Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дальші санкції проти Росії можуть викликата збільшення російських нападів
Таке пояснення не відповідне, бо дає Кримлю почуття відваги та перемоги.
Росія начала цю сутичку й себе оправдує що правельно поступила.  
Деокупація Криму та Донбасу може оправдати зниження санкцій а ніщо інше.

Цитата:Trump administration boasts Russia isolation, seeks further pressure - Opinion - News - Ukraine Business Online
Цитата:http://www.ukrainebusiness.com.ua/news/18573.html

“These statements have also silenced the deafening cacophony of speculation that Trump had financial ties to the Putin regime. The conventional view is that extended pressure on Russia is good for Ukraine, but we believe the extension of economic and travel sanctions have the potential to provoke further Russian military aggression.”
Відповісти
(28-04-2017, 17:23 )hrushka писав(ла): Таке пояснення не відповідне, бо дає Кримлю почуття відваги та перемоги.
Деокупація Криму та Донбасу може оправдати ниження санкцій а ніщо інше.

Цитата:Trump administration boasts Russia isolation, seeks further pressure - Opinion - News - Ukraine Business Online

“These statements have also silenced the deafening cacophony of speculation that Trump had financial ties to the Putin regime. The conventional view is that extended pressure on Russia is good for Ukraine, but we believe the extension of economic and travel sanctions have the potential to provoke further Russian military aggression.”

Тримання в 1945 казав, що Америка як найселніша держава світу, не сміє так робити як їі подобається. Іншими словами, угоди повинні бути корисні обом сторонам.  Америка цеі засади переважно дотримувалась (до Трампа), однак Росія це положення використовує.  Захід заявляв що Росіі поведення вимагає посилення санкцій, але тільки грозить.  Захід повиннен посилювати санкціі кожний раз наради розглають Росії поведення а покращання не має.  Коли не має покращання, посилювати сильніше санкціі.
Відповісти
(28-04-2017, 21:01 )hrushka писав(ла):
(28-04-2017, 17:23 )hrushka писав(ла): Таке пояснення не відповідне, бо дає Кримлю почуття відваги та перемоги.
Деокупація Криму та Донбасу може оправдати ниження санкцій а ніщо інше.

Тримання в 1945 казав, що Америка як найселніша держава світу, не сміє так робити як їі подобається. Іншими словами, угоди повинні бути корисні обом сторонам.  Америка цеі засади переважно дотримувалась (до Трампа), однак Росія це положення використовує.  Захід заявляв що Росіі поведення вимагає посилення санкцій, але тільки грозить.  Захід повиннен посилювати санкціі кожний раз наради розглають Росії поведення а покращання не має.  Коли не має покращання, посилювати сильніше санкціі.

Сциклива українська діаспора.

Це саме те, про що я писав у іншій гілці.

Це байдуже, що українська економіка дихає на ладан (бо що можна зробити без індустрії, ба навіть і легкої?).
Це нічого, що без позичок МВФ немає з чого платити пенсії.
І взагалі фігня, що у "АТО" щодня гинуть українці.
Головне те, що незалежна Україна відбулася і про неї говорять у світі. І не можна у ніякому разі розхитувати човна!
Слава Україні, галасують діаспоряни - ми "з вами", українці в Україні!
Відповісти
(29-04-2017, 18:24 )Bayan писав(ла): Сциклива українська діаспора.

Це байдуже, що українська економіка дихає на ладан (бо що можна зробити без індустрії, ба навіть і легкої?).
Головне те, що незалежна Україна відбулася і про неї говорять у світі. І не можна у ніякому разі розхитувати човна!

Навіщо ця безглузда конфронтація? Що Ви пропонуєте "сцикливій діаспорі" (до якої і Ви теж належите)?
Відповісти
(29-04-2017, 19:13 )gvp писав(ла):

Навіщо ця безглузда конфронтація? Що Ви пропонуєте "сцикливій діаспорі" (до якої і Ви теж належите)?

Я заперечую, що ця конфронтація є безглуздою.

Страусина поведінка є мейнстрімом у діаспорі попередніх хвиль.
І вона не є такою вже невинною, враховуючи, який пієтет в Україні має "думка  з Заходу".

Тому на ваше питання, що має робити діаспора (з цих кіл), моя відповідь буде:

1. Shut up!

Не діаспорі вирішувати, чи вартий довіри уряд Порошенка, чи ні.
Тому треба перестати тролити критичні матеріали, як мінімум.

2. Підняти зад, хто ще має сили (і в залежності від ваги того заду), і почати робити те, що роблять волонтири у Європі.
А саме, у Голандії і Німеччині є совісні люди, навіть не українці, які збирають кошти, купують і доставляють необхідне Україні знаряддя, ліки тощо.
Я не кажу, що ніхто ніколи не посилав допомоги з Америки чи Канади, але це поодинокі випадки. Відгриміло - і забулося.
Це - виключення, коли хтось бере опіку над вдовою загиблого воїна у АТО чи над шпиталем, який лікує воїнів-інвалідів.
Відповісти
(29-04-2017, 20:33 )Bayan писав(ла):
(29-04-2017, 19:13 )gvp писав(ла):

Я заперечую, що ця конфронтація є безглуздою.

Страусина поведінка є мейнстрімом у діаспорі попередніх хвиль.
І вона не є такою вже невинною, враховуючи, який пієтет в Україні має "думка  з Заходу".

Тому на ваше питання, що має робити діаспора (з цих кіл), моя відповідь буде:

1. Shut up!

Не діаспорі вирішувати, чи вартий довіри уряд Порошенка, чи ні.
Тому треба перестати тролити критичні матеріали, як мінімум.

2. Підняти зад, хто ще має сили (і в залежності від ваги того заду), і почати робити те, що роблять волонтири у Європі.
А саме, у Голандії і Німеччині є совісні люди, навіть не українці, які збирають кошти, купують і доставляють необхідне Україні знаряддя, ліки тощо.
Я не кажу, що ніхто ніколи не посилав допомоги з Америки чи Канади, але це поодинокі випадки. Відгриміло - і забулося.
Це - виключення, коли хтось бере опіку над вдовою загиблого воїна у АТО чи над шпиталем, який лікує воїнів-інвалідів.

Я з Вами згоден!

Але є критичні матеріали і "критичні матеріали." Я з усіх сил утримуюся, щоби не тролити "критичні матеріали" Шиколая Нікченка або Лука, тому що вони просто божевільні, і хай їх Бог милує. Але я дійсно "тролю" (якщо вже це тепер так називається) дописи п. Бойка, де він, наприклад, пише, що в Україні голод, чому свідченням є те, що хтось поцупив шоколадку. Адже він не божевільний. Він просто мусує одну й ту саму тему, а саме що в Україні до влади дорвалася "хунта" патологічно жадібних злочинців, яких треба усунути от просто тепер, будь-якою ціною, хай навіть "кривавою." Я дійсно вважаю, що саме таких "матеріалів" хоче Путін, і для поширення саме таких "матеріалів" (що Україна є "недодержавою") працює величезна і прекрасно оплачувана армія ольгінських "солдатів ідеологічного фронту."

З іншого боку, я уважно слідкую за критичними матеріалами пп. Анатоля, Slavix'a, Brother'a і інших дописувачів. За Вашими, до речі, теж. І не "тролю" їх.
Відповісти
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=965122.0
Відповісти
Деокупація Криму та Донбасу може оправдати зниження санкцій а ніщо інше.

Цитата:Адміністрація Трампа жорсткіше відповідатиме на агресію РФ, - Маккейн | Газета «День»
https://day.kyiv.ua/uk/news/010517-administraciya-trampa-zhorstkishe-vidpovidatyme-na-agresiyu-rf-makkeyn
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Нові санкції на Московщену... hrushka 2 237 10-08-2018, 21:11
Ост. повідомлення: hrushka
  Чикали далі року щоби Трамп підписав санкції hrushka 0 312 10-04-2018, 17:25
Ост. повідомлення: hrushka
Exclamation ЄС, призупини безвіз і введи санкції!!! Torr 6 670 02-04-2018, 13:44
Ост. повідомлення: Василь Васьківський

Перейти до форуму: