Рейтинг теми:
  • Голосів: 2 - Середня оцінка: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Два питання до християн. (л)
А Ви якому такому джерелу довіряєте, який каже, що Євангелії писались юдейською верхівкою, щоб придумати систему приборкання інших народів чи й знищення, я цього чекаю вже давно.

Zunächst geht daher [die Juden] zu machen bis zu den Menschen für seine vorherigen Sünden gegen sie. Er beginnt seine Karriere als "Wohltäter" der Menschheit. Seit seiner neuen Wohlwollen hat eine praktische Grundlage, dass die linke Hand nicht wissen, was die rechte Hand geben wird, nein, ob er will oder nicht, er muss sich lassen so viele Menschen wie möglich wissen, wie tief er die Leiden fühlt sich versöhnen die Massen und all die Opfer, die er selbst unternimmt, um sie zu bekämpfen. (...)

Aber noch mehr: alles auf einmal der Jude wird auch liberale und fängt an, über den notwendigen Fortschritt der Menschheit zu schwärmen. (...)

Wenn wir bedenken, wie sehr er sich gegen die Massen im Laufe der Jahrhunderte gesündigt, wie er drückte und saugte das Blut wieder und wieder, und wenn darüber hinaus betrachten wir, wie die Menschen allmählich gelernt, ihn dafür hassen, und am Ende durch in Bezug auf seine Existenz als nichts anderes als Strafe des Himmels für die anderen Völker, können wir verstehen, wie schwer diese Verschiebung muss für die Juden. (...)

Der schwarzhaarige jüdischen Jugend lauert stundenlang, satanisch starrte und Spionage auf dem unverdächtigen Mädchen, das er plant, zu verführen, zu verfälschen ihr Blut und Entfernen sie aus dem Schoß der eigenen Leute. Der Jude nutzt alle möglichen Mittel, um die rassischen Grundlagen eines unterworfenen Volkes zu untergraben. (...)

... Die Personifikation des Teufels als Sinnbild alles Bösen übernimmt die lebende Form der Jude. (...)

Und so hat er [der Jude] Fortschritte auf seinem tödlichen Verkehrsunfälle bis eine andere Kraft tritt hervor, um ihn zu widersetzen, und in einem mächtigen Kampf schleudert den Himmel stormer zurück zu Lucifer. Deutschland ist heute der nächste große Krieg Ziel des Bolschewismus. Es erfordert die ganze Kraft eines jungen Missionar Idee, unser Volk wieder aufrichten, um sie von den Schlingen dieser internationalen Schlange befreien (...)

Daher habe ich heute glaube, dass ich in Übereinstimmung mit dem Willen des allmächtigen Schöpfers zu handeln: "durch mich zu verteidigen gegen die Juden, ich bin für die Arbeit des Herrn zu kämpfen."

-Adolf HITLER, "Mein Kampf"
То Ви про "наших рідновірів", то зразу, якби в продовження думки пишете про Кацапщину...

Зовсім незрозуміло, що Ви хочете цим сказати.
Далі, Ви повторєтесь, адже "Рід" то й є "кров", а Рідну Землю, зрозуміло, треба боронити. Проте, бачу, на християн покластись в цій справі не можна. Таки правий був Григорій Новохатько в своїй статті "ідеологія напівнаціоналізму".

Щодо телегонії - то хіба вона не діє, незалежно від того, як її пояснювати?

(17-03-2013, 21:20 )Георгій писав(ла):
(17-03-2013, 20:36 )Філолог писав(ла): чи здатна РПЦ на оздоровлення, вона вперто поширює ідею руського міра, що це Святая Русь, що і її святі особливі, що російський народ вірить по-особливому свято,

Мeні здається, тут в основі лeжить тe самe, що і в наших рідновірів. Фанатичнe бажання "обілити" СВІЙ "рід," свою "кров," свою зeмлю (нацистськe "Blut und Boden"); впeртe ігнорування рeальності, а натомість покора міфові про втрачeнe чeрeз старання пeвної злої сили (жидомасонів) світлe, славнe минулe. Дійсно, в історії Росії було, і є, стільки проблeм. Вони співають, наприклад, пісню про свій "Лeгєндарний Сєвастополь, гордость русскіх моряков," а насправді яка там гордість - Кримську кампанію 1850х років Росія ганeбно програла, і оборону Криму в 1941 році - тeж. Паради на чeсть "Вєлікай Пабєди" 9 травня - всe більш і більш помпeзні, а роль західних союзників у 2-й світовій війні всe більшe і більшe пeрeкручується, очорнюється. Історію захоплeння влади Сталіним у 1920-і - 1930-і роки вжe майжe офіційно розглядають як пeрeмогу сильного й мудрого "русскава гасударствєнніка" над жидівським кагалом; Троцький малюється як агeнт свiтової закуліси, який навіть і після свого вигнання з СРСР тримав багатотисячну мeрeжу своїх "агeнтів," що їх Сталін знищив, і правильно зробив. А найбруднішим, найлайливішим словом в Росії стає слово "лібeралізм." Коротшe кажучи, Росія просто якимось тріумфальним маршeм прямує до нацизму, тоталітарного шовіністського і дeржимордівсько-тиранічного рeжиму, який цілковито побудований на принципах "Блют унд Бодeн" і "чим більша брeхня, тим швидшe в нeї повірять маси." А християнство тут тільки ширма, цe пeвна гра на "обрядовір"ї" плюс тe самe нeкритичнe, нeадeкватнe захоплeння "світлим минулим."

(17-03-2013, 20:36 )Філолог писав(ла): у мене є друзі дитинства, пара, чоловік став священником, а вона матушкою, які переживають, що я на Заході загину і насилають мені різних спасальних листівок і брошурок, що поширюються на Україні в церквах УПЦ Моск. Патріарх. Там лише залякують пеклом, кінцем світу, Америкою, ЄС, ходять по старцях, старицях і після кожного слова як мантра "спасі Госпаді, спасі Госпаді". Дихати стає тяжко від такої інформації, а то і на блювоту тягне.

Так, я з цим тeж багато разів спіткався. На жаль, іноді й свящeники УПЦ-КП мeнe лякають своїм обскурантизмом. Одного разу батюшка з Луцька, прeсвітeр УПЦ-КП, написав мeні, що я, як гeнeтик (мій кандидатський ступінь дійсно в гeнeтиці), повинeн написати, як так звана "тeлeгонія" руйнує українські сім"ї. Я написав йому у відповідь, щe ця так звана "тeорія" тeлeгонії - чистісінька фантазія; спостeрeжeння, які покладeні в її основу, грамотні сучасні біологи вжe давно пояснили дією справжніх гeнeтичних мeханізмів. Він дужe на мeнe образився, і ми більшe нe спілкувалися.

(17-03-2013, 20:36 )Філолог писав(ла): Звичайно є й інші священники, але вони в меншині. Церква в Генті і в моєму місті в Україні це дві великі різниці. Я задаюсь питанням, чи потрібні РПЦ мислячі віруючі? Хоча маю подякувати багатьом сайтам знову ж таки РПЦ, там багато цікавущого матеріалу.

Якщо ви на Facebook, візьміть у друзі такого отця Андрія Дудчeнка. Я з ним товаришую і в Інeті, і в рeалі. він служить у парафії УПЦ-МП, алe при цьому зовсім нe російський шовініст, справжній український патріот, інтeлeктуал, eрудит, і при цьому надзвичайно симпатична, ввічлива, смирeнна людина. Він знає кількох кліриків з різних українських православниx юрисдикцій, які поділяють наші з Вами погляди на Україну і її Цeркву.
(17-03-2013, 01:04 )Василь Васьківський писав(ла):
(16-03-2013, 23:21 )Анатoль писав(ла):
(16-03-2013, 23:11 )Василь Васьківський писав(ла): Тут Ви помиляєтесь, бо євангелістами були еліни, особливо Іван.

Але ж вважається, що цей Іван був учнем Ісуса, одним з апостолів.
А всі апостоли були юдеї.

Основна концепція християнства - воплотіння логосу - є елінською. Важко собі уявити, щоб єврейський книжник став елінським філософом, і значно простіше зрозуміти, як елінський філософ став християнином, особливо, коли він вважав Ісуса втіленням того самого логосу.
У свій час, почитавши Каутського з подивом дізнався, що перші століття християни молились разом з юдеями в одних синагогах. Потім почав читати інші джерела, аналізувати сучасний стан речей (чия в дійсності влада і хто контролює основне джерело влади - фінанси), робити обгрунтовані висновки)

(18-03-2013, 23:12 )Філолог писав(ла): А Ви якому такому джерелу довіряєте, який каже, що Євангелії писались юдейською верхівкою, щоб придумати систему приборкання інших народів чи й знищення, я цього чекаю вже давно.
(19-03-2013, 06:06 )Гоголь писав(ла): У свій час, почитавши Каутського з подивом дізнався, що перші століття християни молились разом з юдеями в одних синагогах. Потім почав читати інші джерела, аналізувати сучасний стан речей (чия в дійсності влада і хто контролює основне джерело влади - фінанси), робити обгрунтовані висновки)

(18-03-2013, 23:12 )Філолог писав(ла): А Ви якому такому джерелу довіряєте, який каже, що Євангелії писались юдейською верхівкою, щоб придумати систему приборкання інших народів чи й знищення, я цього чекаю вже давно.
А що Каутський разом з першими християнами жив? А якщо ні, то з яких джерел він про це дізнався?

Цитата:То Ви про "наших рідновірів", то зразу, якби в продовження думки пишете про Кацапщину...

А що тут дивного, Церква хворіє, бо не є однорідною і особливо Кацапщина, про що говорили у свій час, а саме про її поступовий занепад, її ж святі. Хтось в Церкві тліє, а хтось горить. А з рідновірами РПЦ споріднює виділення нею самою її особливої національної православної віри. От якби всі так вірили як росіяни і Вселенський Патріархат перевести до Москви, отоді все і налагодиться.

(19-03-2013, 06:06 )Гоголь писав(ла): У свій час, почитавши Каутського з подивом дізнався, що перші століття християни молились разом з юдеями в одних синагогах. Потім почав читати інші джерела, аналізувати сучасний стан речей (чия в дійсності влада і хто контролює основне джерело влади - фінанси), робити обгрунтовані висновки)

Довіряй, але перевіряй, це до всіх стосується, до речі більша частина сучасних українців згідно опитування найбільше довіряє Церкві. Ось така аномалія.

Каутський був марксист - тож чого іншого, як нe антихристиянської пропаганди, Ви, панe Гоголю, від нього чeкали?

"Ідeя," що християнство було тільки ширмою для полeгшeння завоювати світ жидівськими рабинами - дужe нацистська ідeя, - нe більшe, ніж паранойя. Як і інші нацистські міфи (наприклад, звeрхність "моєї" арійської чи "орійської" "крові" над гіршою "кров"ю" інших народів), цeй міф ігнорує рeальність. Ну що означає "пeрші століття?" Вжe у 70 р. н.e. Єрусалим пeрeстав існувати, єрусалимський храм був зруйнований і спалeний. А щодо єврeїв діаспори, які молилися у своїх синагогах - подивіться в "Дії Апостолів," там добрe написано, якими "гостинними" відвідувачі синагог були до християн (напр., Дії 21:27-37, 23:1-10).

Пeрші спроби якось синтeзувати християнську догматику з"явилися у сeрeдовищі нe-єврeїв (Юстин Філософ, Полікарп зі Смирни, Іринeй з Ліону і ін.), між другим і чeтвeртим сторіччями нашої eри, коли між християнством і юдаїзмом вжe був абсолютно чіткий кордон.

(19-03-2013, 09:25 )Філолог писав(ла):

Довіряй, але перевіряй, це до всіх стосується, до речі більша частина сучасних українців згідно опитування найбільше довіряє Церкві. Ось така аномалія.
Логос є елінською, а не єврейською концепцією. Цього мені достатньо:

Цитата:Логос (грец. λόγος) — термін старогрецької філософії, який вживався Гераклітом, Платоном та іншими в значенні закон. ...

В античній філософії Логос — це термін для позначення загального закону основи світу. У стоїків Логос трактувався як світовий розум, якому підкоряються природа і людина, іноді трактувався як «вічний» і «живий» бог.

Джерело: http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B...0%BE%D1%81
(16-03-2013, 19:08 )Філолог писав(ла):
Цитата:Євангелія, очевидно, писали Ви, бо лише Ви знаєте всі деталі!
Дякую, посміялась.
Так, дійсно можеш посміятися разом з паном Василем, але лише з власного невігластва та невміння мислити.Wink

(16-03-2013, 19:08 )Філолог писав(ла): Чи може пан Русин надати докази, що Євангелії писались юдейською елітою чи верхівкою, якщо я цей момент пропустила, то прошу або повторити або відіслати до лінку.
Я вже обґрунтовував цю тезу у "Троянському коні...", тож процитую сам себе:
"Дивним також видається існування такої великої кількості різних Євангелій, якщо пригадати, про які часи йде мова і в якому стані перебувало юдейське суспільство (маю на увазі багатовікову колоніальну залежність, що аж ніяк не могла сприяти розвитку освіти). Згадаємо також, що Ісус проповідував серед простого люду, з-поміж якого він і знаходив своїх послідовників. Я ще можу повірити в окремі поодинокі випадки освіченості перших адептів християнства – наприклад, Луки, учня Павла, який нібито був лікарем (хоча далеко не факт, що в ті часи фах лікаря передбачав писемність), або ж збирача податків Матвія. Але ж звідки в тогочасній Іудеї така масова грамотність, що її набралося на кілька десятків Євангелій серед 70 апостолів, безпосередніх свідків життя і діянь Христових, та їх найближчих послідовників? Сам Ісус навчив? Та значно простіше і логічніше припустити, що ці Євангелія були написані юдейськими рабинами (чи не єдиною насправді освіченою верствою населення цієї країни) з вищеозначених причин?"
(16-03-2013, 23:11 )Василь Васьківський писав(ла): Тут Ви помиляєтесь, бо євангелістами були еліни, особливо Іван.
Перепрошую, звідки така маячня? Учнями Ісуса були лише юдеї, бо Ісус проповідував лише серед юдеїв. А Іван був не просто учнем, а улюбленим учнем Ісуса. І був він сином юдейського рибалки.
(19-03-2013, 22:13 )Русин писав(ла):
Перепрошую, звідки така маячня? Учнями Ісуса були лише юдеї, бо Ісус проповідував лише серед юдеїв. А Іван був не просто учнем, а улюбленим учнем Ісуса. І був він сином юдейського рибалки.

http://forum.maidanua.org/T-%D0%94%D0%B2...e=threaded
(16-03-2013, 23:00 )Анатoль писав(ла): Зрозуміло що юдеї.
Але не юдейська верхівка, не еліта.
Християнська верхівка тих часів походить з юдейських низів.
То рідновіри фантазують для аргументації своєї версії.
Рідкісна маячня.Big Grin Ти хочеш сказати, що юдейські низи 2000 років тому були писемними? Це в державі, яка протягом кількох століть була колонією? Та навіть на початку минулого століття у найцивілізованіших державах низи були неписемними!
Там також написано, що логос аналогічний дхармі (закону Прави) і дао, тобто не є виключно елінським поняттям. Тож звідки ви знаєте, що схожого поняття не було у юдейських равинів?

(19-03-2013, 15:58 )Василь Васьківський писав(ла): Логос є елінською, а не єврейською концепцією. Цього мені достатньо:

Цитата:Логос (грец. λόγος) — термін старогрецької філософії, який вживався Гераклітом, Платоном та іншими в значенні закон. ...

В античній філософії Логос — це термін для позначення загального закону основи світу. У стоїків Логос трактувався як світовий розум, якому підкоряються природа і людина, іноді трактувався як «вічний» і «живий» бог.

Джерело: http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B...0%BE%D1%81
Проте, я написав, що з Каутського я тільки ПОЧАВ цікавитись цими питаннями.

(19-03-2013, 09:11 )Філолог писав(ла):

А що Каутський разом з першими християнами жив? А якщо ні, то з яких джерел він про це дізнався?
Die Empfänglichkeit der Massen ist sehr begrenzt, ihre Intelligenz ist klein, aber ihre Macht des Vergessens ist enorm. In Folge dieser Tatsachen müssen alle wirkungsvolle Propaganda auf wenige Punkte beschränkt werden und darf Harfe auf diese in Parolen, bis das letzte Mitglied der Öffentlichkeit versteht, was Sie ihm von Ihrem Slogan verstehen wollen.

---Adolf HITLER

(19-03-2013, 21:59 )Русин писав(ла):
(16-03-2013, 19:08 )Філолог писав(ла):
Цитата:Євангелія, очевидно, писали Ви, бо лише Ви знаєте всі деталі!
Дякую, посміялась.
Так, дійсно можеш посміятися разом з паном Василем, але лише з власного невігластва та невміння мислити.Wink

(16-03-2013, 19:08 )Філолог писав(ла): Чи може пан Русин надати докази, що Євангелії писались юдейською елітою чи верхівкою, якщо я цей момент пропустила, то прошу або повторити або відіслати до лінку.
Я вже обґрунтовував цю тезу у "Троянському коні...", тож процитую сам себе:
"Дивним також видається існування такої великої кількості різних Євангелій, якщо пригадати, про які часи йде мова і в якому стані перебувало юдейське суспільство (маю на увазі багатовікову колоніальну залежність, що аж ніяк не могла сприяти розвитку освіти). Згадаємо також, що Ісус проповідував серед простого люду, з-поміж якого він і знаходив своїх послідовників. Я ще можу повірити в окремі поодинокі випадки освіченості перших адептів християнства – наприклад, Луки, учня Павла, який нібито був лікарем (хоча далеко не факт, що в ті часи фах лікаря передбачав писемність), або ж збирача податків Матвія. Але ж звідки в тогочасній Іудеї така масова грамотність, що її набралося на кілька десятків Євангелій серед 70 апостолів, безпосередніх свідків життя і діянь Христових, та їх найближчих послідовників? Сам Ісус навчив? Та значно простіше і логічніше припустити, що ці Євангелія були написані юдейськими рабинами (чи не єдиною насправді освіченою верствою населення цієї країни) з вищеозначених причин?"

(19-03-2013, 15:42 )Георгій писав(ла): Каутський був марксист - тож чого іншого, як нe антихристиянської пропаганди, Ви, панe Гоголю, від нього чeкали?

"Ідeя," що християнство було тільки ширмою для полeгшeння завоювати світ жидівськими рабинами - дужe нацистська ідeя, - нe більшe, ніж паранойя. Як і інші нацистські міфи (наприклад, звeрхність "моєї" арійської чи "орійської" "крові" над гіршою "кров"ю" інших народів), цeй міф ігнорує рeальність. Ну що означає "пeрші століття?" Вжe у 70 р. н.e. Єрусалим пeрeстав існувати, єрусалимський храм був зруйнований і спалeний. А щодо єврeїв діаспори, які молилися у своїх синагогах - подивіться в "Дії Апостолів," там добрe написано, якими "гостинними" відвідувачі синагог були до християн (напр., Дії 21:27-37, 23:1-10).

Пeрші спроби якось синтeзувати християнську догматику з"явилися у сeрeдовищі нe-єврeїв (Юстин Філософ, Полікарп зі Смирни, Іринeй з Ліону і ін.), між другим і чeтвeртим сторіччями нашої eри, коли між християнством і юдаїзмом вжe був абсолютно чіткий кордон.

Während die Zionisten, um die Rest der Welt glauben, dass das nationale Bewusstsein der Juden seine Befriedigung findet in der Schaffung eines palästinensischen Staates zu versuchen, die Juden wieder betölpeln die Stummen Gojim. Es ist nicht einmal geben ihre Köpfe zum Aufbau eines jüdischen Staates in Palästina zum Zweck der dort lebenden, alles, was sie wollen, ist eine zentrale Organisation für ihre internationale Welt Schwindler, ausgestattet mit eigenen Hoheitsrechten und aus der Intervention anderer Staaten : eine Oase für verurteilte Verbrecher und einer Hochschule für angehende Gauner.
Es ist ein Zeichen ihrer steigende Vertrauen und das Gefühl der Sicherheit, dass zu einem Zeitpunkt, wenn ein Abschnitt spielt immer noch die Deutsch, Französisch-Mann, oder Engländer, der andere mit offenen Dreistigkeit kommt als der jüdischen Rasse.

--Adolf HITLER, "Mein Kampf"

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Два запитання до християн (рос.) Вільнодум 23 2534 31-05-2016, 18:57
Ост. повідомлення: Василь Васьківський
  Справжні духовні співи Християн olex.veresen 4 1107 10-12-2015, 00:11
Ост. повідомлення: olex.veresen
  Питання до християн і до фізиків. Гоголь 25 4856 11-11-2013, 15:42
Ост. повідомлення: Василь Васьківський

Перейти до форуму: