Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Духовність. Що це таке?
(25-05-2017, 17:41 )Вільнодум писав(ла):
(25-05-2017, 17:32 )Василь Васьківський писав(ла):
(25-05-2017, 16:42 )Вільнодум писав(ла):
(24-05-2017, 04:12 )Василь Васьківський писав(ла):
(24-05-2017, 03:10 )Вільнодум писав(ла): Де докази, що занепад інтересу до “Філософії духу“ Гегеля має відношення до розвитку фізики?  НЕМА.  Роботи Гегеля не цікавлять тепер так, як тоді, бо є пізніші роботи по філософії, які увібрали ідеї Гегеля і розвинули далі. Так само мало тепер цікавляться роботами по фізиці, які вже увійшли в інші, більш пізніші теорії фізики. Ви можете самі знайти приклади.  

Фізика є досить важливою наукою. Між іншим, я хотів стати фізиком після школи. Я ним не став по дуже цікавим обставинам, за які довго розказувати. Проте, фізика має своє поле діяльності, яке не покриває ВСІ науки. Ваша заява просто смішна.

Я не розумію, що Вас так смішить, принаймні, я не помітив, щоб хтось тут сміявся...

Були спроби розвивати ідеї Гегеля, але вони цікавлять вузьке коло людей, які ще не знайшли крітерію об'єктивности своїх знань та адекватної форми маніфестації своїх ідей на глобальній арені світового духу, оскільки лише світовий дух усіх людей планети Земля має історичне значення...

Я не міг підібрати краще слово для англійського слова ridiculous.  Гугль дав мені переклад “смішне“.  Зараз, подумавши, я думаю що кращим словом буде АБСУРДНЕ.  Тому виправляюсь і кажу:

Вважати фізику всіма науками є АБСУРДОМ!!!  Smile

(.)

Ну, так не вважайте собі! До чого тут я?

Ви читаєте лише свої думки, а не мої. Насправді, я написав, що лише фізика є точною наукою, бо лише у фізиці є точні теорії! Ви цього не знаєте? Отже ніякі знання Вас не цікавлять в принципі...

Фізика є точною наукою, а всі інші науки - ні! Лише застосовуючи фізику до описання об'єктів, які до вчорашнього дня досліджувались іншими науками неточно, можна отримати їх точне описання завтра, післязавтра, або через тисячу літ!

Немає ніякого іншого методу отримати точну науку, ніж застосовувати фізичну теорію та методи фізики до тих об'єктів, до яких раніше вони не застосовувались!

Не викручуйтесь. Ви написали ізначально, цитую:
“...не існує законів природи, а лише закони фізики...“

Це означає, що всі інші науки не несуть знань про закони природи, лише фізика. Навіть більше того - нема законів природи! 

Проте, наш диспут дійшов до каламбуру і нема змісту його продовжувати. Краще побалакаємо за ЗАКОНИ ПРИРОДИ, які є, і за ті закони, які відносяться до Духовності. 

(.)
Ні, не означає! Просто існують закони фізики, а все інше, що Ви вважаєте законами, не є справжніми законами, оскільки з допомогою цих "законів" Ви ніколи не зможете отримати точного описання досліджуваного об'єкту!

Як отримати точне описання, я вже написав у своєму попередньому дописі. Наразі, не маю чим його доповнити...

Щодо законів природи, то я втретє напишу: лише закони фізики є точними!
Відповісти
По-перше, слова та тексти: електрон, протон, кулонівська пара, нейтрон, позитрон, антипротон, нейтріно, лептон, баріон, фотон, квантова теорія поля, атом, іон, молекула, клітина, живий організм, особистість... - все це слова, які замінюють та означають томи й томи точного їх описання...

По-друге, символи, імена, прапори, маніфестації, Майдан Незалежности, Київ, Україна, університети, церкви, палаці культури, стадіони...
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Що таке Бог? Що таке душа? Вільнодум 0 105 28-03-2017, 06:51
Ост. повідомлення: Вільнодум
  Не бути лохом - що таке Оперативне Тіло (відео) Alba 1 359 26-10-2016, 05:32
Ост. повідомлення: alien
  Форум "Філософія, релігія та духовність" знову відкритий. gvp 0 303 29-08-2015, 04:04
Ост. повідомлення: gvp

Перейти до форуму: