Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Зомбі-академія
(28-01-2018, 00:14 )Torr писав(ла):
(27-01-2018, 08:51 )Майкрофт Холмс писав(ла): В мене є великий сумнів, що французи вас уповноважили від їхнього імені оцінювати францзьку революцію.  Це така очевидна ознака безпомічності та глупості, посилатися на якихось неіснуючих французів.

А до чого тут королева я, взагалі, не зрозумів. Яка королева?  Французька???!!!

Аргументи типу "чим ви допомагали фронту?" я чув тільки за часів совку. Це така радянська класика. Прикольно ці напади театрального патріотизму, замість аргументів, чути від емігрантів. Прикметною совклвою рисою є також впевненість, що хтось вам має в чомусь звітуватися.    

Думаю що українці й без вас дадуть собі раду кого їм фінасувати, а кого ні. Навряд чи має значення думка з цього приводу емігрантів--невдах, які казяться від ненависті до своєї батьківщини й бажають щоб їх колег, таких, як вони самі, позбавили шматка хлібу.

А Президія дійсно не потрібна. Так само як і оці нескінчені гуманітарні НДІ. Пролетарське бидло у цих умовах протестує проти їх фінасування: заберіть в них гроші й дайте нам. А нормальні люди цим не переймаються. Шукають як заробити, а не в когось за допомогою начальства відібрати .

тут ви праві - французи перевелись, WW1 їх сильно покосила, а після WW2 сісілісти придушили сісілізмом... тепер на тій території пасуться табуни африканців. Французькій королеві голову відрубали бо кормила лохторат тістечками, а англійська і досі жива бо інвестувала в медицину. До речі, Холмсе, ви в інститут геронтології НАМН ходите, чи життя вам вже набридло?

Відносно мігранства, то ви мене з бідолашним gvp сплутали, який в чорнодірковій Гамериці. Я ж громадянин України, проживаю у нашемо спільному домі Європа. Різниця між мною і вами, шановний Холмсе, у доступних зручностях. Наприклад, ви маєте привілей мити ноги у тазіку, а мені доводиться це робити в Атлантичному океані. То хіба це привід для обмеження моїх громадянських прав таких як право на свободу слова?

Грошове питання - одне з найскладніших. Щоб моїм бідолашним колегам дати на хліб, держава має у когось грощі відібрати або пожичити. Більш того, до діяльності колег теж є питання. Вони майже всі фундаментальною наукою займаються - на виході мають бути наукові статті. Але ж цього добра високої якості на Scopus мільйони, то який сенс витрачати грощі на те що ні людям, ні державі на-й не потрібно?! Якщо мої талоновиті колеги хочуть займатися фундаменталкою, то давайте їдьте сюди, на захід, вигравайте гранти і займайте конкурсні вакансії, а не грабуйте свій народ руками держави.
Ви щось, мабуть, переплутали, Торре. Вимагають  у держави гроші любі вашому серцю вчені-гуманітарії. Саме вони виходять на демонстрації з вимогою в когось відібрати й їм віддати. Я ж у цій гілці спеціально звертав  вашу увагу на фаховий склад протестувальників. А ви дратувалися з цього приводу й, наче ольгінский троль, звинувачували мене, що я не в АТО.

А науковці (фізики, математики, хіміки етс)  з НАНУ вміють заробляти гроші й без держави й на ті демонстрації не ходять. Я саме це тут й повторюю весь час.  В том числі заробляють й у  Європі і роблять це без ваших порад. 

Інша справа, що талановита наукова молодь їде з України, й це відбувається саме через погане фінансування науки. Дивно, що є українці які  цей процес  вітають. 

Щодо мене, то  я постійно мию ноги у  різних морях та океанах. В тому числі й у Атлантичному Океані. Але, й справді, у випадку Атлантичногого  Океану, роблю це виключно з його західного берегу,  у "чорнодіркові Гамериці", де  науку та технологіїї головним чином й створюють.
Відповісти

Повідомлення в цій темі
Зомбі-академія - Автор Torr - 17-01-2018, 22:48
RE: Зомбі-журналістика - Автор Torr - 23-01-2018, 15:21
RE: Зомбі-журналістика - Автор Torr - 24-01-2018, 01:54
RE: Зомбі-журналістика - Автор Torr - 24-01-2018, 17:45
RE: Зомбі-журналістика - Автор Torr - 25-01-2018, 00:19
RE: Зомбі-академія - Автор Torr - 25-01-2018, 17:57
RE: Зомбі-академія - Автор Torr - 25-01-2018, 18:06
RE: Зомбі-академія - Автор Torr - 25-01-2018, 23:34
RE: Зомбі-академія - Автор Torr - 26-01-2018, 01:32
RE: Зомбі-академія - Автор Torr - 27-01-2018, 01:07
RE: Зомбі-академія - Автор Torr - 28-01-2018, 00:14
RE: Зомбі-академія - Автор Майкрофт Холмс - 28-01-2018, 01:28

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Почала працювати Всесвітня академія молоді (the Global Young Academy) Киянин 0 645 07-08-2012, 00:22
Ост. повідомлення: Киянин
  Допокращувалися... Національна Академія Наук України пікетуватиме Кабмін. Майдан-Інформ 1 995 17-05-2012, 19:59
Ост. повідомлення: Guest

Перейти до форуму: