Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВАСУ визнав Свободу нацистською партією
#21
Звичайно, що піде! - адже саме "визнання" є так би мовити, контролюючим зашморгом на шиї "Свободи" для того, щоб про всякий випадок "Свобода" не відірвалась від рук ПР і пішла через заміну Лідера, тощо, своїм незалежним курсом за справжню Свободу в Україні....

==========================================================


(09-10-2012, 07:28 )stryjko_bojko писав(ла):
(09-10-2012, 00:50 )dntsk писав(ла): До речі, юристи змогли довести не лише факт нацизму, але й фінансування ВО «Свобода» олігархами, на що «свободівці» теж ображалися.

«Чого вони ображалися — невідомо, адже їхні меценати не робили секрету з того, що вони роблять фінансові вливання у «Свободу», — дивується Михайло Бабич. — Ми легко знайшли інтерв’ю виданню «Главком», де депутат від Партії регіонів прямо сказав, що вони фінансово підтримують ВО «Свобода». Так само в пресі неодноразово були повідомлення, що Тягнибок виконує завдання львівського депутата і депутата Партії регіонів Петра Димінського. Той навіть не приховував, що тримав на зарплатах активістів ВО «Свобода». Ось всі ці докази в сукупності і зіграли ключову роль в судових розглядах, і Феміда врешті-решт стала на наш бік».

P.S. Фактичне визнання судом ВО «Свободи» нацистською організацією відкриває шлях до початку процедури заборони цієї сили. Але, чи піде на це ПРивладна партія, яка, як встановив той же суд, і фінансує ту ж таки ВО «Свободу»???
Відповісти
#22
(08-10-2012, 22:15 )Kohoutek писав(ла): Якщо, звісна річ, Царьков не збрехав. Хоча він все одно збрехав - суд міг хіба що відхилити позов "Свободи" до "Комуніста", а визнавати "Свободу" нацистською організацією - не його справа.

Нічого "Свободі" від того все одно не буде. Ніхто її не заборонить на підставі такого рішення. Та й ПР вона надто вигідна, щоб створювати їй серйозні проблеми.
Відповісти
#23
Яб на вашому місці не дуже довіряв би українським судам, особливо після суду над Луценком


(08-10-2012, 19:52 )НеСправжнійПатріот писав(ла): .......
Відповісти
#24
Певно, це сталося через те, що судді добре пам"ятають, як Янукович обіцяв "підвісити за яйця" одного їх колегу, тому говорити про те, що вирішив суд про патріотів України серйозно - це, звиняйте за тавологію, несерйозно


(09-10-2012, 00:48 )dntsk писав(ла): Крім того суд не визнав твердження комуністів, шо Сволоту фінансують регіонали наклепом. Це цікавіше.
Відповісти
#25
Wink 
На заседании английского парламента вопрос спикеру:
- Сэр, позволяет ли мне протокол назвать лорда Честертона жирной и грязной свиньей?
- Сэр, протокол не позволяет Вам назвать лорда Честертона жирной и грязной свиньей.
- В таком случае, я воздержусь назвать лорда Честертона жирной и грязной свиньей.


(08-10-2012, 22:01 )Майкрофт Холмс писав(ла): Якось не дуже зрозуміло, чи може ВАСУ визнавати когось відповідним певниму оціночному судженню. Чи може наприклад ВАСУ визнати Азарова старим мудаком, або ПР -ПРдунами.
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Корчинський про підступну Свободу Torr 0 91 28-03-2019, 23:43
Ост. повідомлення: Torr
Thumbs Up Конституційний Трибунал Польщі визнав бандерівських націоналістів Torr 0 121 17-01-2019, 17:51
Ост. повідомлення: Torr
Video БРАТСТВО захищає свободу слова від сєпарів Torr 3 382 02-04-2018, 23:37
Ост. повідомлення: Torr

Перейти до форуму: