Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Карась стрибає на пательню (л)
#1
http://gazeta.ua/articles/politics/_ukra...u-j/457509

"Як відомо, 24-26 вересня Янукович здійснить робочий візит до США. Зокрема, глава держави виступить на пленарному засіданні 67-мої сесії Генеральної Асамблеї ООН.
За інформацією прес-служби Президента, Янукович також візьме участь в офіційному прийомі від імені президента США Барака Обами та офіційному ланчі від імені Генерального секретаря ООН Пан Гі Муна.
Крім того, Янукович планує провести низку двосторонніх зустрічей. За словами голови Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна, передбачається також інтерв'ю Президента України американським ЗМІ".

Йой і надеруть же там йому сраку...

Відповісти
#2
(25-09-2012, 00:53 )Sakharov писав(ла): "Як відомо, 24-26 вересня Янукович здійснить робочий візит до США. Зокрема, глава держави виступить на пленарному засіданні 67-мої сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Цитата:Даже в случае запрета на въезд Янукович сможет и дальше летать в США, но только на заседания Генассамблеи ООН в Нью-Йорке. Сюда и только сюда на территории Соединенных Штатов под эгидой ООН могут прилетать главы всех членов Организации Объединенных Наций. Но даже с затылком президента США у Януковича сфотографироваться больше не получится.

Відповісти
#3
Big Grin 
Америка успішно йде донизу завдяки ідіотам при владі. За кілька років із нею навіть Мексика не рахуватиметься.
Так що Янукович може спати спокійно - принаймні можна посилати Обаму подалі. Обамі все байдуже. Йому аби лише пиво варити і у гольфа грати.Big Grin
Відповісти
#4
Thumbs Up 
(25-09-2012, 06:56 )Hadjibei писав(ла): Америка успішно йде донизу завдяки ідіотам при владі. За кілька років із нею навіть Мексика не рахуватиметься.
Я так розумію, що найближчим часом слід очікувати державного візиту Президента Всєя України на славний півострів Юкатан.

Відповісти


Перейти до форуму: