Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дід Свирид на стражі мірового порядку (л.)
#1
Доброго здоров'я, друзі! Вчора протягом дня у діда не було возможності заглядувати в фейсбук, хотя дуже хотів і знав, що багато громадян в связі з проісходящим на фронті, чекає на дідові пости. Якби дід дійсно сидів собі вдома, поливав петунії і прохлаждався, то постив би обзори хоть п'ять разів на день. Но дідові, як і решті небайдужих громадян, ще й работать нада, і заробляти приходиться, в тому числі і на Армію. Тому винуждєн огранічуватися лише ранковими постами.

Привично займаючи бойовий пост сільського наблюдатєля за міровими собитіями, дiд ніскільки не дивується, що у фесбуці зараз ідуть волни істєріки і паніки. Хотя об'єктивно нада признать, шо і здравомислящих граждан зараз побільшало і їхні голоси дедалі гучніші. Дід не призиває припиняти критику чи шкодувати наших політічеських і воєнних дєятєлєй - нехай знають, шо їхні ошибки і недоработки получають должну оцінку з боку небайдужих громадян. Крім того, в сложних ситуаціях не гріх і обматюкати того, хто заслужив - це даже для здоров'я нервової системи полєзно. Дід также надіється, що здорова критика небайдужих громадян піде їм на пользу.

Дідові тоже сильно хочеться коє-кого огріти ломом, але сільська аналітіка вибудовує значно довші цепочки причинно-наслідкових зв'язків.

Читайте далі: http://repka.club/blogs/svirid-opanasovi...18-02-2015
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Міць української військової сили в світовім порядку ... hrushka 3 602 18-09-2017, 16:17
Ост. повідомлення: hrushka
  Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків stryjko_bojko 1 555 11-07-2016, 19:42
Ост. повідомлення: Bayan
  Як Порошенко хоче зняти проблему Криму з порядку денного Бойко 3 716 29-06-2016, 11:18
Ост. повідомлення: Бойко

Перейти до форуму: