Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
В Україні почало стріляти нове «консервне» військо Путіна
#1
http://zik.ua/ua/news/2015/11/06/v_ukrai...mar_640133

[Зображення: DSC04787_%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B9-...%D1%80.jpg]

Путін активізує своє «консервне військо» на Донбасі і воно починають стріляти.

Про це у Facebook пише український політолог Олег Пономарь.

«Дві речі. (пошепки).

1. Рада. Це минає, відмираючий вид політиків – парламентаріїв. Це те, про що я писав пару днів тому. Вони відстали від народу. Народ вже давно розумніший і терпиміший, ніж вони думають про нього.

Народ вже пішов вперед, народ ментально вже в Європі. Народ за це стояв на Майдані – щоб бути ментально в Європі. А вони думають, що народ стояв за те, що бачать в Раді. Вони думають, що народ потребує їх захисту від геїв. Лицеміри і популісти. Вони думають, що прийнявши поправку, що забороняє трудову дискримінацію за сексуальною орієнтацією, вони втрачають очки своїх виборців.

Але вони не розуміють, що суспільство змінилося – вони втрачають своїх виборців, не прийнявши цей закон. Вони живуть совком і криміналом. Вони ходили 20 років тому з барсетками, а сьогодні їм не западло понтуватися Мерседесами за 500К євро за зп в 6К гривень. Вони хизуються своїми коханками – це морально. А прийняти закон, що забороняє дискримінацію сексменшин – це «аморально».

Чи не релігійно. Або западло. Чи не за поняттями. Ось такий коктейль у них в головах. Наступна Рада буде інша, набагато більш європейська. Не повністю, звичайно. Але в більшості своїй. Бо маски зірвані.

2. Арешти. Я писав нещодавно про слова Байдена. І про Шокіна я нещодавно говорив (не пам’ятаю – на зустрічі в Києві або в Одесі), що він піде у відпустку або на лікарняний і Сакварелідзе буде робити свою роботу – розчищати майданчик під план «Вітрина». (хоча сьогодні було СБУ).

І Путін, бачачи це, активізує своє консервне військо в Україні. Також він активізує свою консервне військо на Донбасі і вони починають стріляти. Це означає те, що в Київ завезли гарні чоботи. Треба брати», – пише Олег Паламар.
"All Safety Rules Are Written By Blood"
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Московщина знизила витрати ВВП На військо ... hrushka 0 129 04-06-2019, 19:35
Ост. повідомлення: hrushka
Angry Яке могутне московське військо? hrushka 0 287 20-03-2018, 15:57
Ост. повідомлення: hrushka
Star Росія обурена що Америка приготовляє своє військо до можливої боротьби з Москвоюо hrushka 0 285 27-09-2017, 23:13
Ост. повідомлення: hrushka

Перейти до форуму: