Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Закон державної мови - Алелуя, АЛЕЛУЯ, А-Л-Е-Л-У-Я !
Мене дуже цікавить чи цей закон відноситься до Великого Тлумачного Словника Сучасної Української Мови, себто  "сприяти використанню українських слів замість іншомовних".

Закон про мову ухвалили. Як тепер розмовлятимемо? - BBC News Україна

https://www.bbc.com/ukrainian/news-47403589

"Закон передбачає створення Національної комісії зі стандартів державної мови у складі дев'яти людей, яка затверджуватиме стандарти мови, перевірятиме рівень володіння нею при набутті громадянства чи зайнятті державних посад."
"Ця ж комісія має сприяти використанню українських слів замість іншомовних, затверджуватиме правопис, стандарти термінології, вимоги знання мови та стандарти сертифікації знання мови за рівнями (від А1 до С2)."
Відповісти
А як там щодо кирилиці і латиниці -  це регламентується якось?
"Рускій мір" must die
Відповісти
Ужасный закон который не нужен абсолютно нашей стране. Я владелец нескольких информационных сайтов. Теперь мне придётся все их переводить на украинский?
Відповісти
(25-04-2019, 16:13 )Morawield писав(ла): Ужасный закон который не нужен абсолютно нашей стране. Я владелец нескольких информационных сайтов. Теперь мне придётся все их переводить на украинский?

Google:"Жахливий закон який не потрібен абсолютно нашій країні. Я власник декількох інформаційних сайтів. Тепер мені доведеться все їх перекладати українською."

Закон зовсім не "жахливий.  В Європі люди користуються кількома мовами.  Я користуюсь двома: англійською та украінською, що вимагає вживати Кирилівку та Абетку.  Мовні прилади доволі гнучкі переходити в різні мови, мій брат користується українською, англійською, німецькою та ромунською.             .
Відповісти
dateline=\1556199111 писав(ла):
(25-04-2019, 16:13 )Morawield писав(ла): Ужасный закон который не нужен абсолютно нашей стране. Я владелец нескольких информационных сайтов. Теперь мне придётся все их переводить на украинский?

Google:"Жахливий закон який не потрібен абсолютно нашій країні. Я власник декількох інформаційних сайтів. Тепер мені доведеться все їх перекладати українською."

Закон зовсім не "жахливий.  В Європі люди користуються кількома мовами.  Я користуюсь двома: англійською та украінською, що вимагає вживати Кирилівку та Абетку.  Мовні прилади доволі гнучкі переходити в різні мови, мій брат користується українською, англійською, німецькою та ромунською.             .

"Якщо Зе надумає скасовувати мовний закон, то він риЗЕкує стати першим президентом, якого скинуть ще до інавгурації. ))))"
Відповісти
(25-04-2019, 19:55 )hrushka писав(ла):

"Якщо Зе надумає скасовувати мовний закон, то він риЗЕкує стати першим президентом, якого скинуть ще до інавгурації. ))))"
 ТАК!
І це буде ПРАВИЛЬНО і СПРАВЕДЛИВО. Москалі Hello Hello Hello
"All Safety Rules Are Written By Blood"
Відповісти
(25-04-2019, 20:58 )stryjko_bojko писав(ла):
(25-04-2019, 19:55 )hrushka писав(ла):

ТАК!
І це буде ПРАВИЛЬНО і СПРАВЕДЛИВО. Москалі Hello Hello Hello

Справа державноі мови обговорювали та ухвалили при ООН

Цитата:В ООН зробили заяву щодо України | Газета «День»
Цитата:https://day.kyiv.ua/uk/news/250419-v-oon-zrobyly-zayavu-shchodo-ukrayiny

"Постійні члени Ради Безпеки ООН Німеччина, Франція, Польща, Бельгія, Велика Британія як країни ЄС в Раді Безпеки, а також Італія, Нідерланди та Швеція, виступили із спільною заявою на підтримку України."
"Від імені країни заяву зробив постійний представник Франції в ООН Франсуа Делатр, передає УНН."
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Художники краще розуміють та відчувають вагу та красу мови ніж науковці та знавці мов hrushka 0 69 27-08-2019, 16:01
Ост. повідомлення: hrushka
  Не дивуюсь поглядом Богдана що до державної мови. hrushka 1 144 03-07-2019, 15:56
  Цього року Порошенко оголосив 10 років української мови .... hrushka 1 374 31-12-2018, 18:29

Перейти до форуму: