Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Виклик знавцям гнучких приладів.
Крім заборони "гакерам" доступу до державних та торговельно-підпємчо-промислових таємниць (що постійно потрібно відновляти, міняти та посилювати), є потреба якось получити дані з різних лябораторних приладів до часточисельника. Кажуть дослідники що тратять багато часу переписувати дані висліди різних приладів до часточисельника щоби виконати потрібні перевірки як також і розгляд. Такі розгляди також потребують користування відповідних чисельничих обчислювань.

Не можу найти статтю де я прочитав наведені потреби. Може хтось допоможе..
Відповісти
Question 
Пропоную вам повторити оці ваші запитання на форумі "Освіта і наука" (там воно не буде повним офтопіком).

(07-08-2016, 18:43 )hrushka писав(ла): Крім заборони "гакерам" доступу до державних та торговельно-підпємчо-промислових таємниць (що постійно потрібно відновляти, міняти та посилювати), є потреба якось получити дані з різних лябораторних приладів до часточисельника. Кажуть дослідники що тратять багато часу переписувати дані висліди різних приладів до часточисельника щоби виконати потрібні перевірки як також і розгляд. Такі розгляди також потребують користування відповідних чисельничих обчислювань.

Не можу найти статтю де я прочитав наведені потреби. Може хтось допоможе..

Не впевнений, що все зрозумів у цьому дописі. Англійською було би набагато зрозуміліше.

Чи вам потрібні рекомендації з питань інформатичної безпеки? Чи про приладові інтерфейси? То дуже розлеглі і цілком різні царини.
Відповісти
Бачу тут розмови про торгівлю, примословість та навідь лікарські справи.
Тут пишуть російською та англійською та не бучу обмеження проти суржика.
Чому мене чіпаєтесь?
Як я вмію, так я пію.

Щодо гнучких приладів для лябораторій, то здоровий прилад буде попитним по цілому світі. Чи таке повідомлення попсує "політичним" обговорення?
Відповісти
(08-08-2016, 06:06 )hrushka писав(ла): Від коли Вільний Фурум строго політичний?!
Бачу тут розмови про торгівлю, примословість та навідь лікарські справи.

Від завжди.
І не лише Вільний Форум, а весь сайт Майдан. Цитую звідси:
<blockquote>Цей сайт - про українську та іноземну політику та громадянську активність (як в Україні, так і за кордоном). Вичерпний перелік тем, які висвітлює Майдан, наведений тут http://maidan.org.ua/nasha-informpolityka </blockquote>

Торгівля, промисловість, фінанси, здоров'я тощо -- все що завгодно, але в політичному аспекті. Цитую звідтам же:
<blockquote>Повідомлення про таємниці схуднення на Вільному форумі є відвертим офтопіком та вважаються провокаціями апріорі. Деякі теми виокремлені в свої тематичні форуми (дивіться "Особливості тематичних форумів").

Якщо офтопік, котрий не підпадає під тематику якогось з тематичних форумів, дістає будь яку відповідь - то вбивається на місці або йде в архів закритим на обговорення (щойно його бачить адмінгрупа), або (якщо не бачить) еволюційним шляхом. </blockquote>

(08-08-2016, 06:06 )hrushka писав(ла): Тут пишуть російською та англійською та не бучу обмеження проти суржика.
Чому мене чіпаєтесь?
Як я вмію, так я пію.

Так, формальних (адміністративних, модераційних) обмежень щодо мови нема. Обмежує лише здоровий глузд: писати варто так, щоб хоч деякі інші учасники то розуміли.

Допис мовою кечуа, суахілі, ложбан, чи власноруч створеною мовою таким явно не є. Звідси логічна пропозиція писати відомою вам розповсюдженою мовою (як українська чи англійська)

(08-08-2016, 06:06 )hrushka писав(ла): Щодо гнучких приладів для лябораторій, то здоровий прилад буде попитним по цілому світі. Чи таке повідомлення попсує "політичним" обговорення?

Що то є оті ваші "гнучкі прилади" (англійською або українською)?
Що таке "здоровий" прилад (і чим він різниться від нездорового)?

Отакі от речі слід обговорювати не тут, а на окремих тематичних форумах ("Освіта і Наука", евентуально мовному).

Нагадую: <blockquote>конструктив - одне з головних прагнень цих форумів. </blockquote>
Відповісти

Перейти до форуму: