Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Друзі, мушу взяти невеличку відпустку.
Друзі, мушу взяти невеличку відпустку. Дуже втомлений. Виснажений цим семестром, екзаменами, і ще проблемами з моїм здоров"ям. Десь так зо два тижні тому я був обстежений лікарем, і отримав діагноз раку. Я не повірив цьому, тому що... ну, не знаю - я не найздоровіша людина на світі, але все-таки я не почуваю себе як хворий на рак. Але моя дружина була просто вбита. Вона майже весь час плакала кілька днів, не могла працювати, не могла ні на чому концентруватися. Проте вчора мій лікар і я отримали результати з гістологічної лабораторії, які кажуть, що моя пухлина доброякісна.

Я вирішив забрати з цього форуму мої повідомлення, оскільки я не бачу жодної доцільності в "дискусіях" між мною, віруючим християнином, і тими, хто зневажає мою віру, глузує з неї, і влазить в мої розмови з форумчанами тоді, коли предмет моєї розмови з форумчанами аж ніяк не зв"язаний з тими мантрами, які вони пхають у репліки на мої дописи. Дійсно, в Євангеліях правильно сказано, що не треба кидати бісер перед свинями, тому що вони їх потопчуть, а потім тебе ж і розірвуть на шматки. Я не озброєний проти свиней. (Пане Анатолю, ви знаєте, що я маю на увазі не Вас і інших невіруючих, а тих, хто на мої повідомлення пердить у калюжу. Ви не такий, з Вами цікаво говорити.)

Я, як міг, намагався принести на цей форум мої, хай куці, знання про Христа, про Його Церкву. Не вийшло. Зі мною вже багато років ніхто не говорить. Не знаю, чи так само було б, якби я пробував проповідувати тут мусульманство, юдаїзм, чи буддизм. Мабуть ні. До тих віросповідань наша сучасна просвітлена інтелігенція претензій не має. Ніхто чомусь не трясе знаменами, на яких написано, "Махаяна - брехня!" або "Рабини у своїх синагогах служать оту "божу" службу, тобто служать отому "богові" (який не є фізична особа), а не людям!"

Мабуть, таки мав рацію св. Франциск Асізький, коли казав, "християнин повинен все своє життя проповідувати Христа. ІНОДІ НАВІТЬ СЛОВАМИ."

Я, очевидно, зловживаю тими "словами." Треба жити, робити щось, і нести оте "світло для світу" (Матв. 5:14), і ним, тим світлом, тобто роботою, ділами, нести Христа людям.

Шкода, що свині, яким я більше не хочу кидати бісер, залишаться тут і будуть і далі пердіти в калюжу, забовтувати всі дискусії своїми мантрами. Але, можливо, це тільки моє суб"єктивне сприйняття ситуації. Може, дійсно, це саме я так якось особливо зачепив цих свиней, що вони вже багато років рвуть мене на шматки своїм пердінням.

Усіх благ вам усім. (Свиням теж. Вони свині за характером, але по суті вони живі людські істоти, і я мушу любити і їх, і зичити їм добра.)

Vita nostra brevis est, brevi finietur...
Відповісти
В цьому контексті немає ніяких "буддизму" , "ісламу" та "християнства", а є людська гординя і невидіння.
Тренди і бренди...

І дійсно, розсипати перли перед свинями - без сенсу.

Георгію, зичу Вам здоров'я та буду молитися за Вас.

(15-05-2016, 06:09 )gvp писав(ла): Друзі, мушу взяти невеличку відпустку. Дуже втомлений. Виснажений цим семестром, екзаменами, і ще проблемами з моїм здоров"ям. Десь так зо два тижні тому я був обстежений лікарем, і отримав діагноз раку. Я не повірив цьому, тому що... ну, не знаю - я не найздоровіша людина на світі, але все-таки я не почуваю себе як хворий на рак. Але моя дружина була просто вбита. Вона майже весь час плакала кілька днів, не могла працювати, не могла ні на чому концентруватися. Проте вчора мій лікар і я отримали результати з гістологічної лабораторії, які кажуть, що моя пухлина доброякісна.

Я вирішив забрати з цього форуму мої повідомлення, оскільки я не бачу жодної доцільності в "дискусіях" між мною, віруючим християнином, і тими, хто зневажає мою віру, глузує з неї, і влазить в мої розмови з форумчанами тоді, коли предмет моєї розмови з форумчанами аж ніяк не зв"язаний з тими мантрами, які вони пхають у репліки на мої дописи. Дійсно, в Євангеліях правильно сказано, що не треба кидати бісер перед свинями, тому що вони їх потопчуть, а потім тебе ж і розірвуть на шматки. Я не озброєний проти свиней. (Пане Анатолю, ви знаєте, що я маю на увазі не Вас і інших невіруючих, а тих, хто на мої повідомлення пердить у калюжу. Ви не такий, з Вами цікаво говорити.)

Я, як міг, намагався принести на цей форум мої, хай куці, знання про Христа, про Його Церкву. Не вийшло. Зі мною вже багато років ніхто не говорить. Не знаю, чи так само було б, якби я пробував проповідувати тут мусульманство, юдаїзм, чи буддизм. Мабуть ні. До тих віросповідань наша сучасна просвітлена інтелігенція претензій не має. Ніхто чомусь не трясе знаменами, на яких написано, "Махаяна - брехня!" або "Рабини у своїх синагогах служать оту "божу" службу, тобто служать отому "богові" (який не є фізична особа), а не людям!"

Мабуть, таки мав рацію св. Франциск Асізький, коли казав, "християнин повинен все своє життя проповідувати Христа. ІНОДІ НАВІТЬ СЛОВАМИ."

Я, очевидно, зловживаю тими "словами." Треба жити, робити щось, і нести оте "світло для світу" (Матв. 5:14), і ним, тим світлом, тобто роботою, ділами, нести Христа людям.

Шкода, що свині, яким я більше не хочу кидати бісер, залишаться тут і будуть і далі пердіти в калюжу, забовтувати всі дискусії своїми мантрами. Але, можливо, це тільки моє суб"єктивне сприйняття ситуації. Може, дійсно, це саме я так якось особливо зачепив цих свиней, що вони вже багато років рвуть мене на шматки своїм пердінням.

Усіх благ вам усім. (Свиням теж. Вони свині за характером, але по суті вони живі людські істоти, і я мушу любити і їх, і зичити їм добра.)

Відповісти
(15-05-2016, 06:09 )gvp писав(ла): Я, як міг, намагався принести на цей форум мої, хай куці, знання про Христа, про Його Церкву.

ЗНАННЯ про Христа неможливі, лише сліпа віра в Нього. Тому Вам і не вдалося донести людям те, чого НЕМА!

Відносно латинського виразу, що життя коротке і скоро закінчиться, дозвольте процитувати уривок з вірша А. Блока (російською)

“Жызнь без начала і конца
Нас всех подстерегает случай
Над нами сумрак неминучий
Иль ясность божьего лица!“

(.)
Відповісти
Відносно здоров’я, то рекомендую не слухати докторів, а лікуватися самому. Ось цей інститут пропонує саме це. Я є членом цієї організації. Маю також багато проблем із здоров’ям в мої 67 років, але докторам не вірю і стараюся не приймати ніяких ядів (пигульок) які вони мені виписують.

http://hsionline.com/
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Друзі-любитeлі філософії і протчєго! Користуйтeся... Георгій 0 816 22-02-2013, 19:00
Ост. повідомлення: Георгій
  Друзі, що думаєтe про оцe? (З Фeйсбуку від Андрія Окари) (картинка) Георгій 21 5871 12-07-2012, 18:30
Ост. повідомлення: філософ

Перейти до форуму: