Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Даю новий прогноз: Трампом по Україні
Головним (д)ефектом обрання Трампа для України стане:

1. Відміна міжнародних економічних санкцій щодо РФії
2. Втрата підтримки  від Германії і Франції

Відміна санкцій позірно відбудеться НЕ за ініціативою США.

Трамп достатньо хитрий, щоб не засвітитися публічно підіграючи кремлівському диктаторові.
Швидше за все буде заключено черговий таємний пакт Молотова-Рібентропа Лаврова-Крісті(чи кого там ще),
а попри це натиснеться на Німеччину, щоб вона виступила ініціатором.
Аргументів для шантажу достатньо - наприклад, вихід з трансатлантичної угоди, до того ж новим канцлером має всі шанси стати "давній друг України" шВайнмайер.
Коротше, розгрібай жар чужими руками.

3. Допомога США Україні залишиться аморфною, як і при Обамі.
Зброї надано не буде.

4. Поширення рашівської агресії на інші регіони України поза Донбасом - швидше не буде.
Але і замирення на Донбасі за часів панування Трампа не відбудеться також.

Поки що все.
Відповісти
(11-11-2016, 19:25 )Bayan писав(ла): Головним (д)ефектом обрання Трампа для України стане:

Трамп достатньо хитрий, щоб не засвітитися публічно підіграючи кремлівському диктаторові.
Швидше за все буде заключено черговий таємний пакт Молотова-Рібентропа Лаврова-Крісті(чи кого там ще),
Аргументів для шантажу достатньо - наприклад, вихід з трансатлантичної угоди, до того ж новим канцлером має всі шанси стати "давній друг України" шВайнмайер.

Зброї надано не буде.

4. Поширення рашівської агресії на інші регіони України поза Донбасом - швидше не буде.

Поки що все.

Трампом, обамом, яка різниця.

Ніхто українцям не принесе ні свободу, ні добробут окрім них самих.

Щодо Трампа в мене сподівання що він лібералізує обіг зброї у світі.
#цинічнийбандера #цинічнібандери #cynicalbanderites http://coub.com/view/5lw0m
Відповісти
(11-11-2016, 19:25 )Bayan писав(ла): Головним (д)ефектом обрання Трампа для України стане:

Зброї надано не буде.

Поки що все.

Думаю ще, що будуть викручувати руки, аби у якійсь формі Україна пом*ягшала свою позицію по Криму. Не блокувала водопостачання та електрику, відкрила сухопутний коридор. Будуть натякати, що це умова не поширення агресії за межі Лугандону.

Погана справа, що нинішня Українська влада надто допомогала Клінтон й це афішувала. Оці особисті мотиви, звісно, не визначальні, але завжди впливають.
Відповісти

Зброї надано не буде.

Поки що все.
Ні.

Треба з того виходити, що 1. санкції теоретично не можуть бути вічно, 2. санкції вводять і відміняють через конгрес та сенат. 3. Трансантрантичної угоди ще не має і вже точно не буде. Є тільки кіта. 4. Дружба США з Росією полягає у тому, що Росія нічого не робить на шкоду інтересам США. 5. Цілий прошарок у США військових і зброярів, який без роботи не повинні залишитися.

Я не бачу мети і вигоди для дружби Росії із США. Прагматично - такою вигодою є мир. Але це слабенька вигода. Санкції можуть послабити чи відмінити у США, якщо Росія підпишеться на мир і нікому не загрожувати. Росія без грошей дуже слабка держава. Європі вона продає газ і за то отримувала харчі, а чим платити буде США за товари?

Який зміст? Де вигода? Жодних подарунків Трамп не буде робити Путіну. Тільки за щось.

Ось спочатку знайдіть і придумайте це "за щось". Я не знайшов.
. . .
Читати і писати російською не вмію.
Відповісти
(11-11-2016, 20:19 )Sych писав(ла): Трампом, обамом, яка різниця.

Я дуже рада, що практично всі, хто зараз в Укр це коментують, кажуть те саме.
До речі і в Польщі теж.
Відповісти

Про зброю вже
https://pjmedia.com/trending/2016/11/11/...led-carry/
Відповісти
(12-11-2016, 02:31 )pani писав(ла):

Про зброю вже

Я більше мав на увазі що він лібералізує міжнародний ринок зброї. За часи обаманоїда його серйозно прикритули. В Штатах то так, він не має виходу тільки лібералізація.

До речі, Україна ж під збройним ембарго, так? Думаю Трамп його зніме.
#цинічнийбандера #цинічнібандери #cynicalbanderites http://coub.com/view/5lw0m
Відповісти

Зброї надано не буде.

Поки що все.

Про всяк випадок спроби це зробити. Якщо воно відбудеться, то це аж ніяк не йде на користь  Хуйла. 

Україну радикально підтримувати небезпечно, бо Параша спрацює на випередження. Але й кидати Неню напризволяще немає сенсу. Хуйла ще треба нижче опускати. На це потрібен час. А поширення агресії з боку Хуйляндії так саме, як і зменшення цілком можливе через купу причин, серед яких основними є забаганки Хуйла.
Відповісти
(12-11-2016, 03:35 )BROTHER писав(ла): Україну радикально підтримувати небезпечно, бо Параша спрацює на випередження. Але й кидати Неню напризволяще немає сенсу. Хуйла ще треба нижче опускати. На це потрібен час. А поширення агресії з боку Хуйляндії так саме, як і зменшення цілком можливе через купу причин, серед яких основними є забаганки Хуйла.

Аби тільки Дональд Дак не вирішив взяти на себе місію порятунку світу від "тероризму," і не ліг у ліжко з Хуйлом, аби розділити з ним світ на сфери впливу...
Відповісти
(12-11-2016, 03:53 )gvp писав(ла):
(12-11-2016, 03:35 )BROTHER писав(ла): Україну радикально підтримувати небезпечно, бо Параша спрацює на випередження. Але й кидати Неню напризволяще немає сенсу. Хуйла ще треба нижче опускати. На це потрібен час. А поширення агресії з боку Хуйляндії так саме, як і зменшення цілком можливе через купу причин, серед яких основними є забаганки Хуйла.

Аби тільки Дональд Дак не вирішив взяти на себе місію порятунку світу від "тероризму," і не ліг у ліжко з Хуйлом, аби розділити з ним світ на сфери впливу...

Залягання з КДБістами - це збочення. Але, Хуйлу треба дати змогу зберегти мармизу, інакше воно бодатиметься до війни. А війни з ним ніхто не хоче. Іншими словами, на тлі нібито послаблення тиску треба тиск продовжувати і навіть підсилювати.
Відповісти
(12-11-2016, 03:05 )Sych писав(ла):

Про зброю вже

Я більше мав на увазі що він лібералізує міжнародний ринок зброї. За часи обаманоїда його серйозно прикритули. В Штатах то так, він не має виходу тільки лібералізація.

не певна. наші відновили продаж танків і панцерників в азіатські країни, а також щось там в Фінляндію, як мінімум

вовсю йдуть переговори про двигуни і ракети з США

здається ембарго нема

А що світовий ринок зброї для нас то архіважливо - то 100%
Як і низьк ціни на вулгеводні
Відповісти
(12-11-2016, 16:32 )pani писав(ла):

Про зброю вже

не певна. наші відновили продаж танків і панцерників в азіатські країни, а також щось там в Фінляндію, як мінімум

здається ембарго нема

Обама персонально ветував всі резолюції конгресу (республіканці) на поставки зброї Україні.
У ЄС картина така, на саміті НАТО було вирішено не продавати Україні зброї.
. . .
Відповісти
(12-11-2016, 16:53 )Бойко писав(ла):
Про зброю вже

здається ембарго нема

Обама персонально ветував всі резолюції конгресу (республіканці) на поставки зброї Україні.

Хоч дозволяй, хоч забороняй, якщо це продаж, а не допомога, Україна все одно не купить. А якщо купить щось, наприклад "Джавеліни" - одразу посиплються звинувачення в корупції і "продажності". Як це так, коли за ті ж кошти можна виробити 10 одиниць своїх ПТКРів?

Коштів реально немає. В проекті бюджету на закупівлю озброєнь передбачено десь в перерахунку 200 млн.дол. Їх вистачить переважно на ремонт броне- й автотехніки, невелику кількість нової авто і бронетехніки. Трохи на артилерію і боєприпаси. Закупівлю старої совєцької техніки зі Східної Європи. Західних і російських комплектуючих через Білорусь. Решта - на ракетні програми і по дрібницям на інше. 

Починати потрібно з того, щоби довести витрати на оборону із нинішніх 3% щонайменше до 10% ВВП. І щоб в оборонному бюджеті було не менше 1/10 витрат на зброю, а більше 1/2. Коли буде 5-7 млрд.дол на зброю, тоді і можна говорити про закупки. Більше того, ті що відмовляють сьогодні, самі учують вигоду і пропонувати прибіжать, забудуть про якісь обмеження.

Для профілактики проти західних ембарго нам можемо самі почати постачання застарілих ПЗРК і ПТКР (навіть новітніх, які самі виробляємо) повстанцям до Сирії і відрядити туди низку груп радників та бійців. Реально нищити асадівську і московську авіацію та бронетехніку там. (Сирія визнала Крим частиною Московщини, отже оголосила нам війну.) Заборонили нам воювати у Донбасі? Зате на дії в Сирії заборони немає. Думаю, що новий партнер України - С.Аравія із задоволенням таку справу профінансує. Кілька десятків мільйонів доларів для них - не кошти.
Відповісти
(13-11-2016, 06:04 )McOgon писав(ла):
(12-11-2016, 16:53 )Бойко писав(ла):
(12-11-2016, 02:31 )pani писав(ла): Про зброю вже

здається ембарго нема

Хоч дозволяй, хоч забороняй, якщо це продаж, а не допомога, Україна все одно не купить. А якщо купить щось, наприклад "Джавеліни" - одразу посиплються звинувачення в корупції і "продажності". Як це так, коли за ті ж кошти можна виробити 10 одиниць своїх ПТКРів?

Коштів реально немає. В проекті бюджету на закупівлю озброєнь передбачено десь в перерахунку 200 млн.дол. Їх вистачить переважно на ремонт броне- й автотехніки, невелику кількість нової авто і бронетехніки. Трохи на артилерію і боєприпаси. Закупівлю старої совєцької техніки зі Східної Європи. Західних і російських комплектуючих через Білорусь. Решта - на ракетні програми і по дрібницям на інше. 

Починати потрібно з того, щоби довести витрати на оборону із нинішніх 3% щонайменше до 10% ВВП. І щоб в оборонному бюджеті було не менше 1/10 витрат на зброю, а більше 1/2. Коли буде 5-7 млрд.дол на зброю, тоді і можна говорити про закупки. Більше того, ті що відмовляють сьогодні, самі учують вигоду і пропонувати прибіжать, забудуть про якісь обмеження.

Для профілактики проти західних ембарго нам можемо самі почати постачання застарілих ПЗРК і ПТКР (навіть новітніх, які самі виробляємо) повстанцям до Сирії і відрядити туди низку груп радників та бійців. Реально нищити асадівську і московську авіацію та бронетехніку там. (Сирія визнала Крим частиною Московщини, отже оголосила нам війну.) Заборонили нам воювати у Донбасі? Зате на дії в Сирії заборони немає. Думаю, що новий партнер України - С.Аравія із задоволенням таку справу профінансує. Кілька десятків мільйонів доларів для них - не кошти.
Вибачайте, але це новий наївний проект про Сирію і Арабів.  Все, що ми побачимо, то ролики з відрубаними головами українських дурнів, що попхалися до Сирії.
Перш, ніж пхатися до арабів,нам потрібно мати там 1. потужну агентурну мережу. Потрібно мати 2. інститут експертів в Україні по Сирії. 3. 100% що США будуть союзником з Росією у Сирії.

Звідки гроші взяти на озброєння, є тут: "Реформа озброєння. Як її потрібно робити"
http://forum.maidan.org.ua/T-%D1%80%D0%B...0%BD%D1%8F

McOgon, прошу, спробуйте у цих питаннях сконцентруватися виключно на внутрішній українській базі. І будете знаходити цікаві рішення.
. . .
Відповісти
(12-11-2016, 16:53 )Бойко писав(ла): У ЄС картина така, на саміті НАТО було вирішено не продавати Україні зброї.

Президент ветував це не значить ембарго.
Я можу помилятися, але здається ембарго відмінено
Відповісти
Для профілактики проти західних ембарго нам можемо самі почати постачання застарілих ПЗРК і ПТКР (навіть н
овітніх, які самі виробляємо) повстанцям до Сирії і відрядити туди низку груп радників та бійців. Реально нищити асадівську і московську авіацію та бронетехніку там. (Сирія визнала Крим частиною Московщини, отже оголосила нам війну.) Заборонили нам воювати у Донбасі? Зате на дії в Сирії заборони немає. Думаю, що новий партнер України - С.Аравія із задоволенням таку справу профінансує. Кілька десятків мільйонів доларів для них - не кошти.

Поздно, поздно, Сирия вот вот падет, никто ничего уже не успеет.
счас единственный шанс остался - начать большую войну в луганде, путин две войны вряд ли потянет, и есть небольшой шанс свернуть ему шею, правда очень большая вероятность будет применения им ядерки........
Воры главари не способны воевать серьезно, они могут разве что торговать страной, за счет чего и держатся пока на чужих деньгах, но скоро денег не будет, и тогда настанет абзац.....
Відповісти
Для профілактики проти західних ембарго нам можемо самі почати постачання застарілих ПЗРК і ПТКР (навіть н
овітніх, які самі виробляємо) повстанцям до Сирії і відрядити туди низку груп радників та бійців. Реально нищити асадівську і московську авіацію та бронетехніку там. (Сирія визнала Крим частиною Московщини, отже оголосила нам війну.) Заборонили нам воювати у Донбасі? Зате на дії в Сирії заборони немає. Думаю, що новий партнер України - С.Аравія із задоволенням таку справу профінансує. Кілька десятків мільйонів доларів для них - не кошти.

Поздно, поздно, Сирия вот вот падет, никто ничего уже не успеет.
счас единственный шанс остался - начать большую войну в луганде, путин две войны вряд ли потянет, и есть небольшой шанс свернуть ему шею, правда очень большая вероятность будет применения им ядерки........
Воры главари не способны воевать серьезно, они могут разве что торговать страной, за счет чего и держатся пока на чужих деньгах, но скоро денег не будет, и тогда настанет абзац.....
Відповісти
Трампи на Марші

На президентських виборах в Болгарії та Молдові перемогли популісти орієнтовані на осіб старшого віку та політично на стратегічні стосунки з Москвою.

В кожному випадку переможець отримав 57-58%. Опонентами були кандидати-жінки.

Щось не так із жінками-кандидатками та президентами. Імпічменти президента Бразилії Ділми Русеф. Програш Г.Клінтон. Відзначені випадки виборів у Болгарії та Румунії. Заваруха у Республіці Корея. Справа протестів за відставку/імпічмент президентки Пак Кин Хе аналогічна бразильській. Наявна особа подруги і корупційні дії на її користь. Бразилія - замішана компанія Петробрас, Корея - Самсунг. А також паралель з Г.Клінтон - надання сторонній особі державних секретних документів з метою отримання порад і допрацювання. У протестах відчувається присутність місцевої прокитайської "вати" - їм не подобається розміщення американських систем ПРО для захисту від північнокорейської ракетно-ядерної загрози.

А ще раніше президент Філіппін, якого давно визначили місцевим "трампом", здійснив геостратегічний переворот. Зі стратегічного союзника ЗСА та Японії Філліпіни після візиту їхнього "трампа" до Пекіна перетворилися на стратегічного союзника Китаю. Якщо найближчим часом цього "трампа" не відсторонять, Пекін святкуватиме безкровну стратегічну перемогу в боротьбі за контроль Південно-Китайського моря.
Відповісти
(13-11-2016, 22:07 )pani писав(ла):
(12-11-2016, 16:53 )Бойко писав(ла): У ЄС картина така, на саміті НАТО було вирішено не продавати Україні зброї.

Президент ветував це не значить ембарго.
Я можу помилятися, але здається ембарго відмінено
Вибачайте, я не правильно використав означення, бо для США ембарго - це закон. Стосовно ситуації у США, як мені відомо, то республіканці-конгресмени кілька разів подавали Обамі резолюції, щоб у межах бюджетних коштів виділяти летальне озброєння Україні. Обама ці резолюції ветував.
. . .
Відповісти
(14-11-2016, 06:33 )McOgon писав(ла): Трампи на Марші

Д.Трамп і В.Путін переговорили телефонічно й знайшли спільного ворога - міжнародний тероризм та екстремізм. Тепер варто очікувати, як Путін+Ко будуть творити з України "міжнародного терориста та екстреміста". А наші місцеві трампики всіляко сприятимуть цьому баченню.
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
Sad УП: новий прем"єр - звичайний гандон Torr 3 60 06-09-2019, 15:55
Ост. повідомлення: Torr
  Прогноз вибори Порошенкоко 2019 leonid 0 256 27-08-2018, 10:07
Ост. повідомлення: leonid
  Г.Омельченко жжьот як вогнемет: Новий Єрусалим в Україні (T) McOgon 3 701 16-11-2017, 13:16
Ост. повідомлення: Василь Васьківський

Перейти до форуму: