Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Зазіхання Москви ....
#1
Всім відомо, що Москва хоче знова запанувати Україною. Способи котрі Росія вживає в ці справі включає мову, перекручені події менувшини, віроісповідання, змінині звичаї-обичаї та щей існуючі чи будуючі пам`ятники. Однак мені прийшли на думку два додаткові способи, про котрі ніхто нічого не споминає.

В Сов`єтськім Союзі як і в Америці випробовували вплив "телепатичних" змагань. Значиться, гурток людей мав призначине думання, котре мало вплинути на поведення людини про котру думалось. В Америці такі досліди буле не вирішаючі. Висліди таких дослідів в Союзі не були опрелюднені.

Друге. Торговельний успіх залежить від числа розпродажі товара. Тому підприємства вкладають великі гроші на розголошення в телебаченнях. Крім того, дослідники вирпобовували подібні оголошення, котрі тривали менше секунди. Такі короткі оголошення людина в дійсності й не бачить, однак висліди вказували, що ті оголошення таки впливали на поведінку купця. Такі оголошення в Америці заборонені. Чи подібні досліди відбувались в Союзі, я не знаю, однак використання цего непомітно-зорового впливу на поведінку людини, Москва напевне не відстоювала`б в своїх змаганнях.
Відповісти
#2
Бачу що я грубо помилився в свої підозрі ...

Москві не потрібно користуватись прикритим способом підмовляти нас як поводитись, вона це робить зовсім явно ...
Не потрібно нас українців підмовляти розмовляти московською мовою, чи краще сказавше, болгарьским сюржиком. Через століття ця мова дійсно стала літературною. Властиво то не тяжко писати літературні твори скажім українською, польскою, німецькою чи якою іншою, але писати літертурні твори болгарським сюржиком то потрібно таких здібих людей як Гоголь, Достоєвський, Толстой, Пушкін та багато інших.
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Україна може довести участь Москви в катастрофі літака Качинського (L) McOgon 8 1278 21-11-2017, 15:52
Ост. повідомлення: Василь Васьківський
  А.Окуєва: У відповідь на дії Москви Україна могла би визнати незалежність Ічкерії (T) McOgon 4 843 01-11-2017, 04:43
Ост. повідомлення: McOgon
  Ми готуємо гауляйтерів для Москви pani 4 634 29-10-2017, 00:23
Ост. повідомлення: BROTHER

Перейти до форуму: