Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"в країні вибори і нужен харашо організований апофєоз дємократії"(/)
#1
"...шоби до влади оп'ять пролізли номенклатурні підараси, блять."

Мурзікньюс Написав Вчоний кіт

14вер.

Ну шо вам сказати при святій неділі і новості якіто не дуже хєроваті, но про всьо по порядку.

Зутра традіціонно поступали сводки з восточного фронта про перманєнтні обстріли наших позіцій хуйлокупантами і хуйогознаякими обізянами, якшо згадати про характєрний меседж вождів цих полудікіх плємьон домбабвійской савани шо вони ніякого перемирія не подписували другими словами-"пашлі ви всє в жопу як стріляли так і будем стрілять". По мнєнію вчоного кота, несмотря на фіговий лісток протоколів менських подлєцов наш ПеПе оп'ять соблюдає одностороннє прєкращєніє огня, потомушо в країні вибори і нужен харашо організований апофєоз дємократії шоби до влади оп'ять пролізли номенклатурні підараси, блять.

Кстаті нашот виборів, найняті політтєхнологі-маркєтологі чуть не через жопу питаюцця вгадать умонастроєнія електорату, партії і блоки ідуть на безпрецедентні фінансові втрати віддаючи задурно місця в першій десятці разним ніщєбродам (по їхній класіфікації) в лиці соціальнозначимих фігур, таких як актівісти майдану та командіри добровольчих батальйонів. Вчоний кіт канєшно не може утверждать шо самі суб'єкти політічєських маніпуляцій усвідомлюють той факт, шо їх тупо юзають задля досягнення результату, но сам факт політічєської взятки вони точно повинні понімати знаючи скільки бабла стоїть місце у проходній частині списку любої партії.

Да, нащот партій, восточний серпентарій под названієм партія рєгіонів в народі ригоанали, заявили шо на вибори вони не йдуть а ідуть в аппазіцію, це при тому шо більше половини бувших ригоаналів уже поемігрірували у другі блоки і партєйки для того шоби лєгко і безболєзнєнно пролізти у верховне шапіто. Но то таке, тут вчоний кіт подозрєває шо діло тут нечисте і дєло даже не в тому шо рєйтінги у ригоаналів балансірують коло отмєтки "ніхуя процентів". А подсказку неожиданно вже дали самі ригобізяни трансліруя в ефір сентенцію шо нізя ригоаналам іти на вибори когда 7 мільйонів ядєрного елєктората не зможуть тупо проголосувать за них потомушо живуть на окупірованой тєрріторії. Ну блять це вже воопше, ви ж суки самі того хотіли і добивались круглосуточно своїми мантрами про узкій мір і криками "Хуйло спасі і сахрані", карочє змахує на то шо проект ПР рішили всьо таки тихенько злить не дожидаяся масштабної люстрації, як той казав піймайте облизня, або ж шукай вітра в полі, ну тоїсть свисніть в хуя, там тоже дірка є(грусна шутка).

Ага, наші гамноньси на пару з міністром оборони в рамках програми "прінуждєнія тупих хахлов к міру", не прекращають продуцирувать страшилки на цей раз ядерні хотя уже нераз і пережовані шо тіпа нам рассєя угрожає тактічєською ядєрною зброєю. Для тих хто ото не в тємє, є такі боєприпаси ядерні так сказать малої мошності, но якшо ним йобнути по якійто тєрріторії то не щитая потєрь у тєхніці і живій силі та мєсность превращаєцця в радіоактівну зону років так на 350. Хотя вчоного кота напрягає зовсім другий факт, чому товаріщ Гелетей до сіх пор про це усьо піздить по тілівізару, та і у газєтах? Шо вже знов концепція помінялась, га? Хотя да помінялась, Гелетей з Муженком оп'ять герої, а винуваті у всьому несообразітєльні подчіньонні і самовольщики із добровольчих батальйонів- удобно блять.

Ну і гран прі в катєгорії "Махрова візантійщина" получає наш презідєнт ПеПе, так сказать за комплєкс внутріполітічєський пройобів в тому числі і передвиборного плану, мало того шо спісочєк кандідатов од блоку його імєні шо називаєцця "без сльоз не взглянєш" так він ше не найшов і часу шоби відвідать з'їзд партійний, як той казав це все одно шо не прийти на собствєнну свадьбу(матримоніальна шутка).

Війна іде, майдан гряде.

Будьмо уважні.

http://repka.club/blogs/murziknyus/item/729-murziknius
#цинічнийбандера #цинічнібандери #cynicalbanderites http://coub.com/view/5lw0m
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Вибори Верховної Ради. hrushka 0 102 26-05-2019, 19:13
Ост. повідомлення: hrushka
  Політична доцільність: Дострокові вибори... будуть. Torr 1 134 03-05-2019, 22:51
Ост. повідомлення: Torr
  Чому Порошенкоко програв вибори 2019? leonid 2 179 24-04-2019, 21:00
Ост. повідомлення: leonid

Перейти до форуму: