Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Запитай євролібералів чому вони вважають укарїнських націонал-патріотів сіоністами!
#1
Ті, хто стежить за перебігом подій у справі української євроінтеграції вже знають про неприємний випад польського політика Марека Сівеця стосовно Всеукраїнського Об'єднання Свобода (ВОС). Марек Сівець, мабуть не без ініціативи Партії регіонів, висловив здивування щодо співпраці українських опозиційних політиків Арсенія Яценюка, Віталія Кличка з лідером ВОС Олегом Тягнибоком. Не відомо з яких підстав, але чомусь Марек Сівець вважає Олега Тягнибока та й усіх свободівців та інших українських націонал-патріотів антисемітами. І про це хочеться запитати у самого Марека Сівеця: які підстави йому дали вважати Олега Тягнибока та інших українських націоналістів антисемітом і сіяти цей міф по Європі?

Для того щоб поставити йому це запитання подаю електронну пошту Марека Сівеця, яку він мені щойно власноручно вручив: msrover[at]gmail.com При цьому я уточнив чи це дійсно його адреса. Марек Сівець підтвердив що літери "M" і "S" cлід розуміти як перші літери його прізвища, а "rover" - це звичайний ровер що на двох колесах, на якому він їздить до праці у Європарламент.

Від себе скажу що Марека Сівеця знаю віддавна. У москвофільстві його звинуватити тяжко. Марек Сівець свого часу активно підтримував Помаранчеву революцію, Віктора Ющенка і Юлію Тимошенко, виступає за звільненння Юлії Тимошенко з в'язниці зараз, контактує з донькою Юлії Тимошенко Женею, з гловою парламентського комітету у спрваві євроінтеграції Григорієм Немирею. Однак стосовно тих, хто підтримує і прославляє воїнів УПА Марек Сівець ставиться негативно. Це вже вкорінені стереотипи великої частини польського населення. Але ж це не наші проблеми - це проблеми самого Марека Сівеця та поляків. Своїм ідейним побратимам свободівцям хочу лише ще раз нагадати, що на ці безпідставні звинувачення у "чомусь" ви наштовхнетесь ще не раз. Через ці звинувачення пройшли без виключення усі європейські націоналістичні партії: і Флаамс Беланг, і угорська Свобода, і грецька партія Золотий світанок, угорська Йоббік, румунська Велика румунія тощо. Разом з цим пропоную свободівціям та іншим українським націонал-патріотам співпрацю у справі подолання міфів щодо наших ксенофобських настроїв у Європі. Для цього існує чимало форм і засобів і найактивніші з них це публічні диспути, круглі столи за участі як Марек Сівець та інші упереджені щодо ВО Свобода політиків. Агентство Євро-Атлантичного Співробітництва (АЕАС) залюбки візьметься за організацію та проведення таких заходів у Брюсселі чи Страссбурзі, і навіть у самому приміщенні Європерламенту. Аби ж то на це була добра воля свободівців та інших націонал-патріотів України.
Слава Україні!
Відповісти
#2
(30-05-2013, 18:58 )EUROATLANTICUS писав(ла): ...
Від себе скажу що Марека Сівеця знаю віддавна. У москвофільстві його звинуватити тяжко. Марек Сівець свого часу активно підтримував Помаранчеву революцію, Віктора Януковича і Юлію Тимошенко, виступає за звільненння Юлії Тимошенко з в'язниці зараз, контактує з донькою Юлії Тимошенко Женею, з гловою парламентського комітету у спрваві євроінтеграції Григорієм Немирею.
...
Слава Україні!

Hello
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
Thumbs Up Вони грощі НЕ взяли!!! Torr 2 375 29-05-2018, 20:35
Ост. повідомлення: charly3091
  вони тонуть - підлийте води! Torr 29 2008 05-02-2018, 17:45
Ост. повідомлення: Василь Васьківський
  Хто такі українці і чого вони хочуть? stqr 50 2984 08-11-2017, 19:00
Ост. повідомлення: Василь Васьківський

Перейти до форуму: