Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Влада втратила довіру: що має зробити Порошенко(л,в)
Першою стратегічною задачою України є розробка та розміщення на території України української системи ПРО, враховуючи досвід ізраїльської та американської систем ПРО. Ця система має бути спрямована на нейтралізацію постійної загрози агресії проти України з боку  ворога Путіна та імперської Росії. Система ця має бути сумісною та об'єднаною з американською системою ПРО в Європі. Що може дати Україні розміщення української системи ПРО?

1. Реальну інтеграцію України в НАТО.
2. Перетворення України в геостратегічного гравця, оскільки основною проблемою Путіна в переговорах з Трмпом є розміщення американської системи ПРО в Європі.
3. Суттєве підвищення обороноздатности України, що дасть змогу значно зменшити загрозу широкомасштабної інтервенції Путіна у випадку проведення обмеженої військової операції по звільненню Донбасу від окупантів, про юридичне оформлення якої вчора говорив Турчинов.
4. Після звільнення Донбасу деокупація Криму стає значно більш реальною при наявності в України ефективної системи ПРО.
5. Переговори України з РФ покидають сценарій симуляції перемир'я в Мінську і перетворюються в реальні переговори про мир України з РФ після деокупації Донбасу та Криму.
Відповісти
https://youtu.be/31sSWYSWQsA
Відповісти
https://youtu.be/-PbhzMSLDJo
Відповісти
Порошенко в своїй трохи нудній пресс-конференції сьогодні, нарешті, анонсував довгоочікувану податкову реформу та утворення служби фінансової безпеки (розвідки), тобто припинення знущання над бізнесом з боку податкової служби та силових структур. Я не зрозумів, чому потрібно було чекати чотири роки для цього?

Але, побачимо, як все це буде реалізовано на практиці...
Відповісти
https://www.pravda.com.ua/news/2018/04/4/7176737/
Відповісти
Цікава заява Яценюка, який пропонує Порошенку очолити процес (http://nfront.org.ua/news/details/arseni...nstituciyi ):
Цитата:«Той, хто розглядає свої повноваження з точки зору свого сьогоднішнього крісла, завжди програє. Я радив Порошенку очолити цей процес публічно і політично взяти на себе лідерство. Зараз рішення за ним».

«Але можуть скластися обставини, коли це рішення буде прийматися без Президента Порошенка. Для внесення змін до Конституції необхідна ініціатива 150 народних депутатів. Після цього - голосування за закон 226 парламентаріїв», - пояснив він.

«Звичайно, це політичний конфлікт і криза, проти чого я виступав останні два роки. Але я вважаю, що Порошенку необхідно оприлюднити чітку стратегію управління політичною, економічною, соціальною системою країни як на найближчі 11 місяців, так і на наступні 5 років. Якщо, звісно, він хоче виграти вибори», - сказав Арсеній Яценюк.

Яценюк починає свою передвиборчу кампанію з інтриги: він, буцімто, запропонував Порошенку очолити процес проголошених Яценюком змін до Конституції. Ясно, що Порошенко на це не піде, але Яценюк йому запропонував, так що свою справу він зробив! Змін Конституції, звичайно, не буде, бо, крім "Народного фронту", про ці зміни ніхто не говорить. Крім того, я не знаю, хто ті 150 депутатів, які підпишуться під такою ініціативою...

Але що буде? Будуть розмови про Яценюка, який мріє стати президентом. Зараз в нього шансів немає, але він буде балотуватись, щоб піарити себе й свою пропозицію змін до Конституції. Для нього головне, щоб він став предметом уваги. Всі інші кандидати можуть його ігнорувати...

Але до чого тут Порошенко? А до того, що його рейтинг падає, але нікому цей рейтинг не передається! Так от, хитрість Яценюка в тім, що він знайшов спосіб підібрати частину втраченого Порошенком рейтингу шляхом публічних дебатів про зміни до Конституції. Ідея ця продумана й тепер дебати розпочинаються...
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Тепер Ізраель наміряє в повні зробити Єрусалим юдейський hrushka 5 367 13-04-2018, 20:59
Ост. повідомлення: Василь Васьківський
  Путіна влада залежить від визначення України (ан) hrushka 0 149 03-10-2017, 15:28
Ост. повідомлення: hrushka
  Дебільна влада: тридцять тисяч мітингуючих проігнорував Парубій і Порошенко (/) Бойко 9 532 09-06-2017, 17:05
Ост. повідомлення: gvp

Перейти до форуму: