Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"введення надзвичайного стану принесе немало профіту для нашої революції"
#1
http://ar25.org/article/teper-sluhayte-c...ya-nashoyi

Jurij Ternicki
А тепер слухайте, чому введення надзвичайного стану принесе немало профіту для нашої революції
23.01.2014 - 22:56

По-перше, Київ - це вам не Мухосранськ. Це офіційних 3 мільйони населення у діаметрі 35 км без передмість. Як вони збираються забезпечити комендантську годину? Точніше, ким? А в’їзди до міста? Перекриють вони ключові магістралі, і? Вони ось всіх доступних силовиків звезли, щоб утримувати одне бісове перехрестя. А тут тобі ціле місто! Армію введуть? Тоді тут повинна бути половина особового складу ЗСУ. А де їх розмістити і чим годувати?
Свято наближається!
Свято наближається!

2. Закрити магазини, кафе, ресторани, дискотеки і так далі, наприклад, після 22:00 (з відключенням інтернету і телебачення) - на виході отримаємо натовп народу, якому буде тупо нічим зайнятися. Вгадайте, куди вони підуть? І що будуть робити?

3. Контрольний постріл. Київ - столиця і головний діловий центр країни. Тут знаходяться офіси і штаб-квартири всього більш-менш великого бізнесу. Вирубавши їм, наприклад, інтернет - отримаємо мільйонні збитки і недоотриманий прибуток за кожну добу простою. Наприклад, дуже зрадіють в офісі того ж ДТЕК чи СКМ, коли парочка менеджерів не зможе зв'язатися по скайпику з зарубіжними партнерами, і у них кілька угод прогорить.

Рекламщики особливо оцінять відключку інтернету, адже ринок і так дохлий вже 4 роки, за останні два роки тільки оживати почав, а тут йому цвях у труну.

Власники розважального бізнесу теж не зрадіють відсутністю відвідувачів.

А якщо спробують змусити операторів вимкнути стільниковий зв'язок - мільйонні збитки перетворяться на мільярдні (у гривневому еквіваленті).

Для тих, хто в танку і не зрозумів: надзвичайний стан - це форс-мажор, по рахунках можна не платити. І ніхто ж платити на буде ... застопориться бізнес - зменшаться відрахування до бюджету, з усіма наслідками.

Вгадайте, з кого спитають? Ось з тих самих 235 клінічних ідіотів, що з якогось дива опинилися народними депутатами, і самого головного призвідника - межигірського овоча.

Так що, товариші, при спробі введення надзвичайного стану весь цей гульбан відбудеться швидко і безболісно під радісне улюлюкання протверезілого натовпу, а також великого, середнього та малого бізнесу, якому дешевше найняти Французький легіон разом з сотнею професійних кілерів, ніж тиждень простояти без роботи.

Не ведіться на істерику.
усі претензії йпитання ви можете викласти мені на фсбуці: http://www.facebook.com/ali.tatarzade
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Цунамі четвертої революції. hrushka 1 337 16-01-2018, 19:56
Ост. повідомлення: Василь Васьківський
  З Днем Революції Гідності! stryjko_bojko 2 485 21-11-2017, 22:34
Ост. повідомлення: Slavix
  125. Приховані натхненники Революції гідності leonid 1 470 11-06-2017, 17:10
Ост. повідомлення: gvp

Перейти до форуму: