Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Голосування у Верховній Раді - в опозиції щось не зрослось з комуністами?
Question 
Опозиція і комуністи запропонували свої постанови про недовіру Уряду України, що згідно регламенту мало привести до відставки Уряду.

Комуністи також аби відставити антинародний уряд, але додають пункт - за парафування антинародної угоди про асоціацію з ЄС яка виявляється вже давно антинародним режимом парафована, лишень її не підписали у Вільнюсі. А Грузія і Молдова лишень її парафували Sad

Після Симоненка до мікрохвона з ленінсько-комісарською усмішечкою вискочив кролик-більшовик Сєня і сказав (мій вільний переклад) "а опозиції в натурі похер за який проект голосувати - ми проголосуємо за комуняцький".
Мене в цей час відволікли і я через хвилину побачив що Рада за щось голосує, однак прогавив за що .
Опозиція наголосувала аж 186 голосів - один навіть з Партії Регіонів, але комуністи дали лише "0" голосів.
Мені цікаво за який саме з проектів вони голосували?
У всякому разі після цього голосування Сеня був у стані вже не кролика а чогось такого шаблезубого, вискочив до Рибака з криком "ну все- сесії не буде", за ним поперли соратники і Рибак швиденько закрив засідання Huh

Чи хто знає за який саме проект вони голосували ? Перед Сєнєю до Рибака прибіг ще й Азаров і казав що що на цьому засіданні "цього не розглядати". Так конфліктно сказав . До речі воно якось узгоджується і з діями "шаблезубого кролика"
Коротше я в натурі прошляпив що діється - Симоненко таки точно вийшов на політичну політпанель, вистави так би мовити свою "комерційну пропозицію", яка згідно твердих традицій сучасних українськихї комуністів мала закінчитися "портфельно та інвестиційно" , тобто кейсами з баблом і поповненням закордонних рахунків.

Чесно кажучи у мене появилася нехороша підозра що Сєня вирішив просто киданути комуняків і без торгів та "портфельних інвестицій" на шару проголосувати за комуністичну "козу". А бабло зажилити Confused Або без них щось своє. Можливо Азаров кричав Рибаку щоб той не розглядав сьогодні проект комуністів?

У всякому разі - "революция без большевиков-комунистов- невозможна" (С) Лєнін В.І.
Відповісти
постанова комуністів не була зареєстрована. Комуністи типу викрутитись хотіли чому вони проти уряду, але не голосували.
Сеня зорієнтувався і сказав що готові підтримати постанову коммі. Але Рибак поставив постанову опозиції яка, гарантовано не проходила.
Бо тепер тільки на наступній сесії в лютому можна постанову комуністів голосувати.
Відповісти
Бо в часі УБК Симоненко зі своїми комунейросами епізодично тусувався на акціях опозиції висловлював свій принциповий комуністичний погляд з трибун?
Але якщо Турчинов скомуніздив ( або зажлобив - це для принципових коммі ще гірше!) Петіні гроші то помиритися від разу буде важко. Але на що не підеш заради торжества ідеаллів світової революції?

(03-12-2013, 15:13 )saha писав(ла): постанова комуністів не була зареєстрована. Комуністи типу викрутитись хотіли чому вони проти уряду, але не голосували.
Сеня зорієнтувався і сказав що готові підтримати постанову коммі. Але Рибак поставив постанову опозиції яка, гарантовано не проходила.
Бо тепер тільки на наступній сесії в лютому можна постанову комуністів голосувати.
Відповісти
І що тепер?
Відповісти
А мені наприклад відомо що аж три міністри, можна сказати демонстративно, не підписалу оту азарівську постанову від 21 листопада про "призупинення Асоціації".
Це Богатирйова, Колобов і Королевська . Окрім того ще більше підписали але з "особим мнєнием".
Отож мені цікаво в яку сторону зараз рушиться рівновага в Уряді, який отримав тайм-аут до лютого? В російську чи все ж в європейську? Галас опозиції на жаль тут ніякої інформації для прояснення ситуації не дасть ...
(03-12-2013, 16:39 )zakhar писав(ла): І що тепер?
Відповісти
(03-12-2013, 17:17 )Мартинюк писав(ла): А мені наприклад відомо що аж три міністри, можна сказати демонстративно, не підписалу оту азарівську постанову від 21 листопада про "призупинення Асоціації".
Це Богатирйова, Колобов і Королевська . Окрім того ще більше підписали але з "особим мнєнием".
Отож мені цікаво в яку сторону зараз рушиться рівновага в Уряді, який отримав тайм-аут до лютого? В російську чи все ж в європейську? Галас опозиції на жаль тут ніякої інформації для прояснення ситуації не дасть ...
мій прогноз - ситуація демонстративно поповзе в проросійську сторону. Але я не певен, чи це реально погано, бо, судячи з усього, відкат євроінтеграції був неминучий, бо серед українців ще й досі немає згоди по цьому питанню. Потрібна нова хвиля пропаганди "за Європу" але, щоб вона буда ефективною, люди мають відпочити від попередньої. Так мені особисто думається.
Шо хочу, те й пишу, а єслі кому не наравицця, той нехай мене не читає, а летить по осені на юх.
Відповісти
Попердній і нинішній без нього були б неможливими...Confused
(03-12-2013, 17:23 )Хвізик писав(ла):
(03-12-2013, 17:17 )Мартинюк писав(ла): А мені наприклад відомо що аж три міністри, можна сказати демонстративно, не підписалу оту азарівську постанову від 21 листопада про "призупинення Асоціації".
мій прогноз - ситуація демонстративно поповзе в проросійську сторону. Але я не певен, чи це реально погано, бо, судячи з усього, відкат євроінтеграції був неминучий, бо серед українців ще й досі немає згоди по цьому питанню. Потрібна нова хвиля пропаганди "за Європу" але, щоб вона буда ефективною, люди мають відпочити від попередньої. Так мені особисто думається.
Відповісти
Question 

Минулого разу відпочивали 350 років; цього разу у 200 вкладемося, як гадаєте?
Відповісти
Майдани допомагають йому відстоювати свою точку зору як у Брюсселі, так і в Москві
Майдан для нього - це як військо для полководця, і зовсім не важливо, що майдан зібрався під анти-урядовими гаслами, бо вмілий керівник завше має засоби направити його енергію у вигідному для себе руслі. Механізму контролю тута, звісно, дещо тонкіші, ніж у війську, але вони існують і навіть добре розвинені.
Слава Азарову!
Шо хочу, те й пишу, а єслі кому не наравицця, той нехай мене не читає, а летить по осені на юх.
Відповісти
(03-12-2013, 17:44 )Polemistes писав(ла):

Минулого разу відпочивали 350 років; цього разу у 200 вкладемося, як гадаєте?
в один рік вкладемося. до наступних президентських виборів.
Відповісти
фактично лише майдан- наша зброя і спосіб досягнути і Євроінтеграції

Молодець Азаров. Розуміє оце:

Украинцы уничтожили тоталитаризм

1917- Украина провозгласила УНР(Украинскую Народную Республику)
Как только ленин провел переворот в Питербурге: буквально первым же актом ленин обьвил ультиматум нашему государству и осуществил агрессию

1922-1932 - массовые восстания (не менее 4 тысяч(!) в Украине(и не только, в Тамбове тоже, везде где высок процент этнических украинцев)

1943 - украинцы создали Украинскую Повстанческую АРМИЮ продолжавшую сопротивления советскому режиму до начала 60х годов. Активные военные действия против нацистов и ленинцев велись до начала 50х

1953- укрианцы подняли массовые восстания в лагерях уничтожили сталинизм

1956-1985 украинское лобби в ЦК КПСС (Хрущев- активный пропагандист капитализма и днепропетровцы Николай Миронов и Леонид Брежнев) замыслили и разработали программу 'перестройка', в которой СССР в результате был уничтожен а Украина стала независимым государством демократической формы правления и рыночной экономики

1991- массовый Рух в Украине закрыл навсегда СССР

2004- Украина показала себя миру как ДЕМОКРАТИЯ которая работает

2013- мы ВАЛИМ совок ОКОНЧАТЕЛЬНО!

присоединяйтесь !

Президент Украины безусловно молодец.

Кстати в 2006 на встречи с послом США, в тот момент будучи никем в политике, Янукович пояснил что с Ющенко у них союз и газпром и круги оргпреступности из цк кпсс, т.е. Тимошенко, к власти они не пустят на выборах 2010. Так и сказал: мы будем действовать вместе в НАЦИОАНЛЬНЫХ ИНТЕРЕСАХ УКРАИНЫ. Что и произошло.

А тепер проевропейское движение в Киеве ЗАХЛЕСТНЕТ и Россию.
Відповісти
він НЕ МОЖЕ НЕ ЗНАТИ все що знаємо ми,

він не знаєдо кінця стратегію США і не знатиме) , хоча...

але він точно знає як працюють СОЦІАЛЬНО-ПОЛІТИЧНІ механізми у екс -совку

А майдан організовував втому числі і наш глибоко шанований Володя Мартинюк, причому ще у МОСКВІ у 89 році, не дасть збрехати

Украіна має свою, самокеровану ВЕЛИЧЕЗНу м іжнародну мережу такої собі партизанскої армії: до неї входив і хрущов і шелест і щербицкий

просто ті, хто в силу якихось причин розуміють матчастину

це дуже вузке коло, загално кожен розуміь свою нішу: як от Азаров знає все шо має знати депутат ззду КПСС від демократичної платформи

Цікаво хто призначив його в Україну у 1984, хто стояв за ним тоді:

він попав в Украіну на ДОнбас як гірнічний інженер чи подібне

може випадково? Може просто талант? Зовншньо в Азарова є елементи схожесті з моїм дідом: правилні, 'арійскі' риси обличчя.

МОже це арійска генетична память як в нашому роді теж? Це серьозний спадок
Відповісти
тому зміни в уряді може і заплановані

Украіна- застійна соціалістична країна до великої міри: до 80% опрацюючих не виробляють НІЧОГО, а є прямо чи опосередковано держслужбовцями, включно з бухгалтерами, наросшими раковою пухлиною на ЗАРЕГУЛЬОВАНІЙ системі

Якшо проводити реформи сінгапурского напрямку:

оці бухгалтери, дуристи, дурналісти, нотаріуси, 80% академії і 80% державних учбових закладів- оце все йде лісом

Скілки це людей? Як це зробити?

А МАЙДАНОМ! через Хвилю націоналного піднесення

поставивши Духовне перед матеріалним і досягнувши внаслідок матеріалного виграшу пізніше
Відповісти
(03-12-2013, 19:34 )SamX писав(ла): тому зміни в уряді може і заплановані

Украіна- застійна соціалістична країна до великої міри: до 80% опрацюючих не виробляють НІЧОГО, а є прямо чи опосередковано держслужбовцями, включно з бухгалтерами, наросшими раковою пухлиною на ЗАРЕГУЛЬОВАНІЙ системі

Якшо проводити реформи сінгапурского напрямку:

оці бухгалтери, дуристи, дурналісти, нотаріуси, 80% академії і 80% державних учбових закладів- оце все йде лісом

Скілки це людей? Як це зробити?

А МАЙДАНОМ! через Хвилю націоналного піднесення

поставивши Духовне перед матеріалним і досягнувши внаслідок матеріалного виграшу пізніше

Та тому Майдан і захлинається, що абсолютно ніхто не хоче жодної дерегуляції. Ці свинячі рила не здатні на конкурентну боротьбу і можуть заробляти лише крадіжками з бюджету і монополізацією економіки, коли совкове лайно продається за скаженими цінами бо все інше заборонено. Для них дерегуляція рівнозначна смерті і битися проти неї вони будуть аж до застосування військової сили. Причому як влада, так і опозиція (у масі, не кажу, що не існує виключень). Sad
Відповісти
для зсуву совка

кращої зброї в мене для Вас нема
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Питаннячко: а мо хто знає щось за скрєпниє Slavix 5 592 22-12-2017, 20:20
Ост. повідомлення: Slavix
Sad Нефартовий щось спєцназ в НАБУ Slavix 0 355 11-11-2017, 21:57
Ост. повідомлення: Slavix
  у всіх генсеків є щось спільне Torr 0 361 18-09-2017, 22:45
Ост. повідомлення: Torr