі франції-німеччини) 2) тупі совки москальські, які далі власного носа ніколи не бачили - євроблядська підтанцьовка, без власного сенсу поведінки, крім хіба тупих хапальних рефлексів 3) штати, з їх геополітикою для дебілів і бажанням Україну під танк кинути задля вирішення власних тупих бачень перспективи.

Ватикан-Ізраїль-Британців можна рахувати окремо, вони скоріше на конструктивній шальці перебувають, з нашої точки зору. Але зжерти, при можливості, не полінуються також.

Тобто, цих тупих сєнь, хройсманів і т.д ставили нам штати з кацапом, з метою довести народ до зубожіння і, таким чином, отримати тупу озлоблену масу, якою добре війни воювати і лишнє населення списувати, шоп "жіть не мєшалі". Так вони собі планували. Але хуй у них що вийшло. Бо тупі, як валянки. Бо керуються не здоровим глуздом і перспективним майбутнім, а дебільними своїми пророцтвами і людиноненависницькими теоріями. Бо мудаки.

Панімать же ж надо. І це лиш найпростіша класифікація. Якщо вводити в розклад фінінтерн, з його бажанням заробити на всьому живому-неживому, релігійників різних - схема стане надто складна для отутки.

Професора не слухайте - професор довбойоб, на жаль.
Відповісти
(23-09-2016, 18:43 )gvp писав(ла): Як це так сталося, що на нашому форумі четверо чи п"ятеро людей знають все на світі?

Ну дійсно. Я, очевидно, вже геть тупий дегенерат: адже я не маю компетенції для того, щоби з розгону, з розмаху опльовувати діяльність уряду України у сфері економіки. А якби я таким тупим не був, я, звичайно, не маючи жодної освіти в галузі економіки, не маючи диплому фахівця-економіста чи управлінця (менеджера), не мешкаючи в Україні і маючи роботу, яка не дозволяє мені займатися економічною самоосвітою по кілька годин на день - все рівно вважав би, що достатньо компетентний, і писав би гори всякої, вибачте, тюльки про те, які ідіоти Гтойсман і Яценюк. Я ж, за визначенням, розумніший! Слухайте мене, люди! Не хочете? Чому? Ну, як хочете, але я ще по десять дописів на день надсилатиму на адресу цього ресурсу "мирного спротиву." Адже фахівців-рецензентів нема. Та й "нах" вони потрібні, термінологією нашого адміна?

Моя компетенція є в галузях медико-біологічної науки і університетської освіти. То може мені відкрити кампанію викриття українського уряду, що він, будучи продажним і злодійським, досі не зробив українців вічно молодими, здоровими і безсмертними? Дійсно, ну подивіться, добрі люди, на тупого базарника Гройсмана. Він, це ж козі ясно, повинен був організувати роботи з виробництва вакцини проти старіння, хвороб (усіх!), і смерті. А що він робить замість того? Ага, сидить у своєму кабінеті і кросворди розгадує. Адже іншого він нічого не вміє. Повірте мені, я знаю.

О, і ще: хто там тепер міністр освіти, після відставки пана Сергія Квіта? Не пам"ятаю прізвища, але знаю, що дебіл. Ну подивіться, скільки молодих українців днями і ночами навчаються певним дисциплінам. І що з цього вийде? Я вам скажу. Банкруцтво держави, дефолт. Адже чим більше вони навчаються, тим менше часу в них залишається на те, щоби купувати і пити пиво. Це ж який збиток державі!

Ващє, млять, задрали й&бані тролі і маніпулятори. Це через них я отупів і нічого тепер не здатний написати оригінального про дебіла Гройсмана, злодія Яценюка, і зрадника-брехуна Порошенка. Треба терміново іти вчитися на кацапських сайтах. Там все так чітко, правильно, коротко, сильно і страшно пишуть про Україну і її уряд.
Була така верства після 1917 року. Найбільш здібні революційні пролетарїї направлялись на рабфаки, де вони вивчали грамоту та макрксизм-ленінізм. А марксизм-ленінізм, як ми знаємо, найзагальніша наука. Тобто, ніякої потреби вчити інші немає. Навіщо  вчити якись окремі віпадки, коли людина озброєна загальним знанням?! Отакі освітчені та ідейні кадри потім шли керувати наукою й називалися червоною професурою. А інші, так само підковані, йшли на виробництво й теж там успішно діяли.

Підсвідомо, ці люди були впевнені, що будь який інтелектуальний продукт- це бла-бла-бла на кшалт марксизму-ленінізму. Але з цього бла-юла-юла, щось там корисне за невідомими їм механізмами народжується. А свою місію бачили у спрямуванні того бла-бла-бла у напрямку використання правильних ключових слів, та запобігання того, що їм здавалося такими, що суперечать невеличкому набору головних ідеологем, які вони засвоїли з популярних манксистських брошюр  Напрниклад, існування нейтрону агресивно заперечували. Я знайомий з багатьма прикладами їхньої творчої діяльності у царині природничих наук. Думаю, що у економіці цих прикладів набагато більше. Майже тільки вони і є. 

Особливістью отієї публіки була крайня агресивність й впевненість у своїй правоті. Остання риса дуже типова для невігласів, які, перший раз у житті  дуже поверхнево познайомившись з якоюсь концепцією, негайно досягають катарсісу й готові за оте вчення вмирати  й вбивати.  

Поведінка  деяких тутешніх знавців дуже близька до цього "червоного професорства". Тільки змінилися  ключові слова та набір головних ідеологем. Замість соціалізму й держуправління, тепер передовим є економічний лібералізм та ринок. Але рівень розміння проблем той самий.  Й впенвненість, що він здатний у будь-якому інтелектуальному продукті легко знайти неддоліки й запропонувати критку. А також у тому, що ця стисла дилетантська критика матеріалу, який кілька місяців писали найкращі фахівці, комусь цікава окрім таких самих екземплярів,  як він сам.
Відповісти
(23-09-2016, 19:39 )Майкрофт Холмс писав(ла): ця стисла дилетантська критика матеріалу, який кілька місяців писали найкращі фахівці

"хуцпа" слово вивчили вже? А застосовувати як навчилися, інстинктивно? Smile
Щось ці матеріали, що пишуть ваші "найкращі фіхівці" ніхуя не працюють, як вам народ каже. Народ скоро кору почне гризти, з такими "фахівцями". А бити не по паспорту будуть, а по морді.

Де результати, бля? Зовсім охуїли ви там всі, чи як уже?
Не забудьте отримати субсидію, дивіться.
Відповісти
(23-09-2016, 20:06 )strq писав(ла):
(23-09-2016, 19:39 )Майкрофт Холмс писав(ла): ця стисла дилетантська критика матеріалу, який кілька місяців писали найкращі фахівці

"хуцпа" слово вивчили вже? А застосовувати як навчилися, інстинктивно? Smile
Щось ці матеріали, що пишуть ваші "найкращі фіхівці" ніхуя не працюють, як вам народ каже. Народ скоро кору почне гризти, з такими "фахівцями". А бити не по паспорту будуть, а по морді.

Де результати, бля? Зовсім охуїли ви там всі, чи як уже?
Не забудьте отримати субсидію, дивіться.
Я на вивчення всіх маргінальних сленгів не маю часу. 

Мені народ нічого однозначного не каже, бо народ складається з різних людей, які висловлюють весь можливий  спектр думок. Пан Бойко, який живе у Німеччині, точно не  є типовим носієм народної  думки (навіть, якщо припустити, що така  існує) . 

"Ми там"- це хто? Пане, ви в Україні живете? Бо виникає відчуття, що ні. Якийсь у вас надмірний драматичний накал, що не відповідає спокійним реаліям. 

Якщо- в Україні, то що вам не так? Ви голодуєте, жити нема де? В чому ваші проблеми? Бо я завжди, спілкуючись з вами, відчуваю незручність: людині нема чого їсти, а я тут розумничаю. Вам є що їсти?

Я   питанням отримання субсидій не цікавлюся.
Відповісти
(23-09-2016, 19:39 )Майкрофт Холм, писав(ла): що ви сказали по суті?
Бюджет Гройсмана написаний на рівні своїх комуністів 1917 року: заберемо  у врагов  і між собою поділимо.
Гройсман: хоч мільйон? на. Я собі завтра з Богатирьовою ще намалюю.
П.С.
За мою кваліфікацію не переживайте. Не прийнято говорити про себе, але я добре знайомий з методами математичної економіки, моделями і задачами.
Відповісти
(23-09-2016, 21:21 )Майкрофт Холмс писав(ла): Я на вивчення всіх маргінальних сленгів не маю часу. 

Мені народ нічого однозначного не каже, бо народ складається з різних людей, які висловлюють весь можливий  спектр думок. Пан Бойко, який живе у Німеччині, точно не  є типовим носієм народної  думки (навіть, якщо припустити, що така  існує) . 

"Ми там"- це хто? Пане, ви в Україні живете? Бо виникає відчуття, що ні. Якийсь у вас надмірний драматичний накал, що не відповідає спокійним реаліям. 

Якщо- в Україні, то що вам не так? Ви голодуєте, жити нема де? В чому ваші проблеми? Бо я завжди, спілкуючись з вами, відчуваю незручність: людині нема чого їсти, а я тут розумничаю. Вам є що їсти?

Я   питанням отримання субсидій не цікавлюся.

Вивчити нема часу, а застосовувати є - і це досить розумно. Нерозумно вважати всіх ідіотами.
Як місцевий житель, я маю досить об’єктивних даних про реальний стан і про голодних, яких занадто багато, як для центру європи. Відсотків 85 бідних кругом мене, з них не менше третини хронічно недоїдає, не кажучи про якість того харчування. І, на жаль, допомогти я їм не можу, бо ваші суки з хворими хапальними інстинктами розікрали нашу, народну, власність. І продовжують красти, як не в себе, дефективне бидло.

Оце саме вони і є ті голодранці, яких ви так не любите. Це вони, вічно голодна голота, дорвавшись до корита - жеруть як не в себе. І спрямовуючи ваші єхидні хіхи у протилежний від них бік - ви мало того, що розписуєтеся у власній безпринципності, або близорукості, а ще й виявляєтеся носієм отого паскудного примітивного стилю розмови, яке в жидів зветься хуцпою. Якої від них, очевидно, й набралися.
Нормальній людині не личить нагло брехати людям у вічі. Якщо тільки вона не бажає закінчити як гімно - у вигрібній ямі історії.

Невже не вистачає розуму зрозуміти, що скільки не зови цапа биком, навіть якщо табличку перемінити і всіх перевчити - то він все одно дурним цапом залишиться? Навіть зі зміненою назвою, якщо.
Скільки не зовіть вічноголодне тупе бидло мудрии керівниками - воно все одно дурне бидло. Бо вся його мудрість - краще вкрасти й більш нічого. А злодії мудрими не бувають, на наше щастя.
Відповісти
(23-09-2016, 21:45 )Бойко писав(ла):
Бюджет Гройсмана написаний на рівні своїх комуністів 1917 року: заберемо  у врагов  і між собою поділимо.
П.С.
За мою кваліфікацію не переживайте. Не прийнято говорити про себе, але я добре знайомий з методами математичної економіки, моделями і задачами.

Ну звичайно. А в уряді Гройсмана ніхто з цим не знайомий. Тупі. Дебіли. Злодії. Америка їх туди поставила.
Відповісти
П.С.

Я писав по суті поста Георгія. А по суті вашого поста не писав, бо його не читав. Не читав, тому, що  агресивна критика об*ємом у кілька речень не може бути нічим окрім ділетантської маячні, коли йдеться про матеріал який колективи фахівців писали кілька місяців. 

Але зараз прочитав. Може, ви й знайомі з математичною статистикою, та моделюванням. З цими словами навіть мій онук знайомий. А от, що таке державний бюджет, ви точно зовсім не  розумієте. Ви думаєте, що це державний план розвитку нардоного господарства УРСР. 

Пане Бойко, в Україні вже років 15 приватна влатність й ринкова економіка. Ніхто нічого не планує. Бюджет лише фіксує надходження та видатки. Вся ваша критика зводиться до претензій, що бюджет містить соціально вмотивовані видатки. Всі бюджети, у всіх країнах ( увашій Німеччині теж) подібні статті містять.

Тобто, ваша критика- абсолютно неадекватна.  Питання винмкає: що спонукає людину витратити час, аби емоційно розкритикувати щось написане фахівцями, не будучи, взагалі,в темі?
Відповісти
(23-09-2016, 23:09 )Майкрофт Холмс писав(ла):
П.С.

Я писав по суті поста Георгія. А по суті вашого поста не писав, бо його не читав. Не читав, тому, що  агресивна критика об*ємом у кілька речень не може бути нічим окрім ділетантської маячні, коли йдеться про матеріал який колективи фахівців писали кілька місяців. 

Але зараз прочитав. Може, ви й знайомі з математичною статистикою, та моделюванням. З цими словами навіть мій онук знайомий. А от, що таке державний бюджет, ви точно зовсім не  розумієте. Ви думаєте, що це державний план розвитку нардоного господарства УРСР. 

Пане Бойко, в Україні вже років 15 приватна влатність й ринкова економіка. Ніхто нічого не планує. Бюджет лише фіксує надходження та видатки. Вся ваша критика зводиться до претензій, що бюджет містить соціально вмотивовані видатки. Всі бюджети, у всіх країнах ( увашій Німеччині теж) подібні статті містять.

Тобто, ваша критика- абсолютно неадекватна.  Питання винмкає: що спонукає людину витратити час, аби емоційно розкритикувати щось написане фахівцями, не будучи, взагалі,в темі?

Майкрофт Холмс писав(ла): ваша критика- абсолютно неадекватна.  Питання винмкає: що спонукає людину витратити час, аби емоційно розкритикувати щось написане фахівцями, не будучи, взагалі,в темі?
Мене теж це цікавить. Ну яка мотивація в наших форумних "україноурядофобів" постійно, весь час, товкти одну й ту саму маячню про те, що в Україні усім заправляють посаджені Америкою дебіли і злодії, чи про те, що люди в Україні настільки голодні, що вже от-от будуть їсти кору з дерев?

Був тут такий собі Буревісник. Я довго не розумів його мотивації засирати форум абсолютно безумними, шизофренічними постами про те, як добре, у порівнянні з українцями, живе народ Зімбабве, або як бійці АТО тисячами гинуть від холоду (підкріплюючи це фотографії трупів, заметених снігом, зроблені в Чечні). І досі не знаю точно. Але маю гадку. Жаба. Дика, страшна Жаба. Лють, скажена лють від того, що він вже старіє, і що він офіцер спецслужб у відставці (на пенсії), і що якось Україна живе, бореться і перемагає без нього.

Ще одна мотивція - расизм. Це теж різновид Жаби. І він щедро підігрівається з Московщини. Ну дійсно, всі оті жиди, чурки, піндоси - хіба вони (русскіє) українці? Хіба вони можуть щось хороше робити для (Росії) України? Ні. Вони тільки шкодять.

Соромно і боляче за теперешнє покоління українців, яке так легко дає собою маніпулювати тими, хто життєво зацікавлений у підтримуванні царювання Її Величності Жаби. Це не стільки агенти Кремля, скільки, мені здається, різні пройдисвіти, голубиє ворішккі Альхени, які розмножують в Україні різні "демократичні інститути," "центри боротьби з корупцією," "миротворчі школи" тощо. Вони кровно зацікавлені, щоби ситуація в Україні ніяким чином, ні на скільки, не покращувалася. Чим гірше справи в Україні і чим довше світова спільнота матиме думку про Украйну як про failed state, тим довше ці Альхени проіснують, не будучи навантажені ніякою корисною роботою, а тільки смокчучи гранти з різних фінансових інституцій.

Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни...
Відповісти
П.С.

Не потрібно особливих знань, щоб звести докупи закладену у бюджет інфляцію 8%, запланований дефіцит бюджету у 70 мільярдів гривень, приріст економіки на 1,5 чи 2 відсотка, падіння гривні на 27  і трохи за долар. До того всього дотація вугільної промисловості, дотація с/г, дотація міненерго іт.д. підвищення зарплат тим, хто її отримує з бюджету.  Це реальне падіння на 3-5%, якщо все, як написано буде виконано, а коли - ні, то й на десятки відсотків і сотні, як при Яценюкові.

Ось запитання: цілий рік пропрацював Бальцерович і Ко,  де відображені реформи? Українські спеціалісти, Пинзеник, Ющенко, Гальчинський вже роками категорично проти бюджету із дефіцитом - повний ігнор базарником авторитетів.

Це моя громадянська позиція, як українського патріота, тому я висловлюю обурення з того приводу, що як Яценюк, а тепер Гройсман цинічно саботують будь-який поступ і розвиток держави Україна. Бо у 2017 році далі стоїть у них завдання розікрасти і нічого не створити в Україні.
Відповісти
(24-09-2016, 13:17 )Бойко писав(ла):
П.С.

Не потрібно особливих знань, щоб звести докупи закладену у бюджет інфляцію 8%, запланований дефіцит бюджету у 70 мільярдів гривень, приріст економіки на 1,5 чи 2 відсотка, падіння гривні на 27  і трохи за долар. До того всього дотація вугільної промисловості, дотація с/г, дотація міненерго іт.д. підвищення зарплат тим, хто її отримує з бюджету.  Це реальне падіння на 3-5%, якщо все, як написано буде виконано, а коли - ні, то й на десятки відсотків і сотні, як при Яценюкові.

Ось запитання: цілий рік пропрацював Бальцерович і Ко,  де відображені реформи? Українські спеціалісти, Пинзеник, Ющенко, Гальчинський вже роками категорично проти бюджету із дефіцитом - повний ігнор базарником авторитетів.

Це моя громадянська позиція, як українського патріота, тому я висловлюю обурення з того приводу, що як Яценюк, а тепер Гройсман цинічно саботують будь-який поступ і розвиток держави Україна. Бо у 2017 році далі стоїть у них завдання розікрасти і нічого не створити в Україні.

Формування бюджету з дефіцитом чи з профіцитом- є предметом фахових дискусій. При цьому завжди є доводи, як за так і проти, яки при чисто теоретичнму розгляді  неможливо всі точно зважити. Ваша однозначна агресивна позиція з цього приводу- типове дилетанство. Типу, заяв, що треба вже давно було перейти від вивчення напівпроводників до провідників у цілому. 

Публічне проголошення власного патріотизму- це  беззмістовна тріскотня. А проголошення цього з закордону- це прсто якась клоунада. Чого ж ви там у Німеччині сидите, такий несамовитий патріоте?
Відповісти
(24-09-2016, 13:39 )Майкрофт Холмс писав(ла):
П.С.

Формування бюджету з дефіцитом чи з профіцитом- є предметом фахових дискусій. При цьому завжди є доводи, як за так і проти, яки при чисто теоретичнму розгляді  неможливо всі точно зважити. Ваша однозначна агресивна позиція з цього приводу- типове дилетанство. Типу, заяв, що треба вже давно було перейти від вивчення напівпроводників до провідників у цілому. 

Публічне проголошення власного патріотизму- це  беззмістовна тріскотня. А проголошення цього з закордону- це прсто якась клоунада. Чого ж ви там у Німеччині сидите, такий несамовитий патріоте?
P.S.
відбиваюся від ДОС-атак, не так я, як Мозіла і Мікрософт
Відповісти
(24-09-2016, 14:06 )Бойко писав(ла):
(24-09-2016, 13:39 )Майкрофт Холмс писав(ла):
(23-09-2016, 23:09 )Майкрофт Холмс писав(ла): Я писав по суті поста Георгія. А по суті вашого поста не писав, бо його не читав. Не читав, тому, що  агресивна критика об*ємом у кілька речень не може бути нічим окрім ділетантської маячні, коли йдеться про матеріал який колективи фахівців писали кілька місяців. 

P.S.
відбиваюся від ДОС-атак, не так я, як Мозіла і Мікрософт
Ви звинувачуєте уряд у формуванні бюджету з дефіцитом. А вам заперечую, що ця критика - чисте невігласство. Бо факт  дефіцитності бюджету видається завідомим недоліком тільки людям, які не в курсі справи. Додам, що планування бюджету з дефіцитом було основою економічної стратегії, яка вивела США з Великої Депресії. З цього приводу існує ціла екномічна школа. 

Тобто ви,  маючи якісь дитячі  уявлення (некрасиве слово "дефіцит") про певну складну технологію, беретесь  лайливо критикувати експертів, які це кілька місяців писали. Це справляє дивне враження.
Відповісти
(24-09-2016, 15:09 )Майкрофт Холмс писав(ла): Ви звинувачуєте уряд у формуванні бюджету з дефіцитом. А вам заперечую, що ця критика - чисте невігласство. Бо факт дефіцитності бюджету видається завідомим недоліком тільки людям, які не в курсі справи.

Наскільки велику загрозу становить дефіцит, то залежить від джерел його фінансування.

Ба, навіть при найліпших джерелах покриття бюджетного дефіциту він завжди є загрозою для господарки країни. Відтак жодна людина, що має хоч зелене поняття про економіку, з дефіциту задоволена бути не може.  

(24-09-2016, 15:09 )Майкрофт Холмс писав(ла): Додам, що планування бюджету з дефіцитом було основою економічної стратегії, яка вивела США з Великої Депресії.

Дефіцитне фінансування держвидатків не прискорило, а значно затримало вихід США із Великої Депресії. Якби не воно, ота депресія не отримала би таку назву -- Велика. В європейських країнах її властиво Великою не називали -- і не така глибока, як в США, і відновлення після економічної депресії там значно раніше розпочалось (США з неї повністю вийшли вже аж під час війни). Велика Депресія в США головно була заслугою недолугої економічної політики фашиста Ф.Д.Рузвельта (симпатика Гітлера і друга Б.Мусоліні, між ін.).

(24-09-2016, 15:09 )Майкрофт Холмс писав(ла): З цього приводу існує ціла екномічна школа. 
Так, існує. Чи радше існувала.
Т.зв. "кейнсіянство" (варіянт -- неокейнсіянство), за іменем нобелівського лауреата лорда Кейнса.

Свого часу то був економічний мейнстрім, але вже понад 30 років як ніхто вже поважно отої псевдонаукової маячні не сприймає, після її повного і остаточного провалу в 1970-их ("стаґфляція").

Багаторічна практика переконливо продемонструвала, що премію Нобеля інтелектуальному шахраю Кейнсу дали дуже і дуже передчасно. Зрештою, то не був перший, а головне -- далеко не останній такий випадок.
Відповісти
(24-09-2016, 18:05 )Max писав(ла):
(24-09-2016, 15:09 )Майкрофт Холмс писав(ла): Ви звинувачуєте уряд у формуванні бюджету з дефіцитом. А вам заперечую, що ця критика - чисте невігласство. Бо факт дефіцитності бюджету видається завідомим недоліком тільки людям, які не в курсі справи.

Наскільки велику загрозу становить дефіцит, то залежить від джерел його фінансування.

Ба, навіть при найліпших джерелах покриття бюджетного дефіциту він завжди є загрозою для господарки країни. Відтак жодна людина, що має хоч зелене поняття про економіку, з дефіциту задоволена бути не може.  

(24-09-2016, 15:09 )Майкрофт Холмс писав(ла): Додам, що планування бюджету з дефіцитом було основою економічної стратегії, яка вивела США з Великої Депресії.

Дефіцитне фінансування держвидатків не прискорило, а значно затримало вихід США із Великої Депресії. Якби не воно, ота депресія не отримала би таку назву -- Велика. В європейських країнах її властиво Великою не називали -- і не така глибока, як в США, і відновлення після економічної депресії там значно раніше розпочалось (США з неї повністю вийшли вже аж під час війни). Велика Депресія в США головно була заслугою недолугої економічної політики фашиста Ф.Д.Рузвельта (симпатика Гітлера і друга Б.Мусоліні, між ін.).

(24-09-2016, 15:09 )Майкрофт Холмс писав(ла): З цього приводу існує ціла екномічна школа. 
Так, існує. Чи радше існувала.
Т.зв. "кейнсіянство" (варіянт -- неокейнсіянство), за іменем нобелівського лауреата лорда Кейнса.

Свого часу то був економічний мейнстрім, але вже понад 30 років як ніхто вже поважно отої псевдонаукової маячні не сприймає, після її повного і остаточного провалу в 1970-их ("стаґфляція").

Багаторічна практика переконливо продемонструвала, що премію Нобеля інтелектуальному шахраю Кейнсу дали дуже і дуже передчасно. Зрештою, то не був перший, а головне -- далеко не останній такий випадок.

А багаторічна практика виходу з депресії була непереконливою? І яке відношення мав Кейнс , що помер десь у 40х, до  подій 70 років? Економіка  не природнича наука, закони яких  припускаються незмінними у часі.  Стосовно економіки, це припущення виглядає не так правдоподібно. Кейнс, здається, після своє смерті нікого не примушував застосовувати свої рецепти.  Отже, не варто гнати на Кейнса. Задовбали ревоюціонери!
Відповісти
http://forum.maidan.org.ua/thread-21163.html  (Пункт 5 особливо).

Лізучи публічно на форумі в справи економіки, справи в яких банально не маєте жодного поняття, змушуєте вам хамити. Чи вам то треба?

(24-09-2016, 18:51 )Майкрофт Холмс писав(ла):
(24-09-2016, 18:05 )Max писав(ла): Багаторічна практика переконливо продемонструвала, що премію Нобеля інтелектуальному шахраю Кейнсу дали дуже і дуже передчасно. Зрештою, то не був перший, а головне -- далеко не останній такий випадок.

А багаторічна практика виходу з депресії була непереконливою?

Багаторічна практика виходу з американської ВД якраз доволі переконливо показала, як НЕ ТРЕБА було діяти.  
Багаторічна практика мала би переконати навіть тих, хто слабо розуміє економіку.

(24-09-2016, 18:51 )Майкрофт Холмс писав(ла): І яке відношення мав Кейнс , що помер десь у 40х, до  подій 70 років?

Безпосереднє. Політики слухають порад економістів, а в 1970-их мейнстрімом в економіздів-ікспердів було кейнсіянське вчення.  

(24-09-2016, 18:51 )Майкрофт Холмс писав(ла): Економіка  не природнича наука, закони яких  припускаються незмінними у часі.  Стосовно економіки, це припущення виглядає не так правдоподібно.

В природничій чи ні, але в кожній науці виявлені закони мусять бути незмінні в часі. Інакше то вже не наука, а шаманство.
І так, не всі економічні школи є наукові. Вчення Кейнса то економічний шаманізм.

(24-09-2016, 18:51 )Майкрофт Холмс писав(ла): Кейнс, здається, після своє смерті нікого не примушував застосовувати свої рецепти.  Отже, не варто гнати на Кейнса. Задовбали ревоюціонери!
Кейнс залишив по собі масу учнів-послідовників, які наробили злого ще більше, аніж він особисто.

Вчені віслюки, не їбіть нікому мізків, то не будете послані.
Відповісти
(24-09-2016, 18:05 )Max писав(ла): Велика Депресія в США головно була заслугою недолугої економічної політики фашиста Ф.Д.Рузвельта (симпатика Гітлера і друга Б.Мусоліні, між ін.).

Я не розуміюся на економіці, але трохи знаю історію США. Рузвельт став президентом у 1933 р., а до цього був губернатором штату Нью-Йорк. Велика Депресія почалася в жовтні 1929 року, коли сталася бiржева криза (stock exchange crisis). Яким саме чином міг губернатор Рузвельт бути причетним до цієї кризи і до того, що за нею сталося (розорення дрібних фермерів, масова міґрація з Середнього Заходу на тихоокеанське узбережжя, безробіття, "гувервілі," черги на "супових кухнях" тощо)? Питаю без подвоха, просто хотілося б знати. Я досі нічого про роль Рузвельта як винуватця у Великій Депресії не читав і не чув.
Відповісти
Що зменшити чи взагалі скасувати:
- пенсії
- стипендії
- зробити повністю страхову медицину
- платну освіту
- зменшити зарплати бюджетникам
- ваш варіант

На чому економити?
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  1 гривна (Україна-2017) = 1 копійка (СРСР-1987) Smolenkov_BN 42 944 11-08-2017, 12:40
Ост. повідомлення: Slavix
  Расстановка сил на международной арене 2017 года Николай Шевченко 0 68 02-08-2017, 10:49
Ост. повідомлення: Николай Шевченко
  Війна Порошенка з "цинічними бандерами": Садовий назвав хамством відповідь Гройсмана Бойко 1 102 16-06-2017, 14:34
Ост. повідомлення: Бойко

Перейти до форуму: