Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
До Майдана Янук навіз 1.500 молодих "співдумців"....
#1
Question 
Чи вони застрашуть, по моїм рахункам, 1.700.000 дорослих котрі пітримують "Асоціяцію"?
Відповісти
#2
(29-11-2013, 18:55 )hrushka писав(ла): Чи вони застрашуть, по моїм рахункам, 1.700.000 дорослих котрі пітримують "Асоціяцію"?

На Євромайдані міліція ДПС провокує людей до сутичок. Також правоохоронці із застосуванням грубої сили перешкоджають роботі журналістів. Виникають стихійні сутички з провокаторами "в штатському". Ці ж провокатори кинули до машини опозиції димову шашку.

На Євромайдан прийшли загони міліції і ДПС. Вони намагаються відтіснити людей і журналістів з траси, яка і так перекрита міліцією та автобусами "Беркута", повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

"Беркут" взяв Хрещатик в оточення по обидва боки Майдану Незалежності. Міліціонери ведуть себе дуже агресивно. Вони нападають на журналістів, які знімають їх беззаконня на Євромайдані. Так, правоохоронець почав закривати руками камеру і фотоапарат кореспондента Цензор.НЕТ, і намагався вибити його з рук журналіста. Це суперечить законам України.

Таким же чином чинять стосовно і до інших журналістів. При цьому, правоохоронці відмовляються представитися.

Люди обурені такими діями міліції і називають те, що відбуваються, спланованою провокацією і масово повідомляють у соцмережах: "Міліція лютує на Євромайдані", "Це повний бєспрєдєл" і т.п.

Виникають стихійні сутички. На очах кореспондента Цензор.НЕТ невідомий чоловік напав на жінку, яка перегородила шлях машині ДПС, яка рухається по "зустрічній" на опозиційні машини і автобуси.

Хтось кинув димову шашку у бік опозиційних машин, які їхали на Євромайдан, і їх заблокувала служба ДПС. Активісти в упор заявили, що це були провокатори.

На Євромайдан підтягуються народні депутати.
Джерело: Gazeta.ua
Відповісти
#3
Янукович демонструє свою європейскість.
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
Angry словаки — не украинці, тому майдана не буде Torr 1 314 13-03-2018, 20:48
Ост. повідомлення: Василь Васьківський
  Земля, це та наживка, яку Порошенко проковтнув. Проблема, така, що він, як Янук чужий Бойко 7 633 10-06-2017, 17:39
Ост. повідомлення: Бойко
  Лорткіпанідзе назначив нач-ками відділів поліції в Одесі "молодих і перспективних" stryjko_bojko 0 423 25-06-2016, 20:22
Ост. повідомлення: stryjko_bojko

Перейти до форуму: