Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Здача ДАП є приводом для відсторонення Муженка та 90% Генштабу.
Зрозуміло, що офіційна пропаганда зараз каже про "вщент зруйнований аеропорт". Але питання - для чого ми тримали цей об"єкт? Для знищення парашінців? Але ж є набагато більш ефективні засоби подібного знищення. Візьмемо хоча б ті ж конвої Х*йла. Знищення одного подібного конвою є набагато легшою військовою задачою. Наслідком була б смерть 100+ окупантів та дезертирство ще кількох тисяч через брак грошей, їжи, горілки та снарядів. Отже - нащо нам був ДАП? Це був символ, так. Але ми цей символ зараз віддали.

А головне. Що ми здамо далі? Піски? Маріуполь? Дебальцеве? Харків? Бо таким макаром можна здати пів України та казати "до Києва ще далеко". А як же мільйони українців, котрих ми віддаємо на перетравлення ФСБ? А як Конституція? Де межа перемирення, якщо ворог постійно лізе через цю межу?
Відповісти
Уже оборонять просто нечего. Всё в руинах. Наши бойцы были в новом терминале, а он еле стоит. Негде просто оборону держать. Я думаю наши бойцы выполнили боевое задание на все 100. Столько уродов в преисподнюю отправили.
Відповісти
Завдання виповнили на 100, а нащо було завдання? Це ж і є мета генералів- визначати завдання. Якщо завдання не приносять перемоги - то завдання є хибні, як і люди, що зараз керують військом.
Відповісти
Они выполняли своё собственное задание.

Будет ли интересно? Посмотрите старый советский фильм про адмирала Ушакова.
Не важно что он про царскую Россию времён Екатерины 2. Важна сама личность этого человека, как он относился к своим солдатам, как он создал Черноморский флот, как он умело проводил боевые операции. Так же там показаны графы жополизы похожих на наших гЭнералов. Собственно с тех времён ничего не поменялось!

Я думаю в нашей армии есть такие же люди, но им не дают возможность быть у руля ...
Відповісти
за зраду? Просто набридло. За тих самих бійців, котрі ці паскуди везли через шмони Параші.
Відповісти
тіко вони здатні врятувати націю.
Відповісти
А, отже, вважається проведеною блискуче - шикаладні миролюби нічого не запідозрили, а як хто і відчув якісь перші невиразні порухи сумління, то тут же взявсь придушувати майбутній дисонанс і ладен вишуквати будь-які виправдання та видумувать будь-які пояснення, навіть найнеймовірніші. Таких словами не переконаєш, а багатьом - особливо ж тим найбільш віддаленим петріотам. - не страшна й куля.
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Диванним стратегам про Муженка Майкрофт Холмс 1 482 27-04-2015, 13:08
Ост. повідомлення: Slavix
  Корєш Муженка Назаров послав нахуй СБУшника та на смерть ІЛ-76(/) Sych 0 477 15-04-2015, 16:11
Ост. повідомлення: Sych
  Бутусов написав заяву в прокуратуру щодо Муженка(л) Sych 1 569 07-02-2015, 20:28
Ост. повідомлення: Sych

Перейти до форуму: