Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Вибори Верховної Ради.
#1
Вакарчук наголошує, що тепер відповідно звертати увагу на вибори депутатів.
Опитування вказує, партії Зеленського та Медведчука передують, що вказує нахил виборців знова вибирати крайну державну управу.
Після Кравчука вдалось вибрати Ющенка, що не було'б особливо погано, коли'б Тимошенко не начала чвари та обмеження влади президента.
Народ був на стільки рочарований, що опісля вибрав президентом таки Януковича, котрого довелось вигнати.
Порошенко виявився не особливо поганим, бо за него вдалось закріпити ДЕРЖАВНУ МОВУ, започаткувати СОБОРНУ ПРАВОСАВНУ ЦЕРКВУ, скріпити торгівлю та ввести Украіну на ГЕОПОЛІТИЧНИЙ РІВЕНЬ.  Однак Порошенко розчарував народ не упорядкувавшись з хабарством та олігархством.
Захватом змінити уряда, народ вибрав Зеленського президентом, але Зеленський не дає відповідної ваги мові ні державному ісповідуванні.  Що більше, Зеленського партія та партія Медведчука передують у опитуваннях наближаючись виборах.  Така можливість вказує, що знова виборці хиляться до крайнього уряда, котрий не забезпечує ДЕРЖАВНУ МОВУ ні СОБОРНУ ПРАВОСЛАВНУ ЦЕРКВУ.  
Було'б корисно коли'б партії набрали більше народної піддержки, щоби ВР мала якийсь вплив на уряд Зеленського. Коли народ довіряє початківцям як Зеленському, то відповідно довіряти Вакарчукови подбати за ДЕРЖАВНУ МОВУ та СОБОРНУ ПРАВОСЛАВНУ ЦЕРКВУ.
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Політична доцільність: Дострокові вибори... будуть. Torr 1 98 03-05-2019, 22:51
Ост. повідомлення: Torr
  Чому Порошенкоко програв вибори 2019? leonid 2 134 24-04-2019, 21:00
Ост. повідомлення: leonid
  Обрізані проти необрізаних: вибори 2019 leonid 0 61 12-04-2019, 12:22
Ост. повідомлення: leonid

Перейти до форуму: