Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Значення слова "УКРАЇНА" на санскриті
#1
ЗНАЧЕННЯ СЛОВА "УКРАЇНА" НА САНСКРИТІ

На багатьох форумах в Інтернет відбуваються справжні баталії з приводу розшифровки значення слова "УКРАЇНА". При цьому недосвідчені лінгвісти намагаються декодувати це слово на мовах сусідніх з українцями народів. Така методика вірна тільки в одному випадку, коли корені слова знаходяться на поверхні історії, а не йдуть глибоко в морок тисячоліть. Найбільш оптимальний спосіб розв'язати проблему - це почати пошук в найбільш древніх і поширених на території Євразії мовах. У першому наближенні такими мовами є санскрит, старогрецький і латинь.

Санскрит є найбільш древньою і найпоширенішою в давнину на території Євразії мовою. Існує приблизно п'ять діалектів санскриту:
1) тібетський або центральний;
2) тарімський або північний;
3) ланкійський або південний (найпрадавній);
4) тайський або східний;
5) тарський або західний.
Вони мають деякі відмінності в написанні символів і в їх вимові. Наприклад, часто зустрічається взаємозаміна звуків "г", "к" і "х", що в принципі не впливає на розшифровку.
Щоб не схибити, в якості основи для виявлення значення слова "УКРАЇНА" виберемо ланкійський або південний (найпрадавній) діалект санскриту.

"УКРА" - "МОГУТНІЙ"
"ЇНА" - "ПОЧАТОК"


В результаті отримуємо

"УКРАЇНА" = "МОГУТНІЙ ПОЧАТОК"

Така ідеальна розшифровка абсолютно не випадкова. У одному з храмів острова Ланка (нині Шрі-Ланка) збереглися наступні відомості. Ось їх коротка суть.

01 вересня 5508 р. до н.е. "у Храмі під Священною Горою" зібралися правителі воюючих сторін і "після складних переговорів" 22 вересня 5508 р. до н.е. "присягнулися кров'ю своїх народів" (примеч. "своєю особистою кров'ю") на спеціально виготовленому для цієї мети з метеоритного заліза Вівтарі, тобто створили (уклали) мир.
Після "створення миру" кращий полководець і розумна людина Хануман повернувся в Україну, де чекала його душа.

У той час землі України тягнулися від Карпат до Уральських гір. До речі, назва річки Уманка на санскриті означає "душа Умана". Ханумана добре знали у всьому світі, тому у нього багато імен:
АН-УМ, БЕН-У (ЧУБАТА ЧАПЛЯ), ВАН-УМ (ВЕН-У), КАНКАН-УЕР (ВЕЛИКИЙ ГОГОТУН), УМ-АН (УМ-ХАН), ХАН-УМ, ХАН-УМАН, ХАУ-БАН (ХАУ-БЕН), ХНУМ.

Думається, що наше завдання сьогодні - зберегти і помножити наш "МОГУТНІЙ ПОЧАТОК".
E-=(Відповідальність компетентного досвіду є гарантія швидкої якості)=-
Відповісти


Перейти до форуму: