Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Гумор продовжує життя
#1
Гумор продовжує життя
Ось що пише http://lvoropaeva.livejournal.com/7256069.html
Жанна Кальмон установила мировой рекорд продолжительности жизни — 122 года и 164 дня. Видимо судьбе просто нравилось, как живет мадам Кальмон.

Жанна — француженка, она родилась в Орли. Когда построили Эйфелеву башню, ей было 14 лет. В это время она встречалась с Ван Гогом, «Он был грязен, плохо одет и хмур» заявила она о художнике в 1988 году в честь его столетия в одном интервью. В 85 лет она занималась фехтованием, а в 100 ездила на велосипеде. Жанна Кальмон в 114 лет снялась в кино, в 115 перенесла операцию на бедре, а в 117 — бросила курить. И не потому, что плохо себя чувствовала. Просто ей, почти потерявшей зрение, было неприятно каждый раз просить прикурить.

В свои 90 лет Жанна, у которой не осталось наследников, заключила договор с 47-летним юристом Раффри: он должен был унаследовать дом cтaрушки за то, что будет каждый месяц до ее смерти выплачивать ей ренту. Стоимость дома примерно равнялась сумме, которую он выплатил бы за 10 лет. Однако судьба не сдержала улыбки. Раффри не только платил Жанне в течение 30 лет, но и умер раньше нее, в свои 77, а выплаты по закону продолжила его вдова. ShyShy

Изречения мадам Кальмон:
«Бог обо мне позабыл!»
«У меня всего одна морщина, и я на ней сижу».
«Я влюблена в вино».
«Я была немолода уже сто лет назад».

Когда Жанну на 120-м дне рождения спросили, каким, по ее мнению, окажется будущее, мадам дала гениальный ответ: «Очень коротким».
Відповісти
#2
Ось ще про неї:
http://uk.wikipedia.org/wiki/Жанна_Луїза_Кальман
Жанна Луїза Кальман мала дуже жвавий та гострий розум до кінця днів. Нижче наведено кілька її гострих цитат:
«Я чекала 110 років, аби стати відомою. Тепер я розраховую цим скористатися», — казала вона на святкування свого 120-го Дня народження. На цьому ж святкуванні її запитали, яке майбутнє ви очікуєте. «Дуже коротке», — миттєво відповіла Кальман.
У віці 121 року Жанна Луїза дала пораду, як залишитись такою ж гострою на розум: «Я мрію, я думаю, я живу своє життя. Я ніколи не нудьгую».
Призвичаївшись до уваги ЗМІ до власної персони, що зростала від року в рік, Кальман насміхалась: «Я чекаю на смерть… та на журналістів».
«Коли вам буде 117 років, побачимо, чи будете ви все пам’ятати?!» — зробила вона докір одному з журналістів.
Її Дні народження були дуже схожі на сімейні свята у рідному Арлі. Всі мешканці міста збирались навколо «Жанни Де'арлі». На одному з таких святкувань, хтось, йдучи, зауважив: «До наступного року, можливо». На що Кальман відповіла: «Не бачу, чому б і ні. Як на мене, не так вже й погано ви виглядаєте!»
Відповісти
#3
Здорове почуття гумору продовжує життя - дослідження
http://presscenter.ukrinform.ua/news-62951.html
Норвезькі вчені з Університету наук і технологій в Тронхеймі упевнені, що люди зі здоровим почуттям гумору живуть набагато довше за інших. Причому, на думку фахівців, важливо уміти сміятися не тільки над оточуючими, але й над самим собою, повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на Independent.

Дослідники стверджують, що звичайного уміння сміятися над друзями або родичами для довголіття недостатньо. Тому, хто дійсно хоче продовжити собі життя, необхідно навчитися жартувати над самим собою.

До подібних висновків фахівці дійшли, спостерігаючи за життям різних людей протягом семи років. Всього в дослідженні взяли участь понад 35 тисяч осіб.
Відповісти
#4
Усмішка продовжує життя
http://ridna.ua/2012/02/usmishka-prodovzhuje-zhyttya/
Відповісти
#5
Ось що робить "автоматичний" перекладач:
http://castme.org/izbreteniya/26180-poch...ye-zhittya
Почуття гумору продовжує життя
Почуття гумору допомагає вижити людям, ураженим важкими захворюваннями, і, тим самим, може продовжувати життя. До такого виводу прийшли дослідники з Норвезького научно-технологичного університету (Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet - NTNU).

Брати участь у дослідженні були запрошені всі пацієнти госпіталю Святого Олафа (St. Olavs Hospital), що страждають хронічною бруньковою Huhнедостатністю й змушені проходити лікування діалізом (очищення крові й силиHuh), без якого вони б умерли.

Пацієнти (41 чоловік) забезпечили вчених необхідними даними: назвали свій вік і підлогаHuh, розповіли про отримане утворенняHuh, тривалість хвороби, числі діалізів у тиждень, інших захворюванняхHuh, якості життя й наявності почуття гумору.

За дворічний період спостережень 19 пацієнтів (46,3%) умерли. І в підсумку з'ясувалося, що дуже істотне підвищення шансів вижити пов'язане з гарним почуттям гумору - ризик смерті знижується в середньому на 31%.

Результати дослідження опубліковані в Міжнародному журналі психіатрії в медицині (International Journal of Psychiatry in Medicine).

Раніше ми розповідали про те, що передчуття сміху корисно для здоров'я, що сміх допомагає скинути зайву вагу, змінює візуальне сприйняття людини, лікує захворювання серця й поліпшує кровообіг.

Крім того, ми повідомляли, що жінки воліють веселих чоловіків, а клоуни допомагають завагітніти.
Відповісти
#6
-Звонка у меня нет, стучите ногами.
-Почему ногами?
- Ну не с пустыми же вы руками припретесь!!! ( Фаина Раневская)
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Чисто одеський гумор stryjko_bojko 23 17158 17-08-2019, 13:37
Ост. повідомлення: ArturiCh
  Гумор про Москалів stryjko_bojko 4 2811 30-01-2018, 21:25
Ост. повідомлення: Torr
  Гумор про Москалів stryjko_bojko 0 1158 18-04-2017, 22:54
Ост. повідомлення: stryjko_bojko

Перейти до форуму: