Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Вітаю всіх!
Не знаю, чому модератор Sych раптом став до мене такий добрий і розбанив мене. Але все рівно, дякую йому і тим, хто писав на мою підтримку.

Хотів би нагадати модераторові, що на форумі "Без Гальм" ніякі правила не діють за визначенням. Тому, коли в адресу модератора дописувачі на цьому форумі висловлюють гостру критику (і навіть лайливі епітети), банити їх за це не можна. Якщо модератор такий чутливий, хай запропонує адміну закрити форум "Без Гальм."

По суті. Я не дивуюся, що переміг Трамп. Вся ота дурна, дилетантська конспірологія про те, що Трамп нібито був підставним псевдо-кандидатом, покликаним забезпечити перемогу Гілларі Клінтон, пішла насмарку. І це добре. Конспірологи зробили б усьому суспільству велику послугу, якби кинули дурню, якою вони переймаються, і пішли б працювати за фахом.

Америка захотіла змінити статус кво. Дуже багато людей за останні вісім років накопичували в собі це бажання змінити статус кво через труднощі в економіці, фінансах, дрібному і середньому бізнесі. Наростав страх, що аутсорсінг і неконтрольована імміґрація ці проблеми тільки посилить. Я думаю, саме це є причиною тріумфу Дональда Дж. Трампа. Може бути, що певний внесок у перемогу Д. Дж. Т. внесли расизм, ксенофобія, сексизм, етноцентризм і інші всякі "-ізми;" але мені все-таки здається, що дуже багато тих, хто голосував за Трампа, не є ані расистами, ані сексистами, ані якимись іншими "-істами." Вони просто щиро вірили, що обрати Гілларі - це означатиме продовження Обами ще на як мінімум чотири роки, якщо не на всі вісім.

Особисто я не вірю, що Дональд Трамп є рішенням усіх проблем Сполучених Штатів Америки. Він дійсно не має жодного досвіду в урядуванні. Іноді можна почути що, от, мовляв, Рейґан теж не мав такого досвіду, адже він був другосортним голівудським актьоришкою. Але насправді люди забувають, що "Ронні" перед тим, як обіійняти посаду президента, був губернатором Каліфорнії. Тобто він таки МАВ суттєвий досвід в урядуванні.

Але я, як і деякі мої друзі, які не голосували за Трампа, сподіваюся, що Трамп-президент не буде точною копією Трампа-кандидата. І в будь-якому випадку, президент США - це не монарх; в Америці існує чудова, відшліфована століттями, система checks and balances, взаємодії між законодавчою, виконавчою, і юридичною гілками влади.

Наразі я пригощаю себе склянкою Pinot Grigio, передчуваю вечерю з oven-baked chicken breasts, i потім довгу і нудну роботу, - перевірку письмових семестрових екзаменів моїх студентів. А завтра сонце зійде, і буде новий день, і для цього варто жити і щось робити.

Чи Трамп зніме санкції з Росії? Та мабуть ні.

Ще раз усіх вітаю. Дуже хотілося б побачити на форумах "Майдану" моїх однодумців і "не зовсім однодумців," але друзів - Нікіту, Майкрофта, Анатоля і інших. Слава Україні!
Відповісти
Але все це деталі. Кацапам буде боляче. По-іншому неможна. 

А де поділося опудало із погонялом "MAX"?
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Дитина помирає! Прохання до всіх: розмістіть в себе цей статус, хочаб на кілька годин stryjko_bojko 4 948 29-09-2013, 22:03
Ост. повідомлення: pani
  Чому 1% гебреїв має решту всіх... stryjko_bojko 11 1922 08-08-2013, 22:52
Ост. повідомлення: stryjko_bojko

Перейти до форуму: