Рейтинг теми:
  • Голосів: 1 - Середня оцінка: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
В Киеве, как выяснилось, 60 журналистов. Не густо... (л)
Wink 
(02-10-2012, 11:28 )Slavix писав(ла): Схоже на лестощі, але я Вам чомусь вірю Smile
(02-10-2012, 01:33 )Майкрофт Холмс писав(ла): Але найголовніше- це педагогічний талант та прагнення виховувати та повчати незнайомих людей. Все це свідчить про неабияку потужність інтелекту.
Даруйте, якщо чим образив Sleepy

Відповісти
Ухвалили в першому читанні, аякже. Хто б сумнівався.

Партія регіонів - усі, крім Березкін С.С., Бут Ю.А., Єгоренко Т.В.Полунєєв Ю.В., Фельдман А.Б., Яценко А.В. (не голосували); Головатий С.П. був відсутній; Коротюк В.І. утримався.

БЮТ: За:12 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:29 Відсутні:57

НУ-НС: За:13 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:23 Відсутні:27

За - 12 юліних і 13 вітіних соколів, в т.ч. Катеринчук - голова "Європейської партії". Тепер сміливо можна додавати "так званої".

Позафракційні: За:13 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:2 Відсутні:15

КПУ: 100% - за.

Народна партія: 100% - за.

"Реформи зараді майбутнього": 100% - за.

Жодного голосу проти. Один "регіонал" утримався.

Без коментарів.
Відповісти
дуже вчасно і у повній згоді із моєю версією

(02-10-2012, 17:41 )Kohoutek писав(ла): аякже. Хто б сумнівався.

Відповісти
(02-10-2012, 19:28 )Tatarchuk писав(ла): дуже вчасно і у повній згоді із моєю версією
А, то це вона Луценка інфіковувати їздила...
Чи ви хочете сказати, що тільки хвора людина може дослухатися до заяв Луценка? Сподіваюся, що все ж ви мали на увазі перше.
Праблема людзей, якія лічаць, што беларусы, расейцы ды ўкраінцы — адзін народ, у тым, што яны ня могуць гэтага сказаць ані па-беларуску, ані па-ўкраінску.
Відповісти
сам себе спитав, сам собі здивувався, сам себе піддав сумніву і насамкінець сам себе підбадьорив
(02-10-2012, 20:09 )Koala писав(ла): А, то це вона Луценка інфіковувати їздила...
Чи ви хочете сказати, що тільки хвора людина може дослухатися до заяв Луценка? Сподіваюся, що все ж ви мали на увазі перше.

Це була реакція на осьо:
(02-10-2012, 19:28 )Tatarchuk писав(ла): а бабЛєра так і взагалі різко захворіла
дуже вчасно і у повній згоді із моєю версією

Штірліц би й то подумав, а чи не збовтнув чогось тут зайвого. Ані Луценка, ані інфікації у промові гестапівців не було.
Відповісти
Мабуть мізків не вистачило. Що й не дивно.
(02-10-2012, 20:49 )Tatarchuk писав(ла): сам себе спитав, сам собі здивувався, сам себе піддав сумніву і насамкінець сам себе підбадьорив
Ні, спитав вас. Дивна річ, пане Татарчук: якщо у відповіді на чийсь допис є питання, то воно адресоване автору першого допису. З учнями в школі ви теж так? Тоді не треба на Табачника лаятися, ви й без нього хєровий вчитель.
(02-10-2012, 20:49 )Tatarchuk писав(ла): Штірліц би й то подумав, а чи не збовтнув чогось тут зайвого. Ані Луценка, ані інфікації у промові гестапівців не було.
Інфікації не було, погоджуюся. Зате був візит "хворої" (у вашій хворій уяві) Лутковської до Луценка. Але у вашому маренні це цілком замінюється хворобою.
Праблема людзей, якія лічаць, што беларусы, расейцы ды ўкраінцы — адзін народ, у тым, што яны ня могуць гэтага сказаць ані па-беларуску, ані па-ўкраінску.
Відповісти
сьогодні на Раді, поки розглядали такі важливі Кугутеку закони, була зачитана заява що бабЛєра хвора і не може присутствувать. От дивне життя яке. Думаєте, її вже приговорили до інфікації?

(02-10-2012, 21:04 )Koala писав(ла): Мабуть мізків не вистачило. Що й не дивно.
Я сразу подумав, що у вас з цим проблеми. Принаймні, сьогодні.

(02-10-2012, 21:04 )Koala писав(ла): Ні, спитав вас. Дивна річ, пане Татарчук: якщо у відповіді на чийсь допис є питання, то воно адресоване автору першого допису.
А де в мене було про інфікацію? Це ви додали. Але це дуже, дуже непогано, що ви так зробили.

(02-10-2012, 21:04 )Koala писав(ла): Інфікації не було, погоджуюся.
З ким погоджуєтесь? Я від вас про цей намір дізнався. Не розвдячусь за це, мабуть, ближчим часом.

(02-10-2012, 21:04 )Koala писав(ла): був візит "хворої" (у вашій хворій уяві) Лутковської ... у вашому маренні ...
Наперед буду знати, що заяви які читають у раді від імені обмуцвуменши - марення, хвора уява і прямо кажучи хвороба. Що вже казати про простих її посіпак - ті мабуть вже й геть обкашляні
Відповісти
http://korrespondent.net/ukraine/politic...-ombudsmen
Відповісти
наша з вами, доморощена, сьогодні продинаміла столь дорогий вашому серцю законопроект. Навіть не казатиму, який саме
Відповісти
(02-10-2012, 21:14 )Tatarchuk писав(ла): сьогодні на Раді, поки розглядали такі важливі Кугутеку закони, була зачитана заява що бабЛєра хвора і не може присутствувать. От дивне життя яке. Думаєте, її вже приговорили до інфікації?

Татарчуку, мій нік українською пишеться як "Когоутек": http://uk.wikipedia.org/wiki/1850_%D0%9A...0%B5%D0%BA

Я про це згадував неодноразово. Будь ласка, дотримуйтеся елементарних правил ввічливості - наприклад, не перекручуйте ім'я співрозмовника.

Ось стенограма сьогоднішнього засідання ВР: http://iportal.rada.gov.ua/meeting/steno.../3775.html
Будь ласка, знайдіть там, де йдеться про Лутковську.
Відповісти
(02-10-2012, 17:41 )Kohoutek писав(ла): Ухвалили в першому читанні, аякже. Хто б сумнівався.

Партія регіонів - усі, крім Березкін С.С., Бут Ю.А., Єгоренко Т.В.Полунєєв Ю.В., Фельдман А.Б., Яценко А.В. (не голосували); Головатий С.П. був відсутній; Коротюк В.І. утримався.

БЮТ: За:12 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:29 Відсутні:57

НУ-НС: За:13 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:23 Відсутні:27

За - 12 юліних і 13 вітіних соколів, в т.ч. Катеринчук - голова "Європейської партії". Тепер сміливо можна додавати "так званої".

Позафракційні: За:13 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:2 Відсутні:15

КПУ: 100% - за.

Народна партія: 100% - за.

"Реформи зараді майбутнього": 100% - за.

Жодного голосу проти. Один "регіонал" утримався.

Без коментарів.

Відповісти
(02-10-2012, 21:14 )Tatarchuk писав(ла): сьогодні на Раді, поки розглядали такі важливі Кугутеку закони, була зачитана заява що бабЛєра хвора і не може присутствувать. От дивне життя яке. Думаєте, її вже приговорили до інфікації?
http://iportal.rada.gov.ua/meeting/steno.../3775.html
Кидайте курити те, що ви там курите. Здоров'я ваше мене не дуже цікавить, а от приклад дітям даєте поганий.

(02-10-2012, 21:14 )Tatarchuk писав(ла): Наперед буду знати, що заяви які читають у раді від імені обмуцвуменши - марення, хвора уява і прямо кажучи хвороба.
Хвороба, пане, хвороба, і тяжка. Так що з лікуванням не затягуйте.

(02-10-2012, 21:14 )Tatarchuk писав(ла): Що вже казати про простих її посіпак - ті мабуть вже й геть обкашляні
Що вже й казати про анальних рабів Табчника - геть за... кгм... не при дамах.
Відповісти
отже прі порівнянні стенограми верховної ради та тим, що я чув у прямій трансляції, однозначно виграє газета правда
(02-10-2012, 21:27 )Kohoutek писав(ла): Ось стенограма сьогоднішнього засідання ВР: http://iportal.rada.gov.ua/meeting/steno.../3775.html
Будь ласка, знайдіть там, де йдеться про Лутковську.

(02-10-2012, 21:27 )Kohoutek писав(ла): Татарчуку, мій нік українською пишеться як "Когоутек": http://uk.wikipedia.org/wiki/1850_%D0%9A...0%B5%D0%BA
Я про це згадував неодноразово.
Уперше про це чую. Не копайте глибоко, я тлумачив нік без вікіпедії, а виходячи з народного словнику. Щоб ви назвалися якимсь небесним тілом, я коментувати не стану, але в голову таке точно не прийшло б. Як то кажуть, сіріусу більше не наливати
Відповісти
(02-10-2012, 21:45 )Tatarchuk писав(ла): отже прі порівнянні стенограми верховної ради та тим, що я чув у прямій трансляції, однозначно виграє газета правда

Ви знаєте, після того, як я чорним по білому пишу, що вважаю Тимошенко засудженою несправедливо і готовий голосувати за її політсилу, а мої опоненти мені докоряють підтримкою дій влади, я починаю якось скептично ставитися до спроможності моїх опонентів слухати, а головне, розуміти, що їм говорять. Мені все частіше здається, що вони дослуховуються тільки до своїх внутрішніх голосів і чують тільки те, що ці голоси їм намовляють.
Відповісти
(02-10-2012, 22:26 )Kohoutek писав(ла):
(02-10-2012, 21:45 )Tatarchuk писав(ла): отже прі порівнянні стенограми верховної ради та тим, що я чув у прямій трансляції, однозначно виграє газета правда

Ви знаєте, після того, як я чорним по білому пишу, що вважаю Тимошенко засудженою несправедливо і готовий голосувати за її політсилу, а мої опоненти мені докоряють підтримкою дій влади, я починаю якось скептично ставитися до спроможності моїх опонентів слухати, а головне, розуміти, що їм говорять. Мені все частіше здається, що вони дослуховуються тільки до своїх внутрішніх голосів і чують тільки те, що ці голоси їм намовляють.

Плювати на вашу рефлексію. Як я вам і обіцяв, ваша підзахісна бабЛєра віддала гоміків на поталу галубоватим - я це бачу як її функцію, а ви можете "чорним по білому" вважати це надзвичайним збігом обставин. За кого такі тьоті і дяді вас мають, я вже достатньо виклав, але можу і повторити: за корисний до певної секунди мотлох
Відповісти
(04-10-2012, 20:09 )Tatarchuk писав(ла): Плювати на вашу рефлексію. Як я вам і обіцяв, ваша підзахісна бабЛєра віддала гоміків на поталу галубоватим - я це бачу як її функцію, а ви можете "чорним по білому" вважати це надзвичайним збігом обставин. За кого такі тьоті і дяді вас мають, я вже достатньо виклав, але можу і повторити: за корисний до певної секунди мотлох

Головне, що мужня Карпачова не віддала чорножопих татарських урюків їм на поталу, правда?

Не треба мене вчити не довіряти політикам і чиновникам, Татарчуче. Це не я сповідую культ Білої Діви. І ще більш не варто представнику дискриминованої меншини так настирливо демонструвати свою власну ксенофобію. Тому, хто живе в скляному будинку, не варто розкидуватися камінням. У мене прекрасні стосунки з кримськими татарами-правозахисниками, ось на полиці лежить подарована ними традиційна кримськотатарська шапка, інколи надягаю. Охолоньте, будь ласка, і вгамуйте свою ненависть якимось іншим чином. Щось вас перемкнуло.
Відповісти
(04-10-2012, 20:56 )Kohoutek писав(ла): Головне, що мужня Карпачова не віддала чорножопих татарських урюків їм на поталу, правда?

не віддала, прикиньте. До речі, а що у вас за стосунки із чорними жопами?

(04-10-2012, 20:56 )Kohoutek писав(ла): Охолоньте, будь ласка, і і вгамуйте свою ненависть якимось іншим чином. Щось вас перемкнуло.
то вас перемикає і то явно вам самому варто охолонути. Перемикачки я не маю, так що вгамуйте себе самі.

(04-10-2012, 20:56 )Kohoutek писав(ла): Це не я сповідую культ Білої Діви.
а хто сповідує? Якщо я, то так і скажіть (тільки фокуси бажано з разоблаченіями, а не навпаки). Якщо ні, то розповісте психоаналітику, чим саме вам ненавісні білі діви (особливо на тлі чорних жоп)

(04-10-2012, 20:56 )Kohoutek писав(ла): не варто представнику дискриминованої меншини так настирливо демонструвати свою власну ксенофобію.
це не рідкісний випадок, коли розмовляють з уявною особою. Я не належу до меншин і ніколи не хворів на ксенофобію. Хіба що, історики і бютоботи є тими й тими за вашим визначенням
Відповісти
(04-10-2012, 21:53 )Tatarchuk писав(ла): не віддала, прикиньте.

То-то я дивлюсь, як добре зажили татари в Криму! Покращення вже наступило, стабільність, а невдовзі і добробуту чекати варто!

Цитата:До речі, а що у вас за стосунки із чорними жопами?

Це ви про татарву? Мабуть, такі ж, як у вас із гоміками.

Цитата:то вас перемикає і то явно вам самому варто охолонути. Перемикачки я не маю, так що вгамуйте себе самі.

Та я бачу, що гальма у вас явно вісутні.

Цитата:це не рідкісний випадок, коли розмовляють з уявною особою. Я не належу до меншин

А, то ви - не кримський татарін, а лише прикидувалися?

Цитата:і ніколи не хворів на ксенофобію.

Вживання до людей, які належать до відмінних від вашої певних соціальних (релігійних, етнічних тощо) груп, принизливих прізвиськ - один із очевидних проявів ксенофобії.

Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Московська хуцпа: Украина становится братской могилой журналистов (л) McOgon 1 445 31-08-2016, 23:51
Ост. повідомлення: McOgon
  "Новогодняя" сосна в Киеве Romario 1 713 19-11-2015, 19:27
Ост. повідомлення: Sych
Thumbs Up "главная проблема, которая беспокоит наших журналистов - отношение к журналистам"(/) Sych 0 440 23-03-2015, 01:30
Ост. повідомлення: Sych

Перейти до форуму: