Рейтинг теми:
  • Голосів: 1 - Середня оцінка: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дуалізм і християнство
Хоч мої дописи і неприємні деяким християнам - проте я все аргументую і не порушую правила, які встановлені ДЛЯ ВСІХ - і християн і сатанистів і мумба-юмбівців - ОДНАКОВІ.

А Ви вважаєте себе таким-от гуру - тож не опускаєтесь до "бидла" все нормально аргументувати - скидаєте свої "простирадла" (як давно вже ніхто не читає), закидуєте тут незрозумілі назви (по типу "трьох гун"), і хочете, щоби Вас сприймали серйозно.

(16-05-2012, 17:08 )філософ писав(ла):
(14-05-2012, 21:32 )Георгій писав(ла): І нe будуйтe, будь ласка, ієрархічні гілки, дe Ви самi собі відповідаєтe. У правилах "Майдану" (які ні Ви, ні я нe придумали, а тільки їх виконуємо) цe називається "зловживанням увагою."
BlushShyHello
Мені дуже жаль, але, на мій погляд- форуми існують для навчання на реальному матеріалі. Потрібно давати конкретний документ і критичну аргументацію. Ви не згодні?

Якщо дискусії типу базару- то навіщо такий придуманий майдан?

Напевно, ніхто не хоче чути про Бога, або видає недосконалі Його описи. Так ніхто ніколи нічому не навчиться- ні аргументувати, ні пробуджувати зацікавленість до інформації, що йде з найбільш достовірних джерел.

Ну, а те що пан Гоголь продовжує політику панів Анатоля та Анатолія- у мене сумніву немає! Зате він успішно займається підбурюванням і обпльовуванням християнства! Вас це влаштовує? Той залишайтеся з ними!
Ну дуже багато від нього навчитеся!!!

Не серйозно усе це!
Я думав, що Ви серйозне товариство! А Ви- ні холодні, ні гарячі!!!

Можна вірити брехні, але відомо, шо це усіх заведе у яму, коли сліпі ведуть сліпих!!!
Успіхів у пошуках істини!!!
Hello Fairy

Відповісти
Video 
[quote='Гоголь' pid='3430' dateline='1337178091']
Хоч мої дописи і неприємні деяким християнам - проте я все аргументую і не порушую правила, які встановлені ДЛЯ ВСІХ - і християн і сатанистів і мумба-юмбівців - ОДНАКОВІ.

Ви так упевнені? Як на мій погляд чесна людина не стане звинувачувати даремно релігії, навіть якщо вона сама не вірить у Бога!

Ви можете звинувачувати суспільство, але не Бога!

Крім того Ваша Рідна Віра, якщо я не помиляюся, звинувачує інші релігії у брехні! То чому я маю до Вас добре відносится і не реагувати на Ваше так зване "Православ`я"? На Ваших сайтах немає ніякої віри у Бога, а є суцільна вигадк5а, приправлена фантазіями з політичним підтестом. Оце і є Ваша уся аргументація. Ви дієте як комуністи-більшовики, що вважали релігію опіумом для народу!

>А Ви вважаєте себе таким-от гуру - тож не опускаєтесь до "бидла" все нормально аргументувати - скидаєте свої "простирадла" (як давно вже ніхто не читає), закидуєте тут незрозумілі назви (по типу "трьох гун"), і хочете, щоби Вас сприймали серйозно.

Не треба вдавати із себе ображену особу, що нічого не розуміє!
Cool Hot Heart Blush
Вам ліньки працювати в інтернеті? Чи немає часу? Тоді це інша справа!

Не лініться поритися в архівах майдану чи інших сайтів! І в моїх дописах, і на ведичних сайтах Ви знайдете багато цікавих пояснень, але то для Вас не є важливим, бо Вам це не цікаво! Забагато моїх поснень було під різними ніками... У мене немає так багато дорогоцінного часу, щоб я його витрачав на суперечки з Вами. Ви дуже знервований і неврівноважений. Візьміть себе в руки, бо видно дуже балувані- в мене немає часу на розжовування вже не першу сотню разів! Fairy
Відповісти
Wink 
(16-05-2012, 18:17 )філософ писав(ла): [quote='Гоголь' pid='3430' dateline='1337178091']

Ви так упевнені? Як на мій погляд чесна людина не стане звинувачувати даремно релігії, навіть якщо вона сама не вірить у Бога!

Ви можете звинувачувати суспільство, але не Бога!

Крім того Ваша Рідна Віра, якщо я не помиляюся, звинувачує інші релігії у брехні! То чому я маю до Вас добре відносится і не реагувати на Ваше так зване "Православ`я"? На Ваших сайтах немає ніякої віри у Бога, а є суцільна вигадк5а, приправлена фантазіями з політичним підтестом. Оце і є Ваша уся аргументація. Ви дієте як комуністи-більшовики, що вважали релігію опіумом для народу!

>А Ви вважаєте себе таким-от гуру - тож не опускаєтесь до "бидла" все нормально аргументувати - скидаєте свої "простирадла" (як давно вже ніхто не читає), закидуєте тут незрозумілі назви (по типу "трьох гун"), і хочете, щоби Вас сприймали серйозно.

Не треба вдавати із себе ображену особу, що нічого не розуміє!
Cool Hot Heart Blush
Вам ліньки працювати в інтернеті? Чи немає часу? Тоді це інша справа!

Не лініться поритися в архівах майдану чи інших сайтів! І в моїх дописах, і на ведичних сайтах Ви знайдете багато цікавих пояснень, але то для Вас не є важливим, бо Вам це не цікаво! Забагато моїх поснень було під різними ніками... У мене немає так багато дорогоцінного часу, щоб я його витрачав на суперечки з Вами. Ви дуже знервований і неврівноважений. Візьміть себе в руки, бо видно дуже балувані- в мене немає часу на розжовування вже не першу сотню разів! Fairy

Відповісти
Video 
В Священних Писаннях Господь дає рекомендації, яку мету повинна ставити собі та чи інша цивілізація і та чи інша жива душа. Там чітко вказано, що Господь є Володар усіх живих істот, а тому є благом для будь-якої живої істоти притримуватися цих рекомендацій, оскільки непритримання їх веде до деградації людського суспільтва і подовження страждань при перебуванні в матеріальних світах. Вибір за кожною істотою чисто добровільний- притримуватися чи страждати! Ніхто Вам не заборонить щось робити проти Вашої волі. Це не мої підказки, бо не я їх придумав а вони ідуть від Бога. Бо як людина має совість - вона скромна і не заноситься, а звертає увагу на те, що хоче від неї Господь. Але для цього потрібна віра і повага до Бога, а не брикання неприрученого жеребця.
Успіхів у пошуку ІСТИНИ! Hello
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Ще раз про те, як я розумію християнство gvp 39 8447 11-11-2016, 01:39
Ост. повідомлення: Василь Васьківський
  Християнство та сучасність, як переддень теократії Василь Васьківський 2 765 09-06-2016, 11:41
Ост. повідомлення: Василь Васьківський
Star Християнство лише одна з Істинних релігій, автором яких є ВСЕВИШНІЙ БОГ!!! філософ 12 3650 14-05-2012, 08:50
Ост. повідомлення: філософ

Перейти до форуму: