Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Година Х
#1
Напевне, плани хуйла знає лише хуйло. Чи проскочимо ми мирно "годину Х" найближчими днями - не знаю. Але присутність чисельної російської авіації біля українського кордону в мене викликає занепокоєння щодо можливого авіабомбардування нашої території. Та й приводів достатньо: російські ЗМІ останнім часом поназнімали величезну кількість картинок, начебто, обстрілів українськими військами мирних жителів; не вщухає галас в тих же ЗМІ щодо, начебто, мінометного обстрілу українською стороною російського ПП "Донецьк".
Відповісти
#2
Остання погана новина:
50 одиниць техніки терористів прорвалися в Краматорськ, почався штурм аеропорту. Тобто, вони спеціально вийшли до Краматорська зі Слав"янська, щоб зайняти аеропорт.
Схоже, хуйло робить ставку на авіацію.
Сподіваюсь, ряди командування ВВС України встигли почистити від людей овоча.
Відповісти
#3
Колону, що проривалася зі Слов"янська обстрілювали з Карачуну і трохи прорідили. Наразі колона з більш ніж 200 одиниць техніки рухається до Донецька. Донецький аеропорт вночі був взятий терористами.
Де була авіація коли колона тер. виходила зі Слов"янська і де авіація зараз? Чекає, коли терористи зайдуть в Донецьк?
Відповісти
#4
Вночі терористами з Росії, що прийшли на катерах, була пошкоджена радіолокаційна станція в Новоазовську. Отже, тепер до нас можуть залітати "гості" з Криму.
Як будуть бомбардувати, то першим дістанеться маріупольському та бердянському аеропортам
Відповісти
#5
Російські ЗМІ стверджують, що сьогодні українська сторона знову обстріляла ПП "Донецьк" Ростовської обл., включаючи автобуси з біженцями і, ніби, є вбиті російські прикордонники. В українськиї ЗМІ про це нічого не пишуть.
Відповісти
#6
(05-07-2014, 11:17 )Statistix писав(ла): Напевне, плани хуйла знає лише хуйло. Чи проскочимо ми мирно "годину Х" найближчими днями - не знаю. Але присутність чисельної російської авіації біля українського кордону в мене викликає занепокоєння щодо можливого авіабомбардування нашої території. Та й приводів достатньо: російські ЗМІ останнім часом поназнімали величезну кількість картинок, начебто, обстрілів українськими військами мирних жителів; не вщухає галас в тих же ЗМІ щодо, начебто, мінометного обстрілу українською стороною російського ПП "Донецьк".
Відповісти
#7
Да весьма вероятно, что Путин может предпринять что-то серьезное....
Відповісти
#8
Возможно или танковый прорыв, или авиа налет в том числе из Крыма с бывшими украинскими самолетами
Відповісти
#9
Ситуация похожа на капитуляцию сепаров, тьфу, тьфу, тьфу, чтоб не сглазить.
Відповісти
#10
(06-07-2014, 00:06 )luk писав(ла): Ситуация похожа на капитуляцию сепаров, тьфу, тьфу, тьфу, чтоб не сглазить.
Відповісти
#11
(06-07-2014, 00:38 )zakhar писав(ла):
(06-07-2014, 00:06 )luk писав(ла): Ситуация похожа на капитуляцию сепаров, тьфу, тьфу, тьфу, чтоб не сглазить.

Это не прямая капитуляция, но многие уже побежали, и самое главное, что Стрелков побежал, и у него всего 3 танка и камаза остались, это говорит о том, что его хорошо разделали, во-первых, во-вторых, он больше не надеется на Путина.
Он конечно может попытаться в Донецке организовать новую крепость, но вряд ли успеет, туда будут стянуты основные силы, и быстро, вон еще болотов драпанул, а это свидетельство, что Луганск долго не протянет, а за ним и Донецк почти сразу падет, счас шакалы все разбегаютсмя, кто может,
Стрелков для них главный мен, раз его бьют, и он бегает, другие тем более будут давать стрекача.

Затянуть войну может только серьезное вторжение путинша.

Чтоб не было вторжения, надо полностью перекрывать границу Лугандона, и минировать ее (танкоопасные направления), но наши вояки и президент что-то ушами хлопают, им типа подавай больше мяса.
Відповісти


Перейти до форуму: