Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Голосування соцопитування.
Чому я зараз не вірю різним соцопитуванням.
Тому що за соц опитуваннями стоять реальні люди на які можна вплинути, а вся влада у регіоналів, знаючи як вони відбирають підприємства в різних регіонах потрібно бути дурнем щоб не розуміти що для них вплинути на соц опитування різних центрів - це не підприємство відібрати, а взагалі "як два пальці об асфальт".

А тепер ще одне інтернет опитування, чому я йому вірю трохи більше - просто
воно незалежне й трохи захищене.

Долучення Міні-зображення

Відповісти
(23-09-2012, 14:49 )Володимир_В писав(ла): Чому я зараз не вірю різним соцопитуванням.
Тому що за соц опитуваннями стоять реальні люди на які можна вплинути, а вся влада у регіоналів, знаючи як вони відбирають підприємства в різних регіонах потрібно бути дурнем щоб не розуміти що для них вплинути на соц опитування різних центрів - це не підприємство відібрати, а взагалі "як два пальці об асфальт".

Цьому опитуванню теж вірити не варто. Голосує в мережі політично стурбована меньшість, серед якої розподіл голосів суттєво відріняється від справжнього. Та й маніпуляції не можна виключити. На відмінність від опитувань, що робляться професійними центрами, де можна, принаймні, робити якісь більш- менш правдоподібні припущення щодо впливу на них та корегувати результати, тут завідомо невірні передбачення +хаос. Це просто іграшка, більш нічого
Відповісти
(23-09-2012, 15:56 )Майкрофт Холмс писав(ла): Цьому опитуванню теж вірити не варто. Голосує в мережі політично стурбована меньшість, серед якої розподіл голосів суттєво відріняється від справжнього. Та й маніпуляції не можна виключити. На відмінність від опитувань, що робляться професійними центрами, де можна, принаймні, робити якісь більш- менш правдоподібні припущення щодо впливу на них та корегувати результати, тут завідомо невірні передбачення +хаос. Це просто іграшка, більш нічого

Професійні центри під ковпаком - це поперше.
А по друге ці центри на самому початку писали рейтинги Свободі в 2-3 рази вищі. Потім дехто одумався. Чи ви думаєте, що Батьківщина пішла співпрацю з "адськими хфошиздами" з їхніми 3%.
Тут не гадати треба, а трішки мислити.

Ті рейтинги що зараз малюють Свободі я повірю якщо скажуть що це стосується сходу України.
Відповісти
(23-09-2012, 18:54 )Володимир_В писав(ла):
(23-09-2012, 15:56 )Майкрофт Холмс писав(ла): Цьому опитуванню теж вірити не варто. Голосує в мережі політично стурбована меньшість, серед якої розподіл голосів суттєво відріняється від справжнього. Та й маніпуляції не можна виключити. На відмінність від опитувань, що робляться професійними центрами, де можна, принаймні, робити якісь більш- менш правдоподібні припущення щодо впливу на них та корегувати результати, тут завідомо невірні передбачення +хаос. Це просто іграшка, більш нічого

А по друге ці центри на самому початку писали рейтинги Свободі в 2-3 рази вищі. Потім дехто одумався. Чи ви думаєте, що Батьківщина пішла співпрацю з "адськими хфошиздами" з їхніми 3%.

Ті рейтинги що зараз малюють Свободі я повірю якщо скажуть що це стосується сходу України.

Батьківщина пішла на співпрацю зі Свободою через необхідність перемогти у стратегічно важливій Галичині, де у Свободи значно більше ніж 3% . А також задля нейтралізаціїї борців з Капительманами та Григянами. А вам я раджу не виховувати опонентів й не повідомляти їм такі свіжі думки, як "треба мислити".

Соціологічні центри також знаходяться під ковпаком міжнародної соціологічної спільноти. Принаймні деякі з них. Варто також брати до уваги, що опитування це- відкрите голосування. Тому його результати можуть суттєво відрізнятися від таємного. Я аж ніяк не закликаю свято вірити соціологічним цетрам. Я лише звертаю увагу, що інтернет опитування мають ще менше стосунку до реальності ніж опитування соціологічних центрів.

Відповісти
(23-09-2012, 19:26 )Майкрофт Холмс писав(ла):
(23-09-2012, 18:54 )Володимир_В писав(ла):

Батьківщина пішла на співпрацю зі Свободою через необхідність перемогти у стратегічно важливій Галичині, де у Свободи значно більше ніж 3% . А також задля нейтралізаціїї борців з Капительманами та Григянами. А вам я раджу не виховувати опонентів й не повідомляти їм такі свіжі думки, як "треба мислити".

Соціологічні центри також знаходяться під ковпаком міжнародної соціологічної спільноти. Принаймні деякі з них. Варто також брати до уваги, що опитування це- відкрите голосування. Тому його результати можуть суттєво відрізнятися від таємного. Я аж ніяк не закликаю свято вірити соціологічним цетрам. Я лише звертаю увагу, що інтернет опитування мають ще менше стосунку до реальності ніж опитування соціологічних центрів.

Угу а свобода з 30 мажоритарниками залучилась підтримкою обєднаної опозиції в інших регіонах. З капительманами та григянами вони не боролись.

Я вас вважаю співрозмовником, а не опонентом ну і лишній раз переосмислити тещо ви знаєте це не виховання, а нормальний проццес звичайної людини, я ж не кажу вам: вір мені якщо не повириш то ти дурак.(дехто так і робить)

Ніхто не каже що інтернет голосування ідеальне чи абсолютно точне.
Але погодтесь такий колосальний розрив в інтернета(не по одному, а майже у всіх які я зустрічав опитуваннях) та соц опитуванні це не нормально.

Лінк який я навів пердбачає кілька захистів від накруток проголосували там більше 100 000.
Ще одне на всіх інтернет голосуваннях місця розподіленні завжди приблизно однаково Обєднана опизиція регіони Свобода.
На одному сайті російськомовному autoua.net свобода серед партій виборола 1 місці далі Обєднана опозиція, Удар, регіони.
Зараз на форумі цього сайту гілки "політика" вже нема.

Відповісти
Bug 
я сам бачив групу на Мордокнижці, де зібрались прихильники лібералізму. Якби вони провели голосування проміж себе, мало бути 60% підтримки правого лібералізму і 40% лівого. Але навіть для ширшої вибірки користувачів інтернетів вже вийде інакше.

вплинути - скільки завгодно. Але при тому що є провладні (багато) і опозиційні агенції (менше), є також об'єктивні (мало). Брехню, яка транслюється за допомогою дуже серйозного медійного ресурса, можна перемогти тільки кажучи правду. А не іншою брехнею.

цілком припускаю, що в пана найкращі наміри. Але є вибірка, репрезентативна для сукупності населення України. І вибірка, що нелінійно репрезентує відвідувачів сайту. 100 зайшло, 70 проголосувало. Що думає решта 30, Х його зна... Не знаю, кому потрібно бути дурнем. Але знаю багатьох, кому ситуативно вигідно ним прикидатись. Включно з соціологами, що працюють на виборах. Свободівці могли б чесно сказати: маємо 4% рейтингу, переконуйте друзів голосувати за нас, щоб було 7%. І зрештою пройти до ВР. Бо в нацдемів за тими ж рейтингами справи значно гірші.

(23-09-2012, 14:49 )Володимир_В писав(ла): Чому я зараз не вірю різним соцопитуванням.

Відповісти
(24-09-2012, 11:28 )ziggy_freud писав(ла): я сам бачив групу на Мордокнижці, де зібрались прихильники лібералізму. Якби вони провели голосування проміж себе, мало бути 60% підтримки правого лібералізму і 40% лівого. Але навіть для ширшої вибірки користувачів інтернетів вже вийде інакше.

вплинути - скільки завгодно. Але при тому що є провладні (багато) і опозиційні агенції (менше), є також об'єктивні (мало). Брехню, яка транслюється за допомогою дуже серйозного медійного ресурса, можна перемогти тільки кажучи правду. А не іншою брехнею.

цілком припускаю, що в пана найкращі наміри. Але є вибірка, репрезентативна для сукупності населення України. І вибірка, що нелінійно репрезентує відвідувачів сайту. 100 зайшло, 70 проголосувало. Що думає решта 30, Х його зна... Не знаю, кому потрібно бути дурнем. Але знаю багатьох, кому ситуативно вигідно ним прикидатись. Включно з соціологами, що працюють на виборах. Свободівці могли б чесно сказати: маємо 4% рейтингу, переконуйте друзів голосувати за нас, щоб було 7%. І зрештою пройти до ВР. Бо в нацдемів за тими ж рейтингами справи значно гірші.

Наприклад, відмовитися від шизофренічної центральної доктрини- захисту українців від українців, не наполягати на поверненні національності у паспорти, прибрати ту божевільну тітку з інформаційного поля, не лякати людей своєю революційно-пролетарською економічною програмою, яку все одно нереально виклнати та ін. Але добре, що вони гроші не збираються відміняти задля захисту українців від українців. Це реально добре.

Відповісти
Smile 
(24-09-2012, 11:28 )ziggy_freud писав(ла): я сам бачив групу на Мордокнижці, де зібрались прихильники лібералізму. Якби вони провели голосування проміж себе, мало бути 60% підтримки правого лібералізму і 40% лівого. Але навіть для ширшої вибірки користувачів інтернетів вже вийде інакше.

http://glavcom.ua/news/92120.html

голосувалку яку я навів в топі більш менш правдива там проголосувано не з однієї соц мережі(це не одна мордокнижка) кількістю білше

100 000

.

Вам не підходить? - добре спеціально для вас сьогодні випадково натрапив

http://ukraine-elections.com.ua/vybory/result/1

Але саме цікаве не те який результат, а з яких регіонів найбільше голосували.

Smile

Відповісти
(24-09-2012, 21:29 )Володимир_В писав(ла):

http://glavcom.ua/news/92120.html

голосувалку яку я навів в топі більш менш правдива там проголосувано не з однієї соц мережі(це не одна мордокнижка) кількістю білше

100 000

.

Smile

Більш того, наразі, не можу знайти чогось, чогоб я хотів більше ніж саме подібного розподілу голосів. Але не буде воно так. Не тіште себі ілюзіями.Sad

Відповісти
з методиками опитувань в інтернет є багато проблем. Більше, ніж з опитуваннями на вулиці або опитуваннями по телефону. Можу назвати тільки одну ще проблемнішу і сумнівнішу - опитування по ТБ 8-)

Тому вони (інтернет-голосувалки) можуть використовуватись або індикативно, або разом з іншими методиками. Є варіанти, коли вони працюють. Але їх мало.

(24-09-2012, 21:29 )Володимир_В писав(ла): http://glavcom.ua/news/92120.html

100 000

.

Smile
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Парламент Венеції проведе голосування щодо визнання Криму російським stryjko_bojko 2 594 18-05-2016, 23:59
Ост. повідомлення: Майкрофт Холмс
  (Оффтоп) Підкажіть, як створити голосування? gvp 2 752 20-04-2016, 15:13
Ост. повідомлення: gvp
  Голосування: Обама бажає стати будучім секретарем ОН hrushka 6 1195 14-01-2016, 06:13
Ост. повідомлення: hrushka

Перейти до форуму: