Рейтинг теми:
  • Голосів: 2 - Середня оцінка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Закон о клевете - развитие событий
Це легко довести - окрім вже наведених мною прикладів, досить подивитися будь-які рейтинги, де порівнюється ситуація в Україні з ситуаціями в інших країнах за якимись критеріями, які істотно залежать від законодавства. Позиції в цих рейтингах стабільно жопні.

(26-09-2012, 14:40 )pani писав(ла): І парламент нинішній типу діє ОКРЕМО від Януковича і той на нього ніяк не впливає? Ти думаєш, це все ще смішно читати? Вже ні, і давно.

Це ти мені приписала чиїсь чужі думки, мабуть тебе навчили цьому в КГБ, як я пригадую з твоїх попередніх повчань Smile
Відповісти
(26-09-2012, 14:40 )pani писав(ла): І парламент нинішній типу діє ОКРЕМО від Януковича і той на нього ніяк не впливає? Ти думаєш, це все ще смішно читати? Вже ні, і давно.

Праблема людзей, якія лічаць, што беларусы, расейцы ды ўкраінцы — адзін народ, у тым, што яны ня могуць гэтага сказаць ані па-беларуску, ані па-ўкраінску.
Відповісти
(26-09-2012, 15:01 )123 писав(ла): Це легко довести - окрім вже наведених мною прикладів, досить подивитися будь-які рейтинги, де порівнюється ситуація в Україні з ситуаціями в інших країнах за якимись критеріями, які істотно залежать від законодавства. Позиції в цих рейтингах стабільно жопні.

Позиції в всіх рейтингах ми вже тут порівнювали, по всіх з 2005 було покращення реальне. Але для тебе це не аргумент, бо це ж не ТІ рейтинги.

ВР колись ухвалювала дуже нормальні закони наприклад для малого бізнесу. Або відміняла кримінальну відповідальність за наклеп. І з цим ти будеш сперечатися????

Відповісти
я не наполягаю що він був саме такий як і поточний - може він в чомусь був і кращий. я взагалі кажу про інше - про те, що всі українські парламенти працюють дуже неякісно в сенсі саме законотворчості, і приклад з цим законопроектом не є унікальним в цьому сенсі, це стандартна практика українського парламентаризму всіх часів.

(26-09-2012, 15:03 )Koala писав(ла):

Відповісти
(26-09-2012, 15:09 )pani писав(ла):
(26-09-2012, 15:01 )123 писав(ла): Це легко довести - окрім вже наведених мною прикладів, досить подивитися будь-які рейтинги, де порівнюється ситуація в Україні з ситуаціями в інших країнах за якимись критеріями, які істотно залежать від законодавства. Позиції в цих рейтингах стабільно жопні.

Позиції в всіх рейтингах ми вже тут порівнювали, по всіх з 2005 було покращення реальне. Але для тебе це не аргумент, бо це ж не ТІ рейтинги.

--- а можна мені нагадати, будь-ласка - про що йдеться. Ну от наприклад про покращення бізнес-клімату. Свобода слова звісно за Ющенка покращилася, але сумніваюся що це внаслідок зміни законодавчого регулювання.

ВР колись ухвалювала дуже нормальні закони наприклад для малого бізнесу. Або відміняла кримінальну відповідальність за наклеп. І з цим ти будеш сперечатися????

--- кхм. Нормальний закон для малого бізнесу був один - про спрощену систему оподаткування, і ухвалювала його не Верховна Рада, а великий демократ і прогресист Президент Кучма своїм указом. Після того всі Верховні Ради намагалися цей закон погіршити, але як правило безуспішно, найуспішнішою була Верховна Рада з більшістю імені Юлії Володимирівни, яка наполовину скасувала ту спрощену систему заднім числом у законі про бюджет-2005, що в найкращих традиціях укрпарламентаризму пізніше було скасовано.

--- звісно час від часу всі наші парламенти приймають нормальні рішення, особливо коли йдеться про скасування дебільного раніше прийнятого рішення. От наприклад з рішень про скасування та введення ПДВ для айті-бізнесу половина точно нормальні. Або ж от свіжий приклад - зняття з розгляду законопроекту Журавського. Який в нас хороший парламент - таки прийме (якщо прийме) нормальне рішення!

Відповісти
(26-09-2012, 14:52 )123 писав(ла):
(26-09-2012, 14:31 )Предсказамус писав(ла): Нынче нам повезло, имеем "три в одном".
Насчет віоднакових - такого уровня идиотизма и прочих прелестей в ВР я не припоминаю.
А я не бачу ніяких відмінностей. З того що на слуху - бюджет-2005 від Юлі, який діяв заднім числом. Неособисте голосування.

Ух ты... Вы это серьезно? Тогда действительно, глупый я Вам вопрос задал. Хотя спасибо, что ответили.

(26-09-2012, 14:31 )Предсказамус писав(ла): А без смены руководства страной этот уровень можно снизить? Ответьте на вопрос, не стесняйтесь.
Навряд чи, так само і без звички митися щоранку навряд чи цивілізоване суспільство можливе.
Тогда, может, с этого бы и начать, раз уж нужно?

Відповісти
(26-09-2012, 15:25 )Предсказамус писав(ла):
(26-09-2012, 14:31 )Предсказамус писав(ла): Нынче нам повезло, имеем "три в одном".
Насчет віоднакових - такого уровня идиотизма и прочих прелестей в ВР я не припоминаю.
А я не бачу ніяких відмінностей. З того що на слуху - бюджет-2005 від Юлі, який діяв заднім числом. Неособисте голосування.

Ух ты... Вы это серьезно? Тогда действительно, глупый я Вам вопрос задал. Хотя спасибо, что ответили.

-- Прошу. Взагалі десь навіть сайт - про ідіотизми нашого законодавства. Започаткований не в 2010 році.

(26-09-2012, 14:31 )Предсказамус писав(ла): А без смены руководства страной этот уровень можно снизить? Ответьте на вопрос, не стесняйтесь.
Навряд чи, так само і без звички митися щоранку навряд чи цивілізоване суспільство можливе.
Тогда, может, с этого бы и начать, раз уж нужно?

Я не заперечую - сам миюся щоранку, до теперішнього керівництва сентиментів ніколи не мав і на виборах за його представників не проголосую. Але щось мені підказує, що наступний парламент буде не кращий теперішнього, за якістю продукту який вони створюють.
Відповісти
(26-09-2012, 15:29 )123 писав(ла): Я не заперечую - сам миюся щоранку, до теперішнього керівництва сентиментів ніколи не мав і на виборах за його представників не проголосую. Але щось мені підказує, що наступний парламент буде не кращий теперішнього, за якістю продукту який вони створюють.

Теперь осталось сделать следующий шаг: понять, что мы (народ Украины) уже несущественно влияем на состав ВР, то есть парламент будет таким, каким его сделает нынешняя голубая власть. И таким останется, пока они правят страной. После чего заканчивать прикидываться Раздиховским и думать, что можно реально сделать...

Відповісти
Центр Разумкова писав(ла):Украине произошел кризис парламентаризма, и уровень поддержки парламента самый низкий за всю историю — 75% граждан Украины не довольны работой Верховной Рады. Об этом во время круглого стола «Украина накануне парламентских выборов: оправдаются ли ожидания граждан?» сообщил заместитель генерального директора — директор политико-правовых программ Центра Разумкова Юрий Якименко.

ЗН
Відповісти
Думаю, багато хто переварює бо взагалі то треба час. Мені зайняло 5 років щоби прийти до цих переконань.

(25-09-2012, 21:47 )Предсказамус писав(ла):
(25-09-2012, 21:23 )Sych писав(ла): Ніхто не хоче поворушити звивиною, всі миттєво скочуються на зазубрені рєчєкряки.

Если Ваша позиция рациональная, и Вы внятно ёё изложили, какая-то часть аудитории не может с Вами не согласиться. Если же не согласны все, ищите причину в себе или Вашей позиции.
#цинічнийбандера #цинічнібандери #cynicalbanderites http://coub.com/view/5lw0m
Відповісти
'держави і права', перестати говорити рєчєкряками, починати ставити під питання базові постулати пропаганди ('без дежави неможливо...', 'держава має...' етц.), показувати слона в кімнаті, не бачити якого привчили людей десєтиріччями пропаганди. Переконувати народ карочє. Але щоб переконувати, треба спочатку самим зрозуміти.

Щото поточної ситуації... З моєї (теперішньої) точки зору вона передбачувана. Подивіться якими зусиллями приходиться стримувати державну машину. У людей щастя що казли не пропихнули якійсь там імбецильний закон. А що буде за рік, два, десять, 50? З працюючою машиною державізму є абсолютна гарантія що все скотиться у развітой соціалізм рано чи пізно. Американські засновники це розуміли, створили майше ідеальну конституцію обмежуючу державну машину... але нічого не вийшло. Весь теперішній соціалізм в Америці висмоктаний з придирання до одного слова в конституції... (Тому конституція має бути максимально стисла, а не ті томи від Харківської групи, здається.)

Це повинен розуміти кожний. На це треба направляти освітню роботу. Це і є тактика і стратегія. Англомовних матеріалів вистачає, треба переводити. Чого вартий один тільки Муліньо?!

Коли якісь відсоток населення буде готовий, політичний рух з'явиться сам. Хоча не завадить його зробити одразу. Але ж перекуплять, спотворять, як зробили зі словом ліберальний в Америці. Так що головне - розуміти самим та йти в народ, тскзть.

(25-09-2012, 21:33 )pani писав(ла): Тут насувається справжня жопа, яка загрожує бізнесам, роботі, існуванню присутніх тут людей.
#цинічнийбандера #цинічнібандери #cynicalbanderites http://coub.com/view/5lw0m
Відповісти
Smile 
(26-09-2012, 00:49 )pani писав(ла):
(26-09-2012, 00:42 )НеСправжнійПатріот писав(ла): хтось зовні примушує януковича тримати луценка у в'язниці? дозвольте заптитаи, а хто б це міг бути?

Мабуть піндоси. А може і китайці. Тема китайців якось не розкрита зовсім.
.
Китайці в такі ігри зараз не граються - вони грають у довгострокові ігри - на 25-50 років. Хоча за ресурсами ( напр. агро) вже полюють майже як теперішні лідери економіки.
"Піндосам" зараз не до України, втім якщо їм і є до нас, то їхні позиції визначаються думкою так би мовити "британських учених" , тобто їхньою мовою - "континентальними політичними концепціями", це не тільки британські специ із зовнішньої політики але й французи та німці. Саме звідси походила позиція Дж.Буша старшого, який у 91 році ніяк не міг зрозуміти для чого Україні стільки незалежності, і саме звідси витікають корені теперішньої теорії (і практики) "перезагрузки відносин з Росією" .
Росія спілкується із Заходом на значно вищому рівні аніж Україна , хоча б тому що має більше досвіду і відповідно нахабства вставати у позу і "качати права".
По друге Росія ( посткомуністична номенклатура) вивезла на Захід і де інде фантастичні суми, які встигли інтегруватися в різні фінасово-банківські та інші групи і дозволяють впливати на рішення та позиції тамтешніх еліт. Навіть відносно невелика частина "ново-русских" капіталів в якомусь фінансовому угрупуванні дозволяє їм ефективно навязувати свою позицію всі іншим - хоча б тому що в них нема традиції боятися за свої недавно вкрадені (на шару отримані) кошти і вони здатні йти на вищі рівні ризків. Наприклад таке грошовите утворення як швейцарський UBS банк в середовищі українських фінансистів давно і стійко асоціюється не просто з Росією, а навіть особисто з Путіним. Навіть іноді обмовки бувають "Ну етот, как его - ФСБ-банк" ...
Відповідно проросійські налаштування на Заході, в першу чергу в Європі аж ніяк не ілюзорні, і зовсім не випадкові.
Інша річ що еліта Заходу, в першу чергу Європи вже не може просто так здати Україну Росії хоча б через позицію своїх громадян і звісно "молодших братів" із Східної Європи, які на своїй шкурі взнали чим це може закінчитися і для них самих.
"Білоруський варіант" в цьому є дуже зручним для проросійської "партії" на Заході - в очах тамтешніх простих громадян це автоматично означатиме "Україна це Росія", і відповідно здача України під контроль Росії в інших аспектах не виглядатиме вже як зрада демократії, а як "природній політичний процес", відповідальність за який вже не лежатиме на європейських очільниках.

Відповісти
Є орган, якій шляхом певного ритуалу, не дуже вдало імітуючого парламентську процедуру, доводить рішення начальства до населення. Якій зміст ви вкладаєте в поняття "якість закону"? Багато з законів, які нині швидко приймаються, парламент, якй колись був, не став би навіть обговорювати.
Відповісти
Через популістське запровадження злочинної політреформи, яке зруйнувало всі напрацювання нації?
Відповісти
(26-09-2012, 13:57 )pani писав(ла): Причому як мене тут просвітили вже це не винятково український феномен.

І це дуже тривожний тренд.

У Сербії влітку противсіхи назвалися рухом білих бюлетенів. Агітацію і пропаганду пропускаю, бо вона аналогічна тутешній. Напрям агітації - також: виключно на проєвропейську частину електорату (бо й агітували проєвропейські, на думку яких тим, хто досі оплакує Милошевича, насрати). Результат прост, як антична статуя: до влади прийшов проросійський президент.

У Румунії аналогічний і значно більш наглий наступ проросійських провалився - і саме тому, що противсіхі дунайського розливу в останній момент підтримали Бесеску. Підтримали теж пасивно - проігнорували референдум, який не добрав 2% до явки. Це була величезна помилка газпромівського лоббі: противсіхів можна користати тільки в пасивному режимі, як-то не прийти, не зробити вибір (хоча заполонити собою етер вони можуть). Але агітувати навпаки на щось активне ета штука не працює. Конституційний переворот в Бухаресті так і провалився
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Голодомор сьогодні: Порошенко підписав закон про три колоски Torr 0 270 11-12-2018, 14:54
Ост. повідомлення: Torr
  Закон про національну безпеку ... hrushka 0 462 23-07-2018, 18:20
Ост. повідомлення: hrushka
  путін підписав закон що чужоземні звітівники є розвідниками hrushka 0 294 27-11-2017, 16:30
Ост. повідомлення: hrushka

Перейти до форуму: