Рейтинг теми:
  • Голосів: 2 - Середня оцінка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Геніальне просто опитування про шизу значної кількості населення
http://www.slideshare.net/Ratinggroup/2013-18609937

Особливо хороші ті, хто хочуть одночасно в ЄС і в Рашу.
Відповісти
(11-04-2013, 17:04 )pani писав(ла): http://www.slideshare.net/Ratinggroup/2013-18609937

Якась шифровка? (в мене розкриваються тільки цифри, без слів).
Відповісти
(11-04-2013, 17:28 )nykyta писав(ла):
(11-04-2013, 17:04 )pani писав(ла): http://www.slideshare.net/Ratinggroup/2013-18609937

Відповісти
(11-04-2013, 17:30 )pani писав(ла):

Увьі. А де вони мають бути?
Відповісти
який, канєшна же, рулить, і навіть зарулює.

зверни увагу на автостереотипи. З чим асоціюється Україна? З суцільним негативом - економічна криза, корупція, безробіття. Навіть садок вишневий коли хати кудись повіявся. Це, крім іншого, соціально бажані відповіді.

зрозуміла культура. Українська - 44%, російська - 66%, білоруська - 41%. Це в середньому по Україні. А не в окремо взятому мухосранському гето.

хіба так можна - відбирати в людей вишневий садок і взамін давати їм (велику дулю) вахтову роботу в Тюмені? Одна справа, коли так роблять кремліни; вони і до росіян ставляться наче до витратного матеріалу, не кажучи про різних хахлов, чюрок і хачєй (с). А в Нашого Лідера іншого Мудрого Народу не буде.

Відповісти
(11-04-2013, 17:33 )nykyta писав(ла):

Над текстом. Що в вас за браусер такий????
Відповісти
(11-04-2013, 17:47 )ziggy_freud писав(ла): хіба так можна - відбирати в людей вишневий садок і взамін давати їм (велику дулю) вахтову роботу в Тюмені? Одна справа, коли так роблять кремліни; вони і до росіян ставляться наче до витратного матеріалу, не кажучи про різних хахлов, чюрок і хачєй (с). А в Нашого Лідера іншого Мудрого Народу не буде.

А мене тут в якусь хрень типу капіталу Маркса тикають у відповідь, бо постановка питання про те, як має виглядати ідеальне майбутнє для прихильників чи не всієї опозиції є табу. Єресь, не інакше.
Відповісти

Є люди, що перебувають під обома впливами й, відповідно, якось їх інтегрують у головах.
Відповісти
(11-04-2013, 18:18 )Майкрофт Холмс писав(ла):

Є люди, що перебувають під обома впливами й, відповідно, якось їх інтегрують у головах.

Таких людей у нас - відсотків 80 (ще 15% - суто російськоорієнтовані), у "Свободі" - 100. Тут немає цивілізаційного розколу, є звичайна шизофренія. В реальну Росію не хоче практично ніхто. Хочуть в Росію міфичну - щоб назва була "Росія", але жили, як в Європі. Прихильники "Свободи", навпаки, хочуть в міфичну Європу, в якій бути ксенофобом, расистом і фашистом - почесно і престижно.
Відповісти
(11-04-2013, 18:43 )Kohoutek писав(ла):
(11-04-2013, 18:18 )Майкрофт Холмс писав(ла):

Таких людей у нас - відсотків 80 (ще 15% - суто російськоорієнтовані), у "Свободі" - 100. Тут немає цивілізаційного розколу, є звичайна шизофренія. В реальну Росію не хоче практично ніхто. Хочуть в Росію міфичну - щоб назва була "Росія", але жили, як в Європі. Прихильники "Свободи", навпаки, хочуть в міфичну Європу, в якій бути ксенофобом, расистом і фашистом - почесно і престижно.

Здається, опитування про це не свідчать. Як я зрозумів, є дві великі групи порядку 50% кожна (європейців трохи більше) й є перетин між ними порядку 10-15% тих хто хоче інтегруватися у обох напрямках. Чи я щось так невірно там зрозумів?

Щодо прагнення саме міфологічних Заходу та Росії, то з вашими спостереженнями можна погодитися. Аде цивілізаційний вибір, зокрема, включає прихильність до певної міфології. Це важлива частина цього вибору.
Відповісти
(11-04-2013, 19:08 )Майкрофт Холмс писав(ла): Здається, опитування про це не свідчать. Як я зрозумів, є дві великі групи порядку 50% кожна (європейців трохи більше) й є перетин між ними порядку 10-15% тих хто хоче інтегруватися у обох напрямках. Чи я щось так невірно там зрозумів?

Я писав не винятково про тих, хто відверто визнає власну шизофренію - хочуть в обидві сторони одночасно, - а про тих, про кого написали ви: "Є люди, що перебувають під обома впливами". Більшість цих людей навіть самі собі не зізнаються, що хочуть Європи в Росії чи Росії в Європі.

Насправді, більшість тих, хто хоче до Росії, теж перебувають під впливом Європи. Вони хочуть до Росії, яка має бути подібною до Європи, і їх не хвилює, що ця Росія - суто міфична. Але й більшість тих, хто прагне до Європи, перебуває під впливом навіть не Росії, а "совка", який в Росії став офіційною національною ідеологією, а у нас продовжує бути неофіційною, але теж національною. Вони не хочуть зізнатися навіть самим собі, що реальна Європа - не така, як їм уявляється. В ній публічна пошана дивізії Ваффен СС заборонена законом, церква є другорядним інститутом, а болгарський соціаліст-гей є цілком поважною людиною, а не огидним виродком. На щастя, ці люди такі ж самі дурні, як і їх опоненти, і так само свято вірують в свій міф.

Цитата:Щодо прагнення саме міфологічних Заходу та Росії, то з вашими спостереженнями можна погодитися. Аде цивілізаційний вибір, зокрема, включає прихильність до певної міфології. Це важлива частина цього вибору.

Так вони ж вірують в міфологію, яка абсолютно не співпадає з реальністю. Не прикрашає її, а прямо протирічить. Русофіли вірують, що Росія - могутня держава, яка здатна забезпечити добробут і справедливість для своїх громадян, а європофіли - що основою ЄС є Бог, Нація та Порядок Білої Раси. Ну, я дещо перебільшую заради яскравості, але смисл саме такий. І перші, і другі обирають зовсім не те, у що вірують. Але для нашого суспільства це і є нормальним станом речей.
Відповісти
обирають
- між лаковими черевиками під розтягнутий спортивний костюм і нормальним людським одягом. Щоб штани сиділи, а черевики не натирали мозолі. Для мене це була важлива складова побутової антирадянщини у 80ті. А пізніше - важлива причина не працювати на російські контори в Києві.
- між блатняком і нормальною поп-музикою
- між гарантованою роботою на копанці для всіх і роботою, відповідною індивідуальним здібностям

піплу послідовно вбивают в голову соціальний песимізм, порівняно з яким панківське No Future - звичайна молодіжна забавка. І комплекс неповноцінності, який треба кожного дня чимось запивати. Маркс би плакав і рвав волосся на спині, аби один раз прийшов на засідання ЦК КПУ.

(11-04-2013, 17:52 )pani писав(ла): А мене тут в якусь хрень типу капіталу Маркса тикають у відповідь, бо постановка питання про те, як має виглядати ідеальне майбутнє для прихильників чи не всієї опозиції є табу. Єресь, не інакше.
Відповісти
і диференціювати теж.

дві великі різниці, коли в людини є власна воля, і коли власної волі нема. А тільки звичка слухати вказівки, та робити вигляд що їх виконуєш. За надходження двох суперечливих вказівок така людина не знає, чи прикинутись європейцем, чи згадати соціальні рефлекси з совка. Якщо цим невизначеним пояснити, як правильно прикинутись європейцем, вони так і зроблять. Будуть їздити за правилами дорожнього руху, і кидати сміття тільки в урни. Може навіть трєнікі з відвислими колінами носить перестануть.

(11-04-2013, 18:18 )Майкрофт Холмс писав(ла): Є люди, що перебувають під обома впливами й, відповідно, якось їх інтегрують у головах.
Відповісти
(11-04-2013, 20:43 )ziggy_freud писав(ла): і диференціювати теж.

дві великі різниці, коли в людини є власна воля, і коли власної волі нема. А тільки звичка слухати вказівки, та робити вигляд що їх виконуєш. За надходження двох суперечливих вказівок така людина не знає, чи прикинутись європейцем, чи згадати соціальні рефлекси з совка. Якщо цим невизначеним пояснити, як правильно прикинутись європейцем, вони так і зроблять. Будуть їздити за правилами дорожнього руху, і кидати сміття тільки в урни. Може навіть трєнікі з відвислими колінами носить перестануть.

(11-04-2013, 18:18 )Майкрофт Холмс писав(ла): Є люди, що перебувають під обома впливами й, відповідно, якось їх інтегрують у головах.

Є верства людей, яка сприймає всі загалнополітичні та ідеологічні розмови, як пусту трскотню, яка десь згори до них спускається й не має жодного впливу на практичне життя.
Відповісти
- Василий Иванович, а вьі за Второй Интернационал или за Третий?
- Я за тот, за которьій Ленин 8-)

якщо їм дійсно байдуже до абстрактних цінностей, але важить матеріальне, де тут цивілізаційний вибір? Хіба що в матчастині. І в ставленні до матчастини. Люди, що фактично належать певній цивілізації, не завжди користуються цивілізаційною термінологією. Питати в них про цивілізаційний вибір це все одно що зайти в селище папуасів і спитати, хто в них голова сільради. А хто - голова ячейки СДПУ(о).
Відповісти
(11-04-2013, 21:23 )ziggy_freud писав(ла): - Василий Иванович, а вьі за Второй Интернационал или за Третий?
- Я за тот, за которьій Ленин 8-)

якщо їм дійсно байдуже до абстрактних цінностей, але важить матеріальне, де тут цивілізаційний вибір? Хіба що в матчастині. І в ставленні до матчастини. Люди, що фактично належать певній цивілізації, не завжди користуються цивілізаційною термінологією. Питати в них про цивілізаційний вибір це все одно що зайти в селище папуасів і спитати, хто в них голова сільради. А хто - голова ячейки СДПУ(о).

Вони частина оцієї євразійської цівілізіції. Просто не активна частина.
Відповісти
(11-04-2013, 20:31 )ziggy_freud писав(ла): піплу послідовно вбивают в голову соціальний песимізм, порівняно з яким панківське No Future - звичайна молодіжна забавка. І комплекс неповноцінності, який треба кожного дня чимось запивати. Маркс би плакав і рвав волосся на спині, аби один раз прийшов на засідання ЦК КПУ.

І причому цим з однаковою завзятістю займаються і злочинна влада, і злочинна опозиція.
Відповісти
при тому вона була однаково злочинною в 2004му, 2006му, 2008му. І ті хто цей вірус запустив, досі не зрозуміли, що назвавши когось злочинцем, треба наступним кроком подавати в суд. І добиватись, щоб злочинця засудили. А не наступного дня терти з ним пацанські тьорки в сауні. А потім дивуватись, звідки ж в суспільстві така апатія.

молодец - добрий
дєвіца - красна
влада - злочинна
українець - нещасний

(11-04-2013, 21:37 )pani писав(ла): І причому цим з однаковою завзятістю займаються і злочинна влада, і злочинна опозиція.
Відповісти
Причому нещастя вже таке, що народ відверто на чорне каже біле і навпаки....
Відповісти
(11-04-2013, 17:50 )pani писав(ла):
(11-04-2013, 17:33 )nykyta писав(ла):

Над текстом. Що в вас за браусер такий????
Знайшлися слайди. Вибачте, якось відразу не побачив, що воно за таке.
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  МАЛЕНЬКІ ТРАГЕДІЇ: у бородатого партія-фантом захворіла на шизу Torr 1 332 25-01-2019, 17:27
Ост. повідомлення: hrushka
  Дане опитування вказує відчуття відповідальності населення. hrushka 0 338 09-07-2018, 17:29
Ост. повідомлення: hrushka
  ОПИТУВАННЯ: за що ви вийдете на Майдан? Torr 24 1246 13-09-2017, 14:56
Ост. повідомлення: Василь Васьківський

Перейти до форуму: