Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дракар "Гунгнір", або кому потрібний змій у Рівному?
#1
В ЗМІ та на телебаченні з'явилась інформація, що у місті Рівному мають намір побудувати копію човна давніх вікінгів, який має дивну назву - дракар (човен-дракон, човен-змій). Це для того, щоб на його основі на місцевому озері Басів Кут створити музей під відкритим небом.
Здавалось би, що це мила ідея з реконструкції атрибутів давнього європейського минулого, яке маємо знати. Але...
Напрошується питання: чому саме дракар? Чому човен-дракон, на якому скандинавські зайди грабували і приносили смерть багатьом народам Європи? Чому головний військовий атрибут ворогів слов'янства, ідеологія яких (одинізм) стала основою гітлеризму,  нацизму, тоталітаризму, а надалі "русского мира", і є давнім знаком темної біди?
Чому не слов'янська чи козацька чайка? Та чайка, рештки якої знаходять по усім річкам давнього осердя слов'янського світу — історичної Волині? Чому не наше предковічне та світле, українське та православне? 
Вочевидь, хтось виношує таємне бажання відволікти нас від нашого споконвічного, православного, рідного і світлого та намагається розширити палітру засобів гібридної війни елементами окультизму та атрибутами чужинської ідеології. Про це та інше у статті нижче...
 
ДРАКАР "ГУНГНІР", АБО КОМУ ПОТРІБНИЙ ЗМІЙ У РІВНОМУ?
У багатьох українців, в першу чергу рівнян, виникає закономірне запитання: чому човен-дракон вікінгів, або дракар, який завзяті ентузіасти збираються збудувати у Рівному, має незвичну для українців назву "Гунгнір"?
Що символізує це дивне поняття? Як до такої назви ставитись справжнім українцям?
[Зображення: 100c2b18590ebd3b17a8438a9f85ee05.jpg]
На фото: Кирило Кожум'яка — символ боротьби українців за світле, українське!
Про дивну ідею побудови човна-змія, човна-дракона вікінгів, у центрі давніх слов'янських земель, на святих українських теренах історичної Волині, ви можете прочитати тут - https://uanews.org.ua/post/view/15565565...u-navischo
Виходячи з того, що організатори самої акції з приводу головних символів дракара, його загадкової назви, нічого не пояснюють, то спробуємо отримати цю інформацію з відкритих джелел інтернету.
Ось що виходить...
В одинізмі, як чорній та окультній системі вікінгів, в усіх течіях близьких до нього (наприклад, яхветизмі та ідеології "русского мира"), поняття "Гунгнір" означає — бойовий спис чорного мага Одина, інструмент його чорної сили, головна енергетична зброя для вбивства усіх ворогів.
А такими ворогами Один вважав світлі народи, включаючи предків слов'ян та українців, яких вбивав, грабував, калічив, гвалтував - https://site.ua/ivan.morozenko/19778-odi...dnih-voen/
Ворогами він сприймав і конкурентів з власного оточення, які теж поклонялись темним богам антисвіту (Вальгалли) і займались грабежем та розбоями. Гунгнір давав Одину у цьому велику перевагу, як особливо жорстокому нелюду, магу найпотужнішої руйнівної сили.
Тому висновок очевидний — у Рівному хочуть збудувати човна дракара, який символізує темного змія-дракона (того самого біблейного змія, який спокушав Єву), і планують дати йому чорну назву спису темного мага Одина — Гунгнір, предмету який символізує силу його окультизму та чорної руйнівної магії!
Хочеться сказати — українці, схаменіться! Що робите?!
Адже відомо, що у давніх слов'янських та українських традиціях присутня постійна боротьба з темним і зміїним, з брудним і хижим! Боротьба за світле та праводиве, за світлу волю Творця!
І ця тисячолітня боротьба нашого народу, усіх світлих душею людей, має зрозумілу та давню назву - змієборство!
[Зображення: 2f2591c2bc6cd7c4cee36e106e37c4b9.jpg]
На фото. Пам'ятник Котигорошко у Києві — пам'ятник змієборству!
Змієборством проникнена уся духовна боротьба українців минулого!
Духовне змієборство відтворено у давніх казках (про Котигорошка), у легендах (про Кирила Кожум'яка), у билинах (про Добриню), у народних традиціях!
Саме через це, потребі повсякчасної боротьби з темним, з чорними духами антисвіту, з адептами темного у миру, наші предки, духовні Отці минулого, вчили з малих літ, щоб подорослішавши, світлі душею люди, мали внутрішню волю протистояти лукавим атакам драконячого та нелюдського!
Чому ж ми не робимо цього нині? Чому пускаємо у власну хату чорні символи ворожого та антиукраїнського? Ті символи, які є вісниками облуди та духовного падіння!
Та і чому підносимо на п'єдестал зміїний окультизм та чорну магію?
Невже духовно осліпли?!
І ще одне запитання, на яке маємо дати відповідь.
Будівництво човна-дракара та музею під відкритим небом (скансену) ідея не надто дешева. Вона потребує владних рішень, значних коштів, ресурсів та підтримки ззовні.
Хто і чому таку здійснює? Кому потрібно, щоб символи змія-дракона, його чорна сила, з’явилися у центрі слов’янських земель?
Тільки не кажіть, що за цим стоять виключно місцеві ентузіасти.
Ініціатори, схоже, десь далеко…
+ + +
По матеріалам з інтернету - https://site.ua/ivan.morozenko/19835-dra...u-rivnomu/
[size=large]«Ті, хто не пам’ятають минуле, приречені[/size][size=large] проживати його заново»[/size][size=large] Джордж Сантаяна[/size]

Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  У Рівному з’явиться Хрест Симона Петлюри Майдан-Інформ 0 1277 28-04-2012, 21:26
Ост. повідомлення: Майдан-Інформ

Перейти до форуму: