Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Вибори президента тепер особливо важні ...
Європа старається допомогти Україні з новими клопотати на Азовськім морі.  Я побоююся, що Тимошенко надто самостійну політику наміряє провадити, що може принести Україні поважні втрати.  Європа не буде особливо зацікавлена з політикою Тимошенко і не буде допомагати.  Тимошенко та їі партія не має намір в Єропу, бо Європа має свої клопоти, однак ті клопоти не до порівняння яку біду Росія може накоїти.  Я думаю що Кравчук, Філярет та Саакикишвіллі помиляються підтримуючи кандидатуру Тимошенко.  Всі радять президента та команду з іншими лицями як бувші СОВЄТИ, а це включає Тимошенки підпору.  Україна не дасть собі раду з Кримлем, бо вони не звертають уваги на власні народні втрата, щоби тільки свого доконати.  Нові лиця з президентською командою були'б Зеленський, Садовий та подібні. 

Кравчук та Філярет дуже багато причинились Україні, однак їх час менув, їм належиться подяка
  та признання, однак народ мусить іншими дорогами прямувати.   

Цитата:Подолати російську блокаду: як ЄС планує допомогти Приазов’ю | Європейська правда
Цитата:https://www.eurointegration.com.ua/experts/2019/01/22/7091870/?utm_source=traqli&utm_medium=email&utm_campaign=331&tqid=l6C8N3Q5HBYBVR0YEsNA5OlseXhsjeQNrNaXMMurWg%24%24
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Вибори Верховної Ради. hrushka 0 55 26-05-2019, 19:13
Ост. повідомлення: hrushka
  Політична доцільність: Дострокові вибори... будуть. Torr 1 96 03-05-2019, 22:51
Ост. повідомлення: Torr
  Чому Порошенкоко програв вибори 2019? leonid 2 130 24-04-2019, 21:00
Ост. повідомлення: leonid

Перейти до форуму: