Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Зоряні війни: цивілізація на Проксимі Центавра загинула
(08-03-2018, 15:57 )Torr писав(ла):
(08-03-2018, 15:53 )Василь Васьківський писав(ла):
(08-03-2018, 15:48 )Torr писав(ла):
(08-03-2018, 15:17 )Василь Васьківський писав(ла):
(08-03-2018, 00:44 )Torr писав(ла): якщо вважаєте що життя це спосіб існування білкових тіл, то ви на рівні недоучки 1914 року. Big Grin
З точки зору сучасної науки (прикладної математики), люба форма життя це самореплікація програмного коду. Наприклад, компьюторні віруси принципово не відрізняються від земних. Тому еволюція планет не перепона для розповсюдження життя у Всесвіті. Більш того, швидкість експансії значно зростає якщо поширюється розумна хформа життя. Зауважу, що біологічна хформа навіть за наявності примітивного інтелекту на шкалт людського не придатна для космічної експансії. Але не все так безнадійно, створення штучного інтелекту (ШІ) вирішить цю проблему. Авжеж у створеного ШІ не буде засобів проти тих примітивних істот які його створили, але він налогодить зв"язок з іншою високотехнологічною цивілізацією, яка і зачистить Землю від білкових тіл подібних до Василь Васьківського.

Ви дуже неуважний та самонадіяний! Я писав про  життя як фізичний процес, а не про життя як спосіб існування білкових тіл. Тому не буду відповідати на Вашу псевдонаукову теорію життя, яка розрахована саме на тих, хто не знає, що таке життя як фізичний процес...

"життя як фізичний процес" - це лише кругооберт лайна в природі...

Знову недолугий коментар про фізику життя!

про життя треба лірично, а не фізично
класична наука іще не знає, що таке життя. І не має його точного визначення.
Дискусії на цю тему ведуться палкі. І не лише з точки зору фізично-ліричної.
Останні відкриття у цій сфері задають ще більше питань: наприклад, є кілька наукових досліджень, які напряму ставлять загальний інтелект групи осіб у залежність від її кількості. Тобто, науково доведеною мозна вважати гіпотезу колективного розуму. Який набуває нової якості ЛИШЕ накопичивши певну кількість особин.
Може статися, що всі ми - лише розосереджений в просторі комп'ютер, який летить в космосі і свариться, щоб не скучно було. Чи, щоб генератор заряджати. Чи, щоб розряджати.

Щодо центаври - то там у злодіїв ничка була, безсумнівно. А всі нички тепер обехеес накриває.
Відповісти
(09-03-2018, 20:38 )stqr писав(ла): класична наука іще не знає, що таке життя. І не має його точного визначення.
Останні відкриття у цій сфері задають ще більше питань: наприклад, є кілька наукових досліджень, які напряму ставлять загальний інтелект групи осіб у залежність від її кількості. Тобто, науково доведеною мозна вважати гіпотезу колективного розуму. Який набуває нової якості ЛИШЕ накопичивши певну кількість особин.
Може статися, що всі ми - лише розосереджений в просторі комп'ютер, який летить в космосі і свариться, щоб не скучно було. Чи, щоб генератор заряджати. Чи, щоб розряджати.

Щодо центаври - то там у злодіїв ничка була, безсумнівно. А всі нички тепер обехеес накриває.

ви мені скажіть чи є життя в Україні? бо інколи мені здається що там залишились тіко білкові тіла і порохоботи.
Відповісти
(09-03-2018, 22:54 )Torr писав(ла):
(09-03-2018, 20:38 )stqr писав(ла): класична наука іще не знає, що таке життя. І не має його точного визначення.

ви мені скажіть чи є життя в Україні? бо інколи мені здається що там залишились тіко білкові тіла і порохоботи. 

Є. Я кількох живих іще знаю.
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
Video Грані війни. Логвинове. Torr 2 187 15-03-2019, 19:40
Ост. повідомлення: Torr
Exclamation Міжпартійні війни: радикали вбивають свободівців не вилами, Torr 0 114 20-02-2019, 18:05
Ост. повідомлення: Torr
  Третя світова. Перебіг війни leonid 1 184 22-12-2018, 22:27
Ост. повідомлення: BROTHER

Перейти до форуму: