Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Воєнно-історичний відеопроект Terra Heroica
#1
Волонтерський освітній проект громадської організації "Департамент воєнно культурної антропології".


З огляду на нинішні події в Державі та на крайню недостатність документальних фільмів які б якісно та достовірно висвітлювали історію та походження віськових традицій України, громадська організація "Департамент воєнно-культурної антропології" розпочинає власний проект циклу передач про славну минувщину Української збройної сили.


Також буду радий почути ваші побажання для наступних випусків!Відповісти
#2
Tongue 
Terra Heroica #2 - українське лицарство

Думаєте в Украні не було власного лицарства? Не алегоричного - а справжнього й визнаного королівським інститутом! В цьому випуску ви дізнаєтесь про історію становлення реєстрового козацтва як рицарської верстви суспільства Речі Посполитої.Відповісти
#3
Terra Heroica#3 - перші повстання, штаб і клейноди, морська піхота та Московські походи

В цьому ролику Олекса росповість вам про період історії козаччини напередодні славних часі гетьмана Петра Конашевича Сагайдачного. Перші козацькі повстання, штаб і клейноди реєстрових полків на службі у іноземних правителів, морська піхота козаків у Північних війнах та Московські походи.Відповісти
#4
Terra Heroica (спеціальний випуск) - основи козацької тактики, жолд та структура реєстрового полку.Відповісти
#5
Олекса Руденко: популярна історія, інформаційна війна, першоджерела та майбутнє циклу TH.Відповісти
#6
Школа шаблі - трейлер

Анонс циклу "Школа шаблі" в якому ви дізнаєтесь про історію, основні типи та принципи застосування шаблі у часи козаччини. Підписуйтесь на канал та чекайте випусків!

Якими були основні принципи застосування шаблі в бою? Якими навичками мав володіти воїн 17-го століття? Основні принципи атаки та оборони - прийоми й хитрощі. Яка різниця між строєвим зіткненням та дуеллю один на один?

Школа шаблі - ваш шлях розуміння історії, різновидів, основних принципів застосування та сутність цієї легендарної зброї. Ласкаво просимо у світ експериментальної історії!
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Полювання на жовто-блакитну субмарину - історичний детектив Киянин 1 1113 17-01-2014, 00:54
Ост. повідомлення: Киянин

Перейти до форуму: