Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"в керівництві "Удару" не готові ділитися найдорогоціннішим – повноваженнями"
http://www.pravda.com.ua/articles/2013/12/27/7008640/
"За інформацією джерел, Яценюк висловлював готовність підтримати Кличка в обмін на гарантії останнього повернути парламентсько-президентську республіку, в якій лідер "Батьківщини" посів би посаду прем’єр-міністра.

У свою чергу, в керівництві "Удару" не готові ділитися найдорогоціннішим – повноваженнями, натомість пропонують Яценюку варіант не чіпати розподіл влади, а почергово обиратися президентом: Кличко – в 2015, Яценюк – в 2020 роках."

Хто б сумнівався: диктатура, раз встновившись, утримується 3/4 століття як мінімум. Тож можемо кугуту дякувати за те, що не використали унікальний шанс створити (вдруге) єдину демократію у східних слов'ян. Sad
Відповісти
(28-12-2013, 15:12 )Polemistes писав(ла): http://www.pravda.com.ua/articles/2013/12/27/7008640/
"За інформацією джерел, Яценюк висловлював готовність підтримати Кличка в обмін на гарантії останнього повернути парламентсько-президентську республіку, в якій лідер "Батьківщини" посів би посаду прем’єр-міністра.

У свою чергу, в керівництві "Удару" не готові ділитися найдорогоціннішим – повноваженнями, натомість пропонують Яценюку варіант не чіпати розподіл влади, а почергово обиратися президентом: Кличко – в 2015, Яценюк – в 2020 роках."

Хто б сумнівався: диктатура, раз встновившись, утримується 3/4 століття як мінімум. Тож можемо кугуту дякувати за те, що не використали унікальний шанс створити (вдруге) єдину демократію у східних слов'ян. Sad

Виділена фраза- це у чистому вигляді плід фантазії Лещенка, щодо мотивів Кличка з приводу повноважень, яких той не має й невідомо чи буде колись мати. Також неправдоподібною виглядає, начебто, пропозиція Яценюку почекати 5 років. Це звучить як знущання, недоречне у сьогоденній непевній ситуації. Ще більш невирогідною видається інформація, що Яценюк це знущання прийняв для роздумів.

Також я б утримувався від образливого слова "кугут", яким часто позначають українців.
Відповісти
внесення хаосу в українську владу.
Цю функцію вона виконала відмінно.

(28-12-2013, 15:12 )Polemistes писав(ла): http://www.pravda.com.ua/articles/2013/12/27/7008640/

Відповісти
десятків парламентських республік по всьму світу, а парламентські республіки - це демократія, миролюбність і права людини - то заслуговує її більше, ніж усі досьогодніші лауреати разом узяті.
Відповісти
а "парламентську республіку" в Україні за Конституцією 2004 року.

Зміни до Конституції були розроблені Медведчуком. І забезбечили Україні 5 років "перетягування канату" між президентом і прем'єром.

Можете висунути його на премію, тільки не нобелівську, а путінську.

(28-12-2013, 16:44 )Polemistes писав(ла): десятків парламентських республік по всьму світу, а парламентські республіки - це демократія, миролюбність і права людини - то заслуговує її більше, ніж усі досьогодніші лауреати разом узяті.
Відповісти
(28-12-2013, 16:17 )Майкрофт Холмс писав(ла):

Виділена фраза- це у чистому вигляді плід фантазії Лещенка, щодо мотивів Кличка з приводу повноважень, яких той не має й невідомо чи буде колись мати. Також нерравдоподібно виглядає, начебто, пропозиція Яценюку почекати 5 років. Це звучить як знущання, недоречне у сьогоденній непевній ситуації. Ще більш невирогідною видається інформація, що Яценюк це знущання прийняв для роздумів.

Також я б утримувався від образливого слова "кугут", яким часто позначають українців.

Шановний, Ви, бачу, коливаєтесь рзом із лінією партії Wink? Бо колись же ми з Вами дійшли були, здається, згоди - що головний злочин Януковича - це протизаконна (бо антиконституційна) узурпація влади. (1) Привласненя ним диктаторських повноважень, якими його не наділяв виборець і (2) позбавлення представницької влади тих повноважень, які одержали на виборах від народу. Якщо б намірами опозиції були правова держава й демократія - ті два факти, що я навів, були б на кожній листівці, з цього б починався і цим закінчувався б кожен виступ кожного з них, бо це надає легітимності Майдану як в очах української, так і світової громадськості. Більше того, такі кричущі порушення Конституції могли б виправдати навіть силове захоплення влади (але з метою встановлення законності). Більше того, всі погоджуються, що вимога повернени до Конституції-2004 є найреалістичнішим шляхом розрулення ситуації, коли всі, фактично, виграють (ситуація він-він, йк кажуть американці). За виключенням, звичайно, тих, хто мріє про диктаторські повноваження.

Отже, оскільки нічого з вищевказаного не має місця - висновок один: Кличку і його спонсорам на нас з вами начхать, а цікавлять їх виключно диктаторські повноваження, що дозволять безпершкодний дерибан, як бачемо на прикладі Саші-стоматолога чи Бойка. Тож і без інформації Лещенка бачу тих добродіїв (Кличка і його ляльководів) наскрізь.

Отже, якщо за нинішньої (незаконної, НМД) Конституції у друге коло вийдуть Янук і Кличко - знов проголосую проти всіх: Мені байдуже, хто з крутих пацанів стане "смотрящим" над Україною.

P.S. Кугутами називаю найобдарованіших з українців: тих, хто здатен відібрати у чужої голодної дитини шматок хліба, щоб віддати своєму кабанчику. Бо дитина чужа, а кабанчик свій. Для таких добродіїв міг би використати в якості призвiська якийсь чіотириповерховий матюк, але не хочу порyшувати правила.
Відповісти
країн є парламентські республіки, конституційні монархії та президнтські республіки. А Ви свідомо далі поширюєте брехню.
Відповісти
демократії - випадкові виключення, шо лише підтверджують правило:

Президентська республіка = афро-азійсько-латиноамериканська диктатура.

В Україні, як з'ясувалоси, вже маємо навіть тонтон-макутів (тітушки), тож йдемо за латиномериканським сценарієм.

НЕ-конституційні монархії - тобто там, де роль всевладного президента посідає монарх (монархії Перської затоки, наприкад) - теж диктaтури.

Тож досить поширювати проросійську пропаганду. Бо маємо політичну систему, змавповану хахлами з "центру Всесвіту" - Расєї. Тьху. "Европейці..." Gun
Відповісти
Цитата:Шановний, Ви, бачу, коливаєтесь рзом із лінією партії Wink?

Цікаво, якої?

Цитата:Бо колись же ми з Вами дійшли були, здається, згоди - що головний злочин Януковича - це протизаконна (бо антиконституційна) узурпація влади. (1) Привласненя ним диктаторських повноважень, якими його не наділяв виборець і (2) позбавлення представницької влади тих повноважень, які одержали на виборах від народу. Якщо б намірами опозиції були правова держава й демократія - ті два факти, що я навів, були б на кожній листівці, з цього б починався і цим закінчувався б кожен виступ кожного з них, бо це надає легітимності Майдану як в очах української, так і світової громадськості. Більше того, такі кричущі порушення Конституції могли б виправдати навіть силове захоплення влади (але з метою встановлення законності). Більше того, всі погоджуються, що вимога повернени до Конституції-2004 є найреалістичнішим шляхом розрулення ситуації, квсі, фактично, виграють (ситуація він-він, йк кажуть американці). За виключенням, звичайно, тих, хто мріє про диктаторські повноваження.

Я повністю погоджуюся зі всім, що ви тут написали. Більш того, сам, здається, тут перший цю думку тут висловив . Й витримав цілу зливу критики й натяків на те, що я там якийсь агент когось. Smile. Я продовжую за це активно виступати. У останньому пості я лише висловив сумніви, що інформації Лещенка про те, що Кличко заперечує це, відповідає дійсності. В мене враження, що ви мій пост не читали, й ломитесь у відкриті двері.

Цитата:Отже, оскільки нічого з вищевказаного не має місця - висновок один: Кличку і його спонсорам на нас з вами начхать, а цікавлять їх виключно диктаторські повноваження, що дозволять безпершкодний дерибан, як бачемо на прикладі Саші-стоматолога чи Бойка. Тож і без інформації Лещенка бачу тих добродіїв (Кличка і його ляльководів) наскрізь.

Як я розумію ситуацію, не вдається відколоти шмат від фракції ПР аби перейти до Конституції 2004 року. До чого тут Кличко?!

Цитата:Отже, якщо за нинішньої (незаконної, НМД) Конституції у друге коло вийдуть Янук і Кличко - знов проголосую проти всіх: Мені байдуже, хто з крутих пацанів стане "смотрящим" над Україною.

Ваш девіз- "Олександр Янукович 2020!" ?

Цитата:P.S. Кугутами називаю найобдарованіших з українців: тих, хто здатен відібрати у чужої голодної дитини шматок хліба, щоб віддати своєму кабанчику. Бо дитина чужа, а кабанчик свій. Для таких добродіїв міг би використати в якості призвiська якийсь чіотириповерховий матюк, але не хочу порyшувати правила.

Подібні персонажі існують не тільки серед українців, а й серед усіх іншіх. А слово кугут- застосовується лише до українців. Відтак, може створитися уявлення, що саме українці якісь особливо погані у цьому плані. Отже, використання етнічно нейтрального матюку, видається мені більш адекватним. На цьому форумі доволі тепиме ставлення до ненормативної лексики.
Відповісти
``"Майдан" готується затвердити маніфест з ключовими завданнями``
http://www.pravda.com.ua/news/2013/12/28/7008781/

``29 грудня на Майдані Незалежності під час Народного Віче має бути затверджено маніфест ВО "Майдан"``
Відповісти
(28-12-2013, 18:37 )Polemistes писав(ла): ``"Майдан" готується затвердити маніфест з ключовими завданнями``
http://www.pravda.com.ua/news/2013/12/28/7008781/

``29 грудня на Майдані Незалежності під час Народного Віче має бути затверджено маніфест ВО "Майдан"``

Жодного сумніву, що слід повертатися до Конституції 2004 року в мене немає, як і у вас.
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  За збереження Гройсмана, Порошенко віддає кілька портфелів - ділитися треба Бойко 1 471 13-04-2017, 16:55
Ост. повідомлення: Василь Васьківський
  Чи готова Україна до удару Кацапстану з білоруського напрямку? Фенікс 7 987 20-09-2015, 09:29
Ост. повідомлення: Andrij
  Час завдати упереджувального удару Параші. Andrij 32 3259 30-08-2015, 09:50
Ост. повідомлення: Andrij

Перейти до форуму: