Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Десь от прямо зараз Порошенко говорить з Трампом (л.)
#1
"... After Trump's election, both Russia and Ukraine had expressed hopes that the new administration would lead to closer ties between their countries — and, given Trump's inconsistent views regarding the two countries , have both been disappointed thus far.
“We have no idea if [Trump] will keep his promises, because he can often change his mind overnight,” one Ukrainian official who knew of Poroshenko's earlier phone calls with Trump, told reporters. "
SEE ALSO: Explosive memos suggest that a Trump-Russia quid pro quo was at the heart of the GOP's dramatic shift on Ukraine

http://www.businessinsider.com/trump-mee...nko-2017-6
Відповісти
#2
Дуже коротеньке. Порошенко очевидно дуже стресований. З обох боків сказані виключно банальності.

Взагалі таке враження, що президент України приїхав до Вашінгтону не для детальної розмови з президентом США. Думмаю, його більше цікавить Пенс і генерали.

https://youtu.be/k2aZUsFji48
Відповісти
#3
Агентство Ройтерс повідомляє, що Порошенко, окрім зустрічей з Трампом і Пенсом, мав також бесіди з держсекретарем Рексом Тіллерсоном і міністром (секретарем) оборони США Джімом Меттісом.

Цікаво, що віце-президент Майк Пенс вважає, що США повинні більше тиснути на Росію, використовуючи сумні результати Мінських перемовин як привід. З іншого боку, Тіллерсон недавно досить зневажливо висловився про Мінський процес, кажучи, що США не зобов"язані бути "прикутими" ("handcuffed") до того формату перемовин між Україною і Росією, який вже склався.

https://www.reuters.com/article/us-ukrai...SKBN19B22M
Відповісти
#4
https://www.facebook.com/UCCA.org/photos...=3&theater
Відповісти
#5
Пенс підтвердив готовність США допомогти припиненню російської агресії проти України. При тому він підкреслив, що підтримує "нормандський формат" і продовження Мінських перемовин. США, за Пенсом, буде діяти в залежності від поведінки Росії на перемовинах (нуль результатів означатиме підсилення санкцій), і також в залежності від темпу реформ в Україні.

https://www.whitehouse.gov/the-press-off...poroshenko
Відповісти
#6
http://www.bbc.com/news/world-us-canada-40350065
Відповісти
#7
... між Україною і США щодо взаємодії в галузі оборони.

http://www.reuters.com/article/us-ukrain...SKBN19C2GH
Відповісти
#8
http://insider.foxnews.com/2017/06/20/do...a-cold-war
Відповісти
#9
Після розмови з секретарем (міністром) оборони США Дж. Меттісом, президент України сказав журналістам, що в найближчому майбутньому США почнуть систематичні постачання Україні новітньої зброї. Також Порошенко говорив про стратегічне співробітництво між Україною і США у воєнній галузі. Офіційно відповідні документи ще не підписані; коментатори вважають, що Вашінгтон не хоче форсувати подій до зустрічі Трампа з Путіним у липні.

http://www.cnbc.com/2017/06/22/ukraines-...-soon.html
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Десь в Україні Torr 0 107 24-08-2019, 15:53
Ост. повідомлення: Torr
  Отже єдине що зараз на часі charly3091 0 202 11-02-2019, 18:24
Ост. повідомлення: charly3091
Star говорить президент Гриценко Torr 11 958 22-12-2018, 22:39
Ост. повідомлення: Torr

Перейти до форуму: