Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Весна. Знову в Польщу на заробітки...
  Пазли моєї долі склалися так, що мушу ради виживання (пенсія мінімальна – 63$) працювати на чужині. (Молодий Мойсей теж колись пас на чужині вівці свого тестя.)
  Прибуваєш. Знайомишся із нашими. Виставляєшся. Спочатку все ніби нормуль та… Та скоро з кожного лізе наша гниль. Кожен виказує своє "Я" - ставить себе вище інших. А інакше ж ніяк – даси слабинку – на голову сядуть.
  Йде незриме суперництво між виходцями зі Сходу та "западенцями". Також між російськомовними та українськомовними. Щоправда, на цьому грунті до мордобою не доходить але…
  Роздратування виливається на оточуючих – матюки, сварки, іноді і мордобій.
  Досвід показує, що краще говорити менше а більше мовчати – будь-яке тобою сказане слово може бути у підковирках та глузуваннях використане проти тебе.
  Життя також вчить, що краще працювати в колективі, де наших один чи двоє – щоб хоч іноді мову рідну чути. Пересвідчився також, що із росіянами, білорусами, молдаванами, таджиками, узбеками працювати комфортніше…
  А ви думали, що наші на чужині дружно моляться та співають повстанських пісень?   [Зображення: smilie7.gif]
  Війна серед наших вже йде. Спершу бомбануло на Сході. Як і де далі буде – тільки Бог знає…
  Скоріше всього таки справдяться прородства мольфара Нечая. Читали?  
Відповісти

Повідомлення в цій темі
RE: Весна. Знову в Польщу на заробітки... - Автор antik - 11-11-2019, 23:46

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  знову про Іловайськ Torr 4 255 23-06-2019, 17:57
Ост. повідомлення: Николай Шевченко
  Погані прикмети: Юля знову захіхікала Torr 0 162 08-03-2019, 00:50
Ост. повідомлення: Torr
  Мої заробітки в Польщі по біометричному паспорту. antik 12 1297 08-05-2018, 15:08
Ост. повідомлення: Torr

Перейти до форуму: